2013 metų žiemos transferai

2013 metų žiemos transferai

Standartinė bronius » 2012 Lap 10 00:16

Paveikslėlis Marijampolės „Sūduva“

išėjo:
Andrius Urbšys (Klaipėdos „Atlantas“)
Povilas Lukšys (Suvalkų „Wigry“, Lenkija
Vaidas Slavickas (Panevėžio „Ekranas“)
Aivaras Bielkauskas
Aldas Kliučinykas
Tadas Eliošius (Klaipėdos „Atlantas“)
Robertas Freidgeimas (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Valdemar Borovskij (Rygos „Daugava“, Latvija)
Sergej Loginov (Kijevo „Dinamo-2“, Ukraina)
Ričardas Beniušis (Pakruojo „Kruoja“)
Ren Xin

atėjo:
Maximiliano Ugge (Pavijos „Associazione Calcio Pavia S.r.l.“, Italija)
Petar Basič (Klaipėdos „Atlantas“)
Tadas Lekeckas (NFA)
Gabrielius Judickas (NFA)
Edvinas Puzara (NFA)
Paulius Daukša
Ren Xin (Kinija)
Mohamad Kdouh (Beiruto „Nejmeh Sporting Club“, Libanas)
Martynas Matuzas (Tauragės „Tauras“)


Paveikslėlis Gargždų „Banga“

išėjo:
George Alaverdashvili (Pakruojo „Kruoja“)
Roman Masiuk
Niko Mgeladze
Aurelijus Staponka (Klaipėdos „Atlantas“)
Andrius Jokšas (Klaipėdos „Atlantas“)
Simonas Urbys (Panevėžio „Ekranas“)
Sigitas Urbys (Panevėžio „Ekranas“)
Deividas Padaigis (Alytaus „Dainava“)
Vaidotas Žutautas (vyr. treneris)
Giorgi Giorgadze (Palangos „Palanga“)

atėjo:
Tamaz Chargeišvili (Tbilisio „Sasco“, Gruzija)
Gajus Kulbis
Matheus Bissi da Silva (Rio de Žaneiro „Clube de Regatas do Flamengo“, Brazilija)
Irakli Gerkenašvili (Tbilisio „Norchi Dinamo-Merani“, Gruzija)
Giorgi Kavtarašvili (Tbilisio „Norchi Dinamo-Merani“, Gruzija)
Beeka Kobiašvili (Gruzija)
Siyar Nokhzat (Rusija)
Martynas Dūda (Panevėžio „Ekranas“, nuoma)
Tomas Salamanavičius (Panevėžio „Ekranas“, nuoma)
Aurelijus Staponka (Klaipėdos „Atlantas“, nuoma)
Mindaugas Čepas (vyr. treneris, Vilniaus „Žalgiris“)


Paveikslėlis Panevėžio „Ekranas“

išėjo:
Yani Urdinov (Larnakos „Athletiki Enosi Kition“, Kipras)
Dainius Gleveckas (baigė karjerą)
Mantas Samusiovas (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Ignas Dedura
Marko Andjelkovič (Ramat Hašarono „Hapoel Ironi Nir Ramat HaSharon Football Club“, Izraelis)
Adama Fofana (Brešijos „Brescia“, Italija)
Vytautas Lukša (Varšuvos „Polonia“, Lenkija)
Emilijus Zubas (Belchatovo „PGE Górniczy Klub Sportowy “, Lenkija)
Žilvinas Kymantas (Klaipėdos „Atlantas“)
Martynas Dūda (Gargždų „Banga“, nuoma)
Tomas Salamanavičius (Gargždų „Banga“, nuoma)
Valdas Urbonas (vyr. treneris)

atėjo:
Donatas Petrauskas (Pakruojo „Kruoja“)
Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“)
Simonas Urbys (Gargždų „Banga“)
Sigitas Urbys (Gargždų „Banga“)
Igor Kozlov (Šiaulių „Šiauliai“)
Óscar Reyes Sánchez (Rubio „UE Rubí“, Ispanija)
Fernando de Abreu (Serembano „Persatuan Bola Sepak Negeri Sembilan“, Malaizija)
Artūras Rimkevičius (Šiaulių „Šiauliai“)


Paveikslėlis Vilniaus „Žalgiris“

atėjo:
Aivaras Bražinskas (Alytaus „Dainava“)
Artūras Ramoška (FBK „Kaunas“, vartininkų treneris)
Rytis Leliūga (Liepojos „Metalurgs“, Latvija)
Artūras Žulpa (Pakruojo „Kruoja“)
Takuya Kanai (Venlo „Quick Boys'31/SV Venlo“, Olandija)
Vedran Gerc (Keda „Persatuan Bola Sepak Kedah Darulaman“, Malaizija)
Ignas Plūkas („FBK Kaunas“)
Jakub Wilk (Poznanės „Kolejowy Klub Sportowy Lech Poznań, S.A.“, Lenkija)

išėjo:
Raimondas Vilėniškis (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Jaunius Juozaitis
Markas Beneta (Klaipėdos „Atlantas“)
Arminas Vaskela (Šiaulių „Šiauliai“, nuoma)
Marius Rapalis (Gomelio „Gomel“, Baltarusija)
Andrej Nagumanov (Ohringeno „TSG Öhringen“, Vokietija)
Calum Elliot (Alojos „Alloa Athletic Football Club“, Škotija)
Mindaugas Čepas (treneris, Gargždų „Banga“)


Paveikslėlis Šiaulių „Šiauliai“

išėjo:
Artūras Rimkevičius (Panevėžio „Ekranas“)
Gedeminas Jarmalavičius (Alytaus „Dainava“, vyr. treneris)
Min­dau­gas Ma­li­naus­kas (Pakruojo „Kruoja“)
Lau­ry­nas Ri­ma­vi­čius (Rygos „Daugava“, Latvija)
Lu­kas Sen­dži­kas
Juvenal Gomes da Silva
In­ta­rs Kirch­ne­rs
And­rius Bart­kus (Klaipėdos „Atlantas“)
Igo­r Koz­lo­v (Panevėžio „Ekranas“)
San­tia­go Rodolfo Ce­sa­ne­l­li
Edvinas Jasaitis (Rėdeno „Ballsportverein „Schwarz-Weiß“ Rehden e.V.“, Vokietija)
Andrius Lipskis (Pakruojo „Kruoja“)
Mateusz Lisiecki

atėjo:
Darius Jankauskas (Jelgavos „Futbola Klubs Jelgava“, Latvija)
Marko Rašo (Mostaro „Hrvatski športski klub Zrinjski Mostar“, Bosnija ir Hercegovina)
Filip Žderič (Gabelos „Gabeoski Omladinski Športski Klub“, Bosnija ir Hercegovina)
Tomas Kančelskis (vyr. treneris)
Arminas Vaskela (Vilniaus „Žalgiris“, nuoma)
Mantas Fridrikas („FBK Kaunas“)
Niko Tokič (Vinkovcų „Hrvatski nogometni klub Cibalia“, Kroatija)
Mateusz Lisiecki (Elblongo „Klub Sportowy Olimpia Elbląg“, Lenkija)
Edvardas Pšelenskis (Kuršėnų „Venta“)
George Alaverdashvili (Pakruojo „Kruoja“)


Paveikslėlis Kauno FBK „Kaunas“

išėjo:
Artūras Ramoška (vyr. treneris, Vilniaus „Žalgiris“)
Mantas Fridrikas (Šiaulių „Šiauliai“)
Ignas Plūkas (Vilniaus „Žalgiris“)

atėjo:
Audrius Statkevičius (vyr. treneris)


Paveikslėlis Pakruojo „Kruoja“

išėjo:
Donatas Petrauskas (Panevėžio „Ekranas“)
Artūras Žulpa (Vilniaus „Žalgiris“)
Ernestas Veliulis (Rygos „Daugava“, Latvija)
Valdas Trakys (Klaipėdos „Atlantas“)
Mantas Galdikas (Klaipėdos „Atlantas“)
George Alaverdashvili (Šiaulių „Šiauliai“)
Nicola Cosentini (Tauragės „Tauras“)

atėjo:
Ričardas Beniušis (Marijampolės „Sūduva“)
Davydas Arlauskis (Klaipėdos „Atlantas“)
George Alaverdashvili (Gargždų „Banga“)
Gediminas Paulauskas (Bresto „Brest“, Baltarusija)
Justas Bušmič (Vilniaus „Rotalis“)
Lukas Kochanauskas (Liepojos „Metalurgs“, Latvija)
Mantas Gintalas (Klaipėdos „Atlantas“)
Mindaugas Malinauskas (Šiaulių „Šiauliai“)
Nerijus Astrauskas
Nicolas Charles Henri Estevao de Mendoca
Nasser Rahab
Stephan Coquin (Frankavila in Sini „Francavilla“, Italija)
Remy Jonahton Oliver Rinaldi
Nicola Cosentini
Guibril Malik N'diaye (Klaipėdos „Atlantas“)
Christian Matta
Marco Gori
Ramzi Khazri
Andrius Lipskis (Šiaulių „Šiauliai“)
Sebastian Roques (treneris, Klaipėdos „Atlantas“)


Paveikslėlis Tauragės „Tauras“

išėjo:
Giovanni Scanu (vyr. treneris)
Laura Zaleckienė (sporto direktorė)
Oleksandr Borysenko
Vladislav Bosinzov
Tomas Rimas
Francesco Cattide
Vladas Petkevičius (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Gianpetro Demurtas
Titi Belle
Nicola Cutolo
Tomas Sirevičius (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Luca Marongiu
Renat Taibov
Sebastiano Porcu


atėjo:
Šenderis Giršovičius (sporto direktorius, vyr. treneris; Liepojos „Metalurgs“, Latvija)
Corrado Vacca (Asčio „Associazione Calcio Dilettantistica Asti“, Italija)
Irakliy Tvalavadze (Maskvos „Stolyca“, Rusija)
Robert Iulian Vulpe (Ostrovenio „Recolta Ostroveni“, Rumunija)
Diego Rizoli (Borgomanero „Borgomanero“, Italija)
Gurami Bedoidze (Vladikaukazo „Alanija“, Rusija)
Aliaksandr Brazevič (vyr. treneris)
Klaudijus Upstas (NFA)
Lukas Artimavičius (NFA)
Džiugas Petrauskas (NFA)
Martynas Matuzas (Marijampolės „Sūduva“)
Tomas Vyšniauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Edvinas Stonkus (NFA)
Nicola Cosentini (Pakruojo „Kruoja“)
Maksim Lukashevich (Minsko „Minsk“, Baltarusija)
Santiago Sogno (Trecano sul Naviljo „Trezzano Calcio“, Italija)
Antonino Campanella (Italija)


Paveikslėlis Alytaus „Dainava“

išėjo:
Aivaras Bražinskas (Vilniaus „Žalgiris“)
Rimvydas Kochanauskas (vyr. treneris)
Ruslanas Kliukoitis (Vilniaus „Žalgiris-3“)
Ruslanas Blinovas
Aurimas Miniauskas
Giedrius Štreimikis
Paulius Sakalis (Druskininkų „Druskininkai“)
Oleh Solovyč
Gedeminas Jarmalavičius (vyr. treneris)
Aurimas Dubickas

atėjo:
Gedeminas Jarmalavičius (Šiaulių „Šiauliai“, vyr. treneris)
Andrius Šamšonas (klubo direktorius)
Aurimas Dubickas (Liepojos „Metalurgs“, Latvija)
Virginijus Sinkevičius (treneris)
Deividas Padaigis (Gargždų „Banga“)
Modestas Atmanavičius (Mo i Ranos „Idrettslaget Stålkameratene“, Norvegija)
Daniel Gunevič (Vilniaus „Granitas“)
Artūras Juchno (Vilniaus „Granitas“)
Ernest Desire Claude Kum Maka (Biškeko „Football Club Dordoi“, Kirgizija)
Akil Rondel Dexter DeFreitas (Jakobstado „Fotbollsföreningen Jaro Jalkapalloseura“, Suomija)
Soumaila Keita (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Oleh Solovyč (Rygos „Daugava“, Latvija)
Darius Urbelionis (vyr. treneris)


Paveikslėlis Klaipėdos „Atlantas“

išėjo:
Petar Basič (Marijampolės „Sūduva“)
Karolis Atutis
Julian Rullier
Ivo Begič
Walid Kharaoui
Tino Lagator (Papos „Lombard Pápa Termál Futball Club“, Vengrija)
Marko Luburič
Taciano Jean Tratch
Nathan Smith
Franck Boissier
Guibril Malik N'diaye (Pakruojo „Kruoja“)
Matthew Grecco
Tomas Vyšniauskas (Tauragės „Tauras“)
Davydas Arlauskis (Pakruojo „Kruoja“)
Mantas Gintalas (Pakruojo „Kruoja“)
Sebastian Roques (treneris, Pakruojo „Kruoja“)
Aurelijus Staponka (Gargždų „Banga“, nuoma)
Justas Vilavičius (Klaipėdos „Klaipėdos Granitas“)
Denis Gordej (Klaipėdos „Klaipėdos Granitas“)

atėjo:
Markas Beneta (Vilniaus „Žalgiris“)
Valdas Trakys (Pakruojo „Kruoja“)
Andrius Jokšas (Gargždų „Banga“)
Aurelijus Staponka (Gargždų „Banga“)
Andrius Bartkus (Šiaulių „Šiauliai“)
Kazimieras Gnedojus (Silamiajės „Kalev“)
Michail Komarov (Voronežo „Fakel“, Rusija)
Mantas Galdikas (Pakruojo „Kruoja“)
Tomas Galdikas (NFA)
Donatas Kazlauskas (NFA)
Donatas Navikas (Mozyriaus „Slavija-Mozyr", Baltarusija)
Marius Kazlauskas (Tovuzo „Turan Peşəkar Futbol Klubu“, Azerbaidžanas)
Andrius Urbšys (Marijampolės „Sūduva“)
Tadas Eliošius (Marijampolės „Sūduva“)
Marius Papšys (Pržibramo „FK Příbram“, Čekija)
Karolis Atutis (Šilutės „Šilutė“)
Anton Alajev (Maskvos „Dinamo“, Rusija)
Maksim Maksimov (Rusija)
Sergej Savčenkov (treneris)
Vladimir Tunkin (treneris)
Anton Savčenkov (vartininkų treneris)
Konstantin Sarsanija (vyr. treneris)
Žilvinas Kymantas (Panevėžio „Ekranas“)


Paveikslėlis Kazlų Rūdos „Šilas“

atėjo:
Mantas Samusiovas (Panevėžio „Ekranas“)
Audrius Veikutis (Vilniaus „TAIP“)
Andrius Sanajevas (FBK „Kaunas“)
Erikas Grigaitis (Prienų „Rūdupis“)
Ramūnas Mačežinskas (FBK „Kaunas“)
Edvardas Čyvas (Vilniaus „ZYBAJAZZ“)


Paveikslėlis Radviliškio „Lokomotyvas“

išėjo:
Nerijus Sasnauskas (Panevėžio „Baltija“)
Deividas Milonaitis (Panevėžio „Baltija“)
Ignas Niurka (Panevėžio „Baltija“)
Artūras Smirnovas (Panevėžio „Baltija“)
Edgaras Stankevičius (Panevėžio „Baltija“)

atėjo:
Vaidas Viktoravičius (Kuršėnų „Venta“)
Tomas Sirevičius (Tauragės „Tauras“)
Vladas Petkevičius (Tauragės „Tauras“)
Tomas Statkevičius (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Ignas Šapola (Vilniaus „Polonija“)
Giedrius Barevičius (Trakų „Trakai“)
Raimondas Vilėniškis (Vilniaus VMFD „Žalgiris“)
Audrius Dilys (Trakų „Trakai“)
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10201
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: 2013 metų žiemos transferai

Standartinė karys » 2012 Gru 06 12:20

tai rimkevičiu i hearts jau galit traukti :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt
karys
 
Pranešimai: 5750
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris


Grįžti į Transferai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron