2017 metų žiemos transferai

2017 metų žiemos transferai

Standartinė bronius » 2016 Lap 28 15:34

Jonavos „Lietava/Jonava“

išėjo:
Dmytro Babenko
Dominykas Galkevičius (Marijampolės „Sūduva“)
Robertas Poškus (vyr. treneris)
Valdemar Borovskij (Trakų „Trakai“)
Rokas Krušnauskas („Kauno Žalgiris“)
Edgaras Žarskis (Klaipėdos „Atlantas“)
Eisvinas Utyra (baigė žaidėjo karjerą)
Ivan Karandašov (Kišiniovo „Fotbal Club Academia Chișinău“, Moldova)
Lukas Miščiukas (Vilniaus „Vytis“)
Andrei Chukhlei
Vitalijs Barinovs

atėjo:
Donatas Vencevičius (vyr. treneris) (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Mindaugas Čepas (treneris)
Artūras Ramoška (vartininkų treneris, Šenjango „Shenyang City“, Kinija)
Karolis Šilkaitis („Kauno Žalgiris“)
Tautvydas Eliošius (Vilniaus „Žalgiris“)
Karol Salik (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Kirill Aleksiyan (Minsko „Torpedo“, Baltarusija)
Deividas Šešplaukis („Hercules“ CF, Ispanija)
Andrei Chukhlei („Kauno Žalgiris“)
Maksim Marusič (Horišni Plavnių „FC Hirnyk-Sport Komsomolsk“, Ukraina)
Martynas Dapkus (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Marius Šalkauskas (Alytaus „Dainava“)
Eduard Ževnerov (Bobruisko „Football Club Belshina“, Baltarusija)
Vitalijs Barinovs (Rygos „Riga Football Club“, Latvija)
David Makaradze
Klaudijus Upstas (Trakų „Trakai“)
Eisvinas Utyra (treneris)
Povilas Valinčius (Kazlų rūdos „Šilas“)


Kauno „Stumbras“

išėjo:
Pavel Kotov
Maksim Jermakov
Kennedy Eriba (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Matas Radžiukynas
Nerijus Mačiulis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Robertas Vėževičius (Marijampolės „Sūduva“)
Rafael Broetto (Funšalio „Club Sport Marítimo“, Portugalija)
Abdul Basit (paskolintas Funšalio „Club Sport Marítimo“, Portugalija)
Cristian Alex (Gifu „Gifu Football Club Co., Ltd.“, Japonija)
Rimvydas Sadauskas (paskolintas Korko „Cork City Football Club“, Airija)
Evan Alexandrow-Ridley (Klaipėdos „Atlantas“)
Ademir Sangoi (vartininkų treneris)
Giorgio Russo
Marcelo Pereira Muniz (išnuomotas Alytaus „Dainavai“)
Bruno Pires
Benjamin Boateng
Marius Papšys
Ainas Bareikis (Alytaus „Dainavai“)
Diogo David
Ignas Driomovas

atėjo:
Benjamin Boateng (Berekumo „Berekum Chelsea Football Club“, Gana)
Benjamin Terry (Obuasio „Ashanti Gold Sporting Club“, Gana)
Dennis Nyarko (Dansomano „Maap Beyer“, Gana)
Dominykas Barauskas (pasiskolintas iš Vilniaus „Žalgirio“)
Daniel Romanovskij (pasiskolintas iš Vilniaus „Žalgirio“)
Bruno Pires (Lisabonos „Clube de Futebol Os Belenenses U-19“, Portugalija)
Marcos Junior (Vila Real de Santo Antonio „Lusitano“, Portugalija)
Andre Almeida (Lisabonos „Clube Oriental de Lisboa“, Portugalija)
Levan Matčarašvili (Kijevo „Obolon-Brovar“, Ukraina)
Sergio Louro (vartininkų treneris)
Rodrigo Martins Josviaki (Kuritibos „Coritiba Foot Ball Club“, Brazilija)
Andre Silva („Oeiras“, Portugalija)
Aldas Korsakas (Vilniaus „Žalgiris“)
Marcelo Pereira Muniz (Feira de Santanos „Feirense Futebol Clube“, Brazilija)
Marius Papšys (Klaipėdos „Atlantas“)
Fábio Miguel Rico Lopes (Porto „Boavista Futebol Clube“, Portugalija)
Nasro Bouchareb (Prancūzija)
Kgaogelo Rathete Sekgota (Polokvanės „Polokwane United F.C.“, PAR)
Diogo David (Kelušo „Real Sport Clube“, Portugalija)
Agostinho Cá (Leidos „Club Lleida Esportiu“, Ispanija)
Rimvydas Sadauskas (Korko „Cork City Football Club“, Airija)
Erick Kassi (Al Šamalio „Al Shamal“, Kataras)


Vilniaus „Žalgiris“

išėjo:
Linas Pilibaitis (Klaipėdos „Atlantas“)
Marius Žaliūkas
Marin Matoš (Velika Goricos „Hrvatski Nogometni Klub Gorica“, Kroatija)
Edvinas Baniulis (Utenos „Utenis“)
Lukas Valvonis (Utenos „Utenis“)
Darius Kazubovičius (Trakų „Trakai“)
Karolis Čirba
Andrija Kaluđerović (Bangkoko „Port Football Club“, Tailandas)
Dominykas Barauskas (paskolintas Kauno „Stumbrui“)
Daniel Romanovskij (paskolintas Kauno „Stumbrui“)
Tautvydas Eliošius (Jonavos „Lietava“)
Simonas Stankevičius (Mjondaleno „Mjøndalen Idrettsforening“, Norvegija)
Aldas Korsakas (Kauno „Stumbras“)
Jorge Chula
Andrius Skerla („Žalgiris B“ vyr. treneris)
Georgas Freidgeimas (Kokšetau „Okžetpes“, Kazachstanas)

atėjo:
Rolandas Baravykas (Klaipėdos „Atlantas“)
Darvydas Šernas (Alanijos „Alanyaspor“, Turkija)
Georgas Freidgeimas (Pavlodaro „Irtyš“, Kazachstanas)
Komnen Andrič (Lisabonos „Clube de Futebol Os Belenenses“, Portugalija)
Mahamane El Hadji Traoré (Nicos „Olympique Gymnaste Club de Nice Côte d'Azur“, Prancūzija)
Serge Komla Nyuiadzi
Vaidas Sabaliauskas („Žalgiris B“ vyr. treneris)
Liviu Antal (Klužo „Fotbal Club CFR 1907 Cluj“, Rumunija)
Žydrūnas Grudzinskas (dublerių treneris) (po sezono)


Marijampolės „Sūduva“

atėjo:
Giedrius Matulevičius
Dominykas Galkevičius (Jonavos „Lietava“)
Karolis Laukžemis (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Marjan Altiparmakovski (Zaprešičiaus „Nogometni Klub Inter Zaprešić“, Kroatija)
Robertas Vėževičius (Kauno „Stumbras“)
Ovidijus Verbickas (Klaipėdos „Atlantas“)
Artiom Gurenko/Artsiom Hurenka (Trakų „Trakai“)
Aleksandar Živanović (Lučianų „FK Mladost Lučani“, Serbija) (2020.07.31)
Radanfah Abu Bakr (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Henri Junior Ndong Ngaleu (Osero „Association de la Jeunesse Auxerroise“, Prancūzija)
Deivydas Šešplaukis (Alikantės „Hércules CF Juvenil A“, Ispanija)

išėjo:
Tomas Radzinevičius (Valetos „Valletta“, Malta)
Valentin Baranovskij
Predrag Pavlović (Lučianų „FK Mladost Lučani“, Serbija)
Nermin Jamak (Mostaro „HSK Zrinjski Mostar“, Bosnija ir Hercegovina)
Eligijus Jankauskas (Žilinos „Mestský Športový Klub Žilina a.s.“, Slovakija)
Artiom Gurenko/Artsiom Hurenka


Klaipėdos „Atlantas“

išėjo:
Rolandas Baravykas (Vilniaus „Žalgiris“)
Aleksej Jepifanov (Silamiajės „Jalgpalliklubi Sillamäe Kalev“, Estija)
Andrius Jokšas (baigė profesionalo karjerą)
Abdoul Sylla
Kazimieras Gnedojus (Gargždų „Banga“)
Marius Papšys (Kauno „Stumbras“)
Ovidijus Verbickas (Marijampolės „Sūduva“)
Evaldas Razulis (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Povilas Valinčius (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Arkadij Želnin (Telšių „Džiugas“)
Skirmantas Rakauskas (Telšių „Džiugas“)
Ričardas Šveikauskas (paskolintas Palangos „Palangai“)
Simonas Juška (paskolintas Palangos „Palangai“)
Neilas Urba (Klaipėdos „Koralas“)
Jonas Bičkus (Klaipėdos „Koralas“)
Maksim Maksimov (Trakų „Trakai“)
Konstantin Sarsania (Sankt Peterburgo „Zenit“, Rusija)

atėjo:
Arkadij Želnin (Kaliningrado „Baltika“)
Ričardas Šveikauskas (Lilio „Lille Olympique Sporting Club“, Prancūzija)
Simonas Juška (Palangos „Palanga“)
Rokas Filipavičius
Konstantin Šulc (Gjumrio „Shirak“, Armėnija)
Andrei Ciofu (Nisporenų „CSF Speranța“, Moldova)
Andrej Paniukov (Bragos „Sporting Clube de Braga“, Portugalija)
Evan Alexandrow-Ridley (Kauno „Stumbras“)
Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“)
Robertas Freidgeimas (Utenos „Utenis“)
Edgaras Žarskis (Jonavos „Jonava“)
Sergej Obivalin
Linas Pilibaitis (Vilniaus „Žalgiris“)
Jurij Vereščiak (Utenos „Utenis“)
Donatas Navikas (Palangos „Palanga“) („Atlantas B“ vyr. treneris)
Arnas Lekevičius (sporto direktorius)
Dovydas Virkšas (Sent Ejeno „Saint Etienne“, Prancūzija)
Tadas Labukas (Trakų „Trakai“)
David Andronik (Nisporenio „Speranta“, Moldova)


Trakų „Trakai“

išėjo:
Georgios Pelagias (Limasolio „Apollon“, Kipras)
Titas Vitukynas (Alytaus „Dainava“)
Jevgenij Zasavicki (paskolintas Tychų „Górniczy Klub Sportowy Tychy“, Lenkija)
Nerijus Valskis (Tel Avivo „Bnei Yehuda“, Izraelis)
Sergej Kovalec (vyr. treneris)
Artiom Gurenko/Artsiom Hurenka (Marijampolės „Sūduva“)
Klaudijus Upstas
Marius Bezykornovas (treneris)
Pedro Barrios
Tadas Labukas (Klaipėdos „Atlantas“)

atėjo:
Valdemar Borovskij (Jonavos „Lietava“)
Klaudijus Upstas
Oleg Vasilenko (vyr. treneris)(Rīgas Futbola skola, Ryga, Latvija)
Svajūnas Čyžas (Panevėžio „Panevėžys“)
Lukas Žukauskas (Utenos „Utenis“)
Darius Kazubovičius (Rygos „Rīgas Futbola Skola“, Latvija/Vilniaus „Žalgiris“)
Pedro Barrios (Medelino „Club Deportivo Estudiantil“, Kolumbija)
Erlandas Duršlikas (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Lajo Menene Traore
Džiugas Sūnelaitis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Maksim Maksimov (Klaipėdos „Atlantas“)


Gargždų „Banga“

atėjo:
Tomas Tamošauskas (vyr. treneris)
Simonas Urbys (Palangos „Palanga“)
Deividas Lukošius (Palangos „Palanga“)
Kazimieras Gnedojus (Klaipėdos „Atlantas“)
Tadas Norbutas (Palangos „Palanga“)
Edvinas Bračkus (Gargždų „Pramogos-Ąžuolas“)
Sigitas Urbys

išėjo:
Vaidotas Žutautas (vyr. treneris)
Haroldas Vaineikis (Palangos „Palanga“)
Erikas Vainoras
Aurelijus Staponka
Aleksandras Ivanauskas
Edgaras Drąsutis
Julius Triuška
Benas Šatkus (Niurnbergo „1. FC Nürnberg“, Vokietija)


Palangos „Palanga“

išėjo:
Simonas Juška (Klaipėdos „Atlantas“)
Simonas Urbys (Gargždų „Banga“)
Deividas Lukošius (Gargždų „Banga“)
Tadas Norbutas (Gargždų „Banga“)
Ernestas Grudys
Marius Stonkus
Edgaras Ditmonas
Aurimas Skurdelis
Aidas Capas
Andrius Marcinkevičius
Maksim Lukashevich

atėjo:
Rokas Petrikas (Telšių „Džiugas“)
Haroldas Vaineikis (Gargždų „Banga“)
Ričardas Šveikauskas (pasiskolintas iš Klaipėdos „Atlanto“)
Simonas Juška (pasiskolintas iš Klaipėdos „Atlanto“)
Iurie Cebotari (Bardaro „Fotbal Club Victoria Bardar“, Moldova)
Rokas Gecevičius (Telšių „Džiugas“)
Robertas Kazbaris (NFA)
Vilius Kazlauskas (FM „Baltai - Atlantas“)
Ronaldas Grižas (Vilniaus „Vytis“)
Danil Rubcov


Kazlų Rūdos „Šilas“

atėjo:
Martynas Dapkus
Povilas Valinčius (Klaipėdos „Atlantas“)
Nerijus Mačiulis (Kauno „Stumbras“)

išėjo:
Ilja Tračynski (Slucko „Sluck“, Baltarusija)
Martynas Dapkus (Jonavos „Lietava“)
Aurimas Raginis („Kauno Žalgiris“)
Audrius Brokas (Tauragės „Tauras“)
Ilja Cyvilko (Alytaus „Dainava“
Mindaugas Malinauskas
Povilas Kiselevskis (Tauragės „Tauras“)
Evaldas Grigaitis (Tauragės „Tauras“)
Nerijus Mačiulis (Šilutės „Šilutė“)
Džiugas Sūnelaitis (Trakų „Trakai“)
Povilas Valinčius (Jonavos „Jonava“)


„Kauno Žalgiris“

išėjo:
Laimis Bičkauskas (vyr. treneris)
Karolis Šilkaitis (Jonavos „Lietava“)
Ernestas Pilypas (Žešuvo „Zakładowy Klub Sportowy Stal Rzeszów“, Lenkija)
Deividas Mikelionis (Klaipėdos „Atlantas“)
Karolis Gvildys (Alytaus „Dainava“)
Marius Miškinis
Andrej Liasiuk (Kėdainių „Nevėžis“)
Andrei Chukhlei (Jonavos „Jonava“)
Andrius Velička (baigė profesionalo karjerą)
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris)
Anestis Karakostas
Rokas Sikorskis
Donatas Stulga

atėjo:
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris) (Kėdainių „Nevėžis“)
Laimis Bičkauskas (treneris)
Ignas Dedura (treneris)
Levan Chapodze (Gorio „FC Tskhinvali“, Gruzija)
Lukas Sendžikas (Alytaus „Dainava“)
Rokas Krušnauskas (Jonavos „Jonava“)
Arnoldas Trakšelis (Kėdainių „Nevėžis“)
Nemanja Bjelan (Kėdainių „Nevėžis“)
Anestis Karakostas (Eginijos „Aiginiakos Football Club“, Graikija)
Aurimas Raginis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Andrius Velička (sporto direktorius)
Igor Jasinski (Bobruisko „Belshina“, Baltarusija)
Mario Gonzalez Duque (Vilanuevos del Pardiljo „FC Villanueva del Pardillo“, Ispanija)
Yohei Iwasaki (Melburno „Green Gully Soccer Club“, Australija)


Kėdainių „Nevėžis“

išėjo:
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris) („Kauno Žalgiris“)
Nemanja Bjelan („Kauno Žalgiris“)
Arnoldas Trakšelis („Kauno Žalgiris“)
Modestas Atmanavičius

atėjo:
Marius Skinderis (vyr. treneris)
Gytis Jakubaitis (Panevėžio „Panevėžys“)
Simas Skinderis (Gorodėjos „Gorodėja“, Baltarusija)
Andrei Liasiuk („Kauno Žalgiris“)
Kiril Šreitar (Bobruisko „Belšina“, Baltarusija)
Vladislav Černiakov
Tautvydas Bracevičius (Kelmės „Kražantė“)

Telšių „Džiugas“

išėjo:
Milvydas Tupikas
Jordy van der Corput (Pakruojo „Pakruojo FC“)
Eduard Serbul
Rokas Petrikas (Palangos „Palanga“)
Rokas Gecevičius (Palangos „Palanga“)
Deivis Kančelskis (vyr. treneris)
Vijūnas Vasiliauskas (trenris)

atėjo:
Tomas Birškys (Eigersundo „Eiger FK“, Norvegija)
Edvinas Jasaitis
Tomas Dombrauskis
Vitalij Polianskij (Utenos „Utenis“)
Oleksiy Sheiko (Ternopolio „Ternopil“, Ukraina)
Arkadij Želnin (Klaipėdos „Atlantas“)
Skirmantas Rakauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Vijūnas Vasiliauskas (vyr. trenris)


Utenos „Utenis“

atėjo:
Zvezdan Miloševič (vyr. treneris)
Oleh Boičišin (treneris)
Valentin Jeriomenko (Kirkeneso „IF Kirkenes“, Norvegija)
Casper Bruun (Vailės „Vejle Boldklub“, Danija)
Edvinas Baniulis (Vilniaus „Žalgiris“)
Vladislav Nikitin (Sank Peterburgo „Zenit-2“, Rusija)
Šachrom Sulaimonov (Helsinkio „Helsingin Jalkapalloklubi“, Suomija)
Dejan Garača (Sioderteljė „Syrianska Football Club“, Švedija)
Timotej Dodlek (Zaverčiaus „Nogometni Klub Zavrč“, Kroatija)
Rudinilson Gomes Brito Silva
Aleksandr Kugan (Slucko „Sluck“, Baltarusija)
Mykola Večurko (Ternopolio „Ternopil“, Ukraina)
Viačeslav Panfilov
Lukas Valvonis (Vilniaus „Žalgiris“)
Toni Jakimoski (treneris)
Stefan Cebara (Zlate Moravcės „ViOn“, Slovakija)
Rok Štraus (Jokohamos „Yokohama FC“, Japonija)
David Campana Piquer (vyr. treneris)
Carlos Jimenez Perez (treneris)

išėjo:
Oleh Boičišin (vyr. treneris)
Lukas Žukauskas (Trakų „Trakai“)
Robertas Freidgeimas (Klaipėdos „Atlantas“)
Vitalij Polianskij (Telšių „Džiugas“)
Michail Bašilov
Daniel Romanovskij (Kauno „Stumbras“)
Arminas Vaskela (Vilniaus „Vytis“)
Ihor Poručinski (Strijaus „Skala“, Ukraina)
Ivan Lukaniuk
Jurij Vereščiak (Klaipėdos „Atlantas“)
Jevgenij Moroz
Viačeslav Panfilov
Zvezdan Miloševič (vyr. treneris)
Toni Jakimoski (treneris)


Panevėžio „Panevėžys“

išėjo:
Angus Kilkolly
Gytis Jakubaitis (Kėdainių „Nevėžis“)
Svajūnas Čyžas (Trakų „Trakai“)
Sigitas Olberkis (Mogiliovo „Dnepr“, Baltarusija)
Virginijus Liubšys (vyr. treneris)
Justas Gulbinas
Kenneth Mendi Nzonteu (Biržų „Širvėna“)

atėjo:
Justas Gulbinas (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Jurij Podo (Lvovo „Karpaty“, Ukraina)
Eduard Grygorenko
Tsubasa Mitani
Charles Buaku Atsina
Rigobert Song


Radviliškio „Lokomotyvas“

išėjo:
Justas Gulbinas (Panevėžio „Panevėžys“)
Erlandas Duršlikas (Trakų „Trakai“)
Mantas Makutunovič (Vilniaus „Vytis“)
Nikolaj Misiuk (Vilniaus „Vytis“)


Alytaus „Dainava“

atėjo:
Marcis Melecis (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Karolis Gvildys („Kauno Žalgiris“)
Lukas Čerkauskas
Kyrylo Silich (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Ilja Cyvilko (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Marcelo Pereira Muniz (išsinuomotas iš Kauno „Stumbro“)
Marius Žukovas (Kauno „F.B.K. Kaunas“)
Oskaras Lukošiūnas (Vilniaus „Žalgiris B“)
Artiom Spelman (Alytaus „Auska“)
Gediminas Kruša (Šilutės „Šilutė“)
Kler Heh (Šefildo „Sheffield United Football Club“, Anglija)
Patrik Oiaran (Vilniaus „Vytis“)
Renatas Banevičius (Alytaus FA „Dainava“)
Ignas Graževičius (Alytaus FA „Dainava“)
Augustas Trinkūnas (Alytaus FA „Dainava“)
Sam Shaban (Farnboro „Farnborough Football Club“, Anglija)
Benas Paulėkas (Alytaus FA „Dainava“)
Titas Vitukynas (Trakų „Trakai“)
Dariuš Zachaževskij

išėjo:
Lukas Sendžikas („Kauno Žalgiris“)
Marius Šalkauskas (Jonavos „Jonava“)
Donatas Mikučionis
Pavel Sorokin
Paulius Daukša
Dariuš Zachaževskij
Darius Cibulskas (Lomžos „LKS 1926“, Lenkija)
Renaldas Stankevičius
Marius Šarkelis
Vytenis Ruzgas
Serhii Lozinskyi (Klaipėdos „Koralas“)
Kler Heh (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)


Tauragės „Tauras“

atėjo:
Jean-Paul Ndjoumeck Ndeki
Simonas Babilius
Lukas Ankudinovas (Tortolio „US Tortoli Calcio“, Italija)
Julius Meištininkas (Tortolio „US Tortoli Calcio“, Italija)
Vidmantas Gudjonis (Šilalės „Šilalė“)
Aironas Vaičikauskas
Laurynas Danielius
Audrius Brokas (Kazlų rūdos „Šilas“)
Justinas Popiera (Kauno „F.B.K. Kaunas“)
Simas Pilypas (Šilalės „Šilalė“)
Viačeslav Jemeljanenko
Mutala Swallan
Povilas Kiselevskis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Laurynas Danielius (Jurbarko „Vulkanas“)
Edgaras Mejeris (Kauno „F.B.K. Kaunas“)
Francis Amponcah
Evaldas Grigaitis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Karlen Darchinyan (Tosno „Tosno“, Rusija)
Dery Kognuu Dennis
Sergii Shevchuk
Algimantas Briaunys (treneris, Silamiajės „Kalev“, Estija)
Robert Vulpe


Vilniaus „Vytis“

atėjo:
Arminas Vaskela (Utenos „Utenis“)
Marius Šoblinskas
Lukas Miščiukas (Jonavos „Lietava“)
Mantas Makutunovič (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Nikolaj Misiuk (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Mykolas Krasnovskis
Yushi Utsunomiya

išėjo:
Tadas Gražiūnas (baigė karjerą)
Ronaldas Grižas (Palangos „Palanga“)
Patrik Oiaran (Alytaus „Dainava“)
Nerijus Radžius (baigė karjerą)
Aivaras Meškinis
Ramūnas Radavičius
Audrius Veikutis (baigė karjerą)
Mykolas Krasnovskis


Šilutės „Šilutė“

išėjo:
Gediminas Kruša (Alytaus „Dainava“)

atėjo:
Ričardas Beniušis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Nerijus Mačiulis (Kazlų rūdos „Šilas“)


Kelmės „Kražantė“

išėjo:
Tautvydas Bracevičius (Kėdainių „Nevėžis“)


Klaipėdos „Koralas“

atėjo:
Serhii Lozinskyi (Alytaus „Dainava“)
Victor Muñoz
Neilas Urba (Klaipėdos „Atlantas“)
Jonas Bičkus (Klaipėdos „Atlantas“)
Kęstutis Ivaškevičius (treneris)
Saulius Mikalajūnas (treneris)
Raimondas Vainoras (treneris)


Pakruojo „Pakruojo futbolo centras“

atėjo:
Jordy van de Corput (Telšių „Džiugas“)
Gatis Štrauss (Jelgavos „Jelgava-2“, Latvija)
Ilya Tsiunis (Vranjės „FK Dinamo Vranje“, Serbija)


Biržų „Širvėna“

atėjo:
Kenneth Mendi Nzonteu (Panevėžio „Panevėžys“)


Kretingos „Minija“

atėjo:
Yahya Abdirahman Saeed (Oslo „Ullern Idrettsforening“, Norvegija)
Arvydas Balsevičius (vyr. treneris)

išėjo:
Vaidas Liutikas (vyr. treneris)
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10231
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė Makenzis » 2016 Gru 09 12:40

Aiškėja, kurie žaidėjai palieka "Atlantą"


Ima aiškėti artėjančio sezono kontūrai
http://atlantas.lt/lt/naujienos/item/45 ... o-konturai
16 gruodžio 08, Ketvirtadienis 13:09

Dvejus paskutiniuosius metus iš eilės bronzą A lygoje laimėjęs Klaipėdos „Atlantas“ šiemet liko ketvirtas ir sezono uždarymo ceremoniją stebėjo namuose. Suprantama, kad klubas prieš sezoną turėjo didesnių ambicijų. Visgi galima pasidžiaugti, jog pavyko iškovoti vietą UEFA Europos lygos atrankos varžybose. Taigi, klaipėdiečių ir vėl lauks europinės kovos.

Pasibaigęs sezonas - tikras darbymetis klubui, kadangi prasideda derybos su žaidėjais dėl sutarčių pratęsimo, o taip pat ir naujų futbolininkų paieškos.

Jau aišku, kad artėjančiame sezone „Atlanto“ gretose nerungtyniaus Rolandas Baravykas. 4 sezonus „Atlanto“ marškinėlius vilkėjęs gynėjas palieka komandą. Per šį laikotarpį perspektyvus gynėjas padarė didžiulę pažangą ir net spėjo užsivilkti nacionalinės rinktinės marškinėlius. Klubo personalas Rolandui linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Su klubu atsisveikina ir rusas Aleksejus Jepifanovas. Du sezonus Klaipėdoje praleidęs legionierius palieka uostamiestį.

Futbolininko karjerą baigia gynėjas Andrius Jokšas. „Bucus“ ant vinies jis kabina sulaukęs 37-erių metų. Klubas dėkingas šiam sportininkui už jo indėlį į komandos rezultatus ir profesionalumą bei linki didžiausios sėkmės tolimesnėse gyvenimo veiklose.

Sutartys su „Atlantu“ baigė galioti Vytui Gašpuičiui, Justui Raziūnui, Povilui Valinčiui, Maksimui Maksimovui, Mariui Papšiui, Dovydui Norvilui, Aleksandrui Buišminui, Abdoului Syllai. Donatui Kazlauskui, kurio nuomos sutartis baigia galioti. Su kai kuriais iš jų bus pradėtos derybos dėl tolimesnio žaidimo Klaipėdos komandoje.

Kitam sezonui sutartis su klubu turi būrys sportininkų: komandos kapitonas Andrius Bartkus, Markas Beneta, Rokas Gedminas, Kazimieras Gnedojus, Skirmantas Rakauskas, Olegas Dmitrijevas, Ovidijus Verbickas, Domantas Šimkus, Vincentas Šarkauskas, Jonas Bičkus, Neilas Urba.

Jau anksčiau klubas pasirašė sutartis su jaunais, perspektyviais talentais, kurie, tikimasi, ateityje taps kertiniais pagrindinės komandos žaidėjais. Iki 2018 metų liepos mėnesio kontraktas sudarytas su 16-mečiu Vladislavu Kučerovu, iki tų metų pirmųjų mėnesių – su taip pat 16-mečiais Gintu Rakausku ir Jordanu Šveikausku. Trys 1999 metais gimę jaunuoliai – Deividas Šiuša, Jevgenijus Dodonovas ir Rokas Filipavičius pasirašė sutartis iki 2017 metų antrosios pusės – rugpjūčio, rugsėjo ir gruodžio mėnesių.

„Atlantas“ ir toliau laikosi politikos, kurios tikslas- auginti jaunus klaipėdiečius, kurie rungtyniautų keturiskart šalies čempionų gretose. Nors auginami savi žaidėjai, tačiau ieškoma ir jaunų talentų. Štai nuo 2017 metų įsigalios sutartys su perspektyviu Rusijos vartininku Arkadijumi Želninu ir gynėju Ričardu Šveikausku.

Artimiausioje ateityje klubas paskelbs ir apie kitus pokyčius komandos sudėtyje.
Makenzis
 
Pranešimai: 5836
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė Tobex » 2017 Sau 05 21:17

Predragas Pavlovičius iš Sūduvos į Mladost
http://www.presslider.rs/zecevic-i-pavl ... -mladosti/

Šneka kažką, kad patiko praėjęs sezonas, bet žmona laukiasi kūdikio ir jam sunku būti toli nuo šeimos, todėl nusprendė grįžti.
Tobex
 
Pranešimai: 5574
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė Makenzis » 2017 Vas 17 11:37

bronius rašė:Pakruojo „Pakruojis“

atėjo:
Aleksandr Antonenko (Ukraina))


Šiaip, tai Oleksandr Antonenko ir pernai žaidė už FC "Pakruojį". :roll: Ne naujokas jis komandoje.

Pernai net raudoną kortą buvo gavęs ir diskvalifikaciją.
http://klff.lt/infusions/stats16/komandos2.php?id=9

Čia: http://klff.lt/infusions/stats16/zaidejai2.php?id=312
Makenzis
 
Pranešimai: 5836
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė bronius » 2017 Vas 17 23:11

Keletas klubus palikusių žaidėjų, kurių likimas neaiškus. Įdomu, kur pasuks jų keliai? Yra gandų??

Marius Žaliūkas (gal į kurį nors Kauno klubą?)
Linas Pilibaitis (Jonava, Vytis, Atlantas?)
Matas Radžiukynas (Leiria, Portugalija?)
Valentin Baranovskij (gal vėl Dainava?)
Marius Papšys (kažkas kažką apie Šilą kalbėjo?)
Titas Vitukynas (?)
Arminas Vaskela (?)
Lukas Žukauskas (?)

P.S. Lukas Žukauskas atstovaus Trakus.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10231
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė veliuras4 » 2017 Vas 17 23:20

Girdejau Pilibaitis i Jonava, bet cia tik gandu lygyje, nors jau ne is vieno girdejau, matysim.
veliuras4
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2017 Vas 17 23:12
Miestas: Pagegiai
Palaikoma komanda: Barcelona

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė Lukitto » 2017 Vas 18 20:14

Radžiukynas Portugalijoj, rašė oficialiai jau
Lukitto
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2016 Gru 24 17:02
Palaikoma komanda: Kaunas

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė Respublik » 2017 Vas 18 20:24

Linką gali numesti :)
Respublik
 
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė mafia7 » 2017 Vas 18 21:13

Už "UD Leiria" Radžiukynas žaidžia, galbūt dar už jaunimą, nes pagrinde nerandu, nerandu jo ir junior ekipoje, bet jei futbolas.lt rašė, kad pasirašė kontraktą su Leiria, tai nematau pagrindo netikėti. Bėja pagrinde ten žaidžia Tomas Rukas
mafia7
 
Pranešimai: 5986
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė bronius » 2017 Vas 19 23:24

Sarsanija sako, kad Pilibaitis prisijungs prie Atlanto:

https://www.facebook.com/fcatlantas/vid ... 747645033/
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10231
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė bronius » 2017 Vas 19 23:34

Kol kas paslaptingiausia komanda yra Utenis. Likus 12 dienų iki čempo starto ten vis dar „peržiūroje dalyvaujantys“ ir nei vieno naujo kontrakto (išskyrus sugrįžusį Jeriomenką). Arba driokstels, arba greičiausiai.. nedriokstels.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10231
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: 2017 metų žiemos transferai

Standartinė Tobex » 2017 Vas 20 09:57

bronius rašė:Sarsanija sako, kad Pilibaitis prisijungs prie Atlanto:

https://www.facebook.com/fcatlantas/vid ... 747645033/


Dar nenori baigti karjeros, o jo paslaugų nelabai kam reikia. Bandys tikriausiai dar išvykti kažkur toliau.
Tobex
 
Pranešimai: 5574
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai


Grįžti į Transferai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių