Alytaus stadionas

Re: Alytaus stadionas

Standartinė slasher » 2010 Lie 27 11:23

poste aukščiau parašyta, kad dėl atostogų atidarymas nukeliamas į rudenį
Stadiono atidarymą nutarėme surengti rudenį, kadangi dabar vasara, daug žmonių yra išvažiavę atostogauti. Miesto žmonėms norisi surengti gražią šventę. Pagrindinis mūsų stadionas, esantis gražiame gamtos prieglobstyje ir iš visų pusių apsuoptas pušų, labai patraukli vieta alytiškiams", - sako Č. Daugėla.
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Alytaus stadionas

Standartinė patriotas » 2010 Lie 27 15:30

ne , na Alytaus valdzia , taip iseina stadiona sau atsinaujino , apsizeldino kaip kokia veja prie savo namu , jei kokiu garbingu sveciu atvyks , tai gal ir rungtynes sulosti leis. Losti cia buvo galima jau geguzes pabaigoj , uzuojauta futbolistam ir sirgaliam ,nes su tokia valdzia tai kitamet tikriausiai rungtynes vyks nuo birzelio iki spalio ir nedaugiau kaip karta per savaite
patriotas
 
Pranešimai: 291
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 16:38
Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: Alytaus stadionas

Standartinė matvaju » 2010 Lie 27 15:53

Daugeu nei juokinga nukelimo priezastis :DDd gal zinot kas koke sio stadiono kaina? gal buvo kur rasyta
matvaju
 
Pranešimai: 1676
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Alytaus stadionas

Standartinė slasher » 2010 Lie 27 16:06

spėju, kad atidarymas bus apie rugsėjo 17-18d, kuomet vyks Alytaus derbis. Iš kitos pusės būt negražu vieno, ar kito klubo atžvilgiu, jei atidarymo rungtynes žaistų tik viena miesto komanda. Palauks tie alytiškiai, užtai galės mėgautis švente, geru koncertu, ferverkais, futbolu....
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Alytaus stadionas

Standartinė Guinness » 2010 Lie 27 19:34

Nelabai perskaitėt viso teksto:

Pasak miesto mero Česlovo Daugėlos, objekto negalima eksploatuoti todėl, kad oficialiai dar nėra priduoti visi dokumentai.
....
Kai tiktai bus viskas įforminta, stadione jau galės rungtyniauti futbolininkai, lengvaatlečiai, kitų sporto šakų atstovai.


Kitaip tariant, biurokratinės priežastys.

Atidarymas gal ir nukeltas, bet nemanau kad tai reiškia kad negalės niekas žaisti iki tol. Tik teks apsieiti be iškilmingos ceremonijos.
Guinness
 

Re: Alytaus stadionas

Standartinė bronius » 2010 Lie 31 00:58

Rekonstruotas Alytaus miesto stadionas

http://www.alytausgidas.lt/lt/naujienos ... stadionas/
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10337
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: Alytaus stadionas

Standartinė matvaju » 2010 Lie 31 13:36

Net 20 limonu kainavo stadionas ;O
matvaju
 
Pranešimai: 1676
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: Alytaus stadionas

Standartinė bronius » 2010 Rgp 17 17:52

Stadiono šviesos:

Paveikslėlis

Nuotrauka iš čia:
http://www.miestai.net/forumas/showthre ... post460708
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10337
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: Alytaus stadionas

Standartinė Greenas » 2010 Rgp 18 07:15

Iš vienos pusės džiugu, kad įrengtas apšvietimas. Iš kitos pikta, kad ir toliau rungtynės bus žaidžiamos 13.00 :evil:
Greenas
 
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: Alytaus stadionas

Standartinė bronius » 2010 Rgp 18 07:44

Greenas rašė:Iš vienos pusės džiugu, kad įrengtas apšvietimas. Iš kitos pikta, kad ir toliau rungtynės bus žaidžiamos 13.00 :evil:


- 2008-ais, kai lempas pasistatė Šiauliai, štai ką jie rašė savo tinklapyje:

Dar šiais metais tūrėtų būti baigti dirbtinio apšvietimo darbai

Šiaulių miesto savivaldybės stadione jau matomos naujojo apšvietimo užuomazgos. Dar šiais metais turėtų būti pilnai baigti dirbtinės šviesos įrengimo darbai.
Kitais metais visos A lygos ekipos, norinčios rungtyniauti Lietuvos čempionate, savo stadionuose turės turėti dirbtinį apšvietimą. Tai žinodami Šiaulių „Šiauliai“ bei Šiaulių miesto savivaldybė, vos pasibaigus 2008 metų futbolo sezonui, pagrindiniame miesto stadione pradėjo naujojo apšvietimo įrengimo darbus. „Šiaulių“ sporto direktorius Deivis Kančelskis tikisi, jog dar šiais metais Saulės miesto savivaldybės stadione dirbtinės šviesos įrengimo darbai bus pilnai baigti: „Visi darbai vyksta pagal planą. Viskas suderinta ir apšvietimą įrengianti bendrovė įsipareigojusi darbus baigti dar šiais metais. Tikimės, kad darbai bus baigti iki 2009-ųjų.“ Kitais metais A lygos ir LFF taurės varžybos galės vykti patogesniu laiku sirgaliams ir Šiaulių „Šiaulių“ klubas savo varžovus galės priiminėti prie dirbtinės šviesos. Tuo džiaugėsi ir D. Kančelskis: „Kitame sezone jau turėtumėme rungtyniauti prie dirbtinio apšvietimo.“


O paskaičiuojam, kiek A lygos rungtynių Šiauliai prie DA per tuos pusantrų metų sužaidė? Mano žiniomis - nė vieno, išskyrus neseno mačo su Ekranu antro kėlinio pabaigą, kai oro sąlygos tiesiog privertė lempas įjungti. Tad ne viską lemia geri norai - pinigus dabar skaičiuoja visi..
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10337
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: Alytaus stadionas

Standartinė Greenas » 2010 Rgp 18 11:27

Jei pinigus skaičiuoja visi, tai ar ne geriau būtų federacijai atsisakyti to pinigus ėdančio ir naudos neduodančio prisakymo, kad visi turi turėti lempas? Vietinės reikšmės mačų prie jų niekas nežais, nes iš bilietų tiek negauna, kad elektros sąskaitas apmokėtų. O Europoje jų neprireiks, nes klubai iškrenta jau tuomet, kai dar temti pradeda po 21 valandos. Dabar gaunasi toks statymas, kad tik būtų. O kai (jei kada nors) jau leis finansai rengti mačus prie DA, tai tom lempom jau reikės jau kapitalinio remonto.
Greenas
 
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: Alytaus stadionas

Standartinė Rulis » 2010 Rgp 18 13:00

na kai pres pusantros savaites losiem su fck paskutines 10 minutsiu buvo jau grynai tamsu :o bet lenpu vistek nekas neijunge :x negana to esant aiskem rezultatui per luti ir tamsa teisejias sugalvojio prideti dar 4 minutes tai as ir uz tai kad tie stulpai su lenpomis nekam nereikalingi vistek tu svesu nekas nejunge :roll:
Rulis
 
Pranešimai: 750
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Alytaus stadionas

Standartinė bronius » 2010 Rgp 23 17:09

Alytaus stadiono atidarymas – rugsėjo 17 dieną
Sportas | 2010 rugpjūčio 23 d., 15:30
http://www.alytausgidas.lt/lt/naujienos ... -17-diena/

Pagaliau paskelbta Alytaus stadiono atidarymo data. Birutės g. 5 esantis, naujai rekonstruotasis sporto kompleksas pradės veikti rugsėjo 17-ąją. Šia proga Dzūkijos sostinėje laukiama gausių svečių, na, ir žinoma – čionai sugrįžtančio futbolo bei kitų sporto šakų. Anksčiau Dzūkų vardu vadintas sporto kompleksas atidarytas prieš 76 metus -1924-ųjų vasarą. Alytaus pušyne esantis stadionas pradėjo kaip futbolo aikštė. Aikštyno rekonstrukcija vykdyta 1957-58 metais, pakeista futbolo aikštė. Jos atidaryme rungtynes žaidė Lietuvos ir Sankt Peterburgo (Rusija) moksleivių rinktinės. Dalinė stadiono rekonstrukcija buvo vykdoma ir 1993-1995 metais. Ilgą laiką sporto kompleksas buvo vadinamas Alytaus centriniu stadionu, vėliau - Alytaus sporto rūmų padaliniu. Rūmams pavirtus į Alytaus sporto ir rekreacijos centrą, stadioną taip pat ketinama vadinti ASRC vardu - toks užrašas jau kabo virš pagrindinio įėjimo.

Rugsėjo 17 dieną 17 valandą Birutės. g. 5 žaliąją veją krikštys principinėje Lietuvos futbolo I lygos 21 turo dvikovoje susitiksiantys Alytaus miesto futbolo klubai „Alytis“ ir „Vidzgiris“. Galimybės namų rungtynes žaisti ne išvykose, o savo mieste ilgai laukusios miesto ekipos balandį pasidalino lygiosiomis 1:1, savo pranašumą prieš „Vidzgirį“ birželį „Alytis“ įrodė triuškinančia pergale 4:0. Kaip „Alytaus gidui“ sakė Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Algimantas Pašukonis, atnaujintame stadione parodomąsias futbolo meistrų rungtynes norėtų sužaisti ir tituluočiausias miesto futbolo klubas „Dainava“. Tokiu maču būtų pažymėta 35 metų sukaktis, kai 1975-aisiais „Dainava“ tapo Lietuvos čempione.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjo Adomo Andrušaičio teigimu, ASRC stadiono atidarymo renginio scenarijus dar derinamas. Aišku tai, kad oficiali ceremonija turėtų prasidėti rugsėjo 17 dieną 16 valandą. Joje, pasak A. Andrušaičio, renginyje laukiami sporto mėgėjai. Netruks ir svečių. „Kas atvyks – tiksliai nėra žinoma, o kviečiame visus – nuo mero iki premjero“, - mūsų portalui sakė Alytaus miesto sporto koordinatorius. „Neabejoju, kad bet kuris Lietuvos klubas norėtų namų rungtynes žaisti tokiame stadione, o ir svečiams bus malonu. Lietuvai - tai ne mažesnis įvykis nei Marijampolės stadiono atsiradimas. O Vilnius tegu varvina seilę“, - viename teminiame portale rašė ponas Bronius. Ar išties Alytaus stadiono atidarymas – toks svarbus ne tik mums, bet ir visai Lietuvai?..

Anksčiau jau skelbėme ASRC direktoriaus pavaduotojo Egidijaus Mensevičiaus nuomonę, kad mūsų miesto stadionas tikrai bus reprezentacinis ir geriausias Lietuvoje. Pasak statybas prižiūrėjusio E. Mensevičiaus, Birutės g. 5 sporto bazė „turėtų nukonkuruoti Kauno ir Marijampolės stadionus“. Ar taip ir bus, įsitikinsime jau greit. Laukti liko nedaug...

Įdomieji Alytaus stadiono skaičiai:

1924 m. vasarą buvo atidarytas Dzūkų stadionas. Pradžioje buvo tik futbolo aikštė, vėliau įrengtos teniso aikštelės ir krepšinio aikštė.
1925 m. įvyko pirmasis dzūkų pavasarininkų regiono kongresas, kuriame dalyvavo 1500 žmonių. Buvo pravesta vietinio pobūdžio olimpiada. Ją organizavo Jonas Borevičius ir Antanas Graževičius.
1926 m. Didžiosios Lietuvos kunigaikštienės Birutės Ulonų kavalerijos pulkas, minint karininko Antano Juozapavičiaus žūtį, rengdavo arklių lenktynes, šokimus per kliūtis ir t. t.
Vasarą Alytuje įvyko šaulių sporto šventė. Sporto instruktoriumi tuomet buvo Alytaus gimnazijos kūno kultūros mokytojas Karolis Dineika.
1929 m. prezidentas Antanas Smetona įsteigė žirginio sporto taurę. Ją tais metais laimėjo Alytuje stovėjęs antrasis Ulonų pulkas. Taurė ulonams dar atiteko 1930, 1932, 1933 metais.
1957-1958 m. buvo rekonstruotas Alytaus stadionas, jis aptvertas betonine tvora. Įrengta viena geriausių Lietuvos futbolo aikščių, bėgimo takai ir lengvosios atletikos sektoriai.
1958-1986 m. stadione vyko lengvosios atletikos, rankinio, futbolo, Alytuje veikiančių gamyklų sporto šventės, spartakiados. Čia vykdavo ir svarbiausi šou verslo renginiai: autorodeo, galiūnų konkursai, šunų parodos, Lietuvos jaunučių ir jaunių jaunimo sporto žaidynės, Lietuvos futbolo lygos varžybos.
1971-1975 m. žiemą vyko Lietuvos ledo ritulio čempionatas.
1975 m. „Dainavos“ futbolo komanda pirmą kartą šiame stadione iškovojo Lietuvos čempionės titulą.
1993 m. pradėtas rekonstruoti Alytaus miesto stadionas – 2,4 ha plotas: futbolo aikštė su 2500 sėdimų vietų tribūnomis, 2 lauko teniso aikštelės, krepšinio aikštė, paplūdimio tinklinio. Numatoma dar įrengti lengvosios atletikos bėgimo takus, metimo sektorius, mini golfo aikštelę, biotualetus.
1999 m. Alytaus stadione įvyko 14 Lietuvos futbolo lygos rungtynių, 10 apskrities pirmenybių, vienos tarptautinės trijų dienų vaikų futbolo turnyras. Taip pat įvyko 7 kultūriniai- pramoginiai renginiai. Vasarą veikė mėgėjiškų kartų kartodromas, teniso kortai. Juose pirmą kartą buvo organizuoti du Alytaus miesto lauko teniso mėgėjų turnyrai. Iš viso miesto stadione per sezoną apsilankė apie 50 tūkst. miesto gyventojų. Dėl susidėvėjimo stadionas nuo 1995 m. nebuvo atnaujinamas.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10337
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: Alytaus stadionas

Standartinė bronius » 2010 Rgp 23 17:11

Ir kelios nuotraukos iš to paties straipsnio:

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10337
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: Alytaus stadionas

Standartinė bronius » 2010 Rgp 23 17:17

Na va, mano rašliavą jau cituoja ir Alytaus apskrities portalas.. Gal persikvalifikuoti į žurnalistus? Juk jų komandoje jau žaidžiu :)
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10337
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos stadionai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių