Batai trina

Batai trina

Standartinė mariusmg » 2013 Spa 10 14:19

Sveiki gyvi visi. Turiu toki klausimeli, zaidziu su Adidas f30 bateliais ir jiem man trina pada, http://enjoyrelaxingmoments.abmp.com/fo ... xology.jpg foto pazymetoje raudonoje vietoje THALMUS. Daug kieno klausinejaus nuomones del ko taip anaip. Ir priejau prie isvados kad zaidziu su netinkamais bateliais. Taip iseina kad zaidziu su bateliais skirtais minkstai zemei o as zaidziu ant kietos, tai yra paprasta pieva ar dirbtine futbolo danga ir mastau pasikeisti del to bucus nes mozoliai jau baisus :) Taigi kiek supratau tureciau pirkti batelius Firm ground'ui, nors is tikro jau ir sitie maniskiai yra for firm ground. Gal patartumet kokius batelius kurie netrintu, mastau gal apie Nike mercurial koki modeli nes ten kitokie grifai ir manau gal su jais butu geriau? Taip pat esu nusiziurejes Adidas Classics, nes ju grifai guminiai tai gal irgi netrins, ar isvis geriausiai pirkt dirbtinei zolei ?. Aciu uz pagalba:)
mariusmg

Palaikoma komanda: Chelsea

Re: Batai trina

Standartinė bronius » 2013 Spa 10 17:33

Aš, kai trina, pripilu vandens į bucus ir būna zjb. Ypač jei kelias valandas prieš rungtynes palaikau šlapius.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius

Palaikoma komanda: LT rinktinė

Standartinė mafia7 » 2013 Spa 10 18:07

O daugiau niekas netrina ? :lol: :lol: :mrgreen:
mafia7

Palaikoma komanda: A-lyga

Standartinė mariusmg » 2013 Spa 13 16:21

Ne. Nu nezinau reik pamegint, bet buvo kad su bucais ir i vandeni laipiodavau ir niekas nepadejo :/
mariusmg

Palaikoma komanda: Chelsea

Standartinė ... » 2013 Spa 14 08:49

Svarbu, kad bucai kiaušinių netrintų, o kojos šiltame vandenyje atsigauna. :mrgreen:
...

Standartinė Azeeba » 2014 Bal 22 21:07

Vanduo tikrai puiki iseitis :P
Azeeba

Palaikoma komanda: Dainava

Grįžti į 90min.lt diskusijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių