FK Atlantas

Re: FK Atlantas

Standartinė Doggas » 2010 Kov 24 11:05

kariui:

„Iki posėdžio pabaigos buvo neaiškus „Atlanto“ likimas. Norėjome, kad šis uostamiesčio klubas žaistų A lygoje, tačiau FIFA yra priėmusi sprendimą, jog dėl neatsiskaitymo su žaidėju, klubas turi būti šalinamas iš aukščiausios lygos. Posėdžio pabaigoje gavome aišku patvirtinimą iš FIFA, kad „Atlantas“ aukščiausioje lygoje žaisti negali“, - sakė L. Varanavičius.

http://www.lff.lt/news.php?news_id=7515
Doggas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010 Kov 24 11:03
Palaikoma komanda: Atlantas

Re: FK Atlantas

Standartinė karys » 2010 Kov 24 11:08

Doggas rašė:kariui:

„Iki posėdžio pabaigos buvo neaiškus „Atlanto“ likimas. Norėjome, kad šis uostamiesčio klubas žaistų A lygoje, tačiau FIFA yra priėmusi sprendimą, jog dėl neatsiskaitymo su žaidėju, klubas turi būti šalinamas iš aukščiausios lygos. Posėdžio pabaigoje gavome aišku patvirtinimą iš FIFA, kad „Atlantas“ aukščiausioje lygoje žaisti negali“, - sakė L. Varanavičius.

http://www.lff.lt/news.php?news_id=7515


thanx
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt
karys
 
Pranešimai: 5955
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Atlantas

Standartinė šiaip » 2010 Kov 24 11:34

slasher rašė:tai aš apie šiemetinį licenzijavimą kalbu. LFF nurodė vienintelę priežastį, dėl ko nepriimtas Atlantas - tai skola žaidėjui. Tai kodėl negalėjo, kažką išmastyt, kad A lygoj būtų 12 komandų.

Ką išmąstysi, jei žaidėjai kreipėsi net į FIFA Drausmės komitetą. Čia savo kieme gali užmerkti akis į kai kurias skolas. FCV taip pat "durnių voliojo" prieš kurį laiką, o vis vien gavo per nosį nuo to paties FIFA Drausmės komiteto už skolas visokiems bakalagams.
šiaip
 
Pranešimai: 3229
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Atlantas

Standartinė WS10 » 2010 Kov 24 15:50

Už A lygos borto likusio „Atlanto“ prezidentas Lekevičius Futbolo federaciją kaltina korupcija ir apgavystėmis

Už 2010 metų aukščiausiojo Lietuvos futbolo čempionato borto likusio Klaipėdos „Atlanto“ klubo prezidentas skandalingasis Vacys Lekevičius pažėrė kaltinimų Lietuvos futbolo federacijai (LFF).

„Atlantui“ aukščiausiojoje lygoje buvo palikta 12 vieta. LFF vadovybė iki paskutinio momento žadėjo, kad FK „Atlantas“ žais vadinamojoje aukščiausiojoje lygoje. FK „Atlantas“ įvykdė visus LFF reikalavimus ir sąlygas: atsiskaitė su buvusiu komandos žaidėju Jalenu Pokornu, sumokėjo baudą ir visas teismo išlaidas FIFA. Todėl LFF Vykdomojo komiteto sprendimas nesuteikti Klaipėdos „Atlantui“ teisės žaisti A lygoje buvo netikėtas, nepagrįstas ir nesuprantamas“, – oficialiai „Atlanto“ futbolo klubo internetinei svetainei skundėsi V.Lekevičius.

„Supratę, kad buvome apgauti ir į A lygą nepateksime, skubos tvarka pradėjome neatlygintinai skolinti žaidėjus A lygoje žaisiančioms komandoms. Mums svarbi žaidėjų gerovė, siekiame, kad jie ir toliau tobulėtų“, – pridūrė klubo prezidentas.

Priminsime, jog šių metų kovo 9 dieną vykusiame LFF licencijavimo komiteto apeliaciniame posėdyje „Atlanto“ klubui buvo suteikta A lygos licencija, tačiau skirstant A lygos komandas LFF Vykdomojo komiteto posėdyje kovo 12-ąją Klaipėdos ekipa liko už A lygos borto.

„Iki posėdžio pabaigos buvo neaiškus „Atlanto“ likimas. Norėjome, kad šis uostamiesčio klubas žaistų A lygoje, tačiau FIFA yra priėmusi sprendimą, jog dėl neatsiskaitymo su žaidėju klubas turi būti šalinamas iš aukščiausiosios lygos. Posėdžio pabaigoje gavome aišku patvirtinimą iš FIFA, kad „Atlantas“ aukščiausiojoje lygoje žaisti negali“, – tada sakė L.Varanavičius.

Vis dėlto, V.Lekevičiaus nuomone, sprendimo priežastys nepriimti „Atlanto“ į aukščiausiąjį šalies futbolo čempionatą slypi kitur.

„Niekada nesuprasiu, kodėl „Atlantas“ antrus metus nepatenka tarp stipriausių šalies komandų. Klubai, neatitinkantys sporto ir kitų kriterijų, priimti, o mes ne. Toks išankstinis nusistatymas verčia galvoti apie korupciją, ambicijas ir kitus negatyvius dalykus. Futbolas – ne vieta tokiems dalykams, tikiuosi, ateityje klubų vadovai galės laisvai išsakyti savo nuomonę ir nebus už tai baudžiami“, – svarstė „Atlanto“ prezidentas.

V.Lekevičių nuvylė ir Klaipėdos miesto savivaldybė: „Skaudu, kad Klaipėdos miesto savivaldybė sudaro nevienodas sąlygas miesto komandoms. Juk „Klaipėda“ futbolo mokyklos auklėtiniai išlaikomi miesto biudžeto, o mums („Atlantui“, – red. past.) rėmėjų tenka ieškoti patiems.“

„Atlantas“ šiemet antrą sezoną iš eilės bus priverstas rungtyniauti antrajame pagal pajėgumą Lietuvos futbolo čempionate – I lygoje, tačiau V.Lekevičius neabejoja, kad šios pirmenybės lygiu nedaug nusileis ir aukščiausiosioms pirmenybėms.

„Tikiu, kad pusė I lygos komandų pajėgumu nenusileis dabartinei A lygai. Iš visos širdies linkiu švaresnio teisėjavimo, mažiau intrigų, o savo komandai – pergalių, sirgaliams – kantrybės. Ir dar: „Kas mūsų neužmuša, padaro mus stipresnius“, – teigė „Atlanto“ prezidentas.

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... s-24-90150
WS10
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 14:59
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT

Re: FK Atlantas

Standartinė šiaip » 2010 Kov 24 16:07

WS10, gal bent pasižiūrėk, apie ką čia visi diskutuoja. Tada nereiks to paties teksto antrą kartą postint.
šiaip
 
Pranešimai: 3229
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Atlantas

Standartinė šiaip » 2010 Kov 24 23:27

LFF įmetė įdomų dokumentą - http://www.lff.lt/docs/FIFA_atsakymas_A ... -03-10.pdf
"Atlanto" likimas buvo nulemtas FIFA Drausmės komitete dar 2009 11 26, tad nėra ko Vaciui kojomis žemės spardyti.
šiaip
 
Pranešimai: 3229
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Atlantas

Standartinė slasher » 2010 Kov 25 07:01

o jei Atlantas būt prašęsis į pirmą lygą, tai LFF galėjo ir į antrą permesti?
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Atlantas

Standartinė šiaip » 2010 Kov 25 07:52

slasher rašė:o jei Atlantas būt prašęsis į pirmą lygą, tai LFF galėjo ir į antrą permesti?

Formaliai žiūrint, tai "Atlanto" neturėjo net iš II lygos į I lygą pakelti. Vaciui dar ir pasisekė, kad pas mus toks chaosas su lygomis :)
šiaip
 
Pranešimai: 3229
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Atlantas

Standartinė bronius » 2010 Kov 25 20:23

LFF atsakymas: „Atlantas“ negali žaisti A lygoje FIFA sprendimu
2010-03-25 19:41
http://www.lff.lt/
http://www.alfa.lt/straipsnis/10333017/ ... 3-25_19-41

Lietuvos futbolo federacija (LFF), atsižvelgdama į Klaipėdos „Atlanto“ prezidento Vaclovo Lekevičiaus viešus pareiškimus, dar kartą pabrėžia, jog klubas negalėjo būti priimtas į A lygą Tarptautinės Asociacijos Futbolo Federacijos (FIFA) sprendimu.

2009 metų lapkričio 26 d. FIFA Drausmės komitetas priėmė nutarimą, jog Klaipėdos „Atlantas“ negali žaisti LFF aukščiausioje lygoje, kadangi po daugkartinių raginimų atsiskaityti su buvusiu žaidėju Jalenu Pokornu, to nėra padaręs.

LFF, siekdama, jog „Atlantas“ galėtų dalyvauti A lygos čempionate, kreipėsi į FIFA prašydama peržiūrėti šį sprendimą. Tačiau į pakartotinius LFF prašymus nebuvo atsižvelgta. Kovo 10 d. FIFA atsiųstame oficialiame rašte pabrėžiama, jog FIFA Disciplinos komiteto sprendimas yra galutinis ir nekeičiamas.

2010 m. kovo 12 d. LFF Vykdomasis komitetas nusprendė priimti “Atlantą” į A lygą, tačiau pagal FIFA nuosprendį turėjo tuo pačiu pašalinti klubą į žemesnę lygą. Be minėto LFF VK sprendimo „Atlantas“ būtų pašalintas į II lygą.

LFF taip pat primena, jog prieš 2009 metų sezoną „Atlantas“ turėjo vietą A lygoje, tačiau pats atsisakė dalyvauti čempionate. Šiemet plečiant A lygos komandų skaičių pagal objektyvius sportinius kriterijus pirmenybę turėjo I lygos komandos, o tik toliau sekė II lygoje rungtyniavę klubai.
Atsižvelgus į praėjusio sezono pirmenybėse užimtas vietas, teisė žaisti A lygoje šiemet buvo suteikta 11 komandų, o I lygoje – 9 klubams bei Lietuvos U-19 rinktinei.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10231
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Atlantas

Standartinė bronius » 2010 Bir 05 00:08

LFF V.Lekevičių nubaudė 1 tūkst. litų bauda
2010-06-04 19:41
http://www.efutbolas.lt/visos-1/lff-v-l ... -1977.html

Lietuvos futbolo federacija nubaudė Klaipėdos "Atlanto" vyr. trenerį Vacį Lekevičių tūkstančio litų bauda.

Kaip skelbia lff puslapis, birželio 1 d., pasibaigus I lygos rungtynėms tarp vietos "Atlanto" ir FBK "Kauno", klaipėdiečių strategas nusileidęs iš žiūrovų tribūnos įžeidinėjo ir grasino susidoroti su mačo arbitrais ir tik operatyvūs apsaugos darbuotojų veiksmai padėjo užkirsti kelią tolimesniems incidentams.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10231
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Atlantas

Standartinė slasher » 2010 Bir 07 15:20

http://www.atlantas.lt/naujienos/?nid=524&rid=1
Futbolo pirmenybės FK „Atlantas“ laikino vyr. trenerio R. Žvingilo akimis

Sezono pradžioje palikus komandą Š. Grišovičiui prie komandos vairo stojo ir laikinai vyr. trenerio pareigas perėmė R. Žvingilas. Šiuo metu jam padeda treneriai M. Jonelys ir R. Norkus.

R. Žvingilas baigė KKI, įgijo A trenerio licenziją, žaidė Belgijos, Rusijos čempionatuose. Tikime, kad R. Žvingilo sukaupta patirtis, žinios padės siekti pergalių „Atlanto“ komandai, kurios pagrindą sudaro 92 m. gimimo „Klaipėdos futbolo akademijos“ direktoriaus ir trenerio R. Norkaus auklėtiniai.
„Jaunimas yra gabus ir talentingas, jiems trūksta tik žaidybinės patirties ir fizinio pasiruošimo. Visa tai įgyjama tik sunkiai dirbant treniruotėse. Aišku, būtų sunku apsieti ir be kelių vyresnių žaidėjų. Jie padeda tobulėti, įgauti žaidybinės praktikos jaunesniems komandos draugams.
Einant į pabaigą pirmam ratui kėlėme užduotis kuo mažiau praleisti įvarčių. Buvo pasirinkta taktika – žaisti nuo gynybos greitai pereinant į puolimą. Ši taktika dabar tobulinama treniruočių metu.“ – kalbėjo R. Žvingilas.
„Klubo prezidentas V. Lekevičius prieš sezoną iškėlė komandai užduotis būti penketuke, ką ir stengsimės padaryti. Komanda dėkoja ištikimiems „Atlanto“ sirgaliams ir kviečia dar gausiau palaikyti jauną ir perspektyvią mūsų miesto komandą“. – jau įpusėjusio sezono apžvalgą užbaigė FK „Atlantas“ vyr. treneris R. Žvingilas.
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Atlantas

Standartinė Anbo » 2010 Bir 07 20:28

kas čia per užduotis "būti penketuke"? bet žiūrint į žaidimą ir to nepavyks padaryti
Anbo
 
Pranešimai: 5808
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Atlantas

Standartinė Running_Wild » 2010 Bir 07 20:52

Anbo rašė:kas čia per užduotis "būti penketuke"? bet žiūrint į žaidimą ir to nepavyks padaryti


Perfrazuojant - virshutineje lenteles dalyje :D
Running_Wild
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK Atlantas

Standartinė Anbo » 2010 Bir 07 21:07

Running_Wild rašė:
Anbo rašė:kas čia per užduotis "būti penketuke"? bet žiūrint į žaidimą ir to nepavyks padaryti


Perfrazuojant - virshutineje lenteles dalyje :D


aš dar suprasčiau tikslą užimti prizinę vietą ir pretenduoti į A lygą kitam sezone. o koks tolkas iš 4-5 vietos?
Anbo
 
Pranešimai: 5808
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Atlantas

Standartinė Waska » 2010 Bir 07 21:15

Kad lygtais norint pretenduoti į A lygą nėra labai svarbu kokią vietą užimi. Lietuvos futbole svarbu tik norėti žaisti A lygoj, o kvietimas gal ir taip atkeliaus :)
Waska
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos Futbolo klubai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių