FK Atlantas

Re: FK Atlantas

Standartinė Running_Wild » 2010 Bir 07 21:16

Tai kad praktishkai visos I lygos komandos aname sezone pretendavo i A lyga... O zhinant tai, kad ir shiame sezone potencialiu pretendentu i A lyga yra nedaug, Atlantas nusprende su minimaliausiom ishlaidom (turbut netgi mazhesnem, nei praejusiais metais) pakonkuruoti I lygoje ir pabandyti kitais metais licenzijuotis...
Running_Wild
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK Atlantas

Standartinė Running_Wild » 2010 Bir 07 21:17

Ir shiaip, prie dabartines sistemos geriausia butu atskirti klubus i megeju ir profesionalu (be jokiu A ir I lygu) ir padaryti normalu dideli chempionata profesionalam, o megejams - regionines varzhybas...
Running_Wild
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK Atlantas

Standartinė Anbo » 2010 Bir 07 21:22

kiekvienais metais nebus taip kaip šiemet. nemanau kad ir kitą sezoną į A lygą komandos bus renkamos "urmu"
Anbo
 
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Atlantas

Standartinė slasher » 2010 Bir 07 22:10

Anbo rašė:kiekvienais metais nebus taip kaip šiemet. nemanau kad ir kitą sezoną į A lygą komandos bus renkamos "urmu"

šiemet A lygon jau surinktas LFF klapčiukų pagrindas, tad kitais metais dar žiūrėk išmes Atletą ir paliks 10komandų (su Vėtra tik neaišku). Tad patekimas A lygon jaučiu bus labai sudėtingas. Dar Alygai turėtų mirtinai reikėti Alytaus stadiono, tad ir įdomu, kaip ten praisisuks. O Atlantui šansų labai labai maža. Nors antrą vietą gali drąsiai paimt, jei įsivažiuos. Nedidelis palyginus taškų skirtumas iki Lietavos.
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Atlantas

Standartinė Toxico » 2010 Bir 08 21:43

http://atlantas.lt/naujienos/?nid=525&rid=1
2010-06-08

Už ką “Atlantui” skirta 1000 litų bauda?

Po rungtynių tarp FK „Atlantas“ ir FBK „Kaunas“, kurios įvyko š. m. birželio mėn. 01 d., LFF drausminiai organai, remdamiesi rungtynių inspektoriaus A. Galmino ir rungtynių teisėjo D. Miklovo įrašais rungtynių protokole, skyrė FK „Atlantas“ 1000 Lt baudą.

Rungtynių protokolo įrašas – „pasibaigus rungtynėms, nusileidęs iš žiūrovų tribūnos V. Lekevičius, užsipuolė teisėjus, įžeidinėjo juos necenzūriniais išsireiškimais, grasino. Operatyvūs apsaugos darbuotojų veiksmai užkirto kelią tolimesniems incidentams.“ – tikrovę atitinka tik dalinai.
Tiesa, V. Lekevičius tikrai pasibaigus rungtynėms nusileido iš žiūrovų tribūnų, bet ne užsipulti, įžeidinėti teisėją, o paklausti ar teisėjas ramiai jaučiasi leisdamas futbolo aikštelėje vykti tokiai neteisybei. „Nebuvo jokių necenzūrinių žodžių, tuo labiau grasinimų, buvo tik didžiulė nuoskauda dėl rūbinėje verkiančios komandos. Pasiūliau teisėjui pažiūrėti į vaikų veidus, paklausiau ką jis su jais daro. Rungtynių inspektorius A. Galminas buvo toli ir mūsų pokalbio negirdėjo, todėl jo įrašo apie vadinamą incidentą protokole visai neturėjo būti“ – kalbėjo V. Lekevičius. „Teisėjai irgi žmonės, jie taip pat klysta, tik apie tas klaidas visi linkę nutylėti. II kėlinyje šoninis teisėjas neteisėtai skyręs kampinį prie „Atlanto“ vartų, kilus nepasitenkinimui pasakė - „atsiprašau suklydau, bet neįmuš“, visgi įvartis buvo įmuštas, o teisėjo žodžiai, kuriuos girdėjo daugelis, taip ir neatsirado protokole. Per pridėtas 4 min. mūsų žaidėjui gavus traumą į aikštelę nebuvo iškviestas gydytojas, teisėjas D. Miklovas tiesiog išstūmė traumuotą žaidėją už linijos. Tokie teisėjų veiksmai skaudina, verčia abejoti teisingumu, šviesia Lietuvos futbolo ateitim, o LFF skirta bauda tas abejones tik sustiprina.“ – liūdnai pokalbį užbaigė FK „Atlantas“ prezidentas V. Lekevičius
Toxico
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 15:33
Miestas: Klaipeda
Palaikoma komanda: Neptunas

Re: FK Atlantas

Standartinė slasher » 2010 Bir 08 21:53

hm, tai kaip čia dabar FBK humaniškiau pasielgus ir paguodus tuos verkiančius vaikus. Gal tegul ketviradienį leidžia įmušt klaipėdiečiams vieną įvartį, bus kaip kompensacija ar kažkas panašaus...
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Atlantas

Standartinė geriantis » 2010 Bir 09 16:56

O tai dabar meilė tarp Vaciaus ir Ūkio banko taip suprask pasibaigė?? Tai tokiu atveju Vacys stipriai išsidūrė du demaršais, nes ir nukrito į II lygą ir meilė jį paliko :(
geriantis
 
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 20:59

Re: FK Atlantas

Standartinė slasher » 2010 Bir 09 20:56

geriantis rašė:Tai tokiu atveju Vacys stipriai išsidūrė du demaršais, nes ir nukrito į II lygą ir meilė jį paliko :(

tai, bet kokiu atveju būt kritęs, jei ne demaršas, būt susibankrotinęs, o dabar bent su iškelta galva išmestas buvo antron lygon :)
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Atlantas

Standartinė bronius » 2010 Bir 11 12:47

geriantis rašė:O tai dabar meilė tarp Vaciaus ir Ūkio banko taip suprask pasibaigė?? Tai tokiu atveju Vacys stipriai išsidūrė du demaršais, nes ir nukrito į II lygą ir meilė jį paliko :(


Iš šitos nuotraukos matosi, kad nesibaigė:

Paveikslėlis
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10336
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Atlantas

Standartinė bananero » 2010 Bir 11 13:03

Žaidžia su praeito sezono maikėm Atlantas. Dėdė volodia jo jau neberemia.
Paveikslėlis
bananero
 
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius

Re: FK Atlantas

Standartinė bronius » 2010 Bir 11 13:23

Vargšai
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10336
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Atlantas

Standartinė komodo varanavičius » 2010 Bir 11 13:42

pribrendo reikalas padėkot vaciui už tai, ką jis padarė gero ir daugiau jo nebetoleruot arba išnykt kaip Atlanto bangai atsimušusiai į uolas
komodo varanavičius
 
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: FK Atlantas

Standartinė gdrs » 2010 Bir 24 18:27

V.Lekevičius: „Atlantą“ paskandino žaidėjų traumos”

Prieš šių metų sezono pradžią Klaipėdos “Atlantas” buvo laikomas vienu iš LFF I lygos čempionato favoritų. Tačiau sužaidus daugiau nei trečdalį rungtynių Klaipėdos ekipa yra tarp autsaiderių.

Algirdas AURUŠKEVIČIUS

Atlantiečiai per 11 rungtynių surinko vos 10 taškų ir turnyro lentelėje tarp dešimties kolektyvų yra aštunti. Kodėl taip atsitiko? Penalty.lt pašnekovas birželio 25 dieną 47-ą gimtadienį švęsiantis “Atlanto” klubo vadovas Vacys Lekevičius.

- Sezono pradžioje tikriausiai nesitikėjote tokio prasto komandos pasirodymo?

-Ne, tikrai ne. Įvertinę savo galimybes, prieš čempionato startą buvome užsibrėžę tikslą būti tarp keturių geriausių I lygos komandų. Mūsų planus sujaukė kelių pagrindinių žaidėjų traumos. Šiuo metu atsigauna po traumų arba jas gydosi net penki žaidėjai – Audrius Burdžius, Marius Stonkus, Aleksandras Babachinas, Žilvinas Kymantas ir Evaldas Užkuraitis. Todėl ilgokai teko pasikliauti jaunais, 1992 metais gimusiais Klaipėdos futbolo akademijos žaidėjais. Jauniems vaikinams nėra lengva – jie turi subręsti rimtoms varžyboms.

- Prasidėjus čempionatui net tris pajėgius žaidėjus paskolinote kitoms ekipoms. Vadinasi, tikėjote sėkmingai žaisti ir be jų?

-Tikėjimas buvo, bet visko nenumatėme. Donatą Surblį paskolinome FC „Klaipėdos“ komandai , o Liną Savastą ir T.omą Vyšniauską – Tauragės “Taurui”. Dabar laukiu liepos pirmosios, kada atsidarys žaidėjų registracijos langas. Į komandą susigrąžinsime D.Surblį, galutinai dar neapsisprendžiau dėl T. yšniausko, o L.Savastas pasiliks Tauragėje. Planuoju klubą sustiprinti ir naujais žaidėjais. Sukirtome rankomis su Kretingos “Minijoje” rungtyniaujančiu Nerijumi Kosmakovu, registruosime ir Plikių “Sakuonoje-Klarksone” žaidžiantį Valdą Žalneravičių. Vyksta derybos su vienu žaidėju iš Plungės “Babrungo”.

- Patekti kitąmet į A lygą sportiniu principu “Atlantas” jau neturi jokių šansų…

- FBK “Kauno” jau nepavys niekas. Tačiau dėl patekimo į ketvertuką klaipėdiečiai dar žada pakovoti. Kas bus kitais metais, kalbėti dar anksti.

- Iš “Atlanto” mįslingai pasitraukė vyriausiasis treneris Šenderis Giršovičius. Kokie žmonės dabar stovi prie komandos vairo?


- Š.Giršovičius komandą paliko dėl finansinių problemų. Dabar “Atlantą” rungtynėms ruošia laikinasis vyriausiasis treneris Rimantas Žvingilas, o jam talkina Klaipėdos futbolo akademijos treneriai Romualdas Norkus ir Mindaugas Jonelys.

- Jūs ginate LFF II lygos Vakarų regiono čempionato lyderės Plikių “Sakuonos-Klarksono” komandos vartus. Ši ekipa sėkmingai rungtyniauja ir LFF taurės varžybose. Yra tikimybė, kad Plikių futbolininkai viename iš taurės etapų gali susitikti su “Atlantu”. Kaip elgsitės, jei taip atsitiks?

- Įdomios turėtų būti tokios rungtynės. Panašioje situacijoje jau esu buvęs pernai, kai “Atlantas” žaidė su “Akademija”. Per šį susitikimą gyniau “Atlanto” vartus, o varžovai man neįmušė nė vieno įvarčio ir pralaimėjo net 0:7.

http://penalty.lt/v-lekevicius-„atlanta“-paskandino-zaideju-traumos/
gdrs
 
Pranešimai: 767
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

Re: FK Atlantas

Standartinė bronius » 2010 Lie 17 09:50

"Atlantas" stiprina gretas
http://www.futbolas.lt/naujiena/atlanta ... ina-gretas

Lietuvos futbolo federacijos I lygoje rungtyniaujantis Klaipėdos "Atlantas" stiprina savo gretas - prie komandos prisijungė pora žaidėjų, o dar keli perspektyvūs futbolininkai dalyvauja peržiūroje.

Į "Atlanto" komandos gretas įsijungė patyręs 32 metų žaidėjas Nerijus Kosmakovas. Jis anksčiau rungtyniavo Kretingos "Minijos" ekipoje. "Tai patyręs žaidėjas - profesionalas. Jis itin naudingas komandai ir mylintis futbolą žaidėjas. Nerijus yra tarsi pavyzdys jaunimui, mažiau patyrusiems "Atlanto" žaidėjams bus į ką lygiuotis", - džiaugėsi "Atlanto" klubo treneris Rimantas Žvingilas. Šiuo metu "Atlanto" klubo peržiūroje dalyvauja žaidėjas iš Plungės Rolandas Budrys ir Plikių "Sakuonos" perspektyvusis futbolininkas Valdas Žalneravičius. "Valdas palieka itin malonų įspūdį. Gali būti, kad jis įsitvirtins ekipoje", - kalbėjo Klaipėdos ekipos strategas. Taip pat į klubą grįžo "Klaipėdai" kurį laiką atstovavęs Donatas Surblys, norima susigrąžinti Tauragės ekipai paskolintą Tomą Vyšniauską. Dabar "Atlanto" ekipai atokvėpis nuo varžybų maratono - artimiausias rungtynes atlantiečiai žais tik liepos 31 dieną su "Šilutės" ekipa. "Treniruojamės ne tik aikštėje, bet ir pajūryje: bėgiojame, atliekame įvairius fizinius pratimus, kaip sakoma, bandome pasikrauti elementus", - sakė R. Žvingilas.

Šią savaitę atlantiečiai Gargždų stadione žaidė draugiškas rungtynes su Lietuvos futbolo A lygoje rungtyniaujančia vietos "Bangos" ekipa. Rungtynės baigėsi lygiosiomis - 1:1. Įvartį pirmąjį kėlinį įmušė N. Kosmakovas. "Pirmąjį rungtynių kėlinį į aikštę leidau daugiau patyrusius žaidėjus, o antrąją rungtynių dalį - antrąją komandos sudėtį. Abu kėliniai man paliko malonų įspūdį", - džiaugėsi R. Žvingilas.

"Atlantas" šį sezoną LFF I lygoje kol kas sužaidė 12 rungtynių, iš jų tik du kartus šventė pergalę, keturis kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė šešis pralaimėjimus. Klaipėdiečiai, savo sąskaitoje turintys 10 taškų, yra įsitvirtinę aštuntoje pozicijoje.

Paulius Matulevičius, „Vakarų ekspresas“
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10336
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Atlantas

Standartinė slasher » 2010 Lie 17 09:58

keista, kad Kosmakovas perėjo iš Minijos. Įdomu, kuo pavyko suvilioti jį Atlantui. Praradimas Kretingai. Gali taip nutikti, kad likusiose pirmos lygos rungtynėse Atlantas patirs tik vieną pralaimėjimą.
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos Futbolo klubai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias