FK Banga

Re: FK Banga

Standartinė slasher » 2010 Lie 31 10:05

tai LFF skelbdama statistiką prie žiūrovų skaičiaus galėtų skliausteliuose įrašyti - lijo :) Kad nekiltų visuomenei bereikalingų klausimų.
slasher
 
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2010 Rgp 04 10:08

O, kas sugrįžo!:

“Bangos“ sudėtyje dar keli pasikeitimai
2010 rugpjūčios 04 d., trečiadienis
http://www.ivartis.lt/naujienos/new.250 ... timai.html

Gargždų „Bangos“ klubas tarpsezonyje savo sudėtį sustiprino ne vienu pajėgiu ir gerai žinomu futbolininku. Nors praėjusio penktadienio rungtynėse jau debiutavo Marijan Choruži, Andrius Jokšas ir Gajus Kulbis, jie nebuvo paskutiniai komandos naujokai. Jau penktadienio susitikime su Pakruojo „Kruoja“ gargždiškių ekipoje gali debiutuoti trisdešimtmetis moldavas Anatolie Ostap, anksčiau jau rungtyniavęs Lietuvos klubuose. Saugas į „Bangos“ ekipą keliasi iš Azerbaidžano, kur pastaruoju metu rungtyniavo „Gabala“ ekipoje. 2008 metais moldavas rungtyniavo Vilniaus „Vėtros“ ekipoje, o prieš tai pusantro sezono buvo kito sostinės klubo, „Žalgiris“, narys.

Gargždų ekipoje vietos neliko dvidešimt dviejų metų saugui Donatui Remėzai, kuris tolimesnę karjerą tęs „Mažeikiai“ komandoje. D.Remėza per savo sportinę karjerą iki šiol atstovavo tik „Bangos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandoms.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė mafia7 » 2010 Rgp 04 10:33

Visada man patinka šis moldavas sėkmės jam Bangoje
mafia7
 
Pranešimai: 5561
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2010 Rgp 04 18:12

papildymas:

Per perėjimų laikotarpį "Banga" įregistravo trisdešimtmetį saugą iš Moldovos Anatolij Ostap. Futbolininkas per savo karjerą yra rungtyniavęs Moldovoje (Otačio "Nistru"), Kazachstane (Kostanajaus "Tobol"), Lietuvoje (Vilniaus "Žalgiris" ir "Vėtra") ir Azerbaidžiane (Gabalos "Gabala"). Tiesa, komandos naujoko debiuto dar teks palaukti, nes šiuo metu A.Ostap laukia Lietuvos vizos.

Kaip jau minėjome anksčiau, per pirmąją sezono pusę 6 įvarčius pelnęs Gvidas Juška (žaidė 15 rungtynių, aikštėje praleido 1347 minutes) iš "Bangos" perėjo į Baku "Azal".

Be to, "Banga" abipusiu sutarimu nutraukė sutartis su gynėju Aurimu Šlušniu (9 rungtynės, 570 minučių) ir saugu Donatu Remeza (12 rungtynių, 712 minučių). A.Šlušnys ir toliau dirbs klubo vaikų treneriu (priminsime, kad šiemet A.Šlušnio vadovaujama "Bangos" 2000 metų gimimo komanda Lietuvos pirmenybėse užėmė 3-ąją vietą), o D.Remeza antroje sezono pusėje rungtyniaus "Mažeikiuose".

Sutartį su klubu turintis V.Pavlučenko (3 rungtynės, 34 minučių) bando patekti į Lenkijos II lygos klubo sudėtį. Jei "Bangos" saugas tiks lenkų klubui, bus sudaryta žaidėjo nuomos sutartis.

Kol kas nėra apsispręsta dėl sutartį su klubu turinčio saugo Miko Kuros (6 rungtynės, 293 minutės) ateities.

http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... 2-pokyciai
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2010 Rgp 31 21:00

Du "Bangos" žaidėjai U-21 rinktinėje
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... s/236-u-21

Gytis Gailius ir Karolis Urbaitis pakviesti į Lietuvos U-21 rinktinę.

Lietuvos jaunimo rinktinė šią savaitę Vilniuje ruošiasi paskutiniam 2011 metų Europos U-21 čempionato atrankos susitikimui su Anglijos rinktine. Ši dvikova vyks rugsėjo 7 d. 18 val. Kolčesteryje. Prieš tai jaunimo rinktinė rugsėjo 3 dieną Aarhuse (Danija) išbandys jėgas draugiškose rungtynėse su Danijos U-21 rinktine. Tarp dvidešimties kandidatų pakviestų ruoštis šioms rungtynėms yra ir du "Bangos" žaidėjai - gynėjas Karolis Urbaitis ir puolėjas Gytis Gailius. K.Urbaitis nuolat kviečiamas į Lietuvos U-21 rinktinę. 2011 metų UEFA Europos U-21 čempionato atrankoje iš septynių susitikimų "Bangos" gynėjas žaidė keturiuose (su Makedonija, Anglija ir dukart su Graikija). Paskutinėje dvikovoje su Portugalija (2010 rugpjūčio 11 dieną Marijampolėje) K.Urbaitis liko atsargoje. G.Gailius į U-21 rinktinę pakviestas pirmą kartą. Lietuvos jaunimo rinktinės vyriausiasis treneris Vitalijus Stankevičius tikisi, kad "Bangos" puolėjas sustiprins U-21 atakuojančią grandį.

***

Tuo tarpu "Banga" rengiasi rugsėjo 12 dieną Klaipėdos miesto stadione vyksiančiai svarbiai A lygos dvikovai su Tauragės "Tauru". Rugsėjo 4 dieną, šeštadienį, 13 valandą Klaipėdos miesto stadione mūsų komanda žais draugiškas rungtynes su kita A lygoje rungtyniaujančia ekipa - Klaipėdos "Klaipėda".
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2010 Rgs 09 17:56

Paskelbtas konkursas aikštės apšvietimo sistemai įrengti
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... psvietimas

Šiandien "Valstybės žiniose" paskelbtas konkursas „Gargždų miesto stadiono futbolo aikštės apšvietimo sistemos įrengimas“ rangos darbams pirkti. Viešoji įstaiga "Gargždų futbolas" numato įsigyti Gargždų miesto stadiono futbolo aikštės apšvietimo sistemos įrengimo darbus. Pirkimas skirtas įgyvendinti projektą „Gargždų miesto stadiono futbolo aikštės apšvietimo sistemos įrengimas“, kurį bendrai remia Klaipėdos rajono savivaldybė, VšĮ „Gargždų futbolas“, Kūno kultūros ir sporto departamentas.

Perkančiosios organizacijos (VšĮ „Gargždų futbolas“) kontaktinis asmuo yra Nerijus Galvanauskas, Kvietinių g. 26, LT-96136, Gargždai, tel. +37060007084, faks. 8-46-452782. Iš konkurso dalyvių už šio konkurso dokumentus neimamas mokestis, tačiau konkurso dalyviai privalo pateikti prašymą perkančiajai organizacijai dėl šių dokumentų pateikimo-atsiėmimo. Pateikus prašymą, konkurso dalyviui pateikiami konkurso dokumentai (projektas ir kt.).
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2010 Lap 23 11:19

A.Narbekovas: subūrėme gerą kolektyvą
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... narbekovas

Pasibaigus 2010 metų sezonui kalbinome "Bangos" vyriausiąjį trenerį Arminą Narbekovą.

Kaip vertinate pasibaigusį sezoną? Ar daug skiriasi tai, ką pasiekėte, nuo to, ko tikėjotės sezono pradžioje?
Jei būtų truputį daugiau sėkmės, tai viena vieta galėjome pakilti aukščiau. Aišku, patys kalti, kad nepakilome. Visgi galvoju, kad sezonas pavyko. Daug džiaugsmo suteikė patekimas į taurės pusfinalį. Sezono metu pasikeitė daug žmonių, kol galų gale subūrėme gerą kolektyvą. Vasarą pasistiprinę V.Mižigurskiu, M.Choruži, A.Ostap, A.Jokšu ir G.Kulbiu pagaliau radome tam tikrą komandos braižą. Sezono pradžioje taškus rinkome praktiškai iš visų, tačiau žaidėme gana padrikai.

Tauragės "Taurą" nugalėjome du kartus, tačiau likome dviem pozicijomis žemiau ir atsilikome aštuoniais taškais. Kas lėmė, kad nepavyko iki sezono pabaigos varžytis su tauragiškiais?
Pritrūko sėkmės ir stabilumo. Pralošėme namie "Šiauliams" rungtynes, kurių neturėjome pralaimėti. Be to, Tauragės žaidėjai kur kas labiau patyrę, todėl komanda žaidžia stabiliau, išvengia didelių svyravimų.

Ar buvo tokių žaidėjų, kurie sezono metu maloniai nustebino - padarė daugiau nei tikėjotės?
Labiausiai pradžiugino Aleksandro Ivanausko žaidimas. Taip pat nustebino jauni žaidėjai - Mantas Gudauskas, Karolis Urbaitis, Edvinas Bračkus. Sezono pradžioje gerai žaidė ir Gytis Gailius. Kitais metais tikėsimės, kad jis taip žais visą sezoną.

O tokių, kurie nuvylė?
Su tais žaidėjais, kurie nuvylė, atsisveikinome sezono metu. D.Remeza nesužaidė nei taip, kaip mes norėjome, nei taip, kaip jis pats tikėjosi. A.Gedgaudas sportine prasme būtų davęs daug, tačiau nepritapo prie komandos. Kiti padarė mažiau nei tikėjomės.

Kuriose rungtynėse komanda geriausiai įgyvendino trenerio sumanymus?
Buvo tikrai gerų rungtynių. Galima išskirti abejas rungtynes su "Ekranu" Panevėžyje, taurės rungtynes su "Žalgiriu" Vilniuje.

Kurių rungtynių nesinori ir prisiminti?
Nesinori prisiminti paskutinių rungtynių su "Klaipėda" išvykoje, kai praradome taškus, kurių negalėjome prarasti. Apmaudžios lygiosios su "Mažeikiais", pralaimėjimas namie "Kruojai". Bet matyt tokių rungtynių visada bus, nes tai futbolas.

Ko reikia "Bangai", kad kitais metais būtų pratęstas sėkmingas pasirodymas taurėje ir užimta aukštesnė vieta lygoje?
Reiktų išlaikyti tokį žaidimą, kokį demonstravome sezono pabaigoje, ir pagerinti progų išnaudojimą. Jei būtume išnaudoję bent 30 procentų to, ką sukūrėme, tikriausiai kovotume dėl vietos pirmajame trejetuke. Jei kalbėtume apie žaidėjus - visada malonu ką nors naujo pamatyti. Reiktų padidinti konkurenciją tarp gynėjų ir saugų.

Ačiū.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2010 Gru 16 14:20

Futbolo sezono palydose – sveikinimai, ateities planai ir aukcionas
http://www.gargzdai.lt/?lt=1291641106
2010 gruodžio 04 d.

Viešbučio „Lijo“ konferencijų salėje trečiadienį vykusioje 2010 metų futbolo sezono uždarymo šventėje pagerbti „Bangos“ futbolininkai ir treneriai, A lygos čempionate šiemet užėmę šeštąją vietą. Futbolo sezono palydose dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos atstovai, komandos vadovai, ištikimiausi „Bangos“ rėmėjai bei aktyvūs futbolo visuomenės nariai.

Linkėjo ir toliau garsinti Gargždus

VšĮ „Gargždų futbolas“ valdybos pirmininkas, Lietuvos futbolo rinktinės treneris Raimundas Žutautas pasidžiaugė, kad visa Gargždų bendruomenė prisideda prie futbolo plėtojimo: „Bendrų pastangų dėka Gargždų „Bangos“ vardas jau skamba ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Europoje, kur legendinė skanduotė „Kas laimės? Kas laimės? Gargždų „Banga“ jau taip pat žinoma.“

Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas pripažino esąs patenkintas pasiektais rezultatais, puikiu žaidimu, kuris patiko į Gargždų stadioną gausiai besirenkantiems sirgaliams ir svečiams. „Džiugu, kad šiemet pavyko įgyvendinti ir seną svajonę – stadione įrengti UEFA standartus atitinkančią dirbtinės dangos aikštę. Iki naujųjų metų stadione turėtų būti baigtas įrengti ir apšvietimas, tad turėsime išties kokybišką infrastruktūrą“, – sakė meras bei linkėjo futbolininkams ir toliau garsinti Gargždų vardą.

Lietuvos futbolo federacijos rinktinių direktorius Robertas Tautkus ir varžybų vykdymo vadybininkas Ričardas Zdančius simbolines federacijos dovanas įteikė pagrindiniams „Bangos“ rėmėjams – UAB „Neo Group“ generaliniam direktoriui Linui Bulzgiui ir UAB „Fortis Energy“ generaliniam direktoriui Edmundui Vilimui, Klaipėdos rajono savivaldybės merui V. Dačkauskui, VšĮ „Gargždų futbolas“ direktoriui N. Galvanauskui bei valdybos nariui D. Šatkui.

Gargžduose gimęs ir augęs žinomas futbolininkas R. Zdančius linkėjo, kad kitą sezoną „Bangai“ A lygos čempionate pavyktų užlipti bent laipteliu aukščiau.

Didžiausia stiprybė – tikėjimas ir vienybė

Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis pastebėjo, kad jau ne vienerius metus „Banga“ nuosekliai eina sėkmingu keliu: „Ir tai duoda puikių rezultatų. Šiandien jūs turite viską: vaikų komandas, atnaujintą sporto bazę, rėmėjus, o svarbiausia turite tikėjimą ir vienybę.“

Į svečių sveikinimus ir linkėjimus padėkomis atsakė „Bangos“ klubo vadovai, žaidėjai ir treneriai. „Bangos“ vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas pirmiausia dėkojo futbolininkams ir visam trenerių kolektyvui. „Visiems linkiu sveikatos ir nepatirti traumų, kad galėtume kibti į darbus naujame sezone. Nuoširdų ačiū viso kolektyvo vardu noriu pasakyti „Gargždų futbolo“ direktoriui Nerijui. Jis visą sezoną buvo tas žmogus, kuris sprendė visas mūsų problemas. Ar pinigai baigėsi, ar draugė paliko, ar kažkas su žmona susipyko – visos mūsų bėdos gulė ant Nerijaus pečių“, – šmaikštavo treneris bei dėkojo rėmėjams ir sirgaliams. „Ačiū mūsų ištikimiesiems „tigrams“, kurie mus lydėjo visose varžybose. Jų parama mums labai svarbi, tikimės jos ir kitais metais“, – sakė A. Narbekovas. Jis taip pat padėkojo sunkiosios atletikos treneriui Edvardui Šaukliui, kuris futbolininkams padėjo fiziškai pasiruošti sezonui. Visiems, palaikiusiems komandą, nuoširdų ačiū tarė „Bangos“ kapitonas Rimvydas Grudys.

Naujoje strategijoje – nauji tikslai

VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius N. Galvanauskas supažindino su klubo strategija 2011-2015 metams. „Kalbėdami apie sportinius tikslus, esame numatę, kad per ateinančius penkerius metus Gargždų „Banga“ taps Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionato prizininke, UEFA turnyrų dalyve. Planuojame, kad mūsų jaunųjų ugdytinių skaičius nuo dabartinio 350 išaugs iki 500 vaikų. O stadione vyksiančios varžybos pritrauks apie 2500 žiūrovų“, – pasakojo jis. Strategijoje daug dėmesio skiriama ir infrastruktūros plėtrai. Ateinančiais metais planuojama pradėti remontuoti Klaipėdos rajono policijos komisariato sporto salę ir joje įrengti dirbtinės dangos aikštę. Taip pat sporto aikštyną įrengti „Minijos“ vidurinės mokyklos stadione. Iš Europos Sąjungos lėšų tikimasi atnaujinti Priekulės, Veiviržėnų, Dovilų, Vėžaičių, Kretingalės, Ketvergių, Endriejavo, Dituvos mokyklų sporto aikštynus.

Papildomos investicijos kitąmet planuojamos ir stadiono infrastruktūros plėtrai. Numatoma suprojektuoti ir pastatyti švieslentę, įrengti dar vieną 1300 vietų tribūną bei virš jos ir dabar esančių tribūnų įrengti stogus. Didžiausias penkerių metų strategijoje numatytas infrastruktūros plėtros tikslas – sporto maniežo, kuriame būtų baseinas, įsikurtų futbolo akademija, statyba. Didžiąją dalį šiam objektui reikalingų lėšų ketinama pritraukti iš ES.

Futbolo bateliai – už 1000 litų

Aptarus solidžius klubo ateities planus linksmu vakaro pabaigos akcentu tapo aukcionas. Jį nuotaikingai vedė ir dalyvių azartą kurstė Virginijus Čekanauskas. Pirmąją aukciono prekę – „Hummel“ futbolo kamuolį su visais „Bangos“ žaidėjų parašais – itin norėjo įsigyti verslininkai Kęstutis Sinskas ir Romualdas Petkevičius. Abu po truputį kėlė kainą, kol pagaliau kamuolį už 600 litų įsigijo K. Sinskas. Futbolo batelius su A. Narbekovo parašu be konkurencijos pasiūlęs 1000 litų nusipirko Lietuvos futbolo rinktinės treneris R. Žutautas. O futbolininko marškinėlius su R. Žutauto parašu už 450 litų įsigijo Vytautas Simutis.

Milda JUDELYTĖ
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2011 Sau 05 17:00

A.Staponka rungtyniaus Izraelyje
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... 8-staponka

Rezultatyviausias praėjusio sezono "Bangos" žaidėjas Aurelijus Staponka keliasi į Ramat Gano "Hapoel". Sutartį su "Banga" turintis puolėjas gruodžio 25 - sausio 4 dienomis dalyvavo Izraelio klubo peržiūroje. Kadangi "Hapoel" liko patenkintas gargždiškio pasirodymu, abu klubai sutarė dėl puolėjo nuomos iki gegužės 31 dienos. Šį sezoną ne itin sėkmingai Izraelio aukščiausioje lygoje rungtyniaujantis Ramat Gano klubas įpusėjus čempionatui užima paskutiniąją - šešioliktą - vietą. Priminsime, jog A.Staponka "Bangai" atstovavo visą klubo atgimimo laikotarpį ir 2006-2010 metais A ir I lygose, LFF Taurėje ir Baltijos lygoje per 146 žaistas rungtynes pelnė 60 įvarčių. "Bangos" klubas linki Aurelijui sėkmės pradedant tarptautinę karjerą!
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė Running_Wild » 2011 Sau 05 18:39

Praktishkai aishku, kad klubas ishkris ish lygos ir vientele galimybe Staponkai negrisht i Gargzdus bus pirmusht kiek galima daugiau ivarchiu ir patraukti kokio kito klubo demesi... o Ramat Ganas jau praktishkai pasmerktas ishkritimui.
Running_Wild
 
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2011 Sau 27 09:38

Tęsiasi pasirengimas sezonui
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... sirengimas

Pateikiame kelias naujienas iš "Bangos" pasirengimo 2011 metų sezonui.

Draugiškos rungtynės. Be anksčiau jau skelbtų "Bangos" ir "Mažeikių" rungtynių šį šeštadienį Gargždų miesto stadione vyks dar vienas draugiškas susitikimas - su antrąja "Bangos" komanda jėgas išmėgins Klaipėdos "Klaipėda". Jei orai nepakoreguos, pirmųjų rungtynių pradžia 13 valandą, antrųjų - 15 valandą. Po savaitės, vasario 5 dieną, 13 valandą "Banga" susitiks su I lygoje žaidžiančia Kretingos "Minija". Preliminariai susitarta dėl draugiškų rungtynių vasario 26 dieną - tądien "Banga" Gargžduose turėtų susitikti su Pakruojo "Kruoja". Šiose dvikovose "Bangos" gretose jau nebus E.Kvitkausko, kurio peržiūra baigėsi po šeštadienio rungtynių su "Tauru".

Rinktinės. Trims sezonui su "Banga" besirengiantiems futbolininkams vasario 9 dieną teks apsilankyti Vilniuje. Sutartį su klubu turintis gynėjas Aleksandras Ivanauskas ir peržiūroje dalyvaujantis saugas Linas Savastas pakviesti į Lietuvos B rinktinę, kuri išbandys jėgas su Lietuvos U-21 rinktine. Į pastarąją pakviestas gynėju ir saugu rungtyniaujantis Karolis Urbaitis.

Atstovas bendruomenei. Šio sezono licencijavimo taisyklėse klubams įrašytas reikalavimas turėti klubo atstovą bendruomenei, kurio pagrindinė užduotis bus palaikyti klubo santykius su miesto bendruomene ir klubo fanais. "Bangos" atstovu bendruomenei tapo ilgametis "Bangos" aistruolis ir klubo dalininkas Rimantas Lukošius.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2011 Sau 28 10:48

"Bangos" rėmėju tapo TELE2
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... /315-tele2

Futbolo klubo "Banga" rėmėjų gretas papildė telekomunikacijų operatorius TELE2. Tai gera žinia ne tik klubui, bet ir visiems "Bangos" rėmėjams ir gerbėjams. TELE2 jiems pasiūlys ryšių paslaugas specialiomis sąlygomis. Laimėk kartu su „Banga“ ir TELE2!
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė bronius » 2011 Vas 03 00:59

Vasario pradžios naujienos
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... -naujienos

Tęsiamas "Bangos" pasirengimas 2011 metų sezonui.

Draugiškos rungtynės. Šį šeštadienį 13 valandą Gargždų miesto stadione "Banga" susitiks su Kretingos "Minija". Vasario 12 dieną mūsų komanda žais draugiškas rungtynes su Liepojos "Metalurgs". Tiesa, kol kas nenustatyta nei dvikovos vieta, nei tikslus laikas. Kaip jau pranešėme anksčiau, vasario 26 dieną "Banga" Gargžduose turėtų susitikti su Pakruojo "Kruoja". Dar vienerias draugiškas rungtynes žais ir "Bangelė". Jau šį penktadienį 13 valandą Gargždų miesto stadione jaunieji futbolininkai susitiks su Tauragės "Tauro" antrąja komanda.

Rinktinės. Šią savaitę buvo paskelbti atnaujinti Lietuvos B ir Lietuvos U-21 rinktinių sąrašai. Juose padaugėjo su mūsų klubu susijusių žaidėjų. Kaip ir minėta, į Lietuvos B rinktinę pakviestas Aleksandras Ivanauskas, o į U-21 - Karolis Urbaitis. Be to, šį pirmadienį pakvietimus į Lietuvos B rinktinę gavo Marijan Choruži ir Tomas Vyšniauskas (priklausantis Klaipėdos "Atlantui" ir šiuo metu dalyvaujantis "Bangos" peržiūroje). Taip pat peržiūroje dalyvaujančiam Linui Savastui dėl traumos tenka atidėti debiutą rezervinėje rinktinės sudėtyje.

Sezonas. Šią savaitę paskelbtas preliminarus A lygos ir LFF Taurės tvarkaraštis (numatytos turų dienos) ir šio sezono nuostatų projektas. Dar labiau paankstintas A lygos startas - pirmosios dvikovos turėtų vykti jau kovo 12 dieną. Visgi paskutiniai taškai bus sudėti tik tada, kai pasibaigus licencijavimo procesui bus aiškūs visi A lygos dalyviai.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10109
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: FK Banga

Standartinė Svečias » 2011 Vas 03 11:10

Yra pasikeitimų: "Draugiškų rungtynių planuose įvyko vienas pasikeitimas - vasario 26 dieną "Banga" vyks į Marijampolę, kur 13 valandą susitiks "Bangos" ir "Sūduvos" pagrindinės sudėtys, o 15 valandą - dubleriai."
Svečias
 

Re: FK Banga

Standartinė Tobex » 2011 Vas 12 11:44

Sezonui artėjant
http://fkbanga.lt/index.php/naujienos/a ... 322-arteja

Tęsiamas "Bangos" pasirengimas 2011 metų sezonui.

Draugiškos rungtynės. Šeštadienį "Bangos" laukia pirmosios draugiškos rungtynės išvykoje. Su Liepojos "Metalurgs" sutarta žaisti dviem sudėtimis Liepojoje. Abu susitikimai prasidės 12 valandą skirtingose aikštėse - pagrindinės komandos žais dirbtinės dangos aikštėje prie "Daugavos" stadiono, o dubleriai - "Olimpijos" stadione (buvęs "Dinamo").
Priminsime, kad dar viena išvyka laukia vasario 26 dieną. Tą dieną "Banga" Marijampolėje dviem sudėtimis žais su "Sūduva". 13 valandą susitiks pagrindinės sudėtys, o 15 valandą - dubleriai.
Rinktinės. Trečiadienį įvykusiose draugiškose Lietuvos B ir Lietuvos U-21 rinktinių rungtynėse, kurias 2:1 laimėjo B rinktinė, dalyvavo keturi su "Banga" sutartis turintys arba peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai. Karolis Urbaitis U-21 gretose žaidė visą susitikimą, o Aleksandras Ivanauskas, Marijan Choruži ir Tomas Vyšniauskas B rinktinės sudėtyje kovojo po vieną kėlinį. Beje, vieną iš įvarčių į jaunesnių kolegų vartus pelnė M.Choruži. Apie šį susitikimą žr. plačiau LFF svetainėje.
Diskusija. Ketvirtadienį vakare "Lijo" konferencijų salėje susirinkę Gargždų futbolo bendruomenės nariai diskutavo apie Gargždų futbolo ir "Bangos" futbolo klubo ateitį. Buvo kalbama apie galimybę į klubą ateitį strateginiam investuotojui, išsakyti tokio žingsnio privalumai ir pavojai.
Tobex
 
Pranešimai: 4960
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos Futbolo klubai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių