Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Psichologas » 2018 Geg 13 20:18

Tobex rašė:Aplamai aš Čepo nemegėjas, man nepatinka žiūrėto jo komandų žaidimą.
Jei daug kam nepatink Pilibaitis, nes jis toks nelabai techniškas,bet juodadarbis, kuris žaidžia į kaulą, užsivedęs, nei savęs, nei kito netausoja.
Tai man Čepas toks pat treneris, juodadarbis, visada užsivedęs, savęs netausoja tai nori, kad ir žaidėjai netausotų, bet atrodo silpnokas kai reikia schemas kurti.
Na ir man tas, kažkurio Žalgirio žaidėjų palyginimas, ilgai įstrigęs bus, kur kai paprašė palyginti airį ir Čepą.

Na taip, šitai apie Čepą jau senai aišku. Bet senai aišku yra ir tai, kad norint lygoj išlikt daug labiau praverčia treneris motyvatorius. Kartais aišku užtenka neturėt skolų ir aštuntos vietos, norint lygoj išlikt ;) Čepas gali į asistentus McKinstry pasiimt, būtų idealus duetas.
Psichologas
 
Pranešimai: 1283
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Matas » 2018 Geg 13 20:54

Iš tų trijų mačų man pasirodė, kad Figueiredo yra massive upgrade'as lyginant su Mickevičium. Bet čia gal dėl to, kad aš nemėgėjas tokio plano žaidėjų kaip Mickevičius ar Krušnauskas.
O šiaip.. Manau norint mušti įvarčius prieš tokias komandas kaip Palanga, tikrai ne Kloniūną, Pilibaitį ir Paulių vienu metu aikštėj reikia laikyti. Bet kai ant suolo nebepabėgantis Mamaevas tik, tai nieko čia ir neprigalvosi.
Matas
 
Pranešimai: 2500
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 14:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Tomasson » 2018 Geg 19 09:15

Teko nugirsti, kad Malakas out.
Tomasson
 
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2016 Sau 13 19:51
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Psichologas » 2018 Geg 19 13:56

Tomasson rašė:Teko nugirsti, kad Malakas out.

tikriausiai
Psichologas
 
Pranešimai: 1283
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Psichologas » 2018 Geg 30 13:01

Paėjo su burtais taurėj. Reikia eit Stumbro keliu į Europą.
Psichologas
 
Pranešimai: 1283
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Anbo » 2018 Geg 30 18:23

man įdomiau kaip (ar) KŽ pasistiprins vasarą. Aš spėčiau, kad BC Žalgiriui pagerinus finansinę situaciją, futbolo komandai taip pat turėtų kažkiek daugiau pinigėlių nubyrėti. Na jei ne šį sezoną, tai kitą
Anbo
 
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Matas » 2018 Geg 30 18:45

Manau, kad BC Žalgiriui FK yra visiškai p* ir joks finansavimas nedidės. Svarbu varnelę užsidėt, kad savivaldybės pinigus patys galėtų skirstyti.
Matas
 
Pranešimai: 2500
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 14:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Anbo » 2018 Geg 30 18:51

Matas rašė:Manau, kad BC Žalgiriui FK yra visiškai p* ir joks finansavimas nedidės. Svarbu varnelę užsidėt, kad savivaldybės pinigus patys galėtų skirstyti.


pamatysim kaip čia bus. Gal ir tavo nuomonė pasitvirtins. Man kažkaip atrodo kad BC Žalgirio vadovybė nedaro bile kaip bile ko, tai tikiuosi geriausio J
Anbo
 
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Psichologas » 2018 Geg 30 20:04

Nemanau, kad jie patys nežino ar didins ar nedidins finansavimo. Šiemet tikslas mid table. Pažiūrėsim kaip seksis tai pasiekti, svarbu nedaryt nesamonių su Čepu, ir duot jam dirbt.
Psichologas
 
Pranešimai: 1283
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Makenzis » 2018 Bir 04 14:54

„Kauno Žalgirio“ futbolo komandą sustiprino patyręs gynėjas A.Klimavičius
2018.06.04 http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/73397/

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pasirašė sutartį su patyrusiu gynėju Arūnu Klimavičiumi. 35 metų futbolininkas šiandien pirmą kartą treniravosi su komanda.

A.Klimavičius – buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas, daug metų rungtyniavęs užsienio klubuose. Savo karjerą jis pradėjo Panevėžio „Ekrano“ ekipoje. Vėliau išvyko į Rusiją, atstovavo Maskvos „Dinamo“, Jakaterinburgo „Ural“, Novosibirsko „Sibir“ komandoms.

Po kelerių metų, praleistų Rusijoje, A.Klimavičius išvyko į Kazachstaną. Arūnas vilkėjo Taldykorgano „Žetisu“, Aktobės „Aktobe“, Konstanajaus „Tobol“ marškinėlius.

2016-aisiais futbolininkas grįžo į Lietuvą ir pradėjo žaisti Trakų „Trakų“ ekipoje. Šiemet A.Klimavičius sezoną pradėjo Jonavos „Jonavoje“, tačiau balandžio viduryje sutartis buvo nutraukta. Nuo to laiko Arūnas nežaidė.

„Labai džiaugiamės, kad A.Klimavičius papildė mūsų kolektyvą. Nuo tada, kai Arūnas tapo laisvuoju agentu, jis buvo mūsų akiratyje. A.Klimavičius man patinka ir kaip žaidėjas, ir kaip žmogus. Pakalbėjęs su juo, iš karto pamačiau, kad jis motyvuotas, nori žaisti. Nežiūriu, kiek futbolininkui metų – 18 ar 35. Svarbu jo sugebėjimai aikštėje. A.Klimavičius – labai patyręs žaidėjas, daug metų rungtyniavęs aukšto lygio komandose. Iš mūsų naujoko tikiuosi stabilumo, tvirtumo gynyboje. Manau, Arūnas bus pavojingas standartinėse situacijose“, – Žalgiris.lt sakė „Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

Prieš 2018 metų sezoną A.Klimavičius pasirašė sutartį su „Jonava“, nes manė, kad komandą ir toliau treniruos M.Čepas. Tačiau jonaviečiai komandos strategu paskyrė kitą trenerį. Ar tai, kad dabar M.Čepas treniruoja „Kauno Žalgirį“, turėjo įtakos Arūno pasirinkimui žaisti Kauno ekipoje?

„Taip, turėjo. Kai M.Čepas buvo „Jonavos“ strategas, mes kalbėjomės, pasirašiau sutartį su „Jonava“. Tačiau situacija pasikeitė, M.Čepo komandoje neliko, mano keliai su jonaviečiais taip pat išsiskyrė. Dabar man atsirado galimybė žaisti „Kauno Žalgiryje“, kurį treniruoja M.Čepas. Pakalbėjome, sutarėme ir štai aš Kaune“, – po pirmosios treniruotės su Kauno komanda Žalgiris.lt pasakojo A.Klimavičius.

Futbolininkas teigė, kad tuo metu, kai nežaidė futbolo, truputį pailsėjo, o vėliau palaikė sportinę formą. „Dirbau treniruoklių salėje, bėgiojau krosus, žaidžiau tenisą. Dabar A lygos čempionate pertrauka, dar yra laiko pasiruošti. Tikiuosi, viskas bus gerai“, – teigė Arūnas.

Gynėjas tvirtino, kad „Kauno Žalgiryje“ pamatė daug pažįstamų žaidėjų. „Apie naująją komandą susidariau gerą įspūdį. Per pirmąją treniruotę patyriau teigiamų emocijų, vyrai „užsivedę“, puikus treneris. Smagiai jaučiuosi“, – sakė ekipos naujokas.

A.Klimavičius „Kauno Žalgirio“ komandoje debiutuos birželio 8 dieną, kai kauniečiai S.Dariaus ir S.Girėno stadione žais kontrolines rungtynes su svečiais iš Latvijos – Jelgavos „Jelgavos“ futbolininkais.
Makenzis
 
Pranešimai: 5997
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Matas » 2018 Bir 04 15:08

Nuva, bent vienas rimtesnis centro gynėjas bus. Trūksta tik wingerio kokio rimtesnio ir Europa ne tokia tolima svajonė atrodys.
Matas
 
Pranešimai: 2500
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 14:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė bronius » 2018 Bir 06 20:44

„Kauno Žalgiris“ per rungtynes su „Jelgava“ išmėgins peržiūroje dalyvaujančius žaidėjus
2018.06.06
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/73456/

Šiuo metu Lietuvos futbolo A lygos čempionate – pertrauka. Per ją „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda sužais kontrolines rungtynes su ekipa iš užsienio. Į Kauną atvyks Latvijos „Virsliga“ čempionate rungtyniaujanti Jelgavos „Jelgava“. Komandos žais birželio 8 d., penktadienį, 18 val. S.Dariaus ir S.Girėno stadione. „Žiemą mūsų komanda viešėjo Jelgavoje, tada ir sutarėme, kad vasarą latviai atvyks į Kauną. Dabar čempionate pertrauka, norime, kad futbolininkai išlaikytų sportinę formą, todėl mačas su „Jelgava“ bus naudingas. Neseniai pasirašėme sutartį su gynėju Arūnu Klimavičiumi, jam bus gera proga susižaisti su naujais komandos draugais“, – Žalgiris.lt pasakojo „Kauno Žalgirio“ vyriausiojo trenerio asistentas Laimis Bičkauskas.

Pasak jo, komandai bus puiki proga išmėginti dabar peržiūroje esančius legionierius. „Nuo pirmadienio su mūsų ekipa treniruojasi du futbolininkai iš užsienio – atakuojantis saugas iš Kolumbijos ir gynėjas iš Kroatijos. Po mačo su „Jelgava“ spręsime, ar jie liks „Kauno Žalgiryje“. Stebime ir Lietuvos futbolininkus, norime, kad ekipoje būtų kuo daugiau lietuvių, – sakė L.Bičkauskas. „Kauno Žalgirio“ komanda per A lygos čempionato pertrauką ilgesnių atostogų neturėjo. „Vyrai ilsėjosi dvi dienas po rungtynių ir turėjo dar vieną laisvą savaitgalį. Intensyviai rengiamės antrai čempionato pusei, norime būti geros sportinės formos“, – sakė L.Bičkauskas.

Latvijos futbolo čempionate dabar taip pat pertrauka, kovos bus atnaujintos birželio 15 dieną. „Jelgava“ šalies pirmenybėse kol kas rungtyniauja nesėkmingai, tarp aštuonių komandų ji užima šeštąją vietą. Kauniečių svečiai per dešimt turų surinko tik 8 taškus – 2 pergalės, 2 lygiosios, 6 pralaimėjimai. Pataruoju metu „Jelgava“ taškus renka itin sunkiai – per trejas rungtynes pelnytas vos vienas taškas. „Kauno Žalgirio“ varžovai svečiuose sužaidė be įvarčių su Ventspilio „Ventspils“. „Jelgavos“ ekipos marškinėlius vilki du lietuviai: 21 metų Sigitas Olberkis ir 25 metų Mindaugas Grigaravičius. Pastarasis šiam Latvijos klubui atstovauja ne pirmą sezoną, lietuvis jame rungtyniavo 2016 ir 2017 metais, o pernai žaidė „Jonavos“ komandoje. Latvijos klubą nuo 2017 m. rugpjūčio pabaigos iki šių metų gegužės pabaigos treniravo Rusijos futbolo specialistas Ravilis Sabitovas. Tačiau visai neseniai šio trenerio ir „Jelgava“ keliai išsiskyrė. Kol kas „Jelgava“ vyriausiojo trenerio neturi. „Jelgavos“ sudėtyje – aštuoni legionieriai. Be jau minėtų lietuvių komandos garbę gina japonas Ryotano Nakano, senegalietis Sady Gueye ir keturi rusai: Viačeslavas Jemeljanenka, Maksimas Širiajevas, Aleksandras Nekrasovas ir Nikita Kolajevas.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10336
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Anbo » 2018 Bir 06 21:12

galima suprasti, kad papildymų bus, ir ne vienas. gerai :)
Anbo
 
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Psichologas » 2018 Bir 06 21:59

ar man tik atrodo, ar čia kažkoks šitam klubui nebūdingai informatyvus straipsnis gavosi?
Psichologas
 
Pranešimai: 1283
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

Standartinė Anbo » 2018 Bir 06 22:20

Psichologas rašė:ar man tik atrodo, ar čia kažkoks šitam klubui nebūdingai informatyvus straipsnis gavosi?


na taip, KŽ iki šiol tokiomis detalėmis nesimėtydavo. pažiūrėsim ar čia nebus vienkartinis dalykas :) gal BC Žalgiriui pabaigus sezoną iš tiesų skirs daugiau dėmesio futbolo komandos komunikavimui
Anbo
 
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos Futbolo klubai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių