„Panevėžys“ ir Kauno „Žalgiris“ baigė savo pasirodymus UEFA „Konferencijų“ lygoje

„Panevėžys“ ir Kauno „Žalgiris“ baigė savo pasirodymus UEFA „Konferencijų“ lygoje Paskelbta: 2022-07-14 23:33 | FK Kauno Žalgiris nuotr

Ketvirtadienio vakarą FK „Panevėžys“ ir Kauno „Žalgiris“ baigė savo žygius UEFA „Konferencijų“ lygos pirmąjame atrankos etape.

„Žalgiris“ namuose rezultatu 0:0 sužaidė su slovakų „Ruzomberok“ ekipa. Pirmasis abiejų komandų susitikimas baigėsi rezultatu 2:0 „Ruzomberok“ naudai ir pastarieji prasibrovė į kitą etapą.

Atsakomosios rungtynės buvo apylygės, tačiau kiek daugiau iniciatyvos turėjo svečiai. „Ruzomberok“ turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį nuo 11 metrų žymos, tačiau 44 minutę baudinio realizuoti nesugebėjo Matejus Kochanas.

Antrose rungtynėse „Panevėžys“ turėjo didesnį šansą prasibrauti į kitą etapą, lyginant su kauniečiais. Praėjusią savaitę panevėžiečiai išvykoje rezultatu 0:0 sužaidė su „Milsami“, tačiau ketvirtadienį patyrė pralaimėjimą namuose rezultatu 2:0.

Svečiai iš Moldovos rungtynes pradėjo puikiai. Jau 4 minutę savo komandą į priekį išvedė Danas Spartaru.

Antrasis rungtynių įvartis krito 54 minutę. Kamuolį į savus vartus apmaudžiai pasiuntė Joshua Akpudje.

Panevėžiečiai turėjo puikią progą sušvelninti rezultatą. Visgi, 71 minutę 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Jeffrey Sarpongas.

„Panevėžys“ nerado savyje jėgų grįžti į rungtynes ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.