Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: XXIX (29) turas:

2016 Spa 22 15:20

57' Ernestas Veliulis smaginasi. :P 5-0 :shock:

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

2016 Spa 22 15:56

Stumbras šiandiena sugriuvęs buvo, bet Sūduvos žaidimas tai buvo super. greiti aštrūs perdavimai.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

2016 Spa 22 15:58

Tas teisybė, Sūduva tiesiog sužaidė apskritai greičiausiai geriausia jų mačą šių metų A-lygoje, nežinau, gal ir kas papriekaištaus, bet mano galva jie turi daugiau šansų imti 3 vietą, nei Atlantas šiais metais.

Tadas Dunauskas

Šiais metais A lygoje retai kada tokio futbolo galima buvo pamatyti. Vienas stumbrėkas su kamuoliu, tai net keturi sūduviečiai jį puola, perima kamuolį, o kai sūduviečiai kontroliuodavo kamuolį sau kvadratais kamuolius pasavosi, tada gudrų įstrižą paduodavo, ar Eligijui J. kamuolį iškišdavo ir tasai su juo užkildavo aukštyn be vargo, kol Basitas su trim pagalbininkais užspausdavo.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

2016 Spa 22 16:10

Beje šiemet hat-trickai krenta tik į Lietavos ir Utenio vartus. Kaludžerovičius Lietavai jau antrą kartą suvaro trejetuką, dar kartą tai padarė Atajičius, tuo tarpu Uteniui mušė tas pats Kaludžerovičius ir Aršakianas. :D

Makenzis

2016 Spa 22 16:15

Kad rezultatai 3-0, 4-0 gan reti šiais metais. Užsibaigė nuolatiniai 6-0, 7-0 A lygoje, kaip prieš tris metus būdavo.

Makenzis

2016 Spa 24 13:07

S.KOVALECAS: „MANO FUTBOLININKAI ATLAIKĖ ŠIĄ KOVĄ“
2016-10-22 | Martynas Pocius

Penktojo „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rato starte „Trakai“ Klaipėdoje nepakartojo praėjusio turo sėkmės ir antrą sykį iš eilės neįveikė vietos „Atlanto“. Kovingas mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Riterių vyr. treneris Sergejus Kovalecas po dvikovos pripažino, kad rezultatas atspindi tai, kas vyko aikštėje.

„Dvejos rungtynės su „Atlantu“ per penkias dienas atima daug energijos ir fizinių jėgų, ne jų žaidimo stilius skiriasi. Sakiau, kad tai kovinga komanda, dirba geras treneris, kuris ją ir subūrė. „Trakų“ futbolininkai atlaikė šią kovą, o lygiosios – teisingas rezultatas“, – sakė futbolo specialistas.

Jo teigimu, Artiomas Gurenka dėl taktinio sprendimo buvo paliktas ant suolo mačo pradžioje ir vėliau turėjo sustiprinti komandą po keitimo.

„Jis savo užduotį įvykdė, galėjome įmušti, buvo momentai, aštrūs perdavimai. Bet kaip ir sakiau rezultatas iš principo yra teisingas. Vaikinai jau juokauja, kad 29 d. vėl rungtyniausime Klaipėdoje prieš „Atlantą“. Tai pokštas. Kitos rungtynės su „Sūduva“ yra svarbios, todėl ruošimės kovai prieš gerą komandą“, – teigė S.Kovalecas.

Makenzis

2016 Spa 24 13:08

K.SARSANIJA: „LIEKA KOVOTI DĖL TREČIOSIOS VIETOS, TĄ IR DARYSIME“

Klaipėdos „Atlantui“ nepavyko pasiekti revanšo savo žiūrovų akivaizdoje. Uostamiesčio klubas praėjusiame ture nusileidęs „Trakams“ minimalia persvara, šį kartą nepralaimėjo ir su riteriais pasidalijo po tašką – 0:0.

Konstantinas Sarsanija, „Atlanto“ vyr. treneris, džiaugėsi geresniu komandų rodytu futbolu nei praėjusį savaitgalį bei susitaikė su tuo, kad po lygiųjų komandai liks kovoti tik dėl bronzos.

„Rungtynės, kaip ir praėjusios, buvo lygios. Aikštė leido labiau žaisti kur kas geresnį futbolą, kamuolys riedėjo geriau, buvo mažiau nelygumų. Rungtynės žiūrovams turėjo būti įdomesnės, komandos surengė neblogų kombinacijų. Manau, kad antrą kėlinį sužaidėme stipriau, turėjome persvarą, sukūrėme keletą momentų, iš kurių vienas buvo labai geras. Gaila, įmušti nesugebėjome, todėl 0:0. Lieka kovoti dėl trečiosios vietos, tą ir darysime“, – kalbėjo strategas.

Jo nuomone, komandos nusiteikimas išlieka. Jei to neliktų, treneriui tektų palikti savo darbo vietą.

„Jis bus kovinis, tačiau, kitas dalykas, ne visada užtenka meistriškumo. Jauni vaikinai, kuriems ne viskas gaunasi, bet jie yra teisingame kelyje. Manau, kad pasistengsime užimti trečiąją vietą. Bus kova iki paskutinio turo ar bent iki priešpaskutinio. Dėl žaidimo vaikinams priekaištų nėra, visi stengėsi, visi kovojo. Pritrūko šiek tiek sėkmės, kažkur patirties ar agresijos. Bet kuriuo atveju, atidavėme viską, ką turėjome“, – savo komandos žaidėjus gyrė treneris.

Jis taip pat pastebėjo čempionato pabaigoje pagerėjusį Donato Kazlausko žaidimą ir apgailestavo, kad futbolininkas taip nežaidė visą sezoną ir tik dabar tapo panašus į tą futbolininką, kokiu buvo anksčiau.

„Kiekvienas žaidėjas mums svarbus, ne jų neturime daug. Todėl O.Verbicko netektis buvo didžiulis trūkumas, nes aikštės viduryje labai trūko tokio žaidėjo kovoje su patyrusia varžovų saugų linija. O.Dmitrijevas po ilgos pertraukos sužaidė rungtynes. „Trakai“ gera komanda, turi gerą trenerį, turėjo irgi gerą. S.Kovaleco dėka jie pagerino atletiškumą ir nenusileido kovoje. Jei anksčiau jie ilgiau kontroliuodavo kamuolį, žaidė akademiškai, tai dabar jie rungtyniauja agresyviai, kovoja ir tuo mums visiškai nenusileido bei nepralaimėjo“, – pokyčius riterių gretose įvertino K.Sarsanija.

Makenzis

2016 Spa 24 13:09

MARIJAMPOLĖJE „STUMBRUI“ BUVO KAIP REIKIANT IŠKARŠTAS KAILIS
2016-10-22 | Karolis Tretjakas

Marijampolės „Sūduva“ – pergalingame kelyje. Vladimiro Čeburino kariauna 29-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture iškovojo triuškinamą pergalę ir sugrįžo į trečią turnyro lentelės vietą.

„Sūduva“ savo sirgalių akivaizdoje net 6:1 (4:0) sutriuškino Kauno „Stumbrą“, patyrusį vieną iš skaudžiausių pralaimėjimų šiame sezone.

Marijampoliečiai pamatus pergalei paklojo jau pirmoje kėlinio pusėje. „Stumbro“ gynyba braškėjo tarsi sena kėdė, tad „Sūduvos“ futbolininkai per trumpą laiką pelnė tris įvarčius.

12-ąją minutę po savalaikio Tomo Radzinevičiaus perdavimo tiksliai vienu lietimu smūgiavo Predragas Pavlovičius, dar po šešių minučių puikų reidą surengęs bei į baudos aikštelę įsiveržęs Paulius Janušauskas nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. 23-iąją minutę dar vieną ataką po Ernesto Veliulio perdavimo įvarčiu pavertė P. Pavlovičius.

Pasimetęs „Stumbras“ atsakė tik pavieniais išpuoliais, vienas kurių pasibaigė Naurio Petkevičiaus smūgiu į vartininką.

Savo ruožtu „Sūduva“ apsukų nemažino: šalia vartų smūgiavo tiek E. Veliulis, tiek T. Radzinevičius. Visgi 41-ąją minutę kamuolys ketvirtą kartą atsidūrė kauniečių tinkle. E. Veliulis surado baudos aikštelėje Andro Švrljugą, kuris laimėjo oro dvikovą bei puikiai smūgiavo galva.

„Stumbro“ treneris Mariano Barreto netrukus pakeitė puolėją Alexandre‘ą Kore ir suteikė šansą debiutuoti naujokui Donatui Konikui. V. Čeburinas per pertrauką atliko du keitimus, o vėliau leido pirmą kartą „SMScredit.lt A lygoje“ pasirodyti saugui Gabrieliui Judickui.

Kauno klubas antro kėlinio pradžioje atrodė kiek energingesnis, bet be Cristiano Alexo smūgių į vartininką svečiai daugiau pavojingų epizodų kurį laiką nesukūrė. 57-ąją minutę sirgaliai pamatė gražiausią šio mačo įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Antanavičius perdavė kamuolį E. Veliuliui, kuris įsiveržė į baudos aikštelę bei didmeistriškai perkėlė Rafaelį Broetto.

Kauniečių puolimą kiek labiau pagyvino buvęs „Sūduvos“ saugas Giorgio Russo, tačiau šeimininkai pelnė šeštą įvartį. 80-ąją minutę antrą sykį šiame mače pasižymėjo A. Švrljuga, nukreipęs kamuolį į tuščius vartus po komandos draugo perdavimo.

Vienintelis „Stumbro“ pozityvas – debiutanto įvartis. 89-ąją minutę galva tiksliai smūgiavo D. Konikas, pasižymėdamas mače, kurį tiek jaunasis puolėjas, tiek jo komandos draugai norės kuo greičiau pamiršti.

Makenzis

2016 Spa 24 13:12

M.BARRETO LIKO PATENKINTAS JAUNOJO DEBIUTANTO PASIRODYMU
2016-10-23 | Karolis Tretjakas

Kauno „Stumbras“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą 29-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture, neturėdamas vilčių prieš pakiliai žaidusią Marijampolės „Sūduvą“.

Treneris Mariano Barreto nuogąstavo dėl kai kurių futbolininkų žaidimo. Jo teigimu, taip žaisti čempionate – negalima.

„Atvykome čia po pergalės išvykoje. Jautėme, kad nežaidėme taip, kaip galime ir nepadarėme to, ką žinojome. Esame labai nusivylę. Šiandien kai kuriems žaidėjams buvo labai keista diena, nes nebuvo normalu, ką jie žino. Reikia pasveikinti „Sūduvą“ – jie žaidė gerai.

Mes nesukūrėme jokio pavojaus pirmame kėlinyje. Antrame – bandėme žaisti geriau, atlikome keitimų. Žinoma, esant rezultatui 0:4, „Sūduva“ truputį atsipalaidavo, bet tai buvo rungtynės, iš kurių galima pasimokyti ir nepamiršti, jog žaidėjai, kurie nori žaisti čempionate, negali taip pasirodyti.

Kitos rungtynės labai svarbios – jos bus su „Lietava“. Bus sunkaus darbo iki šeštadienio. Noriu tikėti, kad tai buvo bloga diena mums“, – kalbėjo strategas.

Specialistas iš Portugalijos pagyrė komandoje debiutavusį Donatą Koniką, kuris buvo vienintelio įvarčio autorius: „Svarbu žinoti, kad jam vos 18 metų. Jis žaidė gerai 45 minutes. Jis su mumis 2–3 savaites ir bus vienas iš gerų žaidėjų kitame sezone, tad, manau, jis laimingas.“

Makenzis

2016 Spa 24 13:13

V.ČEBURINAS DĖKOJO FUTBOLININKAMS, E.VELIULIS LAUKIA ARTĖJANČIO TURO

Marijampolės „Sūduva“ „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, namuose 29-ojo turo mače sutriuškindama Kauno „Stumbrą“.

Po įspūdingos pergalės marijampoliečių treneris Vladimiras Čeburinas džiaugėsi futbolininkų nusiteikimu ir tuo, jog progos pasirodyti sulaukė jaunieji žaidėjai.

„Stumbras“ – gera, pirmo šešetuko komanda. Traumų yra, jos dėl to, kad sezonas arti pabaigos. Kai kur yra susikaupęs nuovargis. Vaikinai šalia savo sirgalių, kurie mus palaiko, stipriai nusiteikė. Rungtynių pradžioje surengė 3–4 pavojingas atakas, turėjo progų, įmušė antrą įvartį ir po to žaidimas įgavo ramybės bei apgalvotų ėjimų.

Šiandien buvo daugiau susižaidimo – tai buvo matoma. Dėl to buvo įmušami įvarčiai. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo įtikinamas, žaidimas tapo ne toks aštrus, o paremtas kieno nors klaidomis. Rungtyniavo mūsų jauni vaikinai, kurie gana sėkmingai įsiliejo, įnešė aštrumo, šauniai gynėsi. Padėka vaikinams: jie atsakingai pasiruošė šioms rungtynėms ir sugebėjo save realizuoti“, – kalbėjo strategas.

Gražų įvartį įmušęs ir du rezultatyvius perdavimus atlikęs Ernestas Veliulis teigė, kad šiam mačui ruošėsi taip, kaip ir visiems kitiems.

„Gal tokia diena buvo, viskas sekėsi. Tiesiog gal taip atrodė iš šono, kad kažko užvalgiau, bet viskas tas pats. Ruošiausi, kaip ir kiekvienom rungtynėm. Įmušėme greitą įvartį ir mums buvo šiek tiek lengviau. Pradėjome dar labiau atsipalaidavę, dar labiau spausti, įmušėme dar vieną ir tiesiog viskas mums šiandien sekėsi“, – pasakojo E. Veliulis.

Anot saugo, kitame ture laukia labai sunki išvyka į sostinę ir akistata su „Trakais“: „Laukia sunkios rungtynės, kaip visada su „Trakais“. Žaisime Vilniuje, tai reikės dar labiau būti susikoncentravus ir atiduoti dar daugiau jėgų nei atidavėme šiandien, nes su jais Vilniuje niekam ir niekad nėra lengva žaisti.“

Makenzis

TREČIASIS A.KALUDŽEROVIČIAUS „HETRIKAS“ PRIARTINO „ŽALGIRĮ“ PRIE ČEMPIONO TITULO

Vilniaus „Žalgiris“ padėjo dar vieną didelį žingsnį link ketvirto iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ čempiono titulo.

29-ojo turo mače svečiuose Andrija Kaludžerovičius pelnė trečią šio sezono „hetriką“, o vilniečiai 4:1 (2:0) sutriuškino penktoje vietoje žengiančią Jonavos „Lietavą“.

Nuo pat pirmo teisėjo švilpuko žalgiriečiai pradėjo diktuoti savo taisykles, savo ruožtu, šeimininkai didelėmis pajėgomis gynėsi ir laukė savo šanso kontratakose. Matija Ljujičius sykį smūgiavo pro šalį, tačiau 14-ąją minutę „Žalgiris“ oponentams klaidos neatleido.

Vartininkas Dmitrijus Babenka paliko baudos aikštelę bei nepataikė į kamuolį, o šalia buvusiam A. Kaludžerovičiui beliko smūgiuoti į tuščius vartus. Tai nebuvo paskutinis serbo įvartis pirmame kėlinyje.

41-ąją minutę Saulius Mikoliūnas perdavė kamuolį iš kairiojo krašto į baudos aikštelę, kur A. Kaludžerovičius aplenkė Eisviną Utyrą ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu, snaiperių klasifikacijoje susilygindamas su „Trakų“ atstovu Nerijumi Valskiu.

Tačiau iš karto po pertraukos serbas vėl sugrįžo į rezultatyviausio „SMScredit.lt A lygos“ žaidėjo sostą. 46-ąją minutę dar viena greita „Žalgirio“ ataka pasibaigė trečiuoju A. Kaludžerovičiaus įvarčiu.

Po šio epizodo žalgiriečiai atsipalaidavo ir leido varžovams kurti kur kas daugiau pavojingų progų. Virš vartų išorine pėdos dalimi smūgiavo Tomas Salamanavičius, aktyviai į žaidimą įsitraukė Rokas Krušnauskas, kartą spyręs tiesiai į vartininką, o sykį – iš puikios padėties sudrebinęs vartų skersinį.

D. Babenka atrėmė labai tolimą Lino Pilibaičio smūgį, tačiau 82-ąją minutę tik stebėjo, kaip po jo dar vieno atmušto kamuolio į tuščius vartus spyrė Vytautas Lukša.

„Lietavai“ pavyko vieną iš savo susikurtų progų paversti garbės įvarčiu. Po Luko Miščiuko perdavimo stipriai ir tiksliai vienu lietimu 84-ąją minutę smūgiavo Dominykas Galkevičius.

Likus keturiems turams, „Žalgiris“ lenkia „Trakus“ dešimties taškų persvara ir jau kitame mače su Klaipėdos „Atlantu“ gali užsitikrinti čempionų titulą.

Makenzis

2016 Spa 24 13:15

V.DAMBRAUSKAS: „AIŠKU, KAD KALUDŽEROVIČIUS KAŽKADA PRATRŪKS“

Po lengvos pergalės išvykoje prieš Jonavos „Lietavą“ Vilniaus „Žalgiris“ yra itin arti ketvirto iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ čempiono titulo.

Treneris Valdas Dambrauskas džiaugėsi, jog žalgiriečiai tinkamai nusiteikė šioms rungtynėms ir liko patenkintas pirmuoju kėliniu.

„Vyrai šaunuoliai, kad nekovojo patys su savimi, iš karto nusiteikė, užsivedė rungtynėms ir, manau, kad prie tokio oro, kondicijų labai gerai kontroliavome kamuolį, ypač pirmame kėlinyje. Labai gerai kombinavome, įmušėme du įvarčius. Kada pirmauji po pirmo kėlinio 2:0, atrodo, kad viskas eina labai lengvai, bet darbinė pergalė, reikėjo ją iškovoti“, – pasakojo strategas.

Anot V. Dambrausko, „hetriką“ pelnęs, tačiau prieš tai daugiau nei du mėnesius „SMScredit.lt A lygoje“ nepasižymėjęs Andrija Kaludžerovičius turėjo kažkada pratrūkti: „Andrija yra toks puolėjas. Galbūt jis nėra matomiausias pasaulio puolėjas, bet jis žino, kur vartų tinklas. Manau, priešininkams nuo to tik sunkiau, kada užsitęsė ta serija, kai jis neįmuša. Aišku, kad jis kažkada pratrūks. Taip išėjo, kad ant „karštos“ kojos papuolė Jonava.“

Makenzis

2016 Spa 24 13:16

R.POŠKUS: „GAL IR NORĖTŲSI EKSPERIMENTUOTI, BET NELABAI YRA SU KUO“

„SMScredit.lt A lygos“ debiutantė Jonavos „Lietava“ dar kartą pateko į Vilniaus „Žalgirio“ puolimo nasrus ir 29-ajame ture taip pat buvo sutriuškinta.

Po nesėkmės Robertas Poškus pripažino, jog žalgiriečiai yra stipresni ir buvo įsitikinęs, kad „Žalgiris“ jau netrukus vėl apgins čempiono titulą.

„Šiandien mes daug labiau susikaupę žaidėme. Buvo gynyboje klaidų, nežaidėme taip grubiai, kaip paskutinėse rungtynėse. „Žalgiris“ – praktiškai jau čempionas, galingai atrodė. Visose pozicijoje daug gerų žaidėjų, visi keičiasi, turi daug lygiaverčių žaidėjų. Šiandien mums buvo labai sunku. Kiek galėjome, tiek stengėmės, bet „Žalgiris“ atrodė galva aukštesnis. Sveikinu su trimis taškais ir beveik su čempiono titulu“, – kalbėjo treneris.

Stratego teigimu, komandos atsarginių suolas yra gana ribotas, tad eksperimentuoti per likusią sezono dalį nėra prasmės: „Gal ir norėtųsi eksperimentuoti, bet nelabai yra su kuo. Neturime daug jaunimo, yra keli jauni žaidėjai. Sezonas dar nesibaigė, liko visas mėnuo. Stengiamės, darbuojamės, bandome toliau sėkmingai žaisti čempionate.“

Makenzis

2016 Spa 24 13:17

IKI TITULO „ŽALGIRIUI“ GALI PAKAKTI VIENO ŽINGSNIO (TURO APŽVALGA)
2016-10-23 | Nerijus Kesminas

Po vilniečių pergalės ir „Trakų“ lygiųjų atsirado tikimybė, kad čempionu Vilniaus „Žalgiris“ gali tapti jau kitame ture.

Situacija. Jei „Žalgirio“ futbolininkai kitą savaitgalį laimės prieš Klaipėdos „Atlantą“, net ir senosios sostinės komandos pergalės prieš Marijampolės „Sūduvą“ atveju čempiono sostą vilniečiai apgins likus trims turams iki čempionato pabaigos.

Patas. Principinėje „Trakų“ ir „Atlanto“ dvikovoje uostamiestyje įvarčių įmušta nebuvo – 0:0. Šios lygiosios atvėrė dešimties taškų žirkles tarp „Žalgirio“ ir riterių, o „Sūduva“ „Trakų“ persvarą prieš save aptirpdė iki penkių taškų.

Prapliupo. Įvarčių sausra užfiksuota tik Klaipėdoje. Kitose dvejose rungtynėse kamuolys į vartus įkrito 12 kartų: „Žalgiris“ prieš Jonavos „Lietavą“ laimėjo 4:1, o „Sūduva“ prieš Kauno „Stumbrą“ – net 6:1.

Trys. Tiek kartų kamuolį į „Lietavos“ vartus siuntė Andrija Kaludžerovičius. „Žalgirio“ serbas susigrąžino „SMScredit.lt A lygos“ snaiperių sąrašo lyderio poziciją. Jis yra įmušęs 15 kartų, o Nerijus Valskis iš „Trakų“ – 14.

Vėl. Taip sutapo, kad „Atlantas“ ir „Trakai“ Klaipėdoje žaidė antrą kartą iš eilės – komandos tarpusavio akistata pajūryje baigė ketvirtą ratą ir pradėjo penktą. „Vaikinai juokauja, kad kitas rungtynes mes, matyt, vėl žaisime Klaipėdoje su „Atlantu“, – šyptelėjo senosios sostinės komandos treneris Sergejus Kovalecas.

Išvada. „Lieka kovoti dėl trečiosios vietos, tai ir darysime“, – pareiškė „Atlanto“ treneris Konstantinas Sarsanija. Po lygiųjų su „Trakais“ uostamiesčio futbolininkai nuo „Sūduvos“ atsilieka dviem taškais.

Nepasisekė. „Buvo aišku. kad Andrija kada nors iššaus, – po pergalės prieš „Lietavą“ apie A.Kaludžerovičių kalbėjo „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas. – Taip jau nutiko, kad po karšta koja pateko Jonava“. Iki fejerverko dvikovoje su „Lietavos“ futbolininkais „Žalgirio“ puolimo lyderis čempionate nebuvo įmušęs beveik du mėnesius – penkeriose rungtynėse iš eilės.

Permaina. Jonavos komanda keturis įvarčius praleido antrą kartą iš eilės. Prieš tai penkiose iš šešių dvikovų „Lietava“ išsaugojo savo vartus „sausus“.

Siautėjo. Rungtynėse su „Stumbru“ įvartį įmušė ir du rezultatyvius perdavimus atliko „Sūduvos“ saugas Ernestas Veliulis. „Gal iš šalies atrodė, kad kažko užvalgiau, bet ruošiausi taip, kaip ir kiekvienoms kitoms rungtynėms“, – pakomentavo futbolininkas.

Debiutas. Vienintele menka paguoda „Stumbro“ treneriams po susidorojimo Marijampolėje galėjo tapti tai, kad debiutuodamas naujame klube įvartį įmušė aštuoniolikmetis puolėjas Donatas Konikas.

Ruožas. „Sūduva“ plačiai išskleidė bures – iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Prieš tai marijampoliečiai per penkerias rungtynes buvo surinkę vos du taškus – tai kainavo darbą buvusiam treneriui Aleksandarui Veselinovičiui.