Jonavos „Lietava/Jonava“
išėjo:
Dmytro Babenko
Dominykas Galkevičius (Marijampolės „Sūduva“)
Robertas Poškus (vyr. treneris)
Valdemar Borovskij (Trakų „Trakai“)
Rokas Krušnauskas („Kauno Žalgiris“)
Edgaras Žarskis (Klaipėdos „Atlantas“)
Eisvinas Utyra (baigė žaidėjo karjerą)
Ivan Karandašov (Kišiniovo „Fotbal Club Academia Chișinău“, Moldova)
Lukas Miščiukas (Vilniaus „Vytis“)
Andrei Chukhlei
Vitalijs Barinovs
atėjo:
Donatas Vencevičius (vyr. treneris) (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Mindaugas Čepas (treneris)
Artūras Ramoška (vartininkų treneris, Šenjango „Shenyang City“, Kinija)
Karolis Šilkaitis („Kauno Žalgiris“)
Tautvydas Eliošius (Vilniaus „Žalgiris“)
Karol Salik (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Kirill Aleksiyan (Minsko „Torpedo“, Baltarusija)
Deividas Šešplaukis („Hercules“ CF, Ispanija)
Andrei Chukhlei („Kauno Žalgiris“)
Maksim Marusič (Horišni Plavnių „FC Hirnyk-Sport Komsomolsk“, Ukraina)
Martynas Dapkus (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Marius Šalkauskas (Alytaus „Dainava“)
Eduard Ževnerov (Bobruisko „Football Club Belshina“, Baltarusija)
Vitalijs Barinovs (Rygos „Riga Football Club“, Latvija)
David Makaradze
Klaudijus Upstas (Trakų „Trakai“)
Eisvinas Utyra (treneris)
Povilas Valinčius (Kazlų rūdos „Šilas“)
Kauno „Stumbras“
išėjo:
Pavel Kotov
Maksim Jermakov
Kennedy Eriba (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Matas Radžiukynas
Nerijus Mačiulis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Robertas Vėževičius (Marijampolės „Sūduva“)
Rafael Broetto (Funšalio „Club Sport Marítimo“, Portugalija)
Abdul Basit (paskolintas Funšalio „Club Sport Marítimo“, Portugalija)
Cristian Alex (Gifu „Gifu Football Club Co., Ltd.“, Japonija)
Rimvydas Sadauskas (paskolintas Korko „Cork City Football Club“, Airija)
Evan Alexandrow-Ridley (Klaipėdos „Atlantas“)
Ademir Sangoi (vartininkų treneris)
Giorgio Russo
Marcelo Pereira Muniz (išnuomotas Alytaus „Dainavai“)
Bruno Pires
Benjamin Boateng
Marius Papšys
Ainas Bareikis (Alytaus „Dainavai“)
Diogo David
Ignas Driomovas
atėjo:
Benjamin Boateng (Berekumo „Berekum Chelsea Football Club“, Gana)
Benjamin Terry (Obuasio „Ashanti Gold Sporting Club“, Gana)
Dennis Nyarko (Dansomano „Maap Beyer“, Gana)
Dominykas Barauskas (pasiskolintas iš Vilniaus „Žalgirio“)
Daniel Romanovskij (pasiskolintas iš Vilniaus „Žalgirio“)
Bruno Pires (Lisabonos „Clube de Futebol Os Belenenses U-19“, Portugalija)
Marcos Junior (Vila Real de Santo Antonio „Lusitano“, Portugalija)
Andre Almeida (Lisabonos „Clube Oriental de Lisboa“, Portugalija)
Levan Matčarašvili (Kijevo „Obolon-Brovar“, Ukraina)
Sergio Louro (vartininkų treneris)
Rodrigo Martins Josviaki (Kuritibos „Coritiba Foot Ball Club“, Brazilija)
Andre Silva („Oeiras“, Portugalija)
Aldas Korsakas (Vilniaus „Žalgiris“)
Marcelo Pereira Muniz (Feira de Santanos „Feirense Futebol Clube“, Brazilija)
Marius Papšys (Klaipėdos „Atlantas“)
Fábio Miguel Rico Lopes (Porto „Boavista Futebol Clube“, Portugalija)
Nasro Bouchareb (Prancūzija)
Kgaogelo Rathete Sekgota (Polokvanės „Polokwane United F.C.“, PAR)
Diogo David (Kelušo „Real Sport Clube“, Portugalija)
Agostinho Cá (Leidos „Club Lleida Esportiu“, Ispanija)
Rimvydas Sadauskas (Korko „Cork City Football Club“, Airija)
Erick Kassi (Al Šamalio „Al Shamal“, Kataras)
Vilniaus „Žalgiris“
išėjo:
Linas Pilibaitis (Klaipėdos „Atlantas“)
Marius Žaliūkas
Marin Matoš (Velika Goricos „Hrvatski Nogometni Klub Gorica“, Kroatija)
Edvinas Baniulis (Utenos „Utenis“)
Lukas Valvonis (Utenos „Utenis“)
Darius Kazubovičius (Trakų „Trakai“)
Karolis Čirba
Andrija Kaluđerović (Bangkoko „Port Football Club“, Tailandas)
Dominykas Barauskas (paskolintas Kauno „Stumbrui“)
Daniel Romanovskij (paskolintas Kauno „Stumbrui“)
Tautvydas Eliošius (Jonavos „Lietava“)
Simonas Stankevičius (Mjondaleno „Mjøndalen Idrettsforening“, Norvegija)
Aldas Korsakas (Kauno „Stumbras“)
Jorge Chula
Andrius Skerla („Žalgiris B“ vyr. treneris)
Georgas Freidgeimas (Kokšetau „Okžetpes“, Kazachstanas)
atėjo:
Rolandas Baravykas (Klaipėdos „Atlantas“)
Darvydas Šernas (Alanijos „Alanyaspor“, Turkija)
Georgas Freidgeimas (Pavlodaro „Irtyš“, Kazachstanas)
Komnen Andrič (Lisabonos „Clube de Futebol Os Belenenses“, Portugalija)
Mahamane El Hadji Traoré (Nicos „Olympique Gymnaste Club de Nice Côte d'Azur“, Prancūzija)
Serge Komla Nyuiadzi
Vaidas Sabaliauskas („Žalgiris B“ vyr. treneris)
Liviu Antal (Klužo „Fotbal Club CFR 1907 Cluj“, Rumunija)
Žydrūnas Grudzinskas (dublerių treneris) (po sezono)
Marijampolės „Sūduva“
atėjo:
Giedrius Matulevičius
Dominykas Galkevičius (Jonavos „Lietava“)
Karolis Laukžemis (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Marjan Altiparmakovski (Zaprešičiaus „Nogometni Klub Inter Zaprešić“, Kroatija)
Robertas Vėževičius (Kauno „Stumbras“)
Ovidijus Verbickas (Klaipėdos „Atlantas“)
Artiom Gurenko/Artsiom Hurenka (Trakų „Trakai“)
Aleksandar Živanović (Lučianų „FK Mladost Lučani“, Serbija) (2020.07.31)
Radanfah Abu Bakr (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Henri Junior Ndong Ngaleu (Osero „Association de la Jeunesse Auxerroise“, Prancūzija)
Deivydas Šešplaukis (Alikantės „Hércules CF Juvenil A“, Ispanija)
išėjo:
Tomas Radzinevičius (Valetos „Valletta“, Malta)
Valentin Baranovskij
Predrag Pavlović (Lučianų „FK Mladost Lučani“, Serbija)
Nermin Jamak (Mostaro „HSK Zrinjski Mostar“, Bosnija ir Hercegovina)
Eligijus Jankauskas (Žilinos „Mestský Športový Klub Žilina a.s.“, Slovakija)
Artiom Gurenko/Artsiom Hurenka
Klaipėdos „Atlantas“
išėjo:
Rolandas Baravykas (Vilniaus „Žalgiris“)
Aleksej Jepifanov (Silamiajės „Jalgpalliklubi Sillamäe Kalev“, Estija)
Andrius Jokšas (baigė profesionalo karjerą)
Abdoul Sylla
Kazimieras Gnedojus (Gargždų „Banga“)
Marius Papšys (Kauno „Stumbras“)
Ovidijus Verbickas (Marijampolės „Sūduva“)
Evaldas Razulis (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Povilas Valinčius (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Arkadij Želnin (Telšių „Džiugas“)
Skirmantas Rakauskas (Telšių „Džiugas“)
Ričardas Šveikauskas (paskolintas Palangos „Palangai“)
Simonas Juška (paskolintas Palangos „Palangai“)
Neilas Urba (Klaipėdos „Koralas“)
Jonas Bičkus (Klaipėdos „Koralas“)
Maksim Maksimov (Trakų „Trakai“)
Konstantin Sarsania (Sankt Peterburgo „Zenit“, Rusija)
atėjo:
Arkadij Želnin (Kaliningrado „Baltika“)
Ričardas Šveikauskas (Lilio „Lille Olympique Sporting Club“, Prancūzija)
Simonas Juška (Palangos „Palanga“)
Rokas Filipavičius
Konstantin Šulc (Gjumrio „Shirak“, Armėnija)
Andrei Ciofu (Nisporenų „CSF Speranța“, Moldova)
Andrej Paniukov (Bragos „Sporting Clube de Braga“, Portugalija)
Evan Alexandrow-Ridley (Kauno „Stumbras“)
Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“)
Robertas Freidgeimas (Utenos „Utenis“)
Edgaras Žarskis (Jonavos „Jonava“)
Sergej Obivalin
Linas Pilibaitis (Vilniaus „Žalgiris“)
Jurij Vereščiak (Utenos „Utenis“)
Donatas Navikas (Palangos „Palanga“) („Atlantas B“ vyr. treneris)
Arnas Lekevičius (sporto direktorius)
Dovydas Virkšas (Sent Ejeno „Saint Etienne“, Prancūzija)
Tadas Labukas (Trakų „Trakai“)
David Andronik (Nisporenio „Speranta“, Moldova)
Trakų „Trakai“
išėjo:
Georgios Pelagias (Limasolio „Apollon“, Kipras)
Titas Vitukynas (Alytaus „Dainava“)
Jevgenij Zasavicki (paskolintas Tychų „Górniczy Klub Sportowy Tychy“, Lenkija)
Nerijus Valskis (Tel Avivo „Bnei Yehuda“, Izraelis)
Sergej Kovalec (vyr. treneris)
Artiom Gurenko/Artsiom Hurenka (Marijampolės „Sūduva“)
Klaudijus Upstas
Marius Bezykornovas (treneris)
Pedro Barrios
Tadas Labukas (Klaipėdos „Atlantas“)
atėjo:
Valdemar Borovskij (Jonavos „Lietava“)
Klaudijus Upstas
Oleg Vasilenko (vyr. treneris)(Rīgas Futbola skola, Ryga, Latvija)
Svajūnas Čyžas (Panevėžio „Panevėžys“)
Lukas Žukauskas (Utenos „Utenis“)
Darius Kazubovičius (Rygos „Rīgas Futbola Skola“, Latvija/Vilniaus „Žalgiris“)
Pedro Barrios (Medelino „Club Deportivo Estudiantil“, Kolumbija)
Erlandas Duršlikas (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Lajo Menene Traore
Džiugas Sūnelaitis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Maksim Maksimov (Klaipėdos „Atlantas“)
Gargždų „Banga“
atėjo:
Tomas Tamošauskas (vyr. treneris)
Simonas Urbys (Palangos „Palanga“)
Deividas Lukošius (Palangos „Palanga“)
Kazimieras Gnedojus (Klaipėdos „Atlantas“)
Tadas Norbutas (Palangos „Palanga“)
Edvinas Bračkus (Gargždų „Pramogos-Ąžuolas“)
Sigitas Urbys
išėjo:
Vaidotas Žutautas (vyr. treneris)
Haroldas Vaineikis (Palangos „Palanga“)
Erikas Vainoras
Aurelijus Staponka
Aleksandras Ivanauskas
Edgaras Drąsutis
Julius Triuška
Benas Šatkus (Niurnbergo „1. FC Nürnberg“, Vokietija)
Palangos „Palanga“
išėjo:
Simonas Juška (Klaipėdos „Atlantas“)
Simonas Urbys (Gargždų „Banga“)
Deividas Lukošius (Gargždų „Banga“)
Tadas Norbutas (Gargždų „Banga“)
Ernestas Grudys
Marius Stonkus
Edgaras Ditmonas
Aurimas Skurdelis
Aidas Capas
Andrius Marcinkevičius
Maksim Lukashevich
atėjo:
Rokas Petrikas (Telšių „Džiugas“)
Haroldas Vaineikis (Gargždų „Banga“)
Ričardas Šveikauskas (pasiskolintas iš Klaipėdos „Atlanto“)
Simonas Juška (pasiskolintas iš Klaipėdos „Atlanto“)
Iurie Cebotari (Bardaro „Fotbal Club Victoria Bardar“, Moldova)
Rokas Gecevičius (Telšių „Džiugas“)
Robertas Kazbaris (NFA)
Vilius Kazlauskas (FM „Baltai - Atlantas“)
Ronaldas Grižas (Vilniaus „Vytis“)
Danil Rubcov
Kazlų Rūdos „Šilas“
atėjo:
Martynas Dapkus
Povilas Valinčius (Klaipėdos „Atlantas“)
Nerijus Mačiulis (Kauno „Stumbras“)
išėjo:
Ilja Tračynski (Slucko „Sluck“, Baltarusija)
Martynas Dapkus (Jonavos „Lietava“)
Aurimas Raginis („Kauno Žalgiris“)
Audrius Brokas (Tauragės „Tauras“)
Ilja Cyvilko (Alytaus „Dainava“
Mindaugas Malinauskas
Povilas Kiselevskis (Tauragės „Tauras“)
Evaldas Grigaitis (Tauragės „Tauras“)
Nerijus Mačiulis (Šilutės „Šilutė“)
Džiugas Sūnelaitis (Trakų „Trakai“)
Povilas Valinčius (Jonavos „Jonava“)
„Kauno Žalgiris“
išėjo:
Laimis Bičkauskas (vyr. treneris)
Karolis Šilkaitis (Jonavos „Lietava“)
Ernestas Pilypas (Žešuvo „Zakładowy Klub Sportowy Stal Rzeszów“, Lenkija)
Deividas Mikelionis (Klaipėdos „Atlantas“)
Karolis Gvildys (Alytaus „Dainava“)
Marius Miškinis
Andrej Liasiuk (Kėdainių „Nevėžis“)
Andrei Chukhlei (Jonavos „Jonava“)
Andrius Velička (baigė profesionalo karjerą)
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris)
Anestis Karakostas
Rokas Sikorskis
Donatas Stulga
atėjo:
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris) (Kėdainių „Nevėžis“)
Laimis Bičkauskas (treneris)
Ignas Dedura (treneris)
Levan Chapodze (Gorio „FC Tskhinvali“, Gruzija)
Lukas Sendžikas (Alytaus „Dainava“)
Rokas Krušnauskas (Jonavos „Jonava“)
Arnoldas Trakšelis (Kėdainių „Nevėžis“)
Nemanja Bjelan (Kėdainių „Nevėžis“)
Anestis Karakostas (Eginijos „Aiginiakos Football Club“, Graikija)
Aurimas Raginis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Andrius Velička (sporto direktorius)
Igor Jasinski (Bobruisko „Belshina“, Baltarusija)
Mario Gonzalez Duque (Vilanuevos del Pardiljo „FC Villanueva del Pardillo“, Ispanija)
Yohei Iwasaki (Melburno „Green Gully Soccer Club“, Australija)
Kėdainių „Nevėžis“
išėjo:
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris) („Kauno Žalgiris“)
Nemanja Bjelan („Kauno Žalgiris“)
Arnoldas Trakšelis („Kauno Žalgiris“)
Modestas Atmanavičius
atėjo:
Marius Skinderis (vyr. treneris)
Gytis Jakubaitis (Panevėžio „Panevėžys“)
Simas Skinderis (Gorodėjos „Gorodėja“, Baltarusija)
Andrei Liasiuk („Kauno Žalgiris“)
Kiril Šreitar (Bobruisko „Belšina“, Baltarusija)
Vladislav Černiakov
Tautvydas Bracevičius (Kelmės „Kražantė“)
Telšių „Džiugas“
išėjo:
Milvydas Tupikas
Jordy van der Corput (Pakruojo „Pakruojo FC“)
Eduard Serbul
Rokas Petrikas (Palangos „Palanga“)
Rokas Gecevičius (Palangos „Palanga“)
Deivis Kančelskis (vyr. treneris)
Vijūnas Vasiliauskas (trenris)
atėjo:
Tomas Birškys (Eigersundo „Eiger FK“, Norvegija)
Edvinas Jasaitis
Tomas Dombrauskis
Vitalij Polianskij (Utenos „Utenis“)
Oleksiy Sheiko (Ternopolio „Ternopil“, Ukraina)
Arkadij Želnin (Klaipėdos „Atlantas“)
Skirmantas Rakauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Vijūnas Vasiliauskas (vyr. trenris)
Utenos „Utenis“
atėjo:
Zvezdan Miloševič (vyr. treneris)
Oleh Boičišin (treneris)
Valentin Jeriomenko (Kirkeneso „IF Kirkenes“, Norvegija)
Casper Bruun (Vailės „Vejle Boldklub“, Danija)
Edvinas Baniulis (Vilniaus „Žalgiris“)
Vladislav Nikitin (Sank Peterburgo „Zenit-2“, Rusija)
Šachrom Sulaimonov (Helsinkio „Helsingin Jalkapalloklubi“, Suomija)
Dejan Garača (Sioderteljė „Syrianska Football Club“, Švedija)
Timotej Dodlek (Zaverčiaus „Nogometni Klub Zavrč“, Kroatija)
Rudinilson Gomes Brito Silva
Aleksandr Kugan (Slucko „Sluck“, Baltarusija)
Mykola Večurko (Ternopolio „Ternopil“, Ukraina)
Viačeslav Panfilov
Lukas Valvonis (Vilniaus „Žalgiris“)
Toni Jakimoski (treneris)
Stefan Cebara (Zlate Moravcės „ViOn“, Slovakija)
Rok Štraus (Jokohamos „Yokohama FC“, Japonija)
David Campana Piquer (vyr. treneris)
Carlos Jimenez Perez (treneris)
išėjo:
Oleh Boičišin (vyr. treneris)
Lukas Žukauskas (Trakų „Trakai“)
Robertas Freidgeimas (Klaipėdos „Atlantas“)
Vitalij Polianskij (Telšių „Džiugas“)
Michail Bašilov
Daniel Romanovskij (Kauno „Stumbras“)
Arminas Vaskela (Vilniaus „Vytis“)
Ihor Poručinski (Strijaus „Skala“, Ukraina)
Ivan Lukaniuk
Jurij Vereščiak (Klaipėdos „Atlantas“)
Jevgenij Moroz
Viačeslav Panfilov
Zvezdan Miloševič (vyr. treneris)
Toni Jakimoski (treneris)
Panevėžio „Panevėžys“
išėjo:
Angus Kilkolly
Gytis Jakubaitis (Kėdainių „Nevėžis“)
Svajūnas Čyžas (Trakų „Trakai“)
Sigitas Olberkis (Mogiliovo „Dnepr“, Baltarusija)
Virginijus Liubšys (vyr. treneris)
Justas Gulbinas
Kenneth Mendi Nzonteu (Biržų „Širvėna“)
atėjo:
Justas Gulbinas (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Jurij Podo (Lvovo „Karpaty“, Ukraina)
Eduard Grygorenko
Tsubasa Mitani
Charles Buaku Atsina
Rigobert Song
Radviliškio „Lokomotyvas“
išėjo:
Justas Gulbinas (Panevėžio „Panevėžys“)
Erlandas Duršlikas (Trakų „Trakai“)
Mantas Makutunovič (Vilniaus „Vytis“)
Nikolaj Misiuk (Vilniaus „Vytis“)
Alytaus „Dainava“
atėjo:
Marcis Melecis (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Karolis Gvildys („Kauno Žalgiris“)
Lukas Čerkauskas
Kyrylo Silich (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Ilja Cyvilko (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Marcelo Pereira Muniz (išsinuomotas iš Kauno „Stumbro“)
Marius Žukovas (Kauno „F.B.K. Kaunas“)
Oskaras Lukošiūnas (Vilniaus „Žalgiris B“)
Artiom Spelman (Alytaus „Auska“)
Gediminas Kruša (Šilutės „Šilutė“)
Kler Heh (Šefildo „Sheffield United Football Club“, Anglija)
Patrik Oiaran (Vilniaus „Vytis“)
Renatas Banevičius (Alytaus FA „Dainava“)
Ignas Graževičius (Alytaus FA „Dainava“)
Augustas Trinkūnas (Alytaus FA „Dainava“)
Sam Shaban (Farnboro „Farnborough Football Club“, Anglija)
Benas Paulėkas (Alytaus FA „Dainava“)
Titas Vitukynas (Trakų „Trakai“)
Dariuš Zachaževskij
išėjo:
Lukas Sendžikas („Kauno Žalgiris“)
Marius Šalkauskas (Jonavos „Jonava“)
Donatas Mikučionis
Pavel Sorokin
Paulius Daukša
Dariuš Zachaževskij
Darius Cibulskas (Lomžos „LKS 1926“, Lenkija)
Renaldas Stankevičius
Marius Šarkelis
Vytenis Ruzgas
Serhii Lozinskyi (Klaipėdos „Koralas“)
Kler Heh (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Tauragės „Tauras“
atėjo:
Jean-Paul Ndjoumeck Ndeki
Simonas Babilius
Lukas Ankudinovas (Tortolio „US Tortoli Calcio“, Italija)
Julius Meištininkas (Tortolio „US Tortoli Calcio“, Italija)
Vidmantas Gudjonis (Šilalės „Šilalė“)
Aironas Vaičikauskas
Laurynas Danielius
Audrius Brokas (Kazlų rūdos „Šilas“)
Justinas Popiera (Kauno „F.B.K. Kaunas“)
Simas Pilypas (Šilalės „Šilalė“)
Viačeslav Jemeljanenko
Mutala Swallan
Povilas Kiselevskis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Laurynas Danielius (Jurbarko „Vulkanas“)
Edgaras Mejeris (Kauno „F.B.K. Kaunas“)
Francis Amponcah
Evaldas Grigaitis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Karlen Darchinyan (Tosno „Tosno“, Rusija)
Dery Kognuu Dennis
Sergii Shevchuk
Algimantas Briaunys (treneris, Silamiajės „Kalev“, Estija)
Robert Vulpe
Vilniaus „Vytis“
atėjo:
Arminas Vaskela (Utenos „Utenis“)
Marius Šoblinskas
Lukas Miščiukas (Jonavos „Lietava“)
Mantas Makutunovič (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Nikolaj Misiuk (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Mykolas Krasnovskis
Yushi Utsunomiya
išėjo:
Tadas Gražiūnas (baigė karjerą)
Ronaldas Grižas (Palangos „Palanga“)
Patrik Oiaran (Alytaus „Dainava“)
Nerijus Radžius (baigė karjerą)
Aivaras Meškinis
Ramūnas Radavičius
Audrius Veikutis (baigė karjerą)
Mykolas Krasnovskis
Šilutės „Šilutė“
išėjo:
Gediminas Kruša (Alytaus „Dainava“)
atėjo:
Ričardas Beniušis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Nerijus Mačiulis (Kazlų rūdos „Šilas“)
Kelmės „Kražantė“
išėjo:
Tautvydas Bracevičius (Kėdainių „Nevėžis“)
Klaipėdos „Koralas“
atėjo:
Serhii Lozinskyi (Alytaus „Dainava“)
Victor Muñoz
Neilas Urba (Klaipėdos „Atlantas“)
Jonas Bičkus (Klaipėdos „Atlantas“)
Kęstutis Ivaškevičius (treneris)
Saulius Mikalajūnas (treneris)
Raimondas Vainoras (treneris)
Pakruojo „Pakruojo futbolo centras“
atėjo:
Jordy van de Corput (Telšių „Džiugas“)
Gatis Štrauss (Jelgavos „Jelgava-2“, Latvija)
Ilya Tsiunis (Vranjės „FK Dinamo Vranje“, Serbija)
Biržų „Širvėna“
atėjo:
Kenneth Mendi Nzonteu (Panevėžio „Panevėžys“)
Kretingos „Minija“
atėjo:
Yahya Abdirahman Saeed (Oslo „Ullern Idrettsforening“, Norvegija)
Arvydas Balsevičius (vyr. treneris)
išėjo:
Vaidas Liutikas (vyr. treneris)