Pranešimai: 7334

Re: 2017 m . LFF taurė

2017 Rgs 25 10:17

A.VITKAUSKAS – VIENAS IŠ KLUBO HEGEMONIJOS SIMBOLIŲ

FK „Žalgirio“ vartų sargui Armantui Vitkauskui Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalai tapo malonia rutina. 28-erių metų vartininkas jau septynis kartus tapo šio trofėjaus savininku ir pagal šį pasiekimą neturi lygių per visą turnyro istoriją.

Tuščias straipsnis apie nieką.

2017 Rgs 25 10:18

ŽALGIRIETIŠKA LFF TAURĖS TURNYRŲ FINALŲ ARITMETIKA

Rugsėjo 24 d. (sekmadienį) Panevėžyje įvyksiantis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finalas „Žalgirio“ futbolo klubui bus jau 17-as. Reprezentacinė Vilniaus komanda iki šiol dėl trofėjaus lemiamose dvikovose kovojo 16 kartų ir pasiekė 11 pergalių. Pagal šiuos rodiklius Lietuvoje „Žalgiris" yra absoliutus lyderis.

Pirmą kartą Lietuvos komandos dėl federacijos taurės susigrūmė 1947 metais. Rugpjūčio 31 d. Vilniuje susitiko Kauno „Lokomotyvas“ ir Šiaulių „Vėliava“. Rungtynes 3:2 laimėjo ir taurę iškovojo Kauno komanda. Tais metais „Žalgirio“ futbolo klubas žengė pirmuosius žingsnius Sovietų Sąjungos pirmenybėse, o Lietuvos čempionatuose bei kitose šalies varžybose debiutavo tik 1990 metais. Nors tuo metu komandoje žaidė legendinio „Žalgirio“ kartos futbolininkai – Valdas Ivanauskas, Arvydas Janonis, Robertas Tautkus, Vladimiras Buzmakovas, Valdemaras Martinkėnas ir kt., bet pirmajame savo LFF taurės turnyro finale „Žalgiris“ po baudinių serijos 3-4 nusileido Klaipėdos „Sirijaus“ ekipai.

Pirmą pergalę LFF taurės turnyro finaluose „Žalgiris“ įsirašė 1991 m. Kaune vykusiose rungtynėse žalgiriečiai po vienintelio Aurelijaus Skarbaliaus įvarčio įveikė Šiaulių „Tauro“ komandą. Beje, nugalėtojų gretose žaidė ir tuo metu vos 16-os sulaukęs dabartinis Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės strategas Edgaras Jankauskas.

Iki 1996 m. „Žalgiris“ dar keturis kartus žaidė LFF taurės turnyro finale. 1993 ir 1994 m. žalgiriečiai lemiamose rungtynėse įveikė Klaipėdos „Sirijų“ ir Panevėžio „Ekraną“, o 1992 ir 1995 m. buvo priversti pripažinti Vilniaus „Lietuvos Makabi“ ir Kauno „Inkaro“ pranašumą.

1995–1996 m. LFF taurės turnyre „Žalgiris“ pirmą kartą nepasiekė finalo. Šių varžybų pusfinalyje žalgiriečiai bendru dviejų rungtynių rezultatu 2:4 nusileido Šiaulių „Kareda-Sakalas“ ekipai. Beje, finale Šiaulių komanda, kurioje žaidė ir legendinis žalgirietis Stasys Baranauskas, 2:0 įveikė „Inkaro“ ekipą.

Tačiau po metų „Žalgiris“ LFF taurės pusfinalyje atsirevanšavo (2:0 ir 2:1) nugalėtojų titulą gynusiai „Kareda-Sakalas“ ekipai ir vėl iškopė į finalą. 1997 m. gegužės 14 d. Alytuje vykusiose LFF taurės turnyro finalinėse rungtynėse Donatas Vencevičius 74 min. realizavo 11 m baudinį ir nulėmė „Žalgirio“ pergalę prieš Kauno „Inkaras-Grifas“ ekipą. Tada pirmą kartą LFF taurę į viršų kėlė ir dabartinis „Žalgirio“ komandos trenerių štabo narys Andrius Skerla.

Kito šanso pasigrumti finale dėl taurės teko laukti kelerius metus. 1997–1998 m. turnyre „Žalgiris“ suklupo ketvirtfinalyje, o 1998–1999 m. – pusfinalyje. 2000 ir 2001 m. „Žalgiris“ du kartus iš eilės žaidė finale, bet abu sykius liko be trofėjaus – vienodu rezultatu 0:1 nusileido Panevėžio „Ekranui“ ir Klaipėdos „Atlantui“. Pergalės šampano skonį žalgiriečiai prisiminė 2003 m. Tais metais įvyko du LFF taurės turnyro finalai. Pirmame žalgiriečiai nedalyvavo, bet antrame iššovė pergalingą salvę. Spalio 18 d. Utenoje „Žalgiris“ 3:1 nugalėjo Panevėžio „Ekraną“ ir penktą kartą klubo istorijoje tapo LFF taurės turnyro nugalėtoju.

Šeštojo titulo reikėjo laukti beveik dešimtmetį. Po 2008 m. klubą ištikusio finansinio kracho naujam gyvenimui pakilęs „Žalgiris“ į LFF taurės turnyro finalą sugrįžo 2012 m. Sunkiai kelią į viršūnę prasiskynę žalgiriečiai lemiamose turnyro rungtynėse Marijampolėje po baudinių serijos 3-1 įveikė tuometinius šalies čempionus ir taurės savininkus Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus. Šia pergale džiaugėsi ir šį sekmadienį dėl dar vieno trofėjaus su „Žalgiriu“ į kovą stosiantys futbolininkai – Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Mantas Kuklys ir šiuo metu trenerių štabe dirbantis A.Skerla.

Po pergalės 2012 m. „Žalgiris“ LFF taurės finale žaidė dar penkis kartus. Iš „Ekrano“ perimtą trofėjų žalgiriečiai gynė dvikovose su „Šiauliais“, Gargždų „Banga“, Klaipėdos „Atlantu“, FK „Trakais“ ir Marijampolės „Sūduva“. Per šią laimėtų finalų seriją „Žalgiris“ iš viso įmušė 10, o į savo vartus praleido tik 4 įvarčius. Beje, paskutiniai trys LFF taurės finalai baigėsi „sausomis“ žalgiriečių pergalėmis.

FAKTAI

Iš viso „Žalgiris“ per 16 rungtynių LFF taurės turnyro finaluose įmušė 21 įvartį ir praleido 12. Rezultatyviausiai finaluose žaidė 3 įvarčius 1994 m. pelnęs Darius Maciulevičius, 2 kartus finaluose pasižymėjo Linas Pilibaitis, dar 15 žalgiriečių pelnė po vieną įvartį.

Tris kartus „Žalgiriui“ finale teko išmėginti laimę baudinių serijoje. 1990 m. sėkmė šypsojosi varžovams, bet 2012 ir 2013 m. tvirtesnius nervus pademonstravo žalgiriečiai. Du kartus žalgiriečiai pergalę išplėšė rungtynių pratęsimo metu. 1991 m. Kaune pergalingą įvartį 103 min. pelnė A.Skarbalius, o 2016 m. pavasarį Telšiuose trofėjų komandai pelnė 99 min. pasižymėjęs Linas Klimavičius.

„Žalgirio“ vartininkas A.Vitkauskas su komanda nuo 2012 m. dalyvavo visuose LFF taurės turnyro finaluose, tiesa, 2015 m. pergalę prieš Klaipėdos „Atlantą“ stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Beje, 2009 m. jis LFF taurę laimėjo su Marijampolės „Sūduva“. E.Vaitkūnas ir M.Kuklys penkis kartus žaidė finale ir penkis kėlė į viršų taurę.

Visgi, absoliutus „Žalgirio" laimėtų LFF taurių rekordininkas yra A.Skerla. 1997, 2012 ir 2013 m. laimėjęs šį trofėjų kaip „Žalgirio" žaidėjas, nuo 2014 m. jis kolekcionuoja pergales būdamas vyriausiojo trenerio asistentu.

2017 Rgs 25 10:21

PRANAŠUMAS FINALE – SUKAUPTAS PATIRTIES BAGAŽAS

Prieš 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalą, kuris sekmadienį vyks Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione, buvo surengta spaudos konferencija. Joje įspūdžiais prieš artėjantį mačą pasidalino FK „Žalgirio“ strategas Valdas Dambrauskas bei saugas Mantas Kuklys.

Tris kartus prie Vilniaus klubo vairo triumfavęs bei sykį kaip Panevėžio „Ekrano“ vyr. trenerio asistentas LFF taurę iškovojęs V.Dambrauskas pabrėžė, jog daug tokio pobūdžio rungtynių patirties turintys žalgiriečiai žino, kaip pažaboti Kauno „Stumbro“ jaunatvišką entuziazmą.

„Tai yra tokios rungtynės, kuriose padaręs klaidą gali neturėti laiko atsitiesti. Turime patirtį ir žinome, kad tai yra mūsų stiprybė. Į taurės finalą patekome tikrai sunkiu būdu – įrodėme, kad ta patirtis tikrai veikia. Turime maksimaliai nusiteikti ir sužaisti geras rungtynes. Kad ir su kuo bežaistum finale, kautis jame teks iš paskutiniųjų. Kitose šalyse ne kartą nutiko taip, jog į finalą patekusios komandos iš žemesnių divizionų laimi taurę. Ne be reikalo sakoma, kad tai ir yra taurės grožis. Neabejoju, kad „Stumbras“ atiduos visas jėgas, tad galime tikėtis gražių rungtynių“, – pasakojo V.Dambrauskas.

Savo ruožtu penkiuose LFF taurės finaluose rungtyniavęs ir visus juos laimėjęs M.Kuklys taip pat gerbia būsimą varžovą: „Visuose finaluose, kuriuose žaidžiau, net nesuabejojau, jog galime laimėti, visada tuo tikėdavau. 2012 metų finale Marijampolėje labai išsekome, taip pat kitąmet finale su „Šiauliais“ buvo karšta ir itin sunku. Gerbiame „Stumbrą“, ne be reikalo jis pateko į finalą. Laukia įdomios rungtynės ir tikiuosi gražaus reginio.“

„Žalgirio“ ir „Stumbro“ dvikova LFF taurės finale Panevėžyje įvyks jau poryt, rugsėjo 24-ąją dieną. Mačo „Aukštaitijos“ stadione pradžia – 16 val.

Žalgiriečiai sieks iškovoti septintą iš eilės LFF taurės trofėjų
Nepasiekė. Ūgio persvara buvo kauniečių pusėje. :) Stumbras dabar futbolo milžinai, o žalgieičiais patetiški. :shock:

2017 Rgs 25 10:22

KELIAS IKI PANEVĖŽIO NEPAGAILĖJO IŠBANDYMŲ

FK „Žalgiris“, siekdamas iškovoti septintą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės titulą iš eilės, turėjo nueiti išties nelengvą kelią, kurio metu net du kartus nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje.

Šešioliktfinalio burtai žalgiriečiams lėmė Pirmoje lygoje sėkmingai rungtyniaujančią Gargždų „Bangą“. Kova nebuvo lengva: 42-ąją minutę Matija Ljujičius precizišku baudos smūgiu išvedė „Žalgirį“ į priekį, tačiau 93-iąją minutę Mantui Gudauskui pavyko išlyginti rezultatą, kai jam pačiam nepavyko realizuoti baudinio. Nepaaiškėjus nugalėtojui per papildomą laiką, komandos grūmėsi baudinių serijoje, kurią rezultatu 3:1 laimėjo žalgiriečiai.

Aštuntfinalyje vilniečiai vienintelį kartą buvo šeimininkai – tą kartą jie susigrūmė su Klaipėdos „Atlantu“, kurį dramatišku būdu pusfinalyje eliminavo 2016 metais. Dvikova taip pat buvo nelengva: pergalę lėmė gražus Elivelto reidas ir įvartis 30-ąją susitikimo minutę.

Ketvirtfinalio burtai lėmė, jog po itin ilgos pertraukos „Žalgiris“ oficialiame mače kovos su kita sostinės komanda – „Paneriu“. Vieni iš II lygos Pietų zonos lyderių pirmame kėlinyje praleido vos vieną įvartį, tačiau po pertraukos žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą, sutriuškindami varžovus 8:0. Tose rungtynėse debiutinius įvarčius šalies čempionų klube pelnė Karolis Uzėla bei Ernestas Stočkūnas.

LFF taurės pusfinalis, kuriame vilniečiai išvykoje kovėsi su Martijampolės „Sūduva“, neturėjo palikti abejingų. 14-ąją minutę Karolis Chvedukas išvedė šeimininkus į priekį, o žalgiriečiai, po Pauliaus Janušausko pašalinimo nuo 44-osios minutės turėję vieno žaidėjo persvarą, rezultatą išlyginti sugebėjo tik trečią pridėtą laiko minutę, kai kamuolys po Egidijaus Vaitkūno smūgio bei rikošeto atsidūrė vartų tinkle. 94-ąją minutę Liviu Antalis pelnė antrą vilniečių įvartį, tačiau susikurtų puikių progų neišnaudoję čempionai 121-ąją minutę buvo nubausti Algio Jankausko. Baudinių serijoje svečiai pademonstravo šaltesnius nervus, realizavę visus smūgius nuo 11 metrų atžymos.

LFF taurės finalas tarp „Žalgirio“ ir Kauno „Stumbro“ įvyks jau šiandien, rugsėjo 24-ąją dieną. Mačo Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione pradžia – 16 val.

2017 Rgs 25 10:24

LFF TAURĖS FINALE – NUTRAUKTA ŽALGIRIEČIŲ HEGEMONIJA

Šešis kartus iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę iškovojęs FK „Žalgiris“ suklupo ties septintuoju finalu, Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione 0:1 (0:0) nusileisdamas Kauno „Stumbrui“.

Pirmosiomis mačo minutėmis žalgiriečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, visgi, kauniečiai taip pat nevengė rengti atakų. Kairiajame krašte ne kartą Liviu Antalį bei Egidijų Vaitkūną plušėti vertė Jardelis Nazare ir Lucasas Villela.

10-ąją minutę „Žalgiriui“ pavyko surengti aštrią kontrataką. Elivelto išbėgo vienas prieš varžovą ir perdavė kamuolį link Darvydo Šerno, kurio smūgį blokavo laiku spėjęs sugrįžti „Stumbro“ gynėjas. Kėlinio viduryje bei antroje jo pusėje abi ekipos nesukūrė aštrų atakų, išskyrus momentą 38-ąją minutę, kai po įžaisto baudos smūgio arti vartų smūgiavo Matija Ljujičius.

Antrame kėlinyje komandos taip pat nesukūrė daug progų. 69-ąją minutę D.Šerno pažeme smūgiuotą kamuolį sučiupo vartininkas Rodrigo Josviakis. Kiek vėliau tas pats „Žalgirio“ puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę, bet varžovų gynėjai sugebėjo apsiginti.

84-ąją minutę mačas pakrypo visai kita linkme. Baudos aikštelėje kamuolį gavęs po keitimo aikštėje pasirodęs Nasro Boucharebas, kuris akistatoje su Armantu Vitkausku buvo tikslus. Per likusį laiką vilniečiai metė visas pajėgas į priekį, tačiau pora vilniečių smūgių skriejo pro šalį.

Rungtynių statistika:

Kauno „Stumbras“ 1:0 (0:0) FK „Žalgiris“

Įvartis: 84 min. N.Boucharebas

Geltonos kortelės: 37 min. A.Almeida, 66 min. V.Armanavičius; 77 min. Elivelto, 84 min. E.Vaitkūnas, 88 min. L.Klimavičius

„Stumbras“: R.Josviaki, J.Nazare, A.Almeida, T.Snapkauskas, M.Junioras, D.Barauskas, V.Armanavičius, L.Mačarašvilis (55 min. J.Cliffordas), F.Lopesas, L.Villela (90+2 min. K.Janonis), A.Kore (76 min. N.Boucharebas).

„Žalgiris“: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Ljujičius (87 min. B.Atajičius), Elivelto, L.Antalis (72 min. V.Lukša), D.Šernas.

„STUMBRAS“ TRIUMFAVO LFF TAURĖS FINALE!
2017 m. rugsėjo 25 d. http://fcstumbras.lt/stumbras-triumfavo ... es-finale/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienį Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione buvo žaidžiamas 72-asis LFF taurės finalas. Jame užfiksuotas sensacingas rezultatas – Kauno „Stumbro“ klubas mačo gale įveikė Vilniaus „Žalgirio“ komandą bei pirmą kartą į viršų kėlė šį trofėjų.

„Žalgirio“ ekipa iki šių metų buvo iškovojusi titulą šešis kartus iš eilės ir ilgai buvo nenustumiama nuo savo sosto. Tuo tarpu jauna „Stumbro“ komanda du kartus buvo pasiekusi pusfinalį. Visgi šį kartą Mariano Barreto auklėtiniai pasiekė puikų rezultatą ir iškovojo kelialapį į Europos lygos atrankos varžybas.

Pirma pavojinga proga buvo užfiksuota 10 minutę prie „Stumbro“ vartų. Darvydas Šernas sulaukė patogaus perdavimo dešiniajame baudos aikštelės krašte ir bandė smūgiuoti į vartus, bet vartininkas blokavo kamuolį. Manto Kuklio pakartotinis smūgis taip pat buvo nesėkmingas.

22 minutę „Stumbras“ taip pat pagrasino „žalgiriečių“ vartams, kai po Lucaso Villelos perdavimo iš kairiojo krašto, baudos aikštelės centre atsilaisvinęs Vilius Armanavičius prašovė virš vartų.

37 minutę „Žalgiris“ pademonstravo namų darbus standartinėje situacijoje. Kauniečiai prasižengė prie baudos aikštelės ir galinės linijos sankirtos, o „žaliai balti“ pakėlė kamuolį ant baudos aikštelės linijos buvusiam Matija Ljujičiui, kuris paleido galingą šūvį, bet pataikė šalia vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo lėtai ir abi komandos nesugebėjo primesti savo žaidimo vienas kitai. Dažniausiai kamuolys buvo stumdomas aplink aikštės vidurio apskritimą.

69 minutę „Žalgiris“ susikūrė neblogą galimybę įmušti – standartinėje situacijoje dėkingai nukritusį kamuolį D. Šernas smūgiavo į vartų kampą, bet vartininkas Rodrigo Josviaki blokavo smūgį. Po dešimties minučių ambicingoje pozicijoje priešais vartininką atsidūrė Nasro Boucharebas, bet nespėjo paskui kamuolį.

84 minutę „Stumbrui“ pavyko išsiveržti į priekį. Fantastiškai baudos aikštelės prieigose sužaidė V. Armanavičius, atlikęs idealų perdavimą N. Boucharebui, kuris iššoko vienas prieš A. Vitkauską ir šį kartą savo šanso nepaleido bei pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą – 1:0!

Iki rungtynių galo Kauno komanda sugebėjo išlaikyti trapią persvarą ir buvo tie, kurie kėlė kumščius į viršų nuaidėjus paskutiniam teisėjo švilpukui.

2017 Rgs 25 11:16

Kauno „Stumbras“ – Vilniaus „Žalgiris“ 1:0 (0:0)
Panevėžio „Aukštaitijos“ stadionas
Teisėjas – S. Dirda (Kaunas)
Įvartis: 84 min. N. Bouchareb (1:0)
Įspėti: 37 min. A. Almeida, 66 min. Vilius Armanavičius („Stumbras“), 77 min. Elivelto, 84 min. E. Vaitkūnas, 88 min. L. Klimavičius („Žalgiris“).
Pašalintas: E. Vaitkūnas ("Žalgiris") - po rungtynių.

„Stumbras“: Rodrigo Josviaki, Andre Almeida, Jardel Nazare, Lucas Villela (90+3 min. Lucas Villela), Vilius Armanavičius, Levan Matcharashvili (56 min. Jaisen Clifford), Tomas Snapkauskas, Dominykas Barauskas, Junior Soares, Alexandre Kore (76 min. Nasro Bouchareb), Fabio Lopes.

„Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Linas Klimavičius, Donovan Slijngard, Mamadou Mbodj, Slavko Blagojevič, Egidijus Vaitkūnas, Darvydas Šernas, Liviu Antal (72 min. Vytautas Lukša), Matija Ljujič, Elivelto (87 min. Bahrudin Atajič), Mantas Kuklys.

„STUMBRAS“ NUTRAUKĖ "ŽALGIRIO" SERIJĄ LFF TAURĖJE

84 minutę „Stumbrui“ pavyko išsiveržti į priekį. N. Boucharebas vėl iššoko prieš A. Vitkauską ir šį kartą savo šanso nepaleido bei pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą.

2017 Rgs 25 11:19

M. BARRETO: „PAKEITĖME LIETUVOS FUTBOLO ŽEMĖLAPĮ“

Sekmadienio vakarą paaiškėjo naujasis LFF taurės čempionas – Kauno „Stumbras“ nukarūnavo šešis kartus iš eilės titulą iškovojusį Vilniaus „Žalgirio“ klubą, o nugalėtojų treneris Mariano Barreto atidavė duoklę savo žaidėjams.

Įtemptoje dvikovoje kauniečiai triumfavo po vienintelio Nasro Boucharebo įvarčio rungtynių pabaigoje. Tai atnešė „Stumbrui“ pirmą LFF taurės titulą klubo istorijoje bei kelialapį į Europos lygos atrankos varžybas.
„Prieš tris savaites susitikime su mumis Portugalijos prezidentas man pasakė „jūs laimėsite“. Vakar netgi mano sūnus pasakė: „tėti, jūs laimėsite ir ne dėl to, jog jums pasiseks, o jūs būsit geresni“. Ir esu nustebęs. Mes laimėjome, nes buvome geresni, – sakė M. Barreto. - Po to, kai LFF taurės pusfinalyje sakiau, kad kitais metais žaisime supertaurėje ir daug žmonių iš to juokėsi. Kodėl tai pasakiau? Ne dėl to, kad esu burtininkas, o dėl to, jog šie vaikinai dirba sunkiai – daugiau nei bet kokia kita komanda Lietuvoje. Prašiau žaidėjų, kad nedarytų tokių didelių klaidų, kokios mums kainavo brangiai ankščiau. Ir jie jų nedarė.“
„Prieš finalą pasakiau žaidėjams, kad finalai yra ne tam, kad žaistume, o tam, jog laimėtume. Pasakiau, kad negalime paleisti šio šanso. Visi žino, kad fiziškai esame geriausia fiziškai pasiruošusi komanda Lietuvoje. Paskutinėmis minutėmis atsilikinėjome prieš „Jonavą“ 0:2, bet laimėjome 5:3. Ši pergalė nekeis mūsų požiūrio, mes toliau auginsime savo talentus ir ieškosime jų užsienyje. Žinoma, tai suteiks pasitikėjimo kovojant A lygoje. Mes toliau kovosime taip, kaip kovojome šiandien. Bet šiandien futbolo žemėlapis Lietuvoje pasikeitė“, – pridėjo portugalų specialistas.
M. Barreto auklėtinis Vilius Armanavičius po mačo neslėpė džiaugsmo dėl pasiekto triumfo: „Sunku patikėti, emocijos yra nepakartojamos ir dėl to tu žaidi futbolą. Tai yra pirmas mano trofėjus ir tai tikrai nepakartojimas jausmas. Viską pavyko įgyvendinti su kaupu – įvykdėme trenerio sumanymus ir prašymus 100 procentų“.
„Niekada neplanuojame žaisti antru numeriu, žaidžiame kaip lygūs su lygiais. Stengėmės aukštai spausti varžovus, neatsitraukėme ir neleidome jiems žaisti savojo žaidimo. Nesvarbu, prieš ką žaidžiame, planas buvo toks. Sunkiausia buvo po įvarčio, nes liko nedaug laiko ir buvo sunku išlaikyti persvarą. Atšvęsime simboliškai, nes mūsų laukia kitos rungtynės trečiadienį kovojant dėl išlikimo A lygoje“, – dėstė futbolininkas.
Pirmą kartą pralaimėtojų pusėje esantis Vilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas po susitikimo pripažino, kad jo komandai nepavyko įgyvendinti savo planų ir pasveikino „Stumbro“ klubą.
„Noriu pasveikinti „Stumbro“ žaidėjus, trenerius ir visą kolektyvą, kurie dirbo sunkiai dėl šios pergalės. Mūsų komandoje nusivylimas yra didelis, tikrai ne to tikėjomės čia važiuodami. Kaip bebūtų gaila, šiandien baigėsi pergalių taurėje serija, kurios analogų Lietuvoje nebuvo, bet manau, kad kitą sezoną „Žalgiris“ vėl galės pradėti seriją iš naujo“, – teigė strategas.
„Rungtynėms ruošėmės, žaidėjai bandė daryti tai, ką esame suplanavę, bet sužaidėme labai prastas rungtynes ir mums nesigavo absoliučiai nieko. Pirmajame kėlinyje turėjome kūrybos atakoje užuomazgų, bet antrajame kėlinyje buvome absoliučiai tušti. Laimi komanda, pralaimi treneris ir tik trenerio kaltė, kad jis nesugebėjo motyvuoti žaidėjų", - kalbėjo V. Dambrauskas.

Pranešimai: 8537

2017 Rgs 26 02:13

klausiau, kai rezultato nežinojau. tikėjausi pasijugnti įrašą, nežinodamas kaip baigsis. Dabar tai jau tikrai nežiūrėčiau. Ypač kai paskaičiau komentarus, kad aikštė prasta buvo ir kameros prieš saulę sustatytos.
Kai pagalvoji va ką reiškia išnykusi Šembero ir co kokybė...

O šiaip kaip tiksliai pastebėjote bus labai įdomu pamatyti kaip dabar teisinsis Gimžauskas ir kas vyks toliau... Visus lietuvius ištaškė, santykius susigadino ir kas dabar?.. O jeigu dar ispanai nutartų susipakuoti ir išvykti vienu ypu žiemą...

Pranešimai: 11744

2017 Rgs 26 15:55

Vienas nykesniu finalu. Be progu.
- Nuo antro kėlinio vidurio užmigau ir atsibudau tik kai komentatorius pradėjo garsiau kalbėti Stumbrui įmušus įvartį :)