Re: U-17

2017 Sau 22 21:22

Deja, šešti. Dėl įvarčių santykio.. Belgija 4:3, Suomija 2:2, Lietuva 4:5. Viską pašiko vienas suomių įvartis. Arba kuris nors belgų..

2017 Sau 23 17:40

Ziurejau paskutini pusvalandi tarp Suomiu ir Belgu ir galiu pasakyti, kad pakankamai solidziai atrode Suomiai. Tas ivartis beveik pabaigoje buvo visiskai pelnytas ir po grazios atakos + superinis ispildymas. Siaip kas krito i akis, kad Suomiu zaidejai pakankamai gerai sudeti ir daugelis jau subrende fizisikai lyginant su Belgais ar Lietuviais. O siaip Belgai tai issiskyre technisku zaidimu, keli zaidejai tikrai idomus.

Re: U-17

2017 Sau 23 18:43

Turnyrą Minske U-17 rinktinė užbaigė įveikdama Suomijos rinktinę

Svajūno Česnulio vadovaujama Lietuvos U-17 (2000 m. gimimo ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė baigė pasirodymą Minske vykstančiame "Development Cup 2017" turnyre. Rungtynėse dėl penktosios vietos lietuviai rezultatu 2:1 (2:0) įveikė Suomijos rinktinę.

16-ają rungtynių minutę lietuvius į priekį išvedė Titas Milašius, kuris gavęs perdavimą kurį laiką vienas bėgo link vartų, suklaidino gynėją ir įmušė įvartį.

Vos po kelių akimirkų Matas Kubilius buvo pargriautas varžovų baudos aikštelėje, o į Suomijos vartus paskirtą vienuolikos metrų baudinį užtikrintai realizavo Nauris Petkevičius.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje suomiams pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau galiausiai lietuviams pavyko išlaikyti turimą persvarą ir iškovoti pergalę.

Priminsime, kad Lietuvos U-17 rinktinė šiame turnyre pralaimėjo vos kartą, kai nusileido Belgijos futbolininkams. Prieš tai lietuviai įveikė Ukrainos ir Gruzijos rinktines.

Re: U-17

2017 Sau 23 18:44

TURNYRAS MINSKE UŽBAIGTAS PERGALE PRIEŠ SUOMIUS

Tarptautinį turnyrą Minske Lietuvos U-17 (2000 m. gimimo ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė baigė pergale – po atkaklios kovos 2:1 palaužta Suomijos komanda.
Rungtynėse dėl 4-6 vietų penktadienį suomiai 1:0 įveikė belgus, šeštadienį Belgija 4:2 įveikė lietuvius, o sekmadienį susitiko Suomija ir Lietuva.

Kaip jau tapo įprasta šiame turnyre, lietuviams sėkmingai susiklostė rungtynių pradžia. 16 minutę Titas Milašius spurtavo kairiuoju kraštu ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį virš galvos vartininkui į tinklą.

Dar po dviejų minučių Matas Kubilius buvo pargriautas baudos aikštelėje ir 11 metrų baudinį – antrą per dvi dienas – realizavo Naruis Petkevičius.
Antrojo kėlinio pradžioje suomiai atsilikimą sušvelnino – po stipraus tolimo smūgio kamuolys atsimušė nuo virpsto ir įskriejo į vartus. Pelnytas įvartis pakylėjo Suomijos komandą ir antrajame kėlinyje mūsiškiams tekdavo dažniau gintis.

Savo vartus apginti pavyko, tačiau padidinti – ne. Vieną geresnių šansų rungtynių pabaigoje turėjo Jonas Bičkus, bet jo baudos muštas kamuolys skriejo šalia vartų.

Lietuviai turnyre iš viso iškovoję tris pergales, vienerias lygiąsias ir tik kartą pralaimėjo. Visgi kaip ir grupės varžybose, taip ir kovoje dėl 4-6 vietų nepalankus buvo įvarčių skirtumas. Trims komandoms pasidalinus po pergalę ketvirti liko belgai (santykis 4:3), penkti suomiai (3:3), šešti - lietuviai (4:5).

„Vaikinai tikri šaunuoliai, jie atidavė visas jėgas ir kovėsi kaip liūtai. Per paskutines dvejas rungtynes turėjome tik keturis keitimus – sunkią traumą gavo Arnoldas Baulinas, susirgo Ernestas Mockus. Buvo tikrai nelengva. Visiems, kurie čia atvyko, noriu padėkoti. Nė vienu žaidėju trenerių štabas neliko nusivylęs. Nemažai atakavome, įmušėme 10 įvarčių turnyre. Turėjome naujų žaidėjų ir jie stengėsi įrodyti, kad yra ne prastesni už senbuvius. Tai tik sukėlė papildomą galvos skausmą treneriams kaip pasirinkti sudėtį. Man stoti prie šios komandos vairo nebuvo sunku, nes jau buvo matyti trenerių Vytauto Vaškūno ir Gintaro Krasausko įdirbis, taktikos tęstinumas - ypač kalbant apie žaidėjus iš Nacionalinės akademijos“, - trumpai apibendrino komandos pasirodymą rinktinės treneris Svajūnas Česnulis.

U-17 Suomija – Lietuva 1:2 (0:2)
Minsko futbolo maniežas
Teisėjas – I. Jalčuk
Įvarčiai: 16 min. T. Milašius (0:1), 18 min. N. Petkevičius (iš 11 m., 0:2), 42 min. A. Ollila (1:2).
Įspėti: 27 min. A. Ollila, 70 min. M. Tolonen (Suomija)

Lietuva: Robertas Kazbaris, Džiugas Raudonius, Benas Šatkus, Dominykas Kodz (48 min. Matas Vareika), Arnas Paura, Erikas Germanovič, Matas Kubilius (48 min. Justas Marazas), Nauris Petkevičius (55 min. Artūr Dolžnikov), Karolis Uzėla, Renatas Banevičius (55 min. Jonas Bičkus), Titas Milašius. Atsargoje: Kajus Urbietis.

Re: U-17

2017 Rgs 27 10:14

U-17 RINKTINĖ NUGALĖJO BALTARUSIJOS BENDRAAMŽIUS

Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė šeštadienį žaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Baltarusija ir šventė nelengvą pergalę 1:0.

Pirmajame kėlinyje baltarusiai daugiau kontroliavo kamuolį, o lietuviai daugiau savo žaidimą rengė per kontratakas. Visgi didelių progų susikurti nė vienai komandai nepavyko.
Po pertraukos Svajūno Česnulio auklėtiniams išsiveržti į priekį, kai po mūsų komandos pakelto kampinio į savus vartus įsimušė Denisas Milashevskis.
Vėliau Lietuva buvo arti antro įvarčio – Valdas Paulauskas tolimu šūviu sudrebino vartų konstrukciją, o keli smūgiai taip pat buvo ambicingi. Baltarusiai taip pat nesnaudė ir privertė padirbėti Kajų Urbietį, kuris neutralizavo nė vieną pavojingą perdavimą iš atakos kraštų.
Lietuva išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes 1:0. Antroji dvikova su Baltarusija laukia pirmadienį, 13 valandą Jonavos stadione.

Rungtynių statistika:
Lietuva U-17 – Baltarusija U-17 1:0 (0:0)
Jonavos stadionas
Teisėjas – Gediminas Mažeika
Įvarčiai: 52 min. D. Milashevski (1:0, į savus vartus)
Įspėti: 59 min. E. Dusevičius (Lietuva), 64 min. R. Rasimavičius (Lietuva), 67 min. O. Nikifarenka (Baltarusija)

Lietuva: Kajus Urbietis, Rokas Rasimavičius, Valdas Paulauskas (68 min. Lukas Juodkūinaitis), Linas Zingertas (39 min. Žygimantas Baltrūnas), Ernestas Andriušis (48 min. Benediktas Butler), Augustinas Klimavičius, Vilius Piliukaitis (57 min. Deimantas Rimpa), Karolis Žebrauskas, Patrick Jorgensen, Tomas Kačerauskas, Egidijus Dusevičius. Atsargoje: Dovydas Vilkas, Vilius Labutis, Deividas Kovger, Andrius Dolženko, Vakaris Kalėda.

Re: U-17

2017 Rgs 27 10:15

U-17 RINKTINĖ IR ANTRĄ KARTĄ PRANOKO BALTARUSIJĄ

Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė pirmadienį sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Baltarusijos bendraamžiais ir dar kartą įrodė savo pranašumą rezultatu 1:0.

Svajūno Česnulio treniruojami lietuviai nuo praeitos savaitės turėjo treniruočių stovyklą ir šeštadienį įveikė baltarusius 1:0. Šiandien įvyko antrosios komandų tarpusavio rungtynės, kurias vėl nulėmė vienas įvartis.
Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis ir abi komandos turėjo smulkių pusprogių, bet jomis pasinaudoti nepavyko. Visgi, kaip ir pirmoje dvikovoje, antrojo kėlinio pradžioje Lietuvos ekipa buvo produktyvi ir išsiveržė į priekį, kai Vilius Piliukaitis tiksliu smūgiu iš netolimo atstumo užbaigė puikiai suorganizuotą kontrataką.
Vėliau Baltarusija bandė spausti šeimininkus, bet lietuviai tvirtai žaidė gynyboje ir neleido geram rezultatui išsprūsti – rungtynės baigėsi Lietuvos pergale 1:0.
„Sudėtyje trūko trijų žaidėjų, bet keletas naujų vaikinų įsiliejo į komandą ir trenerių štabo tikrai nenuvylė. Mums pavyko nugalėti stiprų varžovą du kartus. Vaikinai kovėsi kaip liūtai gindami savo šalies garbę. Išbandėme keletą naujokų, gerinome taktinius veiksmus, įvairius susitarimus ir tarpusavio supratimo ryšius“, – po rungtynių teigė S. Česnulis.
Lietuviams tai buvo paskutinis pasiruošimo etapas prieš spalio 22–30 dienomis vyksiantį atrankos į 2018 metų Europos U-17 čempionatą turnyrą. Jame mūsų komanda žais su Austrijos, Rumunijos ir Liuksemburgo rinktinėmis.

Teisėjas – Šarūnas Tamulynas
Įvarčiai: 49 min. V. Piliukaitis (1:0)
Įspėti: 40 min. A. Jeutuchovič (Baltarusija), 56 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 62 min. A. Klimavičius (Lietuva), 77 min. L. Juodkūnaitis (Lietuva)

Lietuva: Kajus Urbietis, Žygimantas Baltrūnas (76 min. Linas Zingertas), Rokas Rasimavičius, Vakaris Kalėda, Valdas Paulauskas (60 min. Lukas Juodkūnaitis) Ernestas Andriušis (51 min. Benedikas Butler), Augustinas Klimavičius, Vilius Piliukaitis (72 min. Deimantas Rimpa), Karolis Žebrauskas, Patrick Jorgensen, Tomas Kačerauskas.

Atsargoje: Povilas Survila, Vilius Labutis, Deividas Kovger, Andrius Dolženko, Egidijus Dusevičius.

Re: U-17

2018 Spa 02 22:41

PIRMOJOJE DVIKOVOJE – MINIMALUS PRALAIMĖJIMAS SERBIJAI
2018-09-30

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionato atrankos grupės varžybas Vengrijoje. Atkaklioje dvikovoje Svajūno Česnulio vadovaujama komanda nusileido Serbijai 1:2.

Serbai daugiau kontroliavo kamuolį ir turėjo daugiau progų pasižymėti prie lietuvių vartų. Mūsų komanda retai svečiavosi oponentų baudos aikštelėje, bet kokybiškai žaidė gynyboje. Lietuvos ekipa dažnas varžovų atakas atlaikė iki antrojo kėlinio. 53 minutę Nikola Coličius išvedė serbus į priekį, o neilgai trukus persvarą padvigubino Mihajlo Baičius. Praleisti įvarčiai paskatino Lietuvos rinktinę duoti atsaką. 82 minutę mūsų komandai pavyko pasižymėti, kai Eimantas Abramavičius techniškai susitvarkė su keliais varžovais ir įveikė vartininką. Tačiau lietuviams neužteko laiko išlyginti rezultato.

Kitas rungtynes U-17 rinktinė žais spalio 3 dieną su turnyro šeimininke Vengrija. Pastaroji sužaidė lygiosiomis 0:0 su Rumunija.

Lietuva U-17 – Serbija U-17 1:2 (0:0)
Budafoko stadionas, Budapeštas
Teisėjas: Daniyar Sakhi (Kazachstanas)

Įvarčiai: 53 min. N. Colič (0:1), 61 min. M. Baič (0:2), 82 min. E. Abramavičius (1:2)
Įspėti: 24 min. L. Zingertas, 48 min. K. Žebrauskas.

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Modestas Vainikaitis, Deividas Dovydaitis (62 min. Eimantas Abramavičius), Nojus Stankevičius, Žygimantas Baltrūnas, Linas Zingertas (88 min. Deitonas Vinckus), Meinardas Mikulėnas (80 min. Karolis Mantinis), Motiejus Burba, Karolis Žebrauskas, Matas Dedura, Artemijus Tutyškinas.

Re: U-17

2018 Spa 03 21:05

U-17 RINKTINĖ NUSILEIDO VENGRAMS
2018-10-03

Lietuvos U-17 rinktinė Europos čempionato atrankos varžybose lieka be taškų. Antrojoje dvikovoje lietuviai turėjo pripažinti turnyro šeimininkų vengrų pranašumą 0:3.

Nors rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo, o lietuviai surengė kelias pavojingas atakas, vėliau varžovai sugebėjo išsiveržti į priekį. 24 minutę kontratakoje smūgiu į kairįjį kampą vartininką Dominyką Valecką nuginklavo Gyorgy Komaromi. Prieš pertrauką Vengrija pelnė antrą įvartį po to, kai Žygimantas Baltrūnas prasižengė baudos aikštelėje ir arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį realizavo Akosas Zuigeberas. Antrojoje rungtynių pusėje Lietuvos komandą galutinai palaužė trečiasis šeimininkų įvartis. 68 minutę vėl tiksliai į vartus smūgiavo A. Zuigeberas. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0.

Trečiąsias ir paskutines grupės rungtynes Lietuvos komanda žais sekmadienį su Rumunijos bendraamžiais. Pastarieji yra surinkę du taškus grupėje, tad šis mačas bus tiesioginė kova dėl trečios vietos.

Vengrija U-17 – Lietuva U-17 3:0 (2:0)
„Globall Football Park“ stadionas, Telkis
Teisėjas – Daniyar Sakhi (Kazachstanas)

Įvarčiai: 24 min. G. Komaromi (1:0), 45+2 min. A. Zuigeber (2:0), 68 min. A. Zuigeber (3:0)
Įspėti: 68 min. M. Burba.

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Modestas Vainikaitis, Žygimantas Baltrūnas, Deividas Dovydaitis, Artemijus Tutyškinas, Deimantas Rimpa, Matas Dedura, Karolis Žebrauskas (77 min. Karolis Mantinis), Motiejus Burba, Meinardas Mikulėnas (56 min. Eimantas Abramavičius), Linas Zingertas (35 min. Nedas Labukas).

Paaiškėjo U-17 rinktinės varžovai Europos čempionato atrankoje

Ketvirtadienį Šveicarijoje buvo ištraukti atrankos į 2020 metų Europos U17 čempionatą burtai, kuriuose savo varžovus sužinojo ir Lietuvos rinktinė.

Lietuvių pirmasis iššūkis lauks 4-oje grupėje, kur jie susikaus su Švedijos, Danijos ir Farerų Salų rinktinėmis. Grupės varžybos 2019 metų rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje vyks Švedijoje.

Pagal turnyro reglamentą, pirmąsias dvi vietas grupėje užėmusios ekipos ir keturios geriausios trečiosios vietos pateks į elitinio etapo varžybas ir prisijungs prie tiesiogiai ten patekusių ispanų ir anglų. Elitinis etapas vyks 2020 metų kovą. Jeigu lietuviams pavyks peržengti abiejų etapų barjerus, jie pateks į UEFA Europos vaikinų U-17 čempionatą. Europos U-17 čempionato finalinis etapas bus surengtas 2020 metų gegužę Estijoje.

TURNYRĄ UKRAINOJE PRADĖJO LYGIOSIOMIS

Lietuvos U-17 rinktinė pradėjo savo žygį tarptautiniame turnyre Viktorui Banikovui atminti. Mūsiškiai šiandien Boryspilio stadione sužaidė rezultatu 1:1 su Turkija.

Pirmieji dvikovoje pasižymėjo turkai, kai 17 minutę Eminas Bayramas nuginklavo Dominyką Valecką. 70 minutę Ömeras Farukas Beyazas nerealizavo 11 metrų baudinio. Mūsiškiai išlygino rezultatą 77 minutę, dėka Eimanto Dzingos smūgio.

Rytoj mūsiškai Obuchive rungsis su bendraamžiais iš Baltarusijos, o turkai kovos su slovakais.