Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: įvairūs

2016 Bal 04 16:39

Sekmadienį aukščiausiojo Kazachstano diviziono „Premier League“ III turo rungtynėse įtikinamas pergales šventė dviejų lietuvių komandos. 3:0 laimėjo ir Georgo Freidgeimo, ir Artūro Žulpos ekipos.

G. Freidgeimo atstovaujama Pavlodaro „Irtysh“ namie 3:0 (0:0) pranoko „Atyrau“.

50-ąją minutę įvartį pelnė nuo antrojo kėlinio pradžios į aikštę žengęs Romanas Murtazaevas (1:0), 59-ąją – Sergiy Maliy (2:0), 82-ąją – gruzinas Gogita Gogua (3:0).

64-ąją minutę G. Freidgeimo komanda įgijo kiekybinį pranašumą – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas „Atyrau“ atstovas Vladislavas Kuzminas.

G. Freidgeimas žaidė visas rungtynes.

G. Freidgeimo ekipa laimėjo visas trejas pirmąsias „Premier League“ rungtynes. „Atyrau“ turi 1 tašką.

Balandžio 9-ąją „Irtysh“ svečiuose susitiks su „Shakhter Karagandy“.

Respublik

Re: įvairūs

2016 Bal 11 18:14

Kazachstane pirmasis G.Freidgeimo įvartis

Kazachstano pirmenybėse ir toliau nesustabdomai rungtyniauja Pavlodaro „Irtysh“ klubas, kurio gretose rungtyniauja ir du buvę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai- Georgas Freidgeimas ir Semiras Kerla.

Būtent šie du gynėjai labiausiai prisidėjo prie ketvirtosios iš eilės savo komandos pergalės. „Irtysh“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė Karagandos „Shakhtar“, kuri ir toliau lieka be pergalių.

27-ąją rungtynių minutę komandą į priekį išvedė Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas G.Freidgeimas. 58-ąją antrą komandos įvartį pelnė ir kitas buvęs žalgirietis S.Kerla.

Po keturių čempionate sužaistų turų „Irtysh“ užima pirmą vietą. Visas rungtynes laimėjo ir „Astana“ klubas, tačiau lietuvio ekipos įmuštų ir praleistų įvarčių santykis yra geresnis.

Po rungtynių portalas futbolas.lt pakalbino Vilniaus „Žalgiriui“ priklausantį gynėją.

G.Freidgeimo komentaras: „Džiaugiuosi, kad pavyko įmušti, tačiau dar labiau džiaugiuosi, kad laimėjome visas keturias rungtynes iš keturių ir nepraleidome nei vieno įvarčio. Rungtynės kaip ir kiekvienos Kazachstane buvo itin kovingos ir įtemptos.

Nemažai laiko praleidžiu su Semiru, bet čia draugiška, dauguma komandos narių gyvena komandos bazėje, tai su visais komandos nariais daug bendrauju. Atmosfera komandoje gera, manau tai įtakoja ir gerus rezultatus aikštėje“.

Kitas rungtynes "Irtysh" žais balandžio 13d.