Vaikų futbolas

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Psichologas » 2016 Vas 24 21:59

slasher rašė:Futbolą Krosnos mokykloje žaidžia net patys mažiausi
http://www.lff.lt/lt/article/futbola_kr ... s_maziausi

Turnyre panoro dalyvauti 10 moksleivių, kurie burtų tvarka buvo suskirstyti į tris komandas: „Kamuolių", „Stumbrų" ir „Šviesos greičio".

Kaunas valdo ir Krosnoje.
Kur ta Krosna randasi, straipsnyje taip ir nepaminėta.

Wow :D :D
Psichologas
 
Pranešimai: 1233
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Kampuotas » 2016 Rgp 17 13:18

Idomi ataskaita apie uzsienio klubu vaiku akademijas, i ja kaip viena is pavyzdiniu itraukta ir Estijos Levadia. Zagrebo Dinamo ( viena is geriausiu futbolo akademiju Europoje ) akademija lanko tik 200 vaiku ( Zalgirieti lanko virs 600 vaiku ), bet su jais dirba 21 treneris ( Zalgirietyje dirba 10 treneriu). Levadia su 300 vaiku dirba 11 treneriu. RC Lens su 182 zaidejais dirba 21 treneris ir t.t. Tendencija ir skirtumai tarp uzsienio ir Lietuvos kaip ir aiski, ten siekiama ilgalaikio tikslo ir pelno ( Dinamo akademijos islaikymas per 5 metus kainavo 6.5 milijono euru, pajamos uz parduotus klubo isaugintus zaidejus sieke 50 milijonu), pas mus siekiama trumpalaikiu tikslu - surinkti pinigus uz vaiku treniruotes.

http://www.ecaeurope.com/Research/ECA%2 ... demies.pdf
Kampuotas
 
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Hilpert » 2016 Rgs 07 16:59

D. Česnauskio taurės turnyre Kuršėnuose triumfavo mažeikečiai
http://saff.lt/index.php?pg=naujienos&nid=1178

Rugpjūčio 30 d. Kuršėnuose vyko 14-asis Deivido Česnauskio pereinamosios taurės futbolo turnyras 7x7 (2006 m.g. ir jaun.).Turnyre dalyvavo Pakruojo SC, Šiaulių FA II 2006 m. g., Šiaulių FA III 2006 m. g., Šiaulių FA 2007 m. g., Mažeikių FK ,,Atmosfera" 2007 m., Raseinių KKSC, Kuršėnų SM 2006 m. g. ir Kuršėnų SM 2007 m. g. futbolo komandos.

Bronzos medalius turnyre iškovojo Pakruojo SC komanda, kuri dėl 3-4 vietos 4:0 įveikė Šiaulių FA III 2006 m. Aukso medaliais pasipuošė Mažeikių FK „Atmosferos" jaunieji futbolininkai, kurie finale 1:0 nugalėjo Šiaulių FA 2006 - II komandą. Penkti liko ŠFA 2007 m., šešti - Kuršėnų SM 2006 m., septinti - Kuršėnų SM 2007 m., aštunti - Raseinių KKSC.

Prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai:

1. Raseinių KKSC - Eimantas Striuga.
2. Pakruojo SC - Nojus Juozaitis.
3. Mažeikių FK ,,Atmosfera" - Benas Omalis.
4. Šiaulių FA 2007 m. - Simas Butkus.
5. Šiaulių FA III 2006 m. - Paulius Perskaudas.
6. Šiaulių FA II 2006 m -Armandas Žilinskas.
7. Kuršėnų SM 2007 m. - Benas Bielskis.
8. Kuršėnų SM 2006 m. - Gvidas Janulis.

Geriausi pozicijų žaidėjai:

Vartininkas - Tomas Danielius (Pakruojo SC)
Gynėjas - Deividas Savickas (ŠFA 2006 - II)
Puolėjas - Arnas Andrijauskas (Mažeikių FK ,,Atmosfera")
Rezultatyviausias turnyro žaidėjas - Rokas Vaišnoras (Kuršėnų SM 2007 m.)
Turnyro metu vyko 7 m. baudinių konkursas, kuriame geriausiai pasirodė Daumantas Zabaras iš ŠFA 2006 m. - III komandos, o geriausio vartininko prizas atiteko Jonui Zaleckui iš ŠFA 2006 - II.
Turnyre prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, kiti nominacijas gavę žaidėjai D.Česnauskio įsteigtais prizais.

Kuršėnų sporto mokyklos informacija
Hilpert
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012 Sau 07 13:39

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Respublik » 2016 Lap 16 16:52

Kuo futbolas gali pasitarnauti ugdant jaunąją kartą?
http://www.ziniuradijas.lt/laidos/ekspe ... ta?video=1
Respublik
 
Pranešimai: 1539
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Makenzis » 2016 Gru 31 11:25

Klaipėdos FM U-8 komandos "Bitutės" iškovojo taurę ir medalius


Klaipėdos futbolo mokyklos berniukų komanda varžybose Latvijoje užėmė pirmą vietą
http://www.DELFI.lt 2016 m. gruodžio 28 d. 17:54

Latvijos mieste Ventspilyje vyko tarptautinis aštuonmečių (U-8) vaikų futbolo turnyras „Ziemassvetki-2016“. Klaipėdos futbolo mokyklos U-8 berniukų komanda varžybose užėmė pirmą vietą.

Dviejų dienų kova „Bitutėms“ buvo sunki, bet sėkminga. Geriausiu turnyro snaiperiu buvo išrinktas Lukas Mukasejevas (Klaipėdos FM), o geriausiu turnyro žaidėju pripažintas kitas klaipėdietis Edvinas Mikutis. Berniukus treniruoja Tadas Karinauskas. Berniukams dar tik po 7-8 metus, o jie jau savo amžiaus grupės čempionai. Tai buvo pirmas ir rimtas turnyras jiems visiems ir treneriui. Vaikams tai paskatinimas ir toliau tobulėti.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/kl ... d=73296182
Makenzis
 
Pranešimai: 5780
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Makenzis » 2017 Sau 17 18:08

Sausio 8 d. Mažeikiuose vyko 2008 m. gim. berniukų mažojo futbolo 5x5 turnyras. Komandos buvo suskirtsytos į du progrupius. Pogrupyje Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai susitiko su Plungės FK Babrungas, FA Šiauliai ir FC Džiugas-2 komandomis. Varžovai iš Plungės ir Šiaulių buvo įveikti vienodu rezultatu 5:0. FC Džiugas-2 priešinosi labiau – pergalė 3:0. Nepraleidusi nė vieno įvarčio pogrupio varžybose, Mažeikių „Atmosferos“ komanda įgijo teisę žaisti finale su Mažeikių SM 2009 komanda. Rungtynės buvo labai atkaklios – rezultatas 1:1. Komandoms teko išsiaiškinti baudinių serijoje, kuri pergalingai pasibaigė „Atmosferai“.
Makenzis
 
Pranešimai: 5780
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Respublik » 2017 Vas 23 16:26

Pradinių klasių moksleiviai turės savo lygą
http://lff.lt/news/2620/pradiniu-klasiu ... savo-lyga/

Pradinių klasių moksleiviai nuo šiol turės savo futbolo pirmenybes - penkiuose šalies rajonuose artimiausiais mėnesiais startuos naujas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) projektas „Pradinukų lyga“.

„Pradinukų lyga“ - naujas projektas, kuriuo siekiama suteikti 1-4 klasių moksleiviams smagaus laisvalaikio praleidimo alternatyvą ir galimybę žaisti futbolą mokyklų bendruomenėse bei nacionaliniu mastu.

Pirmajam debiutiniui „Pradinukų lygos“ pavasario sezonui nuo kovo mėnesio numatoma pritraukti 72 komandas iš Vilniaus, Alytaus, Telšių, Plungės ir Mažeikių miestų bei rajonų. Registracija vyksta svetainėje pradinukulyga.lt

Varžybos prasidės mokyklose, o gegužę vyks geriausių rajonų komandų finalinių ketvertų turnyrai. Nuo spalio mėnesio planuojama projektą išplėsti į jau visus šalies rajonus.
Respublik
 
Pranešimai: 1539
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Anbo » 2017 Lap 30 17:13

A.SKARBALIAUS ORGANIZUOTAME SEMINARE UTENOJE – DALYVIŲ REKORDAS
http://www.utenosutenis.lt/naujienos/10 ... ordas.html

Pasiklausyti Aurelijaus Skarbaliaus į Uteną pakviesto garsaus danų vaikų futbolo specialisto susirinko treneriai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos.
Utenoje vyko Danijoje dirbusio lietuvio trenerio Aurelijaus Skarbaliaus suorganizuotas seminaras vaikų treneriams. Į jį susirinko rekordinis dalyvių skaičius – net per šimtą trenerių. Jie į Uteną suvažiavo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos.

Savo patirtimi dalijosi danas treneris Thomas Elmaras, vienas geriausių Danijos specialistų rengiant vaikus nuo 6 iki 12 metų, dirbęs „Kobenhavn“ ir „Nordsjælland“ klubų akademijose.

„Utenoje rengėme seminarą, nes čia puiki bazė“, - paaiškino A. Skarbalius.

Šis treneris jau kelis metus bendradarbiauja su „Utenio“ klubu, pastarojo akademija pirmoji ėmė dirbti pagal A. Skarbaliaus siūlomą treniravimo sistemą. A. Skarbalius neatsisakė padėti „Utenio“ futbolo akademijos treneriams ir tada, kai tapo Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu.

Kuo toliau, tuo daugiau futbolo akademijų, mokyklų domisi A. Skarbaliaus patarimais. Todėl didelis skaičius atvykusiųjų į seminarą Utenoje – joks stebuklas.

„Kaip ir kalbėjau prieš trejus metus – mes norime sukurti alternatyvą visai Lietuvos futbolo sistemai. Treneriai dažnai klausia: kur mums gauti žinių, kaip mums pamatyti ką nors – tikrai yra žmonių, kurie to nori. Tai yra treneriai, kurie naudoja treniravimo sistemą, kurią sukūriau. Jie į metus po kartą ar du kviečiami į seminarus nemokamai. Manyčiau, kad seminaras pavyko, nes treneriai buvo labai žingeidūs, daug klausė, daug domėjosi“, - teigė A. Skarbalius.

Seminaras tęsėsi visą dieną. Per jį treneriai ne vien klausėsi Danijos specialisto paskaitos. Vyko dvi treniruotės ir jų aptarimas.

„Treneriai patys dalyvavo treniruotėje, atlikinėjo tam tikrus veiksmus, kad suprastų ko mes norime iš vaikų. Vėliau buvo teorija, o vakare – vaikų treniruotė, kurioje mes parodėme, kaip įtraukti visus tuos elementus ir kada mes juos naudojame. Sakykime – kada užsiimame kūno motorika ir koordinacija, o kada – baziniais-techniniais dalykais. O paskui visą tai pritaikome žaidime. Pritaikome tai, kas Lietuvos futbolininkams būna didžiausias iššūkis – sprendimų priėmimas, jo greitis, technika, gebėjimas apvesti priešininką, žaidžiant vienas prieš vieną.

Iš pradžių išmokome vaikus valdyti savo kūną, po to – valdyti kamuolį, vėliau jau – taktika, sprendimų priėmimas. Buvo išdėstyta periodizacija: kada kaip treniruoti. O treniruotėse – atlikti pratimus, kuriuos vaikai vėliau galėtų pritaikyti rungtynėse.

Pas mus visi – ir tėvai, ir treneriai nori būtinai laimėti rungtynes. Bet mes dažnai prašokame, pražiopsom tokius momentus, kaip posūkiai, pirmas kamuolio lietimas ar kiti smulkūs dalykai, kurie yra labai svarbūs. Ir trenerio pergale yra, jeigu rungtynėse jo žaidėjai daro tam tikrus elementus tam tikrame periode. T. Elmaras akcentavo, kad vaikų futbole yra svarbūs šitie dalykai, o ne tik rungtynių rezultatas. Neatkreipdami į tai dėmesio, mes daug ką prarandame žaidėjo vystymesi ir jo pabaigoje mes gauname tokius žaidėjus, kokius turime dabar“, - pasakojo A. Skarbalius.

Lietuvis pristatė svečią, kaip vieną stipriausių šios mažiaus grupės specialistų Danijoje, turintį 30-ies metų patirtį.

Beje, T. Elmaras Lietuvoje – ne pirmą kartą. Kartą jis dalyvavo seminare kartu su Carstenu Dohmu – taip pat vienu rimčiausių specialistų Danijoje, besispecializuojančiu darbe su 8-15 metų vaikais.

„Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje pakanka trenerių, kurie labai nori tokių seminarų, dalyvauja juose ir domisi. Kviečiu prie jų prisidėti ir visus kitus. Neabejotinai seminarus mes rengsime ir toliau. Dėkoju treneriams, kurie ugdo mūsų vaikus taip, kad jie išaugtų į aukščiausio lygio futbolo žaidėjus“, - kalbėjo A. Skarbalius.

Į seminarą buvo atvažiavę apie 10 trenerių iš dviejų Latvijos klubų.

„Jie naudoja mūsų sistemą. Ir tie du klubai kaip tik turi vaikų padalinius ir labai stipriai su jais dirba“, - paaiškino A.Skarbalius, kurio jauniausiųjų futbolininkų ugdymo idėjos jau sklinda ir už Lietuvos ribų.

P.S. pasirodo, Aurelijus turi savo tinklapį :) Retas atvejis LT futbole http://skarbalius.lt/
Anbo
 
Pranešimai: 5542
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vaikų futbolas

Standartinė Anbo » 2018 Vas 04 12:38

Džiugi naujiena! Pirmąkart Lietuvos regionų pirmenybes planuojama transliuoti gyvai. Sekite puslapį Jaunimo futbolas (https://www.facebook.com/Jaunimofutbolas/?fref=mentions) – šį sekmadienį nuo 12:45 val. startuos U-15 komandų rungtynės. Pirmos žais Vilniaus ir Kauno regionų komandos, paskiau prisijungs aukštaičiai ir žemaičiai. Buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Andrius Velička teigia, kad tai yra galimybė atsiskleisti jauniesiems futbolininkams!

Lietuvos regionų pirmenybės (U-15), 2018 vasario 4 d.:
Vilnius 1 - 5 Kaunas
aiškiai matėsi, kad Kauno komanda turi individualiai geresnius žaidėjus. Rungtynes Facebooke stebėjęs Deividas Šemberas atkreipė dėmesį į 10 numeriu pažymėtais marškinėliais žaidusį kaunietį.
Aukštaitija 3 - 1 Žemaitija
pirmam kėliny abiejų komandų vartininkai grubiai klydo ir "atsivežė" po įvartį. Antram kėliny žemaičiai stengėsi, bet įvarčius pelnė tik Aukštaitijos regiono futbolininkai. Matėsi kad "aukštaičiai" (kaip suprantu, panevėžiečiai) geriau susižaidę ir pasirengę, nors pas "žemaičius" irgi buvo individualiai gerų žaidėjų


.
Anbo
 
Pranešimai: 5542
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Ankstesnis

Grįžti į Kitos temos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių