Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Panevėžys"

2017 Rgs 15 12:50

ŠIO VAKARO VARŽOVAS – VILNIAUS „VYTIS“

Šiandien, penktadienį, LFF Pirmos lygos pirmenybėse bus žaidžiami 25-ojo turo susitikimai. FK ‘Panevėžys“ išvykoje susitiks su Vilniaus „Vyčio“ komanda. Šiuo metu FK „Panevėžys“, surinkęs 28 taškus, užima devintąją turnyro lentelės vietą. „Vyčio“ ekipa turi 36 taškų ir rikiuojasi dviem pocizijom aukščiau.

Šiame sezone komandos jau susitiko du kartus. Abu susitikimai vyko Panevėžyje. LFF Pirmos lygos pirmenybių pirmojo rato akistata baigėsi taikiai 1:1. o Lietuvos taurės ketvirtfinalio rungtynėse pergalę rezultatu 1:0 šventė vilniečiai.
Šio vakaro rungtynėse panevėžiečiams negalės padėti penki futbolininkai. Dėl viršyto kortelių limito susitikimą praleis Ž. Banys bei D Nebilevičius, o dėl traumų – P. Lukšys, R. Lazdinauskas ir E. Tamulevičius.

Šiandien rungtynės tarp „Vyčio“ ir „Panevėžio“ komandų LFF stadione prasidės 20 valandą 30 minučių. Susitikimą tiesiogiai bus galima stebėti šioje facebook paskyroje, o taip pat reporteriai.lt.
Paskutinė galimybės panevėžiokams pasirodyti. Varžovas net su "Stumbru" ant lygaus varė. :) Skandalistai kaži ar bemoka futbolą grajint? :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK "Panevėžys"

2017 Rgs 25 18:25

FK „PANEVĖŽYS“ PASIRAŠĖ SUTARTĮ SU R. MISIŪNU
http://fk-panevezys.lt/2017/09/25/fk-pa ... r-misiunu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Esu matęs, gal 45min FK Panevėžio rungtynių, bet teigiamą įspūdį man Ronaldas padarė. Tikiuosi tobulės ir ilgai netrukus į A lygą persikels.

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK "Panevėžys"

2017 Rgs 25 18:31

Aš gal truputį daugiau mačiau. Iš visų lėtų vangių ir kvailokų panevėžiokų šutvės tikrai išsiskirdavo ir greičiu ir ištverme. :) Bet, kai lygini su kitais panevėžiokais, tai prastas etalonas. :) Reikėjo jam pasidairyti rimtesnės komandos, o ne gundytis broniaus viliotiniu. Sužlugdys dar jo karjerą. :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 05 20:54

Budraičio moteriškoji pusė porina, kad Janušauskas su Salamanavičiumi FK Panevėžį į A lygą ves.
https://www.futbolas.lt/naujiena/402410 ... ja-mato-d5" onclick="window.open(this.href);return false;

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 06 04:53

Budraičio moteriškoji pusė porina, kad Janušauskas su Salamanavičiumi FK Panevėžį į A lygą ves.
https://www.futbolas.lt/naujiena/402410 ... ja-mato-d5" onclick="window.open(this.href);return false;
Labai čia keista būtų, o šiaip realiai Janušausko, Salamanavičiaus ir padoraus trenerio užtektų I lygai laimėt man atrodo.
Man jie abu yra vieni labiausiai nuvertinamų žaidėjų A lygoj.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 06 08:04

Įdomu, iš kur pas Panevėžį staiga pinigų atsirado :) Gal klubo valdžia pasikeitė ar kokie "investuotojai" atėjo? O šiaip tai geros naujienos, tegul tik daro - bus tik įdomiau

Tadisss
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 2017 Spa 27 15:40
Palaikoma komanda: Palanga

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 06 08:13

Kazkaip reiketu siai komandai tyliau ir ramiau skelbti tikslus. Aisku, jog nekeldamas auksciausiu tikslu, tokiu zaideju neprisiviliosi, bet is kitos puse jau trecias sezonas is eiles kai kalba eina apie I lygos uzkariavima. Bet komanda pastoviai toli nuo realybes ir net nuo pjedes stalo. :D Visa uzklasine veikla, skandalai, ypac ana sezona turejo sukelti daugiau klausimu, o ir tokie "staigus" finansiniai pagerejimai dar nieko gero nereiskia ;)

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 06 14:54

Panevėžio futbolas atgimsta?
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/936611/pane ... s-atgimsta" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 06 18:11

su nekantrumu lauksiu naujienų :)

Būtų puiku jei atgimtų Panevėžio, Šiaulių futbolas

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 07 19:36

ŠEŠISKART LIETUVOS ČEMPIONAS GRĮŽTA Į PANEVĖŽĮ
https://www.futbolas.lt/naujiena/402420 ... s-a-lygoje" onclick="window.open(this.href);return false;
2017 gruodžio 7
Gintaras Brazdžionis

Paveikslėlis

Šiandien FK „Panevėžys“ pasirašė trijų metų sutartį su Pauliumi Janušausku. Panevėžietis neseniai pasibaigusiose šalies A lygos pirmenybėse kartu su Marijampolės „Sūduvos“ komanda tapo Lietuvos čempionu. Nepaisant to, kad P. Janušauskas turėjo dar vienus metus galiojančią sutartį su Suvalkijos klubu, jis nusprendė sugrįžti į savo gimtąjį miestą. Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas šiais metais jau šeštą kartą tapo Lietuvos čempionu. 28-erių metų futbolininkas du kartus Panevėžio „Ekrano“ bei tris kartus Vilniaus „Žalgirio“ sudėtyje iškovojo šalies čempionato aukso medalius. Ką tik pasirašius sutartį su „Panevėžio“ klubu, P. Janušauskas atsakė į kelis klausimus.

Kas lėmė tokį apsisprendimą?
Tai nebuvo spontaniškas sprendimas. Nemažai bendravau su komandos vadovais, kurių klubo ateities vizija man pasirodė priimtina. Be to, Panevėžyje gimiau, užaugau, lankiau futbolo treniruotes, su „Ekrano“ klubu tapau šalies čempionu.

Bet juk FK „Panevėžys“ nerungtyniauja Lietuvos A lygoje?
Tai dar didesnis stimulas padėti gimtojo miesto komandai sugrįžti į stipriausių šalies komandų elitą. Gal kai kam pasirodys keista, bet jeigu FK „Panevėžys“ šiuo metu rungtyniautų ne Pirmoje, bet A lygoje, mano sugrįžimas vargu ar būtų įvykęs.

Kokias viltis sieji su FK „Panevėžys‘ naujajame sezone?
Tai, kad Panevėžio miestas neturi komandos Lietuvos A lygos čempionate nėra normalu. Čia buvo išugdyta visa eilė Lietuvos nacionalinės rinktinės narių. Šiame sezone dvi Panevėžio komandos (U-17 iu U-19) tapo šalies Elitinės jaunių futbolo lygos čempionėmis, o viena vicečempione (U-16). Manau, kad tik laiko klausimas, kada FK „Panevėžys“ rungtyniaus kartu su pajėgiausiomis šalies komandomis. Aš mėgstu iššūkius ir stengiuosi padėti savo gimtojo miesto klubui.

Kuris iš šešių aukso medalių tau pats brangiausias?
Visi savotiškai brangūs. Pirmąjį medalį iškovojau dar būdamas labai jaunas Panevėžio „Ekrano“ komandos sudėtyje. Galbūt sunkiausia buvo šiemet, nes prieš sezono pradžią niekas negalvojo, kad „Sūduva“ taps čempione. Prisipažinsiu, kad ir aš pats tuo netikėjau.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas džaiugėsi, kad pavyko pasirašyti sutartį su tokio aukšto meistriškumo žaidėju. „Paulius – tikras Panevėžio patriotas, galintis būti pavyzdžiu visiems žaidėjams. Jis turėjo pasiūlymų ir iš kitur, bet pasirinko savo gimtą miestą, nes nori padėti Panevėžio futbolui vėl kilti į aukštumas“, – sakė B. Vaitiekūnas.

Buvęs P. Janušausko treneris, dabartinis Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus puikiai prisimena tuos laikus, kai jo vadovaujamojo komandoje rungtyniavo šis žaidėjas. „Paulius buvo komandos kapitonas ir vienas jos lyderių. Jeigu jis gaudavo kamuolį geroje padėtyje netoli baudos aikštelės, tai maždaug kas antras jo smūgis į varžovų vartus baigdavosi įvarčiu. Sulaukęs vos septyniolikos metų P. Janušauskas jau buvo kviečiamas į Panevėžio „Ekrano“ komandą“, – prisiminimais dalinosi D. Butkus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 07 21:25

OK, vadinasi čia iš tikrųjų rimti dalykai. Lauksim daugiau info, kas ten dedasi Panevėžy :)

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 07 21:45

OK, vadinasi čia iš tikrųjų rimti dalykai. Lauksim daugiau info, kas ten dedasi Panevėžy :)
Man įdomiau kaip FK Panevėžys taps FK Ekranu ko visi labai laukia. :lol:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 07 21:51

Man įdomiau kaip FK Panevėžys taps FK Ekranu ko visi labai laukia. :lol:
Na čia daugia panevėžiečiam įdomu :) Man labiau įdomu, kas ten Panevėžy pasikeitė, kad klubas staiga gali sau leisti janušauskus pasirašinėti kelių metų sutartimis :) Aišku manau kad sutartis yra su išlygom, kad jeigu reikalai eis ne pagal planą Janušauskas gali pasitraukti, bet vistiek čia ne juokai

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 07 22:03

Man įdomiau kaip FK Panevėžys taps FK Ekranu ko visi labai laukia. :lol:
Na čia daugia panevėžiečiam įdomu :) Man labiau įdomu, kas ten Panevėžy pasikeitė, kad klubas staiga gali sau leisti janušauskus pasirašinėti kelių metų sutartimis :) Aišku manau kad sutartis yra su išlygom, kad jeigu reikalai eis ne pagal planą Janušauskas gali pasitraukti, bet vistiek čia ne juokai
Manau si citata is jo pacio atsako i tavo klausima:
Gal kai kam pasirodys keista, bet jeigu FK „Panevėžys“ šiuo metu rungtyniautų ne Pirmoje, bet A lygoje, mano sugrįžimas vargu ar būtų įvykęs.
As galvoju, jis tiesiog i sporta nebeziures taip profesionaliai, kaip tai turejo daryti Suduvoj. Tiesiog uzsiims kita veikla, gal tam paciam klube ar akademijoje.

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: FK "Panevėžys"

2017 Gru 07 22:08

Janušausko atėjimas į Panevėžį tai siurprizas. Pirma meilė nerūdija kaip sakosi. Kito sprendimo motyvo nematau. Nori namo ir juk iš futbolo LT nepragyvensi.

Grįžti į