Draugiškos rungtynės

Re: Draugiškos rungtynės

Standartinė bronius » 2018 Sau 12 17:35

U-21 RINKTINĖ STOVYKLOJE KIPRE SUŽAIS TREJAS RUNGTYNES
2018-01-11
http://lff.lt/news/4529/u-21-rinktine-s ... rungtynes/

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė pirmadienį išvyksta į Kiprą, kur surengs pirmą šiais metais treniruočių stovyklą ir per savaitę susitiks su trimis varžovais.

Stovykloje nedalyvaus nemaža dalis pagrindinės sudėties žaidėjų, kurie turi įsipareigojimus savo klubams, su kuriais įpusėjo arba ruošiasi naujam sezonui. Sudėtyje šį kartą bus šeši U-17 ir U-19 nacionalinėms komandoms atstovavę NFA akademijos žaidėjai ir įprastai mažiau jaunimo rinktinėje pasireikšti gaunantys futbolininkai.

Pasikeitusios U-21 rinktinės stovykloje lauks trejos rungtynės – sausio 17 dieną (trečiadienį) susitiks su Larnakos AEK klubu, sausio 18 dieną (ketvirtadienį) išbandys jėgas su Danijos U-19 rinktine, o sausio 21 dieną (sekmadienį) planuojama dvikova su Rusijos aukščiausios lygos klubu Jekaterinburgo „Ural“.

Tai bus pirmoji iš keturių šiais metais organizuojamų papildomų U-21 rinktinės stovyklų, kuriose vyriausiojo trenerio Carito Falcho štabas galės įvertinti potencialius naujokus, padėti jaunesnio amžiaus rinktinių žaidėjams integruotis į U-21 rinktinę bei treniruotėse šlifuoti taktinius bei fizinius aspektus.

Pasak C. Falcho, stovykla jam leis geriau pažinti ilgai stebėtus žaidėjus ir tobulinti žaidimą: „Visų pirma, labai džiugu, jog turėsime papildomas rinktinės stovyklas. Esu sakęs, jog per metus turėti kelias dienas treniruočių prieš svarbias rungtynes yra tikrai mažas laiko tarpas. Tad tokios pratybos mums suteiks daugiau lankstumo, padės ir treneriams geriau pažinti žaidėjus, ir patiems futbolininkams, ypač naujokams, adaptuotis prie komandos žaidimo bei darbo disciplinos. Taip pat tai bus pasiruošimo dalis ateinantiems Europos čempionato atrankos mačams kovą“.

„Visgi pagrindinis šių stovyklų programos tikslas – pagerinti jaunųjų talentų perėjimą iš jaunimo į vyrų futbolą naudojant individualias ir komandines taktines treniruotes. Mūsų talentai gaus neįkainojamos patirties dalyvaujant tarptautinėse rungtynėse, o trenerių štabas padės jiems adaptuotis tiek fiziškai, tiek psichologiškai“, – dėstė specialistas iš Danijos.

Kitos papildomos rinktinės stovyklos numatomos gegužės–birželio, rugpjūčio–rugsėjo ir lapkričio mėnesiais.

Lietuvos U-21 rinktinės žaidėjų sąrašas:

Vartininkai:

Arijus Bražinskas – „Sheffield Wednesday“ (Anglija)
Lukas Paukštė – be klubo
Vilius Stebrys – Nacionalinė FA

Gynėjai:

Rimvydas Sadauskas – Kauno „Stumbras“
Ričardas Šveikauskas – „Palanga“
Aleksandras Levšin – be klubo
Sigitas Olberkis – be klubo
Aldas Korsakas – be klubo
Domantas Šimkus – Klaipėdos „Atlantas“
Martynas Medelinskas – „Royal Antwerpen“ (Belgija)
Džiugas Raudonius – Nacionalinė FA

Saugai:

Dovydas Virkšas – Klaipėdos „Atlantas“
Matas Ramanauskas – Nacionalinė FA
Matas Vareika – Nacionalinė FA
Svajūnas Čyžas – „Trakai“
Domantas Antanavičius – Marijampolės „Sūduva“
Tomas Dombrauskis – Telšių „Džiugas“
Titas Milašius – „FCB Escola Varsovia“ (Lenkija)
Domantas Vitkus – Nacionalinė FA
Klaidas Janonis – be klubo
Skirmantas Rakauskas – Klaipėdos „Atlantas“
Domantas Putrius – Nacionalinė FA

Puolėjai:

Edvinas Baniulis – be klubo
Manfredas Ruzgis – „Koln“ (Vokietija)
Ernestas Mickevičius – Kauno „Žalgiris“
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 9884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: Draugiškos rungtynės

Standartinė bronius » šiandien 12:53

KIPRE – NELENGVA U-21 RINKTINĖS PERGALĖ
2018-01-17
http://lff.lt/news/4544/kipre-nelengva- ... s-pergale/

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinės stovykla Kipre įsibėgėjo. Trečiadienį Carito Falcho treniruojama komanda susitiko su Limasolio AEK klubu ir šventė minimalią pergalę 1:0. Stovykloje, kurioje trenerių štabas išbando mažiau patirties rinktinėje turinčius žaidėjus, tai buvo pirmosios kontrolinės rungtynės. Sudėtyje buvę futbolininkai gavo pasireikšti po kėlinį.

Pirmajame kėlinyje abi komandos kontroliavo kamuolį apylygį laiko tarpą, bet Lietuva buvo pavojingesnė rengiant išpuolius prie oponentų vartų. Realiausią progą turėjo Manfredas Ruzgis, kuriam pritrūko labai mažai, jog galva pasiųstų kamuolį į vartus. Antrajame kėlinyje kovos aikštėje taip pat netrūko, bet ledai buvo pralaužti tik rungtynių pabaigoje. 87 minutę lietuviai įžaidė kampinį ir po nesėkmingai pasibaigusio varžovų bandymo neutralizuoti pavojų, Martynas Medelinskas tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus. Susitikimas baigėsi Lietuvos pergale 1:0.

Kitas rungtynes Lietuva žais jau rytoj (ketvirtadienį) prieš Danijos U-19 rinktinę. Sekmadienį C. Falcho auklėtiniai išbandys jėgas su Jekaterinburgo „Ural“ klubu.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-21 – Larnakos AEK 1:0 (0:0)
Larnakos stadionas
Įvartis: 87 min. M. Medelinskas (1:0)

Lietuvos startinė sudėtis: Lukas Paukštė, Rimvydas Sadauskas, Sigitas Olberkis, Ričardas Šveikauskas, Domantas Šimkus, Klaidas Janonis, Skirmantas Rakauskas, Domantas Antanavičius, Matas Vareika, Edvinas Baniulis, Manfredas Ruzgis.

Antrasis kėlinys: Lukas Paukštė, Džiugas Raudonius, Tomas Dombrauskis, Martynas Medelinskas, Aldas Korsakas, Matas Ramanauskas, Domantas Putrius, Aleksandr Levšin, Dovydas Virkšas, Svajūnas Čyžas, Ernestas Mickevičius.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 9884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Ankstesnis

Grįžti į U-21 rinktinė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių