keičia klubą, bet lieka kazachstane. žais už Tobol. Priežastis to greičiausiai yra ta, kad Aktobe biudžetą susimažino.
...

2016 Kov 13 21:43

Kazachstano pirmenybių startas buvo sėkmingas lietuvių ekipoms

Savaitgalį prasidėjo Kazachstano futbolo pirmenybės, kuriose rungtyniauja ir lietuviai - Georgas Freidgeimas bei Artūras Žulpa.

Pirmose Kazachstano "Premier" lygos rungtynėse Lietuvos rinktinės futbolininkų atstovaujami klubai šventė pergales.

Pavlodaro "Irtysh" su G.Freidgeimu, namuose, rezultatu 1:0 įveikė "Okzhetpes" ekipą. 4-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėjęs Vilniaus "Žalgiriui" priklausantis futbolininkas žaidė visų rungtynių metu. Tuo tarpu kitas buvęs žalgirietis, Semiras Kerla rungtynes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Pergalę sezono starte iškovojo ir A.Žulpos "Tobol" ekipa, kuri namuose, rezultatu 1:0 įveikė svečius iš Uralsko, "Akzajyk" futbolininkus. Tiesa, nesenai klubą pakeitęs saugas nuo atsarginių žaidėjų suolelio taip ir nepakilo.

Kitas rungtynes lietuvių ekipos žais kovo 19 ir 20 dienomis.

2016 Bal 04 16:36

Sekmadienį aukščiausiojo Kazachstano diviziono „Premier League“ III turo rungtynėse įtikinamas pergales šventė dviejų lietuvių komandos. 3:0 laimėjo ir Georgo Freidgeimo, ir Artūro Žulpos ekipos.

A. Žulpos Kostanajaus „Tobol“ ekipa namie 3:0 (2:0) susitvarkė su Karagandos „Shakhter Karagandy“.

27-ąją minutę pasižymėjo ukrainietis Sergey Yavorskiy (1:0), 38-ąją – austras Tomášas Šimkovičius (2:0), 82-ąją – po keitimo aikštėje pasirodęs Sergei Khizhnichenko (3:0).

A. Žulpa rungtyniavo iki 56-osios minutės.

A. Žulpos komandos sąskaitoje – dvi pergalės iš trijų galimų. „Shakhter Karagandy“ turi 1 tašką.

Balandžio 9-ąją „Tobol“ susitiks su Šymkento „Ordabasy“ (6 taškai).

2016 Lie 03 16:54

Žulpa įkalė bankę Irtyshui su Freidgeimu ir po pirmo pirmauja 2-0.

2017 Kov 11 16:58

Kazachstano pirmenybių starte - užtikrinta A.Žulpos klubo pergalė
Trečiadienį startavusiose Kazachstano stipriausios lygos pirmenybėse itin sėkmingai pasirodė Kostanajaus „Tobol“ ekipa su Artūru Žulpa. „Tobol“ namuose net 3:0 sutriuškino „Atyrau“ ekipą.

Neseniai traumą išsigydęs Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės saugas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir joje po keitimo pasirodė 85-ają rungtynių minutę.

2017 Kov 15 16:20

A.Žulpa savo komandos lygiąsias stebėjo nuo atsarginių suolo

Kazachstano „Premier“ lygoje Artūro Žulpos atstovaujamas Kostanajaus „Tobol“ klubas sužaidė antrąsias rungtynes, bet šįkart laimėti nesugebėjo. „Tobol“ klubas namuose 0-0 sužaidė su „Aktobe“ klubu, kuriam tai buvo pirmasis taškas šiame sezone.

Tiesa, A.Žulpa šiame mače progos pasireikšti negavo ir savo komandą palaikė nuo atsarginių suolelio.

2017 Kov 19 17:21

Prieš rinktinių pertrauką A.Žulpa sužaidė 90 minučių
Prieš artėjančią rinktinių pertrauką, kurios metu Lietuvos vyrų futbolo rinktinė išmėgins jėgas su Čekija ir Anglija, naudingos praktikos įgavo Artūras Žulpa.

Kazachstano „Premier“ lygos trečiąjį turą A.Žulpa pirmą kartą pradėjo startinėje sudėtyje ir sužaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas Kostanajaus „Tobol“ klubas išvykoje 0-1 nusileido „Okzhetpes“ ekipai.

2017 Kov 26 22:54

Kova su Anglija Artūrui Žulpai kainavo plyšusius raiščius

Anglijos ir Lietuvos rungtynių paskutinės penkios minutės mūsų šalies futbolininkams tapo dar sunkesne kova, nes teko žaisti dešimtyje prieš vienuolika. Už savų vartų ant žolės gulėjęs Artūras Žulpa patyrė traumą, kuri saugui kainuos nemažai laiko už aikštės ribų.

26 metų saugui ilgą laiką buvo suteikiama pagalba, jis gulėjo ir nuaidėjus teisėjo švilpukui, kai Lietuvos rinktinės futbolininkai jau dėkojo už palaikymą saviems sirgaliams.

Galiausiai A.Žulpa paliko „Wembley“ stadioną gulėdamas neštuvuose.

Po rungtynių su žurnalistais kalbėjęs treneris Edgaras Jankauskas pranešė, kad saugui plyšo dešinės kojos čiurnos raiščiai.

„Wembley“ stadione yra puikios sąlygos ne tik žaisti futbolą, bet ir suteikti medicininę pagalbą. Tad A.Žulpos koja buvo peršviesta vietoje ir iškart paaiškėjo nemaloni diagnozė.

2017 Kov 27 11:05

Bet tai, kai nesiseka, ir šiaip trumpas tas suolelis...

2018 Sau 18 16:38

Oficialu: A.Žulpa dar metus rungtyniaus Kazachstane
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/402631 ... azachstane" onclick="window.open(this.href);return false;

Kalbos apie galimą Artūro Žulpos persikėlimą į „Vardar“ klubą Makedonijoje bent jau iki sezono pabaigos realybe netaps. Lietuvis dar bent metus praleis Kazachstane, kuriame ir toliau vilkės Kostanojaus „Tobol“ klubo marškinėlius. „Tobol“ ekipa oficialioje klubo svetainėje paskelbė, kad dar vieneriems metams pratęsė sutartį su Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės saugu. Praėjusiame sezone A.Žulpa Kazachstano pirmenybėse sužaidė 24 mačus ir įmušė vieną įvartį.

2019 Bir 01 12:20

Kazachstano „Premier“ lygoje visas 90 minučių žaidė Artūras Žulpa, kuris rezultatyviu perdavimu padėjo „Tobol“ klubui 2:0 nugalėti Karagandos „Shakhtar“ ekipą, o ši pergalė išlaikė lietuvio komandą antroje vietoje.
Kažko nesuprantu - dėl šitos traumelės Žulpa negali į rinktinę atvykti, bet Kazachstane ramiai visas 90 minučių atžaidė...

2019 Bir 01 16:40

man atrodo jis Urbonui nepatinka. Nes praeitame lange nelabai reikalingas buvo.

man tik keista, kad treneriai bijo pasakyti tikrąsias priežastis.