Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Psichologas » 2015 Lie 03 20:58

Kaip čia su peržiūrom susiję? Ar Papšys dalyvauja Minijos peržiūroj ir bando sužavėti Kretingos futbolo milžinus, kad šie jam pasiūlytu pasirašyt 5 metu kontrakta su 500k išpirka?
Psichologas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Respublik » 2016 Kov 09 14:32

Lietuvių įspūdžiai "Atalanta" klubo peržiūroje
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/liet ... perziuroje

Vasario pabaigoje du Vilniaus "Ateities" auklėtiniai dalyvavo Bergamo "Atalanta" klubo peržiūroje. Į Lietuvą sugrįžę puolėjas Matas Gudaitis ir vartininkas Tomas Čepulis su portalu futbolas.lt sutiko pasidalinti įspūdžiais iš Italijos.

Labiau savo pasirodymu buvo patenkintas T.Čepulis: "Sekėsi gerai, tačiau sunku save parodyti per tris treniruotes. Sunkiausia buvo pirma treniruotė, nes reikėjo priprasti tiek prie komandos draugų, tiek prie trenerių. Labai skiriasi treniruočių metodai. Kadangi treneriai nekalba angliškai, buvo sunku suprasti ko jie reikalauja, kokį pratimą reikia atlikti. Komandos draugai taip pat šneka tik itališkai, tad komunikuoti su jais irgi buvo labai sunku.

Sąlygos "Atalanta" klube išties puikios. Žaidėjams tereikia treniruotis. Specialūs autobusiukai surenka žaidėjus iš namų, nuveža į treniruotę, paskui parveža. Treniruočių bazėje yra tiek dirbtinės, tiek natūralios vejos aikštės. Lietuvoje tokių sąlygų nė su žiburiu nerasi. Man teko treniruotis ne tik su komanda, bet ir su įvairaus amžiaus vartininkais, turėjome individualius užsiėmimus su vartininkų treneriais",- pasakojo jaunasis vartininkas.

"Treneriai apie mus daug nekalbėjo, tačiau sulaukėme pagyrų. Galbūt todėl, kad jie nemoka angliškai. Galiausiai, buvome paprašyti užpildyti lapą, kuriame reikėjo surašyti savo asmeninius duomenis. Peržiūros metu buvo pamatuoti mūsų ūgiai, buvome pasverti. Tikiuosi, kad tai geras ženklas. Manau, kad tikrai galėčiau rungtyniauti šioje ekipoje",- pozityvumo nestokojo T.Čepulis.

Tuo metu jau ne vieno klubo peržiūroje pabuvojęs M.Gudaitis buvo kiek ramesnis: "Sekėsi visai neblogai, bet galėjo būti ir geriau. Tarp Lietuvos ir Italijos labai dideli skirtumai. Buvo labai sunku priprasti prie didelių greičių. Ypač tai jautėsi pirmosios treniruotės metu, bet vėliau apsipratau. Svarbiausia, viską daryti greitai, nes kitaip liksi be kamuolio. Svarbiausios puolėjų užduotys buvo pasiblokuoti kamuolį bei stengtis perduoti jį į laisvą plotą. Taip pat, neleisti kontroliuoti kamuolio gynėjams.

Nelikau nusivylęs, tačiau man labiau patiko peržiūra "Aston Villa" klube. Ten žaidžiamas man labiau priimtinas futbolas. Anglijoje daugiau fizinės kovos, žaidžiamas labiau atakuojantis futbolas, stengiamasi ilgai kontroliuoti kamuolį. Toks žaidimo stilius man labiau tinka",- teigė penkiolikmetis.

Abu futbolininkai sugrįžo į "Ateities" treniruotes, o kovo pabaigoje su Lietuvos U-17 rinktine ruošis draugiškoms rungtynėms su Austrijos jaunimo rinktine.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Respublik » 2016 Kov 31 20:34

Lietuvos futbolo talentas – „Liverpool“ peržiūroje
http://www.ivartis.net/anglija/lietuvos ... rviu/40942

Lietuvos futbolo talentai sulaukia vis daugiau užsienio klubų dėmesio. Šią savaitę „Liverpool“ komandos akademijoje prakaitą lieja Lietuvos jaunimo rinktinių narys Kipras Kažukolovas.

15-metis kuršėniškis su „raudonųjų“ auklėtiniais ne tik treniravosi, bet ir sužaidė rungtynes. Vidurio gynėjas žaidė visą susitikimą, o jo komanda rezultatu 1-2 nusileido „Blackburn“ bendraamžiams.

„Liverpool“ klubo peržiūroje dalyvaujantis Lietuvos jaunimo (iki 17 metų) rinktinės kapitonas išskyrė anglų ekipos jaunuolių fizinį pasiruošimą ir techniką.

Prieš peržiūrą Liverpulyje jis su kitais Lietuvos NFA auklėtiniais dalyvavo Olandijos „Twente“ komandos peržiūroje.

K.Kažukolovas savo mintimis apie peržiūrą pasidalijo su portalu Ivartis.net

– Kokia buvo reakcija, kai sužinojai, kad vyksti į Liverpulį?
– Tiesą sakant, kai pirmą kartą išgirdau, kad esu kviečiamas į „Liverpool“ peržiūrą, sunkiai patikėjau. Galima sakyti „pro vieną ausį įėjo, pro kitą – išėjo“. Bet po kiek laiko, kai parodė raštą, šiek tiek surimtėjau ir supratau, kad laukia rimtas išbandymas.

– Ar prieš prasidedant peržiūrai buvo jaudulio?
– Na, kai atvykau į patį miestą, nelabai jaučiau jaudulį, bet kada įvažiavom pro akademijos vartus ir ėjau į rūbinę rengtis, tada širdelė drebėjo.

– Su kokio amžiaus grupe treniruojiesi ir kaip buvai priimtas? Ar komanda draugiška?
– Treniruojuosi su U-16 akademijos auklėtiniais. Žaidėjai visi atsipalaidavę, mėgaujasi žaidimu, ypač juodaodžiai. Komanda gana draugiška, šilta, užduoda daug klausimų, pasijuokia.

– Ar didelis skirtumas tarp treniruočių Lietuvos NFA ir „Liverpool“ akademijoje?
– Skirtumas tai tikrai yra, bet kad didelis, negalėčiau pasakyti... Žinoma, skiriasi intensyvumas. Anglijoje visi žaidėjai labai intensyviai dirba su nedideliu poilsiu. Pats lygis labai skiriasi, visi žaidėjai pajėgūs žaisti vienas prieš vieną. Visi gali ir apsiginti. Labai stiprios dvikovos: tiek oro, tiek ant žemės.

– Kokioje pozicijoje esi išbandomas? Ar treneriai paruošė specialių užduočių?
– Na, pozicija man ne nauja. Žaidžiu vidurio gynėjo pozicijoje. Nėra taip, kad aš ar kiti vidurio gynėjai turi kažkokią kitą veiklą. Visa komanda daro tą patį, todėl aš nenustebęs, kodėl vidurio ar krašto gynėjas lengvai apsivaro varžovą vienas prieš vieną, ir kodėl puolėjai ar saugai labai agresyviai ir užtikrintai ginasi. Na, kiti vidurio gynėjai, matosi, užtikrinti. Žaidžia gerai galva, labai tikslūs ir perdavimai su mintimi.

– Kas „Liverpool“ akademijoje sunkiausia?
– Sunkiausia išlaikyti tą patį intensyvumą nuo pradžių iki galo, ar tai būtų rungtynės, ar treniruotė. Labai sunku galynėtis su kitais žaidėjais dvikovose.

– Kaip susiklostė rungtynės su „Blackburn“?
– Rungtynės susiklostė svečių naudai. „Blackburn“ laimėjo 2-1, bet pats rungtynių procesas buvo tikrai geras. Mano manymu, mes buvome verti bent jau lygiųjų, bet neišnaudojome begalės progų, o „Blackburn“ pasinaudojo dauguma iš savo susikurtų.

– Ar be „Liverpool“ klubo pasiūlymo sulaukei daugiau kvietimų į peržiūras?
– Savaitė prieš, mes, su dar 6 NFA draugais, vykome į Olandijos „Twente“ klubo peržiūrą.

– Kas būnant Liverpulyje labiausiai patiko ir nepatiko?
– Patiko aukštas lygis, matosi, kad klubas yra finansiškai pasiruošęs, daug dėmesio jaunių akademijai, aukštas priėmimo lygis. Žinoma, labiausiai patiko treniruotės, kuriose tikrai reikėjo atiduoti save šimtu procentų. O kažkokių nusiskundimų tikrai neturiu, viskas puiku.

– Ar teko gyvai pamatyti pagrindinės „Liverpool“ komandos žaidėjus ir patį trenerį Jurgeną Kloppą?
– Gaila, bet ne. Labai norėjau pamatyti bet kokį žaidėją ar patį Jurgeną, ir netgi įsiamžinti, bet, deja, nepavyko.

– Kaip vertini savo pasirodymą peržiūroje?
– Manau, pasirodžiau tikrai neblogai, neiškritau iš konteksto. Treneriai per daug nieko nesakė, nebent treniruočių ar rungtynių metu. Laukiu geriausių žinių.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Respublik » 2016 Bal 03 21:36

U-19 rinktinės žaidėjai E. Jankauskas ir R. Lekiatas dalyvavo "Levante" peržiūroje
http://www.lff.lt/lt/article/u-19_rinkt ... perziuroje

Lietuvos vaikinų iki 19 metų žaidėjai, Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai Eligijus Jankauskas ir Rokas Lekiatas dalyvavo Valensijos „Levante" klubo peržiūroje, žaidžiančiame Ispanijos aukščiausiame divizione.

Saugas E. Jankauskas šiemet debiutuoja Utenos „Utenyje", o gynėjas R. Lekiatas persikėlė į Telšių „Džiugą". Jaunuoliai apie išvyką į Ispaniją sužinojo prieš mėnesį, padedami trenerio Renato Vestarto.

„Išvykome 7 dienoms. Įspūdis liko tikrai neblogas, didelė bazė su 7 aikštėmis, valgėm ir miegojom po vienu stogu. Ryte laukė pusryčiai, tada rytinė treniruotė - vienintelė per dieną, tada pietūs ir vakarienė. Replikos iš ispanų buvo teigiamos, priėmė mus gerai, būdavo kad ir treneriai pataisydavo mus per treniruotes.

Žinoma, jei pakvies antrą kartą, tai važiuosime. Didelis ačiū treneriui R. Vestartui už jo pastangas dėl mūsų tobulėjimo", - patikino R. Lekiatas.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Respublik » 2016 Geg 19 17:35

15-metis lietuvis - Berlyno "Hertha" peržiūroje. Komentaras
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/15-m ... komentaras

Neseniai su Lietuvos jaunimo U-17 rinktine iš jaunųjų talentų turnyro Bosnijoje ir Hercegovinoje sugrįžęs penkiolikmetis Kipras Kažukolovas ir vėl dalyvauja klubo peržiūroje užsienyje. Šį kartą jaunasis gynėjas patraukė Berlyno „Hertha“ klubo dėmesį. Į Vokietijos „Bundesliga“ klubo peržiūrą NFA auklėtinis išvyko praėjus vos keletui dienų po grįžimo iš Bosnijos ir Hercegovinos.

Prieš tai Kuršėnuose gimęs futbolininkas dalyvavo „Liverpool“ ir „Brighton“ klubų peržiūrose. Viešnagę Berlyne lietuvis baigs penktadienį.

Portalas futbolas.lt pakalbino jaunąjį talentą.

„Sąlygos čia Berlyne tikrai neblogos, gal 12 aikščių. Visos jos beabejo puikios. Jaunimo komanda kurioje treniruojuosi sudaryta beveik vien iš vokiečių, kartu su manimi yra tik vaikinas iš Bosnijos ir Hercegovinos.

Gyvenu pačioje akademijoje. Ten yra viskas- virtuvė, televizija, biliardo stalas, stalo tenisas ir t.t. Daugybė veiklos.

Treniruočių lygis labai aukštas, visi priversti dirbti visu 100 procentų, nes treneris labai griežtas. Tiesą sakant, jie dirba panašiai kaip ir mes Nacionalinėje futbolo akademijoje, o tai reiškia, kad ir čia dirbame gera linkme. Sunkiausia yra tai, kad treneris kalba tik vokiškai, tad ne viską suprantu, tačiau tada padeda žaidėjai.

Šioje akademijoje vien mano amžiaus grupėje rungtyniauja 3 Vokietijos jaunimo rinktinės nariai. Vienas iš jų yra pagrindinis U-16 rinktinės vartininkas, taip pat rungtyniauja gynėjas ir saugas“,- portalui futbolas.lt pasakojo 15-metis.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Matas » 2016 Geg 19 18:18

šitas jau turbūt kokiuose 10 klubų pabuvojo per paskutinius pora mėn :D
Matas
 
Pranešimai: 2471
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 14:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė mafia7 » 2016 Bir 04 13:15

Stumbro peržiūroje dalyvauja šie žaidėjai:
Vartininkas Rafael Broetto, 25 metai, brazilas: http://www.transfermarkt.com/rafael-bro ... ler/148656 ;
Puolėjas Alexandre Core, 24 metai, prancūzas: http://www.footballdatabase.eu/football ... 68.en.html ;
Saugas Christian Alex Da Silva Santos, 22 metai, brazilas: http://www.transfermarkt.com/cristian-a ... ler/358733 ;
Puolėjas Nauris Petkevičius, 16 metų, lietuvis, klubas FRK "Feniksas", šiek tiek informacijos apie jį: http://www.lff.lt/lt/article/brentford_ ... etkevicius
mafia7
 
Pranešimai: 6080
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Respublik » 2016 Spa 14 12:55

Šešiolikmetis kėdainietis bando laimę "Leicester City" klube
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/sesi ... quot-klube

Dar vienas jaunas lietuvis sudomino stiprų Europos klubą. Kėdainietis Matas Ramanauskas šiuo metu vieši Anglijoje, kur dalyvauja Anglijos "Premier" lygos čempionų "Leicester City" klubo peržiūroje.

Kėdainių "Nevėžyje" augęs, o pastaruoju metu Kaune įsikūrusioje Nacionalinėje futbolo akademijoje besitreniruojantis M.Ramanauskas į Angliją atvyko spalio 9 dieną, o į Lietuvą sugrįš spalio 16 dieną.

Perspektyvus saugas taip pat yra Lietuvos U-17 jaunimo rinktinės narys.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Respublik » 2016 Spa 14 18:24

Jauni lietuviai bando užkariauti Lesterį
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/jaun ... ti-lesteri

šešiolikmetis kėdainietis Matas Ramanauskas į Angliją išvyko ne vienas - kartu su juo peržiūroje dalyvauja ir kitas Lietuvos U-17 rinktinės narys Edgaras Utkus.

Abu šešiolikmečiai Anglijos klubo dėmesį į save atkreipė dar prieš Lietuvoje vykusį atrankos į Europos čempionatą turnyrą, tačiau jo metu Anglijos klubo atstovams neliko jokių abejonių. "Leicester City" klubo skautai stebėjo šį turnyrą ir liko sužavėti jaunųjų lietuvių pasirodymais.

"Kvietimą gavome dar būdami Kaune, labai apsidžiaugėme. Vos atvykus viskas buvo labai keista ir neįprasta, pirmą dieną turėjome dvi ganėtinai sunkias treniruotes",- pirmaisiais įspūdžiais iš Anglijos su portalu futbolas.lt dalijosi E.Utkus.

Anglijoje jaunieji lietuviai praleis dar dvi dienas.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Respublik » 2017 Kov 08 16:39

Titas Vitukynas bando įsitvirtinti Lenkijoje
http://futbolo.tv/naujienos/informacija ... -lenkijoje

Buvęs "Trakų" komandos futbolininkas Titas Vitukynas mėgina įsitvirtinti Lenkijoje.

22 metų saugas dalyvauja trečiojo diviziono klubo Belchatovo GKS peržiūroje. Po 20 turų GKS klubas užima 13 vietą tarp 18 komandų.

Prieš kelerius metus aukščiausioje Ekstraklasa lygoje žaidės GKS klubas pastaruoju metu nusirito iki trečiojo diviziono.

Praėjusį sezoną atstovaudamas "Trakams", T.Vitukynas A lygoje sužaidė 19 rungtynių ir pelnė 2 įvarčius.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: Peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai

Standartinė Tobex » 2018 Vas 05 21:31

Vytautas Gašpuitis paskutines draugiškas rungtynes žaidė sausio 17d už Avangardo Kursk. Reikia suprasti, kad neįsitvirtino.
Tobex
 
Pranešimai: 5704
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Ankstesnis

Grįžti į Transferai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias