2018 metų sezono transferai

2018 metų sezono transferai

Standartinė bronius » 2018 Kov 01 15:08

Jonavos „Jonava“

atėjo:
Michael Thuique (Famalikao „Futebol Clube de Famalicão”, Portugalija)
Darius Gvildys (vyr. treneris)
Joseph Di Chiara (Junionvilio „Unionville Millken SC“, Kanada)
Emi-Mohamed Džabrailov (Klagenfurto „Austria“, Austrija)
Lukas Artimavičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Artūras Ramoška (vyr. treneris)
Vilius Armanavičius (Kauno „Stumbras“)
Lukas Paukštė (Klaipėdos „Atlantas“)
Kamran Guliyev (Kabalos „Qəbələ İdman Klubu U19“, Azerbaidžanas)
Tural Rzayev (Sumgaito „Sumqayıt Futbol Klubu“, Azerbaidžanas)

išėjo:
Jonas Skinderis (Panevėžio „Panevėžys“)
Arūnas Klimavičius
Filipe Ribeiro (vyr. treneris)
Alvaro Pacheco (treneris)
Darius Gvildys (treneris)
Tomas Salamanavičius (Panevėžio „Panevėžys“)
Kler Heh
Rony Santos
Gilberto Gomes
Ishmail Fahad
Vytautas Lukša
Tadas Simaitis (baigė sportinę krajerą)
Nemanja Bjelan
Marius Činikas (Marijampolės „Sūduva“)
Darius Gvildys (vyr. treneris)
Tadas Eliošius (Kėdainių „Nevėžis“)
Jevgenij Zasavickij


Panevėžio „Panevėžys“

atėjo:
Gytis Jakubaitis (Kėdainių „Nevėžis“)
Ionut Florea (Kastelsardo „Unione Sportiva Dilettantistica Castelsardo“, Italija)
Edgar Fiodorov (Alytaus „Dainava“)
Jonas Skinderis (Jonavos „Jonava“)
Vytas Gašpuitis (Klaipėdos „Atlantas“)
Tomas Salamanavičius (Jonavos „Jonava“)
Mantas Fridrikas (Klaipėdos „Atlantas“)

išėjo:
Arnas Ribokas
Povilas Lukšys
Rigobert Song Bahanang (Kupiškio „Kupiškis“)
Jurij Podo (Kupiškio „Kupiškis“)
Šarūnas Kazlauskas
Domantas Nebilevičius
Ugnius Obolevičius (paskolintas Kupiškio „Kupiškiui“)
Džiugas Petrauskas (paskolintas Kupiškio „Kupiškiui“)
Ignas Pūžė (paskolintas Kupiškio „Kupiškiui“)

Kėdainių „Nevėžis“

išėjo:
Gytis Jakubaitis (Panevėžio „Panevėžys“)
Simas Skinderis
Vladislav Černiakov (Utenos „Utenis“)
Erikas Skripkinas (Kauno NFA)
Jevgenij Moroz (Vilniaus „Vytis“)

atėjo:
Giovanni Scanu (treneris)
Rodrigo Anzorena (Argentina)
Nicolas Danilo Noriega Helguera (Urugvajus)
Tohru Kobayashi (aka „Pato“) (Japonija)
Mindaugas Malinauskas
Antonio Stelitano (Melilos „CDE Melistar“, Ispanija)
Luz Lorenzo Rodríguez Hernández (Meridos „Estudiantes de Mérida“, Venesuela)
Ezequiel Piizzi
Alejandro Andres Pol Hurtado
Tadas Eliošius (Jonavos „Jonava“)
Vilius Giedraitis (Kauno „Stumbras“)


Alytaus „Dainava“

išėjo:
Edgar Fiodorov (Panevėžio „Panevėžys“)
Ainas Bareikis (Kauno NFA)
Marcis Melecis (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Ernestas Mininas
Patrik Oiaran
Tomas Misiūnas
Sergei Novikov
Ruslan Ivanchenko
Eba Moudio Ebosse Timba
Asahi Watanabe
Dmytro Zaitsev
Victor Hugo (paskolintas Kupiškio „Kupiškiui“)
Yudai Koike (paskolintas Kupiškio „Kupiškiui“)


atėjo:
Benas Spietinis (Jonavos „Jonava“)
Artūras Rocys (Jonavos „Jonava“)
Tomas Bučma („Kauno Žalgiris“)
Martynas Matijoška (Ormidijos „Ormideia FC“, Kipras)
Kiril Morozov (Jeleco „Jelec“, Rusija)
Mouhamed Camara
Koike Yudai
Asahi Watanabe
Timba William Moudio Ebosse (Pri-les-Mezje „Prix-lès-Mézières“, Prancūzija)
Sebastián Vásquez Gamboa (Pereiros „Corporación Social, Deportiva y Cultural de Pereira“, Kolumbija)
Renatas Banevičius (Balstogės „Jagiellonia“, Lenkija)
Victor Hugo Duarte Reis
Dmytro Zaitsev
David Makaradze (Tbilisio „Norchi Dinamo“, Gruzija)
Mindia Shkubuliani (Gruzija)


Gargždų „Banga“

atėjo:
Aurimas Skurdelis (Klaipėdos „Koralas“)

išėjo:
Rokas Krušnauskas („Kauno Žalgiris“)
Aurimas Skurdelis (Palangos „Palanga“)


Klaipėdos „Koralas“

išėjo:
Aurimas Skurdelis (Gargždų „Banga“)
Erikas Vainoras (Telšių „Džiugas“)
Donatas Surblys

atėjo:
Vazha Bedoidze
Asylbek Seytkaliyev
Danil Moskalenko


Trakų „Trakai“

atėjo:
Jevgenij Osipov (Orienburgo „Orienburg“, Rusija)
Lajo Traore
José Antonio Vicuna „Kibu“ (vyr. treneris)
Edvinas Baniulis (Klaipėdos „Atlantas“)
Dovydas Virkšas (Klaipėdos „Atlantas“)
Kevin Ntika Bondombe (Ninovės „KVK Ninove“, Belgija)
Dmitrij Otstavnov (Uljanovsko „Volga“, Rusija)
Donatas Kazlauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Aleksandr Levšin (Klaipėdos „Atlantas“)

išėjo:
Donatas Šėgžda (Utenos „Utenis“)
Arnas Borodinas (Utenos „Utenis“)
Arnas Jurevičius (Utenos „Utenis“)
Džiugas Sūnėlaitis (Utenos „Utenis“)
Povilas Malinauskas (Telšių „Džiugas“)
Oleg Vasilenko (vyr. treneris)
Alon Netzer
Michailo Šiška
Ignas Plūkas (Marijampolės „Sūduva“)


Palangos „Palanga“

atėjo:
Lukman Haruna
Ransford Osei
Benny Younaev
Simonas Juška (Klaipėdos „Atlantas“)
Gerardas Žukauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Aurimas Skurdelis (Gargždų „Banga“)
Lucky Omerou (Marsos „Marsa“, Malta)
Edvardas Gaurilovas

išėjo:
Ransford Osei
Yven Moyo
Benny Younaev
Lukman Haruna


Marijampolės „Sūduva“

atėjo:
Bruno Dybal (Diademos „Esporte Clube Água Santa“, Brazilija)
Mihret Topčagić (Volfsbergo „Riegler & Zechmeister Pellets Wolfsberger Athletik Club“, Austrija)
Guilherme Ozelame Finkler (Kašias du Sulo „Esporte Clube Juventude“, Brazilija)
Evan Alexandrow-Ridley (Jirnio „SK Viktorie Jirny“, Čekija)
Marius Činikas (Jonavos „Jonava“)
Ignas Plūkas (Trakų „Trakai“)
Jovan Čadjenovič (Čačako „Borac“, Serbija)

išėjo:
Saulius Klevinskas (baigė karjerą)
Josip Tadič („Kitchee Sports Club“, Honkongas)
Marko Iharoš
Domantas Antanavičius (Kauno „Stumbras“)
Karolis Laukžemis (Vitorija-Gasteiso „Deportivo Alavés, S.A.D.“, Ispanija)
Sergej Amirzian (Telšių „Džiugas“)


Kauno „Stumbras“

atėjo:
Ibrahima Sory Elisa Soumah (Vanadzoro „Lori“, Armėnija)
Tanas Petukauskas
Matheus Bissi (Sofijos „Slavia“, Bulgarija)
Domantas Antanavičius (Marijampolės „Sūduva“)
Gavi Thompson (Nigerija)
Denys Pidruchnyi
Liú Yǔháo (Kova da Pjedadės „Clube Desportivo Cova da Piedade“, Portugalija)
Kasparas Petkevičius
Lukas Čepkauskas (Utenos „Utenis“)
Valdo Nobre Gomes
Tiago Luis (Keluso „Real Sport Clube“, Portugalija)
Miguel Pires (Kova da Pjedadės „Clube Desportivo Cova da Piedade“, Portugalija)

išėjo:
Mohammed Sheriff (paskolintas Kupiškio „Kupiškiui“)
Kuagica David
Fabio Lopes
Tayeb Meziani
Vilius Armanavičius (Jonavos „Jonava“)
Martynas Zaleckis
Amran Al-Jassasi
Miguel Sousa
Sofoniyas Mekuanent Asres
Vilius Giedraitis (Kėdainių „Nevėžis“)


Klaipėdos „Atlantas“

atėjo:
Leandro da Silva
Bruno Vieira de Souza Bruninho (Kropivnyckio „Zirka“, Ukraina)
Anatolij Šelest (vyr. treneris)
Vasilij Azarov (Riazanės „Riazan“, Rusija)
Nikolaj Radčenko (Novotroicko „Nostra“, Rusija)
Martun Abovian (Riazanės „Riazan“, Rusija)
Sergej Sipatov (Penzos „Zenit“, Rusija)

išėjo:
Anatolij Šelest (vyr. treneris)
Edvinas Baniulis (Trakų „Trakai“)
Dovydas Virkšas (Trakų „Trakai“)
Skirmantas Rakauskas (Telšių „Džiugas“)
Donatas Kazlauskas (Trakų „Trakai“)
Lukas Artimavičius (Jonavos „Jonava“)
Simonas Juška (Palangos „Palanga“)
Gerardas Žukauskas (Palangos „Palanga“)
Anil Koç (Izmiro „Altınordu Futbol Kulübü“, Turkija)
Vice Kendeš (Lačo „Klubi i Futbollit Laçi“, Albanija)
Juro Pejić (Gradačaco „Nogometni klub Zvijezda“, Bosnija ir Hercegovina)
Mantas Fridrikas (Panevėžio „Panevėžys“)
Mikhail Kaliadka („Kauno Žalgiris“)
Aleksandr Levšin (Trakų „Trakai“)
Lukas Paukštė (Jonavos „Jonava“)
Marius Papšys
Rokas Filipavičius
Vincentas Šarkauskas
Gustas Gumbaravičius
Deividas Šiuša


„Kauno Žalgiris“

išėjo:
Tomas Bučma (Alytaus „Dainava“)
Matas Gavrilovas (Kauno NFA)
Klimas Gusočenko (Vilniaus „Vytis“)
Ante Bakmaz
Simonas Paulius (Lodzės „Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź“, Lenkija)

atėjo:
Andrej Bursuc (Kišiniovo „Dacia“, Moldova)
João Figueiredo (Belo Horizonte „Clube Atlético Mineiro B“, Brazilija)
Arūnas Klimavičius
Ernestas Mockus (NFA)
Mikhail Kaliadka (Klaipėdos „Atlantas“)
Rokas Krušnauskas (Gargždų „Banga“)

Utenos „Utenis“

atėjo:
Donatas Šėgžda (Trakų „Trakai“)
Arnas Borodinas (Trakų „Trakai“)
Arnas Jurevičius (Trakų „Trakai“)
Džiugas Sūnėlaitis (Trakų „Trakai“)
Vladislav Černiakov (Kėdainių „Nevėžis“)
Max Cesar Sankan Bahi (Dramblio Kaulo Krantas)
Aleksej Kozlov (Rusija)
Connor Fotios Kass (Australija)
Kiril Levšin (Telšių „Džiugas“)
Dominykas Kubilinskas (Roterdamo „Feyenord“, Olandija)

išėjo:
Deividas Maciulevičius
Ignas Modėjus
Airidas Jakutis
Orestas Samochvalovas
Lukas Čepkauskas (Kauno „Stumbras“)


NFA (Kaunas)

atėjo:
Mantas Gintalas (žaidžiantis treneris)
Matas Gavrilovas („Kauno Žalgiris“)
Ainas Bareikis (Alytaus „Dainava“)
Nerijus Mačiulis (Šilutės „Šilutė“)
Erikas Skripkinas (Kėdainių „Nevėžis“)

išėjo:
Ernestas Mockus („Kauno Žalgiris“)


Šilutės „Šilutė“

išėjo:
Nerijus Mačiulis (Kauno NFA)


Telšių „Džiugas“

atėjo:
Renatas Kapustinas
Benas Anisas (Mažeikių „Atmosfera“)
Vytautas Birškys (Egersundo „Eiger IL“, Norvegija)
Erikas Vainoras (Klaipėdos „Koralas“)
Povilas Malinauskas (Trakų „Trakai“)
Siyanda Mpetwane (PAR)
Skirmantas Rakauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Sergej Amirzian (Marijampolės „Sūduva“)

išėjo:
Edvinas Jasaitis (Pakruojo „Pakruojis“)
Vaidas Viktoravičius (Pakruojo „Pakruojis“)
Kiril Levšin (Utenos „Utenis“)
Vytautas Birškys (Plungės „Babrungas“)
Tomas Birškys (Plungės „Babrungas“)


Pakruojo „Pakruojis“

atėjo:
Edvinas Jasaitis (Telšių „Džiugas“)
Vaidas Viktoravičius (Telšių „Džiugas“)
Edozie Christian Chidera (Rijsvijko „Haagse Voetbalvereniging Te Werve“, Olandija)
Maksym Pyrohov
Ernestas Pilypas
Deividas Šešplaukis

išėjo:
Mykola Barba
Edgaras Stankevičius (Kupiškio „Kupiškis“)
Marius Butėnas (Kupiškio „Kupiškis“)
Arūnas Šteinas (Kupiškio „Kupiškis“)


Kupiškio „Kupiškis“

atėjo:
Mohammed Sheriff (pasiskolintas iš Kauno „Stumbro“)
Rigobert Song Bahanang (Panevėžio „Panevėžys“)
Jurij Podo (Panevėžio „Panevėžys“)
Lukas Drąsutis (Biržų „Širvėna“)
Ugnius Obolevičius (pasiskolintas iš Panevėžio „Panevėžio“)
Edgaras Stankevičius (Pakruojo „Pakruojis“)
Marius Butėnas (Pakruojo „Pakruojis“)
Arūnas Šteinas (Pakruojo „Pakruojis“)
Leonardo Iparraguirre (vyr. treneris)
Džiugas Petrauskas (pasiskolintas iš Panevėžio „Panevėžio“)
Ignas Pūžė (pasiskolintas iš Panevėžio „Panevėžio“)
Victor Hugo (pasiskolintas iš Alytaus „Dainavos“)
Yudai Koike (pasiskolintas iš Alytaus „Dainavos“)


Biržų „Širvėna“

išėjo:
Lukas Drąsutis (Kupiškio „Kupiškis“)


Vilniaus „Vytis“

išėjo:
Mykolas Krasnovskis

atėjo:
Jevgenij Moroz (Kėdainių „Nevėžis“)
Klimas Gusočenko („Kauno Žalgiris“)
Aldas Korsakas


Plungės „Babrungas“

atėjo:
Vytautas Birškys (Telšių „Džiugas“)
Tomas Birškys (Telšių „Džiugas“)


Vilniaus „Žalgiris“

atėjo:
Venilin Filipov (Veliko Tarnovo „Etar“, Bulgarija)
Valdas Urbonas (vyr. treneris)
Armantas Vitkauskas (Kjažnos „CS Concordia Chiajna“, Rumunija)

išėjo:
Aurelijus Skarbalius (vyr. treneris)
Daniel Romanovskij (Belgrado „Zemun“, Serbija)
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10179
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: 2018 metų sezono transferai

Standartinė Mutis » 2018 Kov 01 19:41

Kas per sezono transferai? Taigi tas pats langas, kuris A lygai siandien uzsidare, o I lygai - tik kovo 23. Kam ta painiava?
Mutis
 
Pranešimai: 752
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06


Grįžti į Transferai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias