Pranešimai: 7340

Re: U-19

2017 Bir 09 17:09

Pirmas kėlinys buvo lyg iš vadovėlio, o antrame prasidėjo keitimai ir žaidimas išsiderino. Jeigu treneris norės pergalės, tai turėtų sudėtį leisti tą, kuri sukovotų ir stengtis nesubalamutinti berniokų keitimais.

Kooste: U18 Suomi-LiettuaSuomi ja Liettua kohtasivat U18-poikien Baltic Cupissa Tehtaan kentällä 8.6.2017.2017-06-09 14:10:00

Re: U-19

2017 Bir 12 10:53

U-19 RINKTINĖ IŠKOVOJO BALTIJOS TAURĘ

Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni žaidėjai) iš Suomijos grįžta su Baltijos taure. Šeštadienį lietuviai nugalėjo Latvijos komandą 3:0 ir tapo turnyro čempionais.

Mūsų komanda varžybas pradėjo lygiosiomis 1:1 su Estija, ketvirtadienį 2:1 palaužė Suomijos bendraamžius, o šiandien komfortabiliai įveikė latvius ir su surinktais septyniais taškais pranoko visus oponentus.
Šiandienos rungtynėse Lietuva pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį po 35 minutę pelnyto Jono Bičkaus įvarčio po sumaišties baudos aikštelėje. Kėlinio gale Dominykas Kubilinskas padvigubino pranašumą puikiu smūgiu iš 25 metrų atstumo.
Antrojoje rungtynių dalyje lietuviai labiau rūpinosi savo vartų saugumu ir dažniau kontratakavo, o 85 minutę Edgaras Utkus realizavo paskirtą vienuolikos metrų baudinį, taip užtvirtindamas Lietuvos pergalę.
Po pasiektos pergalės Lietuvos treneris Antanas Vingilys sakė: „Mūsų komandai šis turnyras buvo labai naudingas prieš Europos čempionato atranką rudenį. Varžovai buvo pajėgūs, bet pirmajame mače sužaidėme lygiosiomis, nors aikštėje dominavome visais aspektais ir turėjome laimėti. Rungtynės su latviais ir suomiais buvo geriausios ir tai atspindi rezultatas“.
„Komandoje buvo puiki atmosfera, žaidėjai buvo labai motyvuoti ir žinojo, ko siekia. Nenorėčiau išskirti kažkokių žaidėjų, bet, visų pirma, mes esame komanda ir džiugu, kad dirbome, kaip komanda. Į turnyrą negalėjo atvykti kai kai kurie vaikinai, bet išbandėme visus žaidėjus ir jau šiek tiek galima susidaryti bendrą vaizdą apie jų pajėgumą.“
„Bendrai, esame patenkinti pasirengimu ir turnyru. Lietuvos futbolo federacija mums suteikė geras sąlygas treniruotis Palangoje ir rūpinosi, kad turnyre nieko nestigtų“, – pridėjo specialistas.

Lietuva U-19 – Latvija U-19 3:0 (2:0)
Valkeakoskio stadionas, Suomija
Teisėjas – Joni Hyytia
Įvarčiai: 35 min. J. Bičkus (1:0), 45+1 min. D. Kubilinskas (2:0), 85 min. E. Utkus (3:0, 11 m)
Įspėti: 78 min. M. Ramanauskas (Lietuva)

Lietuvos sudėtis: Pijus Petkevičius, Džiugas Raudonius, Rokas Gudelis, Kipras Kažukolovas, Dominykas Kubilinskas (65 min. Paulius Golubickas), Matas Ramanauskas, Andrius Lučauskas (65 min. Arnas Paura), Tadas Paulikas (65 min. Ernestas Mockus), Edgaras Utkus, Jonas Bičkus (46 min. Džiugas Sūnelaitis), Matas Radžiukynas (56 min. Matas Vareika)

Atsargoje: Airidas Mickevičius, Justas Marazas, Artūr Dolžnikov, Arnas Borodinas.

Re: U-19

2017 Rgs 27 10:17

U-19 RINKTINĖ PRADĖJO PASKUTINĘ STOVYKLĄ PRIEŠ EUROPOS ČEMPIONATO ATRANKĄ

Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė pirmadienį susirinko į stovyklą Palangoje ir ruošiasi spalį vyksiančiam Europos čempionato atrankos turnyrui.
Antano Vingilio vadovaujamos komandos, vasarą laimėjusio Baltijos taurę, kandidatų sąraše yra 24 žaidėjai, iš kurių keturi atstovauja užsienio klubams – vartininkas Titas Krapikas („Sampdoria“) bei saugai Andrius Lučauskas („Sutton United“), Titas Milašius („FCB Escola Varsovia“) ir Paulius Golubickas („Yeovil Town“).
Trečiadienį (rugsėjo 27 d.) U-19 rinktinė Telšiuose žais kontrolines rungtynes su „Džiugo“ komanda.
Kovas Europos čempionato atrankoje lietuviai pradės spalio 3 dieną, kai susitiks su Izraelio rinktine. Po trijų dienų Lietuva surems ginklus su turnyro šeimininke Austrija, o spalio 9 dieną grupės varžybas užbaigs dvikova prieš Kosovo komandą.
Pagal turnyro reglamentą, pirmąsias dvi vietas grupėje užėmusios ekipos pateks į elitinio raundo varžybas, kurios vyks 2018 metų pavasarį. Jeigu lietuviams pavyks peržengti abiejų etapų barjerus, jie pateks į pagrindinį Europos U-19 čempionatą.

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis Europos čempionato atrankos 6 grupėje:

Spalio 3 d. (antradienis), 17 val.
Lietuva – Izraelis („Burgerau“ stadionas, Saalfeldenas)

Spalio 6 d. (penktadienis), 13:30 val.
Austrija – Lietuva („Steinbergstadion“ stadionas, Leogangas)

Spalio 9 d. (pirmadienis), 14 val.
Kosovas – Lietuva („Burgerau“ stadionas, Saalfeldenas)

Justas Marazas („Trakai“)
Paulius Golubickas („Yeovil Town“, Anglija)

NUSILEIDO TURNYRO ŠEIMININKEI AUSTRIJAI

Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė penktadienį antrosiose Europos čempionato atrankos turnyro rungtynėse su Austrija praleido įvartį jau pačioje pradžioje ir patyrė nesėkmę.

Pirmosiose rungtynėse su Izraeliu pralaimėjimą nulėmė trečią minutę praleistas įvartis. Panašus scenarijus Antano Vingilio auklėtiniams susiklostė ir šiandien – jau pirmą minutę Ernestas Mockus prasižengė baudos aikštelėje ir buvo skirtas vienuolikos metų baudinys. Jį realizavo Christhophas Baumgartneris.
Austrai dominavo aikštėje ir toliau bandė įmušti. Nepaisant mūsų komandos gynybos pastangų, varžovai 35 minutę padvigubino rezultatą. Titas Krapikas atrėmė stiprų Dominiko Fitzo smūgį, bet atmuštą kamuolį tiksliai pataisė Kelvinas Arase.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė ir daug darbo prie savų vartų turėjo T. Krapikas, kuris vien po pertraukos atrėmė septynis smūgius ir gelbėjo savo komandą nuo nemalonaus rezultato.
70 minutę lietuviai liko žaisti dešimtiese, kai iš aikštės už antra geltoną kortelę buvo išvytas Domantas Putrius. Po šešių minučių arbitras parodė dar vieną raudoną kortelę, šį kartą – Edgarui Utkui, kuris bandė stabdyti greitą varžovų išpuolį.
Visgi rezultatas iki rungtynių galo liko nepakitęs, bet Lietuva patyrė antra nesėkmę 6-oje atrankos grupėje. Pirmadienį A. Vingilio vadovaujama komanda žais paskutinį mačą su Kosovo bendraamžiais.

Rungtynių statistika:
Lietuva U-19 – Austrija U-19 0:2 (0:2)
Steinberg stadionas, Leogangas
Teisėjas – Horatiu Fesničius
Įvarčiai: 2 min. C. Baumgartner (iš 11 m., 0:1), 35 min. K. Arase (0:2).
Įspėti: 27 min. D. Putrius (Lietuva), 55 min. D. Raudonius (Lietuva), 66 min. C. Baumgartner (Austrija), 72 min. A. Paura (Lietuva),
Pašalinti: 70 min. D. Putrius (Lietuva), 76 min. E. Utkus (Lietuva).
Lietuva: Titas Krapikas, Ernestas Mockus, Džiugas Raudonius, Tadas Paulikas, Matas Ramanauskas, Domantas Vitkus, Domantas Putrius, Aleksandr Levšin (65 min. Arnas Paura), Edgaras Utkus, Titas Milašius, Deividas Raulinaitis. Atsarginiai: Pijus Petkevičius, Matas Vareika, Justas Marazas, Artūr Dolžnikov, Jonas Bičkus, Ronaldas Misiūnas, Matas Radžiukynas, Arnas Borodinas.

Re: U-19

2017 Spa 09 18:29

Skaudi realybė: Lietuvos 19-mečius sutriuškino ir Kosovas

Lietuvos U-19 (1999 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinei nepavyko patekti į kitą Europos čempionato atrankos etapą. Austrijoje vykusiame keturių komandų turnyre Antano Vingilio auklėtiniai pralaimėjo Kosovui 0:3.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... -24-864740" onclick="window.open(this.href);return false;
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2017 kartus.

Re: U-19

2017 Spa 09 18:31

U-19 RINKTINĖ BAIGĖ PASIRODYMĄ EUROPOS ČEMPIONATO ATRANKOJE

Šiose rungtynėse lietuviams pergalė dviejų įvarčių persvara ir Austrijos pergalė prieš Izraelį būtų atvėrusi duris žengti toliau. Visgi tik vienas iš privalomų aspektų įvyko – austrų laimėjimas kitame mače.
Kosovas geriau pradėjo rungtynes ir nuolat kėlė problemų mūsų gynybai. 27 minutę oponentai išsiveržė į priekį po Leutrimo Kryeziu tikslaus smūgio. Po trijų minučių lietuviai atliko pirmą smūgį į vartų plotą, kai Justo Marazo smūgį atrėmė vartininkas Flamuras Ghazi.
Po pertraukos Lietuvai situacija negerėjo ir greitai buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į mūsų vartus, kai Titas Paulikas prasižengė prieš L. Kryeziu. Pats kosovietis realizavo galimybę ir įmušė antrą įvartį.
Netrukus Kosovas sudavė paskutinį smūgį. Po kelių nesėkmingų smūgių, Gentritas Limani užbaigė kitą komandos ataką tiksliu šūviu, užtikrinusiu savo komandos pergalę 3:0.
6 atrankos grupėje Lietuva užėmė ketvirtą vietą. Į kitą etapą žengė Austrijos ir Kosovo rinktinės.

Lietuva U-19 – Kosovas U-19 0:3 (0:1)
Saalfeldeno Burgerau stadionas
Teisėjas – Horatiu Fesnič (Rumunija)
Įvarčiai: 27 min. L. Kryeziu (0:1), 48 min. L. Kryeziu (0:2), 50 min. G. Limani (0:3).
Įspėti: 11 min. L. Kastrati (Kosovas), 14 min. L. Dellova (Kosovas), 40 min. A. Paura (Lietuva), 58 min. M. Ramanauskas (Lietuva), 69 min. A. Behrami (Kosovas)
Lietuva: Titas Krapikas, Ernestas Mockus, Titas Paulikas, Matas Ramanauskas (81 min. Aleksandr Levšin) Justas Marazas, Domantas Vitkus, Jonas Bičkus (75 min. Artūr Dolžnikov), Arnas Paura, Matas Radžiukynas (54 min. Titas Milašius), Arnas Borodinas, Deividas Raulinaitis. Atsarginiai: Pijus Petkevičius, Džiugas Raudonius, Matas Vareika, Ronaldas Misiūnas.

Re: U-19

2018 Kov 25 15:53

U-19 rinktinė pelnė tris įvarčius ir įveikė estus

2018-03-24 23:32:48

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė išplėšė pergalę Taline, nugalėjusi Estijos bendraamžius rezultatu 3:2 (1:0).

Lietuvaičiai šioje dvikovoje pirmavo tris kartus. Pirmą įvartį įmušė Dominykas Kodz prieš pat rungtynių pertrauką. Estams pavyko rezultatą išlyginti 74 minutę, tačiau jau po minutės Darius Zubauskas vėl išvedė mūsiškius į priekį.

Šeimininkams viltis kovoti dėl pergalės sugrįžo 79 minutę, kai Edgaras Utkus nukreipė kamuolį į savus vartus. Visgi D. Kodz netrukus vėl pasižymėjo ir mūsiškiams pavyko išsaugoti teigiamą rezultatą.

Antros kontrolinės rungtynės prieš estus Taline numatytos kovo 26-ąją, nuo 12:30 valandos.

Rungtynių statistika

Estija – Lietuva U19 2:3 (0:1)

Talinas, Estijos futbolo sąjungos maniežas

Teisėjas – Karl Koppel (Estija)

Įvarčiai: 74 min. Alex Matthias Tamm (Estija U-19); 45 ir 82 min. Dominyk Kodz, 75 min. Darius Zubauskas, 79 min. (į savus vartus) Ernestas Mockus (Lietuva U-19)

Įspėti: 68 min. Markus Soomets (Estija U-19); 8 min. Deividas Raulinaitis, 32 min. Matas Ramanauskas, 84 min. Karolis Uzėla (Lietuva U-19)

Lietuvos U-19 vaikinų rinktinės startinė sudėtis: Arijus Bražinskas, Ernestas Mockus, Deividas Raulinaitis, Matas Ramanauskas, Dominyk Kodz, Justas Marazas, Artur Dolžnikov, Karolis Uzėla, Gustas Gražiunas, Titas Aukštuolis, Neilas Urba. Atsarginiai: Kajus Urbietis, Vilius Armalas, Benas Šatkus, Darius Zubauskas, Nauris Petkevičius, Arnas Paura, Erik Germanovič.

U-19 rinktinė rengsis Europos čempionato atrankai

Lietuvos U-19 (devyniolikmečių) futbolo rinktinė šią savaitę pradės pasirengimą Europos čempionato atrankos varžyboms, o vyriausiasis treneris Antanas Vingilys paskelbė 19 žaidėjų sąrašą.

Rinktinė susirinks į stovyklą Palangoje ketvirtadienį, o kitą savaitę išvyks į Maltą, kur vyks atrankos turnyras. Jame lietuviai susitiks su Belgijos (lapkričio 14 d.), Prancūzijos (lapkričio 17 d.), ir Maltos (lapkričio 20 d.) komandomis. Dvi geriausios grupės komandos žengs į elitinį atrankos etapą.

Lietuvos komandos kandidatų sąraše yra šeši legionieriai: vartininkas Kajus Urbietis („Matelica“, Italija), saugai Karolis Uzėla (Feraros SPAL, Italija), Edgaras Utkus („Monaco“, Prancūzija), Vilius Piliukaitis („Blackburn“, Anglija), puolėjas Jonas Bičkus („Levante“, Ispanija) bei naujokas Tomas Kalinauskas („Conquest“ akademija, Anglija).

„Į rinktinę pavyko pakviesti visus norimus futbolininkus, tačiau kai kuriems iš jų, pavyzdžiui A lygoje žaidžiantiems žaidėjams, ar Karoliui Uzėlai, gali tekti prisijungti prie rinktinės vėliau dėl įsipareigojimų klubams. Džiugu, kad užsienyje žaidžiantys futbolininkai gauna pasireikšti savo komandose, tačiau turime NFA žaidėjų, kuriems sezonas baigėsi prieš kelias savaites, tad reikės įvertinti jų pasirengimą stovyklos metu“, – pasakojo A. Vingilys.

Treneris taip pat atskleidė, kad naujokas T. Kalinauskas į rinktinę atvyks dėka Tomo Danilevičiaus pradėto skautingo projekto, padedančio emigrantų vaikams prasiskinti kelią į Lietuvos jaunimo rinktines: „Jį pakvietėme į peržiūrą prieš tris savaites ir jis sėkmingai užsirekomendavo. Tomas gali žaisti atakuojančio krašto saugo ir vidurio saugo pozicijose, tokio futbolininko mums ir trūko. Pamatysime, kaip jam seksis šioje stovykloje“.

Lietuvos rinktinės lauks nelengvas iššūkis prieš reguliariai Europos čempionatų finaliniuose etapuose žaidžiančią Prancūzijos rinktinę bei vienus geriausių senojo žemyno futbolininkų išugdančią Belgiją. Tačiau A. Vingilys laukia ateinančių akistatų kovingai nusiteikęs.

„Šie metai mūsų komandai buvo tikrai geri. Rinktinė solidžiai sužaidė Valentino Granatkino turnyre, taip pat pademonstravo kokybišką žaidimą Baltijos taurėje – ją sutrukdė laimėti smulkios klaidos dvikovoje su Latvija. Tai mus dar labiau veda į priekį. Žinome su kuo susidursime Maltoje, bet nesiruošiame būti pastumdėliai – žaidėjai ir trenerių štabas yra motyvuoti bei pasirengę kovai iki paskutinių minučių“, – teigė treneris.

Nuo ketvirtadienio iki pirmadienio Lietuvos U-19 rinktinė treniruosis Gargždų stadione. Toks sprendimas buvo priimtas paaiškėjus, jog rungtynės Maltoje bus žaidžiamos ant dirbtinės dangos aikštės.