Moderatorius: Respublik

Re: Markus Palionis

Standartinė karys » 2016 Kov 13 11:52

Primirštas M.Palionis įmušė Vokietijoje

Lietuvos futbolininkas Markus Palionis, apie kurį pastaruoju metu girdėdavome nedaug, įmušė įvartį Vokietijos ketvirtojo diviziono pirmenybėse (Regionalliga), Bavarijos regiono lygoje.

Lietuvio gynėjo atstovaujamas Rėgensburgo "Jahn" klubas namie 4:0 pranoko "Illertissen".

"Jahn" komandos kapitono pareigas einantis M.Palionis įmušė įvartį galva per teisėjo pridėtą pirmo kėlinio laiką. Antrame kėlinyje šeimininkai pelnė dar tris įvarčius.

Po šios pergalės "Jahn" su 46 taškais išliko 2 vietoje ir 1 tašku atsilieka nuo lyderio Burghauzeno "Wacker", kuriame M.Palionis žaidė 2006-2008 metais. Be to, "Jahn" futbolininkai ir rungtynėmis mažiau žaidę.

28 metų M.Palionis šį sezoną Bavarijos regiono lygoje sužaidė 21 rungtynes ir spėjo įmušti 3 įvarčius.

Gynėjas porą kartų (2008 ir 2013 m.) buvo kviečiamas į Lietuvos rinktinę, bet joje neįsitvirtino. 2013 metais Csabos Laszlo vadovautoje rinktinėje per draugiškas rungtynes su Albanija (1:4) M.Palionis žaidė labai nesėkmingai, o vienas varžovų įvartis buvo užfiksuotas kaip jo smūgis į savo vartus.

Nuo 8 metų Vokietijoje gyvenančiam M.Palionui buvo žadama perspektyvi ateitis. Jis buvo patraukęs Miuncheno "Bayern" klubo dėmesį, tačiau jame "neužsikabino". Vėliau lietuvis atstovavo "Wacker", Drėzdeno "Dynamo", "Paderborn", o 2014 metais atvyko į Rėgensburgą.
karys

Pranešimai: 5908
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Standartinė Respublik » 2016 Rgp 08 17:58

M.Palionis buvo išvarytas iš aikštės, o jo ekipa šventė pergalę

Sunkią pergalę trečioje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje šventė Rėgensburgo "Regensburg" klubas, kuriame kapitono pareigas užima lietuvis Markus Palionis. Antrojo turo rungtynėse lietuvio klubas išvykoje rezultatu 4:3 palaužė "Sonnenhof Grossaspach" klubą ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Abi ekipos rungtynes baigė dešimtyje - lietuvio klubo varžovai dešimtyje žaidė nuo 74-osios minutės, o 81-ąją iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvytas ir M.Palionis.
Respublik

Pranešimai: 1644
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Standartinė Tobex » 2017 Geg 28 18:56

Palionis per žingsnį nuo to, kad antrą kartą karjeroje pakiltų į II bundės lygą.
Jo komanda dabar žaidžia playofus su Miuncheno klubą ir gali kilti aukštyn, nors tik šį sezoną pakilo iš IV į III lygą.

Palionis ten buvo pagrindinės sudeties žaidėjas, bet sezono pradžioje patyrė rimtą traumą ir dabar kiekvienose rungtynėse kylą nuo suolo. Manau vėl galėtų būti svarstomas kaip variantas rinktinei.

Standartinė Dominho » 2017 Geg 31 17:44

Gal kas zino kodel jis nera kvieciamas i rinktine? Ar nesvarstomas tarp kandidatu?
Dominho

Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2017 Geg 31 17:42

Standartinė Tobex » 2017 Geg 31 17:56

Ilgą laiką žaidė 3, 4 lygoje vokiečių, o kai buvo antroje tai traumuotas ilgai buvo. Po to kai buvo pakviestas tai sufeilino per draugiškas rungtynes.

Matas rašė:Kažkaip abejoju ar gaus sužaisti 2 Bundėj

Draugiškose žaidžia. Nenoriu sumeluoti, bet lyg ir kamondos kapitonu buvo, tai tikriausiai nemes pačio pirmo iš komandos. Bus rotacijos žaidėjas arba bent suolo šildytojas.
Tobex

Standartinė karys » 2017 Lie 20 08:39

Tobex rašė:

kad buvo tai 100 proc., gal vis dar ir tebėra...
karys

Standartinė Tobex » 2017 Lie 30 10:19

2017/2018 Jahn Regensburg (Vokietija) Bundesliga 2 -
2016/2017 Jahn Regensburg (Vokietija) Liga3 - 9 rungtynės
2015/2016 Jahn Regensburg (Vokietija) Regionalliga - 33 rungtynės, 1 raundona kortelė;
2014/2015 Jahn Regensburg (Vokietija) Liga3 - 22 rungtynės;
2013/2014 Traumuotas
2012/2013 Paderborn (Vokietija) Bundesliga 2 - 5 rungtynės;
2011/2012 Paderborn (Vokietija) Bundesliga 2 - 13 rungtynių;
2010/2011 Paderborn (Vokietija) Bundesliga 2 - 22 rungtynės, 2 raudonos kortelės;

JAHN REGENSBURG 0 - 1 NÜRNBERG

Palionis buvo po keitimo pasirodė 84minutę.
Tobex

Standartinė Tobex » 2017 Gru 03 19:06

Vėl traumą išsigydė ir po 3 mėn pertraukos gabo progą palakstyti aikšteje. Pasirodė po keitimo.
Komanda laimejo 1-0 ir gerai varo antroje bundėje