Ačiū, kolega, už šviežienas. 8-) Tik klaida pas Jus, nes I etapas šiuo atveju yra 1/32 f.

O kad nereikėtų daug ginčytis ir laužyti galvą: Komandų, burtų keliu patekusių į šešioliktfinalį, sąrašas: (Tie, kur be kovos, dykai, eina į II etapą.)

2018 Bal 28 12:12

LFF taurėje - lengvos pergalės, pratęsimai ir baudinių serijos
2018.04.27 21:13

Stadionuose startavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro kovos.

Pergales iškovojo bei į kitą etapą jau žengė Šiaulių futbolo akademija, Alytaus “Dainava”, Gargždų "Banga", Kybartų "Sveikata" ir Vilniaus "Panerys".

Šiaulių FA komanda išvykoje rezultatu 6:3 įveikė Akmenės “Cemento” komandą, o Alytaus “Dainava” Dzūkijos derbyje net 7:0 sutriuškino Varėnos “Merkio” komandą. Šiaulių ekipoje po du įvarčius pelnė Vytautas Mituzas ir Ernestas Gerulskis, vieną pridėjo Kristupas Petravičius, o kartą Akmenės komanda kamuolį į savo vartus nukreipė pati. Jų komandoje pasižymėjo K.Janutis, T.Lukošius ir D.Griškevičius.

Gargždų "Banga" po 11 metrų baudinių serijos rezultatu 4:3 įveikė Telšių "Džiugo" komandą.

Tuo metu Kybartų "Sveikata" išvykoje užtikrintai susitvarkė su Vilniaus "Geležinio vilkopo" komanda ir mačą laimėjo net 8:0, o Vilniaus "Panerys" kiek netikėtai 4:1 įveikė Klaipėdos "Koralo" komandą.

Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/403167 ... iu-serijos" onclick="window.open(this.href);return false;

2018 Bal 30 15:48

Biržų "Širvėna" - "Vilniaus Vytis" 0:2 (0:1)
2018 balandžio 29 d. Biržai

"Vilniaus Vytis": K. Čirba, A. Korsakas, R. Juška (A. Bukovskis), L. Valvonis, I. Kunickas (K. Gusočenko), G. Paulauskas (E. Lotužys), J. Moroz (V. Ruzgas), M. Makutunovičius, P. Oiaran, M. Kardokas (D. Malžinskas), N. Misiuk;

Rungtynes vilniečiai pradėjo kiek prisnūdę, tačiau net ir tada sugebėjo sukelti kelis pavojus prie šeimininkų vartų, bet jų neišnaudojo. Tuo tarpu šeimininkai laukė savo progų greitose atakose, kurių turėjo vos keletą. Pirmas dvikovos įvartis krito maždaug kėlinio viduryje, kai po standartinės situacijos visiškai laisvas likęs Markas Kardokas galva pasiuntė kamuolį į vartus. Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir viskas buvo nukelta į antrąją mačo dalį.

O ta antroji mačo dalis svečiams prasidėjo ne itin pozityviai - už kalbas su teisėju raudoną kortelę prieš save išvydo N. Misiuk, tokiu būdu palikdamas komandą žaisti mažumoje. Tačiau žaidimas per daug ryškiai nesikeitė ir Vyčiai toliau turėjo tam tikrą žaidybinę persvarą bei kūrė progas, kurių geriausios neišnaudojo E. Lotužys - po sumaišties baudos aikštelėje šis atsidūrė visiškai laisvas prieš tuščius varžovų vartus, tačiau kažkokiu būdu sugebėjo pataikyti į virpstą. Gerai, kad tai vilniečiams per daug nekainavo - tas pats M. Kardokas neilgai trukus sulaukė dar vieno skerso perdavimo ir dar kartą smūgiu galva nuginklavo oponentų vartininką. Per likusį laiką nieko įsimintino nebeįvyko ir Vyčiai užsitikrino vietą LFF Taurės šešioliktfinalyje

2018 Geg 02 13:26

Plikių Sakuona 2 - 1 Baltijos FA

Plikių "Sakuonos-Rūgusio pieno kaimo" futbolo legendos peržengė pirmą Lietuvos futbolo taurės barjerą, kuriuo buvo jaunikliai iš Baltijos futbolo akademijos.

Kaimiečiai vilniečius nesistengė sutriuškinti (gi kultūringi yra), todėl tenkinosi gražia, malonia, kuklia pergale 2:1. Kam gniuždyti jaunuosius futbolo meistrus iš sostinės, gal kada nors ginsiančius valstybės nacionalinės rinktinės garbę...
Visi svarbiausi reikalai buvo pertraukos - antroje varžybų dalyje. 51 min. galva kamuolį į BFA tvirtovę įnešė legendų legenda Audrius Tolis, o antrąjį įpliekė iš to paties taško dar viena futbolo megažvaigždė Dariukas, jis gi dar kartais būna ir Darius Grigaitis.

Antrą įvartį Plikių spirdžiai įmušė likus nedaug laiko. Buvo nežmoniškai karšta ir nesinorėjo dar pusvalandį murdytis saulėje, o be to, alus kaito bagažinėje ir šašlykai jau čirkškėjo Rūgpienių kaimo fazendoje.
Nu, žodžiu, dabar lauksime kito burtų traukimo. Vieni nori Kretingos Minijos, kiti - Klaipėdos Atlanto, treti - Marijampolės Sūduvos. Koks skirtumas ką nugalėti...

2018 Geg 02 13:41

BALTAI 0 - 1 SAULININKAS

Pasiekta pergalė LFF Taurės pirmojo etapo rungtynėse! Minimaliu skirtumu - 1:0 nugalėti Kaišiadorių „Baltai“! Vienintelio įvarčio autorius Marius Ambrazevičius!

2018 Geg 03 18:12

IŠTRAUKTI 2018 M. TAURĖS SEZONO ANTRO ETAPO (ŠEŠIOLIKTFINALIO) BURTAI

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje Vilniuje buvo ištraukti 2018 metų LFF taurės antrojo etapo burtai, kurie suvedė 32 komandas į 16 porų.

Burtų ceremonijoje dalyvius padėjo išaiškinti futbolo entuziastas ir mėgėjų klubo FK „Prelegentai“ puolėjas Linas Zareckas „Choras“.

Antrojo etapo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 24–28 dienų laikotarpiu.

II-ojo etapo porų sąrašas:

17. Versmė (Elektrėnai) – Tera (Vilnius)

18. Pramogos-SC (Gargždai) – Banga (Gargždai)

19. Kupiškis (Kupiškis) – Hegelmann Litauen (Kaunas)

20. Minija (Kretinga) – Žalgiris (Vilnius)

21. Vytis (Vilnius) – Atlantas (Klaipėda)

22. Viltis (Vilnius) – Utenis (Utena)

23. Kėdainiai (Kėdainiai) – Stumbras (Kaunas)

24. Saned (Joniškis) – Dainava (Alytus)

25. Top Kickers (Vilnius) – Kauno Žalgiris (Kaunas)

26. Sakuona-Rūgpienių kaimas (Plikiai) – Nevėžis (Kėdainiai)

27. Panerys (Vilnius) – Trakai (Trakai)

28. Šilas (Kazlų rūda) – Pakruojis (Pakruojis)

29. Saulininkas (Šiauliai) – Jonava (Jonava)

30. Šiauliai (Šiauliai) – Sūduva (Marijampolė)

31. Panevėžys (Panevėžys) – Palanga (Palanga)

32. Babrungas (Plungė) – Sveikata (Kybartai)

„Sūduva“ galingai pradėjo LFF taurės turnyrą

Marijampolės „Sūduva“ per LFF taurės turnyro 1/16 finalo rungtynes išvykoje su LFF II lygos Pietų zonoje rungtyniaujančia futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda neturėjo didesnio vargo ir iškovojo pergalę rezultatu 7:0 (3:0).

Rungtynes marijampoliečiai pradėjo neįprasta sudėtimi – nuo pirmųjų minučių žaidė Ivanas Kardumas, Marko Iharošas, Algis Jankauskas, Darius Isoda, Aleksandaras Živanovičius, Povilas Leimonas, Bruno Dybalas, Alassane’as N’Diaye, Sergejus Amirzianas, Rigino Cicilia ir Karolis Laukžemis.

Vis dėlto Lietuvos čempionų prašaumas buvo akivaizdus ir jau iki pertraukos buvo pelnyti 3 įvarčiai. 27 min. savo pirmąjį įvartį Lietuvoje baudos smūgiu iš 20 m atstumo pelnė brazilas B. Dybalas, 33 min. po tolimo A. Jankausko perdavimo pasižymėjo A. N’Diaye, o 34 min. geru būtent Šiaulių akademijos auklėtinio S. Amiriziano perdavimu pasinaudojo R. Cicilia.

Po pertraukos net 3 įvarčius pridėjo K. Laukžemis, kartą pasižymėjo D. Isoda.

Šios rungtynės tapo puikia proga išbandyti save pagrindinėje „Sūduvos“ komandoje jauniems žaidėjams. Marijampoliečių vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę įleido Liną Ovčinikovą (18 metų), Žygimantą Pečkį (17 m.), Džiugą Omilevičių (16 m.) ir vartininką Vilių Stebrį (18 m.).

Po rungtynių Šiauliuose „Sūduvos“ futbolininkai išsiskirstys trumpų atostogų. Kitas rungtynes A lygos lyderiai žais birželio 16 dieną išvykoje su „Palanga“.

2018 Geg 26 15:18

Kazlų Rūdos „Šilo“ ir „Pakruojo“ prireikė pratęsimo, po kurio rezultatu 2:1 pergalę iškovojo mūsų klubas.

[1-1] 29` Andrei Arochka
83` Donatas Strockis raudona korta (už antrą geltoną)
[1-2] 92` Vaidas Viktoravičius

APIE RUNGTYNES

8-ąją minutę „Šilą“ į priekį išvedė Evaldas Grigaitis, tačiau dar pirmame kėlinyje pusiausvyrą atstatė Andrei Arochka. Po pirmojo kėlinio buvo lygu 1-1.

83-ąją minutę „Pakruojis“ liko be antrą geltoną kortelę gavusio Donato Strockio. Per likusį laiką rezultatas nepakito. Lygu 1-1.

Buvo žaidžiamas pratęsimas. Vos prasidėjus pratęsimui įvarčiu pasižymėjo Vaidas Viktoravičius. Kaip vėliau pasirodė – jo smūgis tapo pergalingu. 2-1, mūsų naudai!!!!!!!

2018 Geg 27 12:55

Didžiausia staigmena taurėje kol kas užfiksuota Vilniuje, kur antros lygos Vilniaus „Viltis“ rezultatu 1:0 palaužė Pirmoje lygoje rungtyniaujantį Utenos „Utenio“ klubą

Kiti rezultatai:
Plikių „Sakuona-Rūgpienių kaimas” 1:5 Kėdainių „Nevėžis“
Kretingos „Minija“ 0:3 Vilniaus „Žalgiris“
FK „Kėdainiai“ 0:6 Kauno „Stumbras“
Vilniaus „Vytis“ 1:7 Klaipėdos „Atlantas“
Plungės „Babrungas“ 5:3 Kybartų „Sveikata“

Plačiau skaitykite: https://www.futbolas.lt/naujiena/403338 ... s-plungeje" onclick="window.open(this.href);return false;

2018 Geg 28 10:34

TAURĖS LAIMĖTOJAI KĖDAINIUOSE LAIMĖJO BE DIDESNIO VARGO
2018 m. gegužės 27 d. http://fcstumbras.lt/taures-laimetojai- ... nio-vargo/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai trofėjaus gynybą pradėjo pergalingai – antrojo etapo rungtynėse svečiuose kauniečiai 6:0 (3:0) sutriuškino vietos „Kėdainių“ komandą.

Šiose rungtynėse „Stumbrui“ teko ne pats rimčiausias varžovas – „Kėdainiai“ varžosi tik ketvirtame pagal pajėgumą šalies futbolo divizione.

Kaip ir priklauso futbolo mėgėjams, varžovai į stadioną pradėjo rinktis likus maždaug valandai iki rungtynių, o mačo metu niekas nepadavinėjo kamuolių.

Mariano Barreto į aikštę išleido neįprastą sudėtį – savo šanso pagrindinės komandos startinėje sudėtyje šį kartą sulaukė vartininkas Giedrius Kvedaras, gynėjas Vilius Armalas, saugas Ibrahima Sory ir puolėjas Alsenijus Bah. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė ir jaunieji Mantas Adomėnas, Simas Gedžiūnas, taip pat Miguelis Sousa.

Pačios rungtynės sunkioje Kėdainių dirbtinės dangos aikštėje vyko praktiškai į vienus vartus. Nors varžovai stengėsi ir kovojo iš paskutiniųjų, tačiau lygių skirtumas buvo akivaizdus.

Jau 12-ąją minutę galva įmušė Jardelis Nazare, o po dar dešimties minučių neklydo vienas prieš vartininką išbėgęs Alsenijus Bah. Kėlinio pabaigoje puikų įvartį pridėjo ir Kgaogelo Sekgota – 3:0.

Po pertraukos M. Barreto iš karto atliko keletą keitimų, tačiau žaidimas nepasikeitė. Du įvarčius po pertraukos pridėjo Levanas Matčarašvilis, o kartą džiaugėsi ir Marcosas Junioras. Po rungtynių futbolininkai vieni kitiems paspaudė rankas ir palinkėjo sėkmės.

Kauniečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 6:0, o su kuo žais kitame etape paaiškės po burtų traukimo ceremonijos.

Po šių rungtynių futbolininkai išleisti trumpų atostogų, po kurių vėl kibs į darbus ir ruošis debiutui UEFA Europos lygoje.

2018 Geg 28 11:25

Nu kad seimininkais buvo kikeriai, o A lyga sveciavosi. Tik rezultatas teisingai uzrasytas - laimejo sveciai :)

2018 Geg 28 11:29

3 - 1, o suvesta, kad 0-1
FK Elektrėnų Versmė
Gegužė 26 d., 09:16 ·
FK "Elektrėnų Versmė" - FK "Tera" 3:1 (0:1).

Įvarčiai: 80min. J.Dranginis, 85min. V.Zemleckas (B.Buzevičius) ir 87min. A.Streckis (J.Dranginis). Varžovai pasižymėjo 20min. Vakar LFF taurės rungtynėse nugalėjome II lygos FK "Teros" ekipą ir patekome tarp 16 stipriausių Lietuvos komandų. Pirmajame kėlinyje vyko lygo kova, abi komandos daug klydo, žaidimas nesiklijavo. 20min. klystame ir leidžiame varžovams pelnyti įvartį. Antrajame kėlinyje daugiau atakuojame, bet žaidybinės persvaros įgyti nepavyksta. Lemtingos tampa paskutinės 10 rungtynių minučių. 80min. J.Dranginis išlygina rezultatą, pamatom kad varžovai šiek tiek pasimetę, puolam atakuoti toliau ir 85min. po kampinio smūgiu galva pasižymi V.Zemleckas, o dar po poros minučių mūsų persvarą padidina A.Streckis. Sunki, bet pelnyta pergalė.