Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2018 Bal 29 15:29

na brazilas sužaidė ir įvartį sukrapštė, bet didesnio įspūdžio nepaliko

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 08 22:16

na neprastai KŽ sujudėjo, biškį atsispyrė nuo dugno. Naujokas brazilas tvarkingai išnaudojo momentą ir Mikelionis puikiai patraukė penalkę - kaip katė pačiupo kamuoliką :D

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 10 12:18

Jo, brazilas kol kas puikiai. Visai netikėtai neblogai išėjo į gerą ta situacija su Raginio nusodinimu.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 13 20:22

Jo, brazilas kol kas puikiai. Visai netikėtai neblogai išėjo į gerą ta situacija su Raginio nusodinimu.
įdomus jis toks, dar nelabai aiškūs. Gali būti, kad komandoje, kuri žaistų kitokio stiliaus žaidimą labiau atsikleistų. Matosi, kad kažką turi, iš gero klubo atėjo.
Žalgiriui labiau reikėtų Elivelto stiliaus brazilo, šis toks labiau užbaigimo stadijos.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 13 20:26

Aplamai aš Čepo nemegėjas, man nepatinka žiūrėto jo komandų žaidimą.
Jei daug kam nepatink Pilibaitis, nes jis toks nelabai techniškas,bet juodadarbis, kuris žaidžia į kaulą, užsivedęs, nei savęs, nei kito netausoja.
Tai man Čepas toks pat treneris, juodadarbis, visada užsivedęs, savęs netausoja tai nori, kad ir žaidėjai netausotų, bet atrodo silpnokas kai reikia schemas kurti.
Na ir man tas, kažkurio Žalgirio žaidėjų palyginimas, ilgai įstrigęs bus, kur kai paprašė palyginti airį ir Čepą.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 13 21:14

Jo, brazilas kol kas puikiai. Visai netikėtai neblogai išėjo į gerą ta situacija su Raginio nusodinimu.
įdomus jis toks, dar nelabai aiškūs. Gali būti, kad komandoje, kuri žaistų kitokio stiliaus žaidimą labiau atsikleistų. Matosi, kad kažką turi, iš gero klubo atėjo.
Žalgiriui labiau reikėtų Elivelto stiliaus brazilo, šis toks labiau užbaigimo stadijos.
Na, jeigu turėtume išskirtinai greitus krašto saugus, kad ir debilavoto Upsto pavidale, tai aš apskritai mieliausiai paimčiau Laukžemio stiliaus puolėją, kuris puikiai užsikabina už kamuolių ir dengia juos kūnu provokuodamas pražangas arba puikiai atmetantis ant kontros pasijungiantiems wingeriams. Dabar situacija tokia, kad greitu wingeriu vadintis pretenduoja nebent Raginis, kurio forma ir tai nuėjus šiknon, o Čepas, paskaitęs matomai forumą, žaidžia trim gynėjais tai geriausias variantas tikrai būtų driblingą mokantis Elivelto stiliaus žaidėjas. Figuereido man yra toks klasikinis strikeris, kuris gerai nieko nedaro lyg, išskyrus muša į vartus ir jaučia poziciją. Dar yra Mickevičius, kuris mano nuomone yra labai protingas puolėjas, turintis ir greičio, tik nulį technikos.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 13 21:18

Aplamai aš Čepo nemegėjas, man nepatinka žiūrėto jo komandų žaidimą.
Jei daug kam nepatink Pilibaitis, nes jis toks nelabai techniškas,bet juodadarbis, kuris žaidžia į kaulą, užsivedęs, nei savęs, nei kito netausoja.
Tai man Čepas toks pat treneris, juodadarbis, visada užsivedęs, savęs netausoja tai nori, kad ir žaidėjai netausotų, bet atrodo silpnokas kai reikia schemas kurti.
Na ir man tas, kažkurio Žalgirio žaidėjų palyginimas, ilgai įstrigęs bus, kur kai paprašė palyginti airį ir Čepą.
Na taip, šitai apie Čepą jau senai aišku. Bet senai aišku yra ir tai, kad norint lygoj išlikt daug labiau praverčia treneris motyvatorius. Kartais aišku užtenka neturėt skolų ir aštuntos vietos, norint lygoj išlikt ;) Čepas gali į asistentus McKinstry pasiimt, būtų idealus duetas.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 13 21:54

Iš tų trijų mačų man pasirodė, kad Figueiredo yra massive upgrade'as lyginant su Mickevičium. Bet čia gal dėl to, kad aš nemėgėjas tokio plano žaidėjų kaip Mickevičius ar Krušnauskas.
O šiaip.. Manau norint mušti įvarčius prieš tokias komandas kaip Palanga, tikrai ne Kloniūną, Pilibaitį ir Paulių vienu metu aikštėj reikia laikyti. Bet kai ant suolo nebepabėgantis Mamaevas tik, tai nieko čia ir neprigalvosi.

Tomasson
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2016 Sau 13 19:51
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 19 10:15

Teko nugirsti, kad Malakas out.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 19 14:56

Teko nugirsti, kad Malakas out.
tikriausiai

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 30 14:01

Paėjo su burtais taurėj. Reikia eit Stumbro keliu į Europą.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 30 19:23

man įdomiau kaip (ar) KŽ pasistiprins vasarą. Aš spėčiau, kad BC Žalgiriui pagerinus finansinę situaciją, futbolo komandai taip pat turėtų kažkiek daugiau pinigėlių nubyrėti. Na jei ne šį sezoną, tai kitą

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 30 19:45

Manau, kad BC Žalgiriui FK yra visiškai p* ir joks finansavimas nedidės. Svarbu varnelę užsidėt, kad savivaldybės pinigus patys galėtų skirstyti.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 30 19:51

Manau, kad BC Žalgiriui FK yra visiškai p* ir joks finansavimas nedidės. Svarbu varnelę užsidėt, kad savivaldybės pinigus patys galėtų skirstyti.
pamatysim kaip čia bus. Gal ir tavo nuomonė pasitvirtins. Man kažkaip atrodo kad BC Žalgirio vadovybė nedaro bile kaip bile ko, tai tikiuosi geriausio J

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2018 Geg 30 21:04

Nemanau, kad jie patys nežino ar didins ar nedidins finansavimo. Šiemet tikslas mid table. Pažiūrėsim kaip seksis tai pasiekti, svarbu nedaryt nesamonių su Čepu, ir duot jam dirbt.

Grįžti į