EDOZIE CHRISTIAN
CHIDERA

2018 Kov 26 11:52

PAKRUOJIEČIŲ TROŠKIMAS – ŽINGSNIS AR DU Į PRIEKĮ

„Pasikeitė maždaug pusė komandos“, – kiek pamąstęs konstatavo „Pakruojo“ futbolo klubo vadovas Rimantas Čeponis. Praėjusį sezoną devintąją vietą Pirmoje lygoje užėmusi nedidelio miestelio komanda kol kas net pati sunkiai įsivaizduoja, ko iš savęs tikėtis.

Iš trijų rezultatyviausių praėjusio sezono žaidėjų komandoje liko tik vienas – Pakruojo futbolo simbolis dar nuo „Kruojos“ laikų Aivaras Bagočius. Kiti du išvyko. Ukrainietis Mykola Barba, palikęs ginti „Pakruojo“ garbę savo brolį Vadimą, grįžo namo į Ukrainą, o Edgaras Stankevičius kartu su Mariumi Butėnu ir Arūnu Šteinu pasuko į Pirmoje lygoje debiutuosiantį „Kupiškį“. Neliko ant Kruojos krantų ir patyrusio gynėjo Valdo Pocevičiaus – jis karjerą tęs Gargždų „Bangoje“.

„V.Pocevičių ir atraminį saugą M.Butėną – kadangi ši pozicija mūsų komandoje probleminė – norėjome išsaugoti labiausiai, Bet M. Butėnas kažkaip visada būdavo kartu su E. Stankevičiumi, šįkart jie priėmė tokį sprendimą“, – guodėsi R. Čeponis.

Atsiradusias spragas „Pakruojo“ treneris Aidas Dambrauskas bandys kaišyti naujais legionieriais – ukrainiečiu Maksimu Pirogovu ir atraminiu saugu iš Afrikos, kuris turėtų spėti prisidėti prie komandos iki sezono pradžios, bei šiauliečių desantu.

Šį sudaro iš Telšių „Džiugo“ arčiau namų grįžę saugas Edvinas Jasaitis ir puolėjas Vaidas Viktoravičius, taip pat – gynėjas Ernestas Pilypas. „Šiauliuose“, dar tais laikais, kai Saulės miesto komanda varžėsi A lygoje, yra rungtyniavęs ir perspektyvus pakruojietis Deividas Šešplaukis, su kuriuo klubas sudarė dvejų metų sutartį.

Iš naujokų ir pernykščio gynybinio branduolio – olando vartininko Jordy van de Corputo, Donato Strockio, Aivaro Renuso – „Pakruojis“ turėtų lipdyti komandos stuburą. Nuo tada, kai iš A lygos pasitraukė lažybinių sandorių šmėklų persekiota „Kruoja“, naujoji Pakruojo komanda pirmojoje lygoje sužaidė tik vieną sezoną – pernykštį.

„Nežinau, kuri komanda stipresnė – praėjusio sezono ar dabartinė, – neslėpė R. Čeponis. – Bet tikiuosi, kad būsime vienu ar dviem laipteliais aukščiau nei pernai“. Lieka priminti – 2017-aisiais „Pakruojis“ buvo devintas lygoje.

2018 Bal 07 10:12

NEVĖŽIS 0 : 1 PAKRUOJIS
2018 04 06, 18:00, Kėdainiai
III (3) turo rungtynės

ĮVARTIS! [0:1] 48` Donatas Strockis

Pirmoji pergalė šių metų pirmenybėse. Trečias kartas nemelavo!!!

Po kovingo pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 0-0.

Pačioje antro kėlinio pradžioje vienintelį ir lemiamą įvartį pelnė Donatas Strockis.

2018 Bal 16 11:46

I LYGA 2018 4. turas
DŽIUGAS 3 : 4 PAKRUOJIS
Sekmadienis, 15-04-2018 14:00
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" stadionas, Telšiai
Žiūrovai: 250
Teisėjas: Ugnius Veprauskas Pirmas asistentas: Žilvinas Yla Antras asistentas: Justas Valatka Rezervinis teisėjas: Edgaras Citavičius
Teisėjų inspektorius: Gintautas Mirauskas

Įvarčiai:

2` ĮVARTIS! 0:1 Maksym Pyrohov

18` ĮVARTIS! 0:2 Vaidas Viktoravičius

56` ĮVARTIS! (IŠ 11 M. B.) 0:3 Donatas Strockis

Erikas Vainoras ĮVARTIS! 1:3 59`

Andrius Lipskis ĮVARTIS! 2:3 61`

Davydas ArlauskisĮVARTIS! 3:3 75` (IŠ 11 M. B.)

90+3 ĮVARTIS! (IŠ 11 M. B.) 3:4 Donatas Strockis

Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2018 kartus.

Pakruojo m. stadionas

Sekmadienio rungtynėse mūsų mylima komanda net 3-0 sutriuškino svečius iš Vilniaus.

Jau pačioje rungtynių pradžioje varžovai neleistinai gynėsi baudos aikštelėje ir užsidirbo baudinį.

Prie 11 m. žymos stojo komandos kapitonas Donatas Strockis. Jo smūgis buvo tikslus ir rezultatas tapo 1-0 mūsų naudai. (Y)

Edvinas Jasaitis gražiai sujklaidino varžovus ir tiksliai prasmūgiavo į vartus 35 minutę. 2-0!!!!

Antrame kėlinyje varžovai bandė kažką daryti, bet mūsų vyrai drausingai gynėsi ir atsakydavo pavojingais išpuoliais. Galiausiai standartą labai gražiu smūgiu išpildė komandos legionierius Maksym Pyrohov. Rezultatas tapo triuškinančiu 3-0!!!

SUNKI PERGALĖ NAMŲ STADIONE

Patys neparankiausi varžovai yra tie, kurie tave pažįsta. Dalis Kupiškio ekipos dar pernai vilkėjo mūsų komandos marškinėlius, todėl puikiai pažįsta mūsiškius. Tačiau tos žinios nepadėjo išsivežti bent taško iš Pakruojo.

Jau pačioje rungtynių pradžioje (3 min.) legionierius Maksym Pyrohov išvedė Pakruojo komandą į priekį. Likusią kėlinio dalį mūsiškiai bandė rezultatą gerinti, bet gan grubiai žaidę ir atakas stabdę varžovai neleido to padaryti. Pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 1-0.

Po pertraukos varžovų ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą. 58 minutę tą padarė Sheriff`as Mohammed`as, kurį Kupiškiui yra paskolinęs Kauno "Stumbras". Po įvarčio tiek kupiškėnai, tiek mūsiškiai bandė perlaužti rungtynių eigą savo naudai. Pačioje rungtynių pabaigoje 88 min. mūsų komandos jaunais talentas Deividas Šešplaukis pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą pakuojo naudai. 2-1!!!! Per likusį laiką visos pavojingos atakos buvo užgesintos ir rezultatas nebepakito.

Deivido Šešplaukio šou.

Pirmame kėlinyje net du įvarčiu pelnė Pakruojo talentas Deividas Šešplaukis.

Antrame kėlinyje varžovai sugebėjo rezultatą sušvelninti iki 1-2, bet tada vėl smogė mūsų talentas Deividas, kuris pelnė trečią įvartį.
Po to varžovai neleistinai gynėsi baudos aikštelėje ir buvo proga pasižymėti nuo 11 m. žymos, bet smūgis tikslo nepasiekė.
Vis dėl to 88 minutė Edvinas Jasaitis sugebėjo pasižymėti ir rezultatas tapo 4-1.

PERGALĖ ALYTUJE!!!!!

Vakar vykusiose rungtynėse Alytuje iškovota sunki pergalę prieš dzūkus.

Kovingai prasidėjusiose rungtynėse vyko nuožmi kova. Kėlinio viduryje (24 min.) pavyko pasižymėti Pakruojo ekipai, kai kamuolį į vartus nukreipė Mantas Kazlionis. Vos po kelių minučių dar kartą krito įvartis, kai pasižymėjo Pakruojo FC legionierius Maksym Pyrohov. Per likusį laiką virė kova, tačiau rezultatas po pirmo kėlinio buvo 2:0 mūsų naudai.

Antro kėlinio pradžia susiklostė nesėkmingai, kai 52 min. krito įvartis į pakruojiečių vartus. Varžovams trumpam pavyko sušvelninti skirtumą. Pakruojiečiai nesutriko ir atsakė įvarčiu!!!!! 3-1, po Vaido Viktoravičiaus smūgio. Po įv arčio teko gintis nuo dzūkų atakų, o esant progai kylama į puolimą. Jau per pridėtą laiką dzūkai pakilo į lemiamą šturmą. Gynėjas Benas Spietinis pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą, bet netrukus teisėjas paskelbė apie rungtynių pabaigą. Rezultatu 3-2 šioje kovoje nugalėjo Pakruojo FC!!!!

Vyrai šauniai sukovojo. Po šios pergalės mūsų komanda yra trečioje vietoje, o dzūkai atsidūrė šeštoje.

Primename, kad sekančias rungtynes Pakruojo FC žais namuose, birželio 17 d. (sekmadienį) 13 val. su Kauno Stumbro B ekipa.

PIRMYN, PAKRUOJI!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 lyga: DFK Dainava - Pakruojis | Interviu su E.Bagočiumi [2018-06-10] (E.Bagočius (?))

1 lyga: DFK Dainava - Pakruojis | ivarčiai [2018-06-10]

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

2018 Bir 18 12:16

Pakruoji gali papildit zaidejas is Stumbro paskolintas Kupiskui,afrikos uzves :D :D

2018 Bir 25 10:28

Kilančios žvaigždės buvo sudarotos, kaip šilta vilna. Prie 3-1, Pakruojo puolėjas neįmušė dukart viens prieš vieną

2018 Bir 25 10:33

per daug susijaudinis buva tasai puolėjas, tai kojytės sudrebėja. ;)