GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 01:34

Tai ka as ir noriu pasakyti pirmu sakiniu - kas is to, kad prinaturalizuosi, vis tiek zaisti gales tik vienas (?). O jei imant tautiecius be pilietybes is uzsienio, taipogi, rasi labai nedaug, nebent gaudyti iseiviu jaunima, kurie jau dabar treniruojasi ir zaidzia.
Kiekviena mazesne (bet turtingesne) rinktine galetu prisirinkti naturalizuotu, bet rinktines todel ir yra rinktines, kad uzsienio pagalba gali buti labai minimali.
o siaip nelabai supratau ka Psichologas sako, nes siaip nei kazkas panikuoja nei priestarauja - sakau tendencijas, kurios vyksta. O ukrai ar rusai tai vienas ir tas pats, vis vien ne lietuviai... Pridek dar potencialius afrikiecius ir siaip visokius pabegelius, tai gal ateityj tikrai suklestes Lietuvos futbolas ju deka :D

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 01:42

Ne vis tik reikėtu kažką daryti, prisiminkim FC Vilnių, Visagino Interą, kai viskas važiavo subinyn buvo grynas jaunimas iš ten nemažai kas išaugo gana neblogo, tai manau būtų naudingą, kaip aname komentare rašiau įkurti federacijai klubą vien iš jaunių ir leisti jiems žaisti A-lygoje. Nustatyti projekto terminą dešimčiai metų ir žiūrėti gal kas išaugs, nes nu pasižiūri buvo ir tas limitas legionierių, nulis sveikų buvo ir tas limitas nuimtas vis tiek tas pats šūdas, klubai vis tiek norėdami didesnės konkurencijos tik vienam kitam tam jauniui leidžia pasireikšti, pagrindą sudaro jei ir lietuviai, bet vyresni žaidėjai, o jauniai tokie ant keitimo ar užnugaryje, pažiūrėkim ir į tą patį Vilniaus Žalgirį, kas iš to, kad to jaunimo yra, jei norint didesnės konkurencijos tiesiog negali leisti to jaunimo, o su jaunimo komandoje A-lygoje sudaryta vien iš lietuvių gal kažkas pasikeistų. Na reikia vis tik kažko griebtis.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 12:24

Vakar feisbūkoje užmačiau selfį, kur vienas gerai žinomas veikėjas nusipyšino sekančiai: pirma matosi "bizantietiškas" erelis, o antrame plane jo kreivas snukis. :evil: Pasižiūrėjau ir sublogavau. Šlykštu žiūrėti. Visų pirma dėl to erelio. Lietuvis su bizantišku ereliu, jau šlykštu. :evil:

Kol jūs verkiate dėl Lietuvos ir jos rinktinės, kiti veikėjai dėvi maikes su rusų, olandų, ispanų, anglų rinktinių simbolika. Turim mes barselonas, mančesterius ir brazilijas, korėjas. Jeigu taip elgtųsi kokia merga, tada suprasčiau. O kai rimti, drūti vyrai su svetimom maikėm, su mylimais kaimynais bičiuliaujasi, tada supratimas yra toks, kad dėjo ant visko ir mėgaujasi futbolu. Dėjo, aišku, ant lietuviško.

Kam ta LT rinktinė reikalinga ir kam turėtų širdį skaudėti? Neturim, neturėsim ir nereikia. :P
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2018 kartus.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 12:25

Normaliai užjudėjo jaunimas
https://www.futbolas.lt/naujiena/403748 ... bolininkai" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 12:27

Normaliai užjudėjo jaunimas
https://www.futbolas.lt/naujiena/403748 ... bolininkai" onclick="window.open(this.href);return false;
Dešras čiabuviams jie nučiupinėjo? :roll: :D Lukša prie jaunimo? Seni bezdaliai, o ne jaunimas. :D

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 13:37

:D :D :D

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 14:19

Matomai, ir vieni geriausiu esamos rinktines zaideju "deje" ant jos. Zino, kad rinktine cia vaziuoja tam, kad pailsetu ir prasiblaskytu vadovai, tai kodel neprasiblaskius ir jiems? Gaila tik, kad bandomas islaikyti aukstas rinktines "imidzas", nors cia tokia pat megeju rinktine, kaip ir ta pati Sri Lanka, tik zaidejai is profesionalesniu klubu.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 14:24

Lukšai jau rimtai reikėtų kabint bucus, matosi jau šūdą malti pradėjo, o apie jo elgesį tai galiu ir aš papasakoti, buvo jis mane užsipuolęs, siūlė į snukį, dar ten suvanot mane siūlė paskutiniame sezone Žalgirį. Labai profesionalu !

Behemoth'c
Pranešimai: 812
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 15:25

buvo jis mane užsipuolęs, siūlė į snukį, dar ten suvanot mane siūlė..
:D obuolys nuo obels netoli nurieda ;)

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 17:17

Lukšai jau rimtai reikėtų kabint bucus, matosi jau šūdą malti pradėjo, o apie jo elgesį tai galiu ir aš papasakoti, buvo jis mane užsipuolęs, siūlė į snukį, dar ten suvanot mane siūlė paskutiniame sezone Žalgirį. Labai profesionalu !
Gal nusipelnei?

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 17:31

buvo jis mane užsipuolęs, siūlė į snukį, dar ten suvanot mane siūlė..
:D obuolys nuo obels netoli nurieda ;)
negi toks pat debilas kaip jo tėvas?

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 10 20:31

Aš tuo metu nieko blogo neturėjau prieš tą žaidėją, apskritai man labai patiko kaip žaidėjas, tiesiog pakomentavau kad prastokai sužaidė vienas rungtynes, galėtų geriau, tai taip jis mane tada užsipuolė, iškeikė visaip ir pasiūlė primušti, po to atvejo, nebemėgau aš Lukšos.

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 11 14:37

Dresiruoti Ceilono paukštukai ant tako sugadino pirmą bandymą. Žaidė mūsiškiai taip, tarsi bijotų, kad padarys ant jų galvų didelį. :D

Kažin, ar antru bandymu kažką mūsų galiūnai padarys. :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 11 16:20

Titas Krapikas
Simonas Urbys
Laurynas Stonkus
Matas Ramanauskas
Vytas Gašpuitis
Tautvydas Eliošius
Sigitas Urbys
Martynas Dapkus
Justas Raziūnas
Aurimas Tručinskas
Tomas Snapkauskas

keitimas: Simonas Paulius

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Rinktinės draugiškos rungtynės

2018 Lie 11 16:28

29 min. 1:0 (Stonkus)

Grįžti į