Pinigai iš savivaldybės

2018 Lie 17 14:12

STIPRIAUSIA LATVIJOS KOMANDA NESUGEBĖJO ĮVEIKTI „PANEVĖŽIO“
2018 Liepos 14

Šiandien „Aukštaitijos“ stadione vyko daugiškos rungtynės tarp „Panevėžio“ ir Rygos FS komandų. Susitikimas baigėsi be įvarčių 0:0. Vienvaldė Latvijos aukščiausios lygos lyderė Rygos FS ekipa prieš atvykstant į Panevėžį viešėjo Kaliningrade, kur rezultatu 4:3 įveikė Rusijos Pirmoje lygoje rungtyniaujančią vietos „Baltikos“ komandą.

Susitikimas tarp „Panevėžio“ ir Rygos FS prasidėjo be didesnės žvalgybos. Aikštės šeimininkai drąsiai rungtyniavo su pajėgiais varžovais ir mačo pradžioje jiems nė kiek nenusileido. Vis dėto kėlinio viduryje svečiai perėmė iniciatyvą ir turėjo dvi neblogas progas pasižymėti. Sykį „Panevėžio“ komandą išgelbėjo M. Suvaizdis. Vartininkas pirštų galais suregavo į varžovų smūgiuotą kamuolį, kuris, atsimušęs į vartų skersinį, atšoko atgal į aikštelę. Kitą kartą Rygos FS žaidėjas iš dėkingos progos kamuolį pasiuntė virš panevėžiečių vartų.

Antrajame kėlinyje, sužaidus vos tris minutes, svečiai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet jų žaidėjas iš kelių metrų nuotolio sukirto kamuolį į panevėžiečių vartų skersinį. Kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, bet šeimininkai sėkmingai gynėsi ir bandė kontraatakuoti. Vienos greitos atakos metu Rygos FS baudos aikštelėje krito T. Salamanavičius, bet mačo arbitras pražangos neįžvelgė ir 11 metrų baudinio į varžovų vartus neskyrė. Puikią progą pasižymėti turėjo ir svečiai, bet tame epizode įspūdingą reakciją pademonstravęs vartininkas G. Jakubaitis nukreipė kamuolį į kampinį. Nepaisant visų Rygos FS komandos žaidėjų pastangų, šeimininkai rungtyniavo drausmingai ir subegėjo mačą baigti lygiosiomis.

Šiose rungtynėse „Panevėžio“ komandai jau atstovavo abu klubo naujokai T. Salamanavičius ir M. Fridrikas, bet dėl objektyvių priežasčių ekipai negalėjo padėti P. Janušauskas, V. Gašpuitis ir E. Tamulevičius.

FK „Panevėžys“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: M. Suvaizdis, M. Fridrikas, I. Tsyvilka, A. Karvackis, T. Kačerauskas, Ž. Banys, E. Fiodorovas, J. Skinderis, T. Salamanavičius, T. Markevičius, D. Kingas. Po keitimų antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė G. Jakubaitis, I. Pūžė, R. Lazdinauskas, M. Butkus, R. Misiūnas.

Kitą šeštadienį, liepos 21 dieną, FK „Panevėžys“ žais dar vienas kontrolines rungtynes su Latvijos klubu „Jurnieks“. Susitikimas „Aukštaitijos‘ stadione prasidės 16 valandą.

2018 Rgs 08 17:50

Ką tik baigėsi rungtynės tarp Panevėžio ir Koralo, Panevėžys laimėjo 10:0. Laukiame Panevėžio A-lygoje, o Koralui linkime užsilenkti ir užsikasti po lapais

2018 Rgs 08 18:15

laukiam laukiam :) A lygai reikia Panevėžio

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

2018 Rgs 29 10:50

teko žiūrėti dvejas iš eilės Panevėžio rungtynes. Abi labai skirtingos. Kaune antrame kėlinyje jie labai lipo ant Stumbro, kokių 30 smūgių. Komandai nesisekė ir ji prarado 3 taškus. Vakar su Džiugu po dviejų įmuštų įvarčių nusėdo. Pastatė autobusą. Gali būti, kad išbarstys taškus ir nepateks aukščiau. O ir aulštesniame lygyje reiks žymiai stiprintis. Reikia vartininko, krašto gynėjo labiau patyrusio. Krašto saugų, nes Banys ir Tomkevičius, kad ir geri, bet jie jau nepabėga. reiks atraminio, nes Skinderis žaidžia už tėvo ir senelio nuopelnus. Puolėjo.

2018 Spa 20 21:46

Panevėžys pats sau susikomplikavo padėtį sezono gale, bet vis dėlto per Marytės plauką išlindo :) Tikiuosi klubas turės daugmaž stabilų finansavimą ir nesubyrės lygioj vietoj

Lemiamų rungtynių santrauka:

2018 Spa 20 21:48

Nemanau, kad birės, čia greičiau visas Panevėžys laukė kada grįš, spėju ir finansavimas pakils, nuojauta kužda, kad pasijungs dar keli rėmėjai iš senesnių Ekrano laikų ir viskas bus pakankamai normaliai

2018 Spa 20 22:22

„PANEVĖŽYS“ – LIETUVOS I LYGOS ČEMPIONAS
2018 Spalio 20

Šiandien labai svarbias LFF I lygos rungtynes išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“ žaidė „Panevėžio“ futbolininkai. Mūsų miesto ekipa laimėjo šias rungtynes rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova ir nė viena iš komandų nenorėjo smarkiau rizikuoti. Iki pertraukos nepaisant teritorinės panevėžiečių persvaros itin pavojingų momentų nepavyko sukurti nei šeimininkams, nei svečiams. Antrajame kėlinyje audringai savo žiūrovų palaikomi panevėžiečiai perėmė iniciatyvą. Jau 63-ąją mačo minutę galėjo kristi į „Nevėžio“ vartus. D. Kingas pavojingai ir stipriai smūgiavo iš toli, o šeimininkų vartininkas tiesiai prieš save atrėmė kamuolį. Atskubėjusiam T. Salamanavičiui nepavyko iš arti nukreipti kamuolio į „Nevėžio“ komandos vartus. Netrukus krito pirmasis mačo įvartis. 70-ąją susitikimo minutę įspūdingu tolimu smūgiu „Nevėžio“ vartininką nuginklavo A. Karvackis. Keli šimtai panevėžiečių, atvykusių palaikyti savo komandos, šėlo iš džiaugsmo. 88-ąją minutę svečiai iš arti smūgiu galva išlygino rezultatą. Prabėgus mažiau nei minutei „Panevėžio“ futbolininkai vėl išsiveržė į priekį. Tiksliu smūgiu pasižymėjo A. Karvackis Svečiai išlaikė persvarą iki pat finalinio arbitro švilpuko ir tapo LFF I lygos čempionais. FK „Panevėžys“ iškovojo kelialapį į Lietuvos A lygos pirmenybes.

Panevėžiečiai šį susitikimą žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, T. Kačerauskas, M. Fridrikas, V. Gašpuitis, A. Karvackis, Ž. Banys (90′ E. Fiodorovas), J. Skinderis, T. Salamanavičius, P. Janušauskas (88′ R. Lazdinauskas), E. Tamulevičius (77′ M. Dūda), D. Kingas.

2018 Lap 01 15:32

Futbolas.lt pasirodė straipsnis pavadinimu - „Panevėžiui“ A lygoje vadovaus tie patys treneriai". Pasiskaitykite patys, nekopijuosiu turinio, nes svetainės įstatai neleidžia.
Iš šio straipsnio turinio pilnai jau galima tvirtinti, Panevėžys A-lygoje žais ir ruošis A-lygai, tik klausimas ką keis ar Jonavą ar dūstantį Atlantą

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

2018 Lap 01 15:39

Ka tu cia trydalioji del svetainiu turinio kopojavimo? :D Ar suvoki, kad tai yra del to, kad jokia komercine organizacija nekopijuotu ir del to negeneruotu pajamu ju saskaita? O kokia finansine nauda tu gausi cia, forume papostines? :D Duodi, vyruti. Net taves kaip personos niekas nezino, o tu jau kopijuot ir informuot bendruomene bijai :D

2018 Lap 01 15:45

Matai neaišku, kaip Budraitis žiūri į informavimo šaltinius, galbūt jis nori tiesioginės svetainės lankytojų ir straipsnių skaitytojų, tad nebesinori žaistis, žinant Budraitį tai....

2018 Lap 01 15:57

Tai reik įdėti nuodorą į straipsnį, be to tai tik pliusas tai svetainei kad daugiau žmonių paspaus ir perskaitys :D Visą straipsnio turinį kopinti žinoma nelabai etiška. Be to, šiuo atveju Budraičio kontora tik perkėlė straipsnį iš FK Panevėžio svetainės - tai nėra originalus Futbolas.lt turinys.

Reziumė tokia: treneriai lieka, dalis žaidėjų irgi, su kai kuriais dar deramasi, žinoma bus nemažai naujų žaidėjų, o klubas pasiruošimą pradės labai anksti - gruodžio 10 d. Dar iki Kalėdų sužais keletą draugiškų rungtynių.