UEFA Tautų lyga

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Respublik » 2018 Rgs 11 06:46

Ką Leimonas apskritai rinktinėje veikė, tuo labiau jeigu Jankauskas mano jį žaisti gynėju. EL neužtikrintumo neužteko? Aš kažkaip žiūrėdamas įrašą visai likau nesupratęs ar aš dar sapnuoju ar iš kur jis atsirado, kažkodėl turbūt net iš sąrašų buvau užsiblokavęs kad nepastebėjau...
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė mafia7 » 2018 Rgs 11 07:37

Ai čia iš vis nesąmonės, Šernas, tas perdyla, nusenęs, nieko nebėra, kviečia vis tiek
mafia7
 
Pranešimai: 6080
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė viva » 2018 Rgs 11 08:05

Su sernu tai likau nesuprates, nu kviest tegu kviecia, bet kam i aikste leisti?
viva
 
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Tobex » 2018 Rgs 11 08:07

vartininkai - 10metų į priekį problemų nebus.

dešinio krašto gynėjai - vienintelė viltis Baravykas. dar porą ciklų galės padėt Vaitkūnas ir gal Beneta. u21 nieko neturi toje pozicijoje.
kario krašto gynėjai - tas pats Vaitkūnas iš bėdos, gal Andriuškevičius dar sužais, bet jis gal su metais labiau į centro gynėjo poziciją pereis, o ir šiaip nėr jis toks geras kaip visiems atrodo. Probleminė pozicija, bet čia beveik visose rinktinėse tas pats, sunku turėti normalų kariakojį gynėją. Pas mus visada buvo ta pozicija iš bėdos kuo nors kaišoma. tai status quo. Vienintelė perspektyva Aleksandras Levšinas. gal kitais metais Trakuose sužybės ir po biški augs.

centro gynėjai - praeityje Lietuvos stiprybė dabar sakyčiau yra didžiausia skylė. o taip nutiko todėl, kad šiais laikais centro gynėjui reikia kurti žaidimą. Lietuvos futbolo mokykloje saugai nemoka kurti žaidimo tai iš kur mokės gynėjai?
vienintelis normalus gynėjas Žulpa, abejoju ar jis kur nors dar išvažiuos iš Kazakstano, nebent atgal į LT, bet jis toks normalaus lygio. Visi kiti blogi, pasiekę savo piką praeityje. Ten koks Klimavičius arba Leimonas dar gali turėti kokį gerą sezoną, ne dėl savo pačių gebėjimų, o tiesiog dėl užturbintos formos, bet vis tiek įgūdžiai liks tokie patys.
Girdvainis yra amažiaus afera. Turėjo kelis kriaupius grajus Piaste, panašiai kaip Arla Espanyol, kai komanda po 5 išsiėmė. tada Neįsitvirtintino Rusijos I lygoje, kas realiai A lyga mūsų, išmestas iš Izraelio. Geras CV tai dar vaidensis tarp pretendetų.
jauni - Sadauskas ir Šveikauskas. vienas promoutintas nesekmingai Sarsanjos, kitos Barreto. Potencialo jie turi kaip turėjo Klimavičius, Mikuckis. Gali iki kokių 25metų pasiekti Sūduvos, Žalgirio lygį, o iš ten porai sezonų kur nors išvažiuoti. Tai rinktinei progresas būtų, bet nepasiektų Skerlos, Žvirgždausko lygio.

centro saugai - toliau žaidimo kurimu rūpinsis Kuklys, nes antro nieko neturim. Niekada ir neturėjom. Ten tarp kokio Savėno ir Kuklio didelio skirtumo nėr, ir visą karjerą panašiam lygį žaidžia. Bet va Box to Box seniau geresnius turėjom. Dabartiniai Verbickas ir Vorobjovas gali svajoti apie Pilibaičio ir Ivaškevičiaus karjeras. Šimkui tada lieka Pankos variantas ir pagal žaidimo stylių kiek primena.
Slivka atrodo turi didesnį potencialią nei kad demonstruoja, nes kol kas nedemonstruoja nieko kas jį išskirtų net tokioje rinktinėje. Reik tikėtis, kad paliko gerus atsiminimus Olandijoje ir prireiks jam kokiai kaimo komandai iškilusiai į aukščiausią lygą, pvz kokiam Camburui. Škotijoje pašildžius du sezonus suolą, jau tikriausiai nieko gero nebus.

krašto saugai - visada buvo pasirinkimo. na nebuvo prie Liubinsko kairėje, nes tada turėjo kairėje žaisti kairiakojis, o mes tik Moriną ir teturėjom. Dabar išskirtinio talento kokio nematyti, bet tų darbinių tai yra šiandeina ir tarp jaunimo ir net alygoj toks Veliulis laksto kuris kažkada gaus galimybę.

puolėjai - seniau visą kaltę sumesdavom jiems ir kuriančiam saugui, dėl to kad nėr rezultato. db ant tiek blogai visur, kad man puolimas mažiausiai rūpi. realiai jokio skirtumo kas ten žais. nu bet vis tiek Spalvis reikia tikėtis, kad atsigaus iš jaunų nelabai manau, kad kas gali išaugti A lygos lygį, na bet gali atsirasti antras Valskis visada. Dubickas gal pakartos Černyko sėkmę, toks tipo neįdomus nes u21 treneriams, bet gal paeis.
Tobex
 
Pranešimai: 5704
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Tobex » 2018 Rgs 11 08:12

nu ir dar. didžioji LT viltis a lygoje yra Trakuose. Kitos komandos turi po 1-2 futbolininkus su potencialu, o va iš Trakų žaidėjai gali papildyti rinktinę.

Švedkauskas, Januševskis, Levšinas, Vorobjovas, Virkšas, Marazas, Čyžas
Tobex
 
Pranešimai: 5704
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė GS3 » 2018 Rgs 11 08:49

Gera pastaba - daugiausia rinktines materialo ateiciai siuo metu turi Trakai, ir visi jie klube zaidzia bei turi galimybiu... O siaip, LFFas cia yra gera korta suzaides suo visko atsifutbolinti. Parinko inteligentiska profesionalu ir zinoma treneri (nors greiciau buv. futbolininka), aprenge komanda graziais marskineliais, visiems liepia karingai nusitekti pries visas varzybas. Tikri profesionalai, cia tau ne Pankratjevo laikai! Tik rezultatai dar blogesni :D Na, bet marketingui tinka pritraukiant burius durneliu i stadiona, kurie tiki ta butaforine viltimi ir atsinaujinimais. Spali vel bus tas pats - kovosim, nepasiduosim, turime iskovoti taskus, bla bla bla. O rezultatas bus toks pat nykus zaidimas ir gal, pagaliau, imustas ivartis rumunams, gal net ir taskas (!), kuris vel atgaivins liaudi kilti naujoms kovoms kitame atrankos cikle...
GS3
 
Pranešimai: 2111
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė bronius » 2018 Rgs 11 09:53

Beje, apie Leimono 11 mb. Iš pakartojimo atrodo, kad rankos nebuvo, bet jei būčiau teisėjas irgi būčiau jį skyręs..
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10256
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė karys » 2018 Rgs 11 12:20

Na niekaip nematau jokio panašumo tarp šimkaus ir pankos.
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt
karys
 
Pranešimai: 6096
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė karys » 2018 Rgs 11 13:05

Su centro gynėjais tai kažkokia mistika, kaip bežiūrėsi šita pozicija sąlyginai normaliame lygyje pas mus visada būdavo. Aš bent turėjau teoriją, kad taip buvo todėl, kad ji realiai labiausiai paremta fizinėmis galimybėmis ir mažiausiai techninėmis, net gi paėmus dabartines tendencijas, toli gražu ne visi net grandų gynėjai yra taip vadinami "ball playing defenders", ne visoms komandoms jie ir yra gyvybiškai svarbūs, juolab tokioms komandoms, kurios mūsų mastais jau skaitytųsi neblogame lygyje. Bėda ta, kad dabartiniai mūsų gynėjai net elementarias gynybos funkcijas žaidžiant su stipresniais varžovais atlieka žiauriai prastai - pozicinės klaidos, elementarus nespėjimas su driblingais ir t.t. aš kažkaip neabejoju, kad nors ir riboti technikos prasme Dedūra, Skerla ar Žvirgždauskas į vieną kasą dabartinius padarytų, kodėl taip yra, atvirai sakant nežinau ir kaip čia pastebėta buvo, nelabai ir kokios perspektyvos yra. Gal, jeigu ir toliau žais pagrinde Žarskį kokį pabandyti, kas šiaip prieš porą metų šventvagyste būtų palaikyta :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt
karys
 
Pranešimai: 6096
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Tobex » 2018 Rgs 11 14:26

karys rašė:Su centro gynėjais tai kažkokia mistika, kaip bežiūrėsi šita pozicija sąlyginai normaliame lygyje pas mus visada būdavo. Aš bent turėjau teoriją, kad taip buvo todėl, kad ji realiai labiausiai paremta fizinėmis galimybėmis ir mažiausiai techninėmis, net gi paėmus dabartines tendencijas, toli gražu ne visi net grandų gynėjai yra taip vadinami "ball playing defenders", ne visoms komandoms jie ir yra gyvybiškai svarbūs, juolab tokioms komandoms, kurios mūsų mastais jau skaitytųsi neblogame lygyje. Bėda ta, kad dabartiniai mūsų gynėjai net elementarias gynybos funkcijas žaidžiant su stipresniais varžovais atlieka žiauriai prastai - pozicinės klaidos, elementarus nespėjimas su driblingais ir t.t. aš kažkaip neabejoju, kad nors ir riboti technikos prasme Dedūra, Skerla ar Žvirgždauskas į vieną kasą dabartinius padarytų, kodėl taip yra, atvirai sakant nežinau ir kaip čia pastebėta buvo, nelabai ir kokios perspektyvos yra. Gal, jeigu ir toliau žais pagrinde Žarskį kokį pabandyti, kas šiaip prieš porą metų šventvagyste būtų palaikyta :)


apie Žarskį aš irgi kažkada buvau pagalvojęs, jo karjera į viršų lipa, tai jam tikrai galima duoti bent vieną capą už rinktinę.
Tobex
 
Pranešimai: 5704
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Zemaitiss » 2018 Rgs 11 20:10

bronius rašė:Beje, apie Leimono 11 mb. Iš pakartojimo atrodo, kad rankos nebuvo, bet jei būčiau teisėjas irgi būčiau jį skyręs..

hmm...panasu kad jo rankos tikrai ten nebuvo...
Zemaitiss
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Respublik » 2018 Rgs 12 21:01

Tobex rašė:nu ir dar. didžioji LT viltis a lygoje yra Trakuose. Kitos komandos turi po 1-2 futbolininkus su potencialu, o va iš Trakų žaidėjai gali papildyti rinktinę.

Švedkauskas, Januševskis, Levšinas, Vorobjovas, Virkšas, Marazas, Čyžas

Kad daugelis jų rinktinės netraukia ir nemanau, kad nukonkuruos. Pvz tikrai nemanau kad Švedkauskas ever nusikonkuruos vartininkus, Januševskis vėlgi ribotas ir nematyčiau jo žaidžiančio, Marazas, Čyžas tobulėti gauna bet ar bus tinkami variantai tai nebūčiau tikras. Dabartinių 27-ečių nurašinėti dar irgi ankstoka būtų, LT pavyzdžiai rodo kad tokiame amžiuje sužibėti tikrai galima.

Tuo labiau, kad ir to išsiųsto jaunimo (kalbant apie nepaminėtas pavardes) pavardyti galima tikrai nemažai, jų tobulėjimą nusakyti paprastai juk būna problema: Rukai(gal dar nutars atstovauti), Gražiūnas, Mėgelaitis, Utkus, Milašius, Au. Klimavičius ir t.t.
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Tobex » 2018 Rgs 12 21:23

ne tą turėjau galvoje. Nesakau, kad tie Trakų žaidėjai yra kažkas wow ir bus geresni už dabartinius, ar bent priaugs rinktinės lygį.

sakau, kad top 4 komandos, neturi išvis jaunų žaidėjų, tai ką mes galime kalbėti apie kažkokį potencialą rinktinėje pakeisti senbuvius?
Sūduva - Matulevičius, Kasparavičius
Žalgiris - Baravykas, Šimkus
Stumbras - Sadauskas, nu gal Antanavičius, bet jis žiauriai sėdęs.
ir Trakai su kur kas ilgesniu sąrašu.


Tavo pavardintų "užseniečių" tai niekas nežino ir negali žinot kas su jais bus, nes jie dar neperėjo į vyrų, į profesionalų lygį. Gali būti, kad po akademijos riš futbolą, eis į I lygą, arba liks toje pačioje šalyje megėjiškai dirbti. Tai kol kontrakto, neturi, nematau prasmės jais spekuliuoti.

Rukai pagal LT įstatymus net neturi pilietybės, pagal dabartinį dvigubos pilietybės įstatymą, nes negalės įgauti, nes Rusija nėr nei ES, nei Nato narė. Pagal dabartinį modelį kai Rusijoje yra legionierių limitas paties Rukas jokiu būdu neapsimoka atsisakyti Rusijos pilietybės, nes vien dėl paso jie įdomūs Rusų komandoms.
Tobex
 
Pranešimai: 5704
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Anbo » 2018 Spa 02 08:09

dvi naujienos - bloga ir gera:

F.Černychas patyrė traumą ir gali praleisti rungtynes su Rumunija bei Juodkalnija!
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404357 ... uodkalnija

N.Valskis grįžta į riktinę!
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404359 ... -i-riktine
Anbo
 
Pranešimai: 5948
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė mafia7 » 2018 Spa 02 17:14

Tai ta gera naujiena kažin ar gera
mafia7
 
Pranešimai: 6080
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vyrų rinktinė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių