NFA (Nacionalinė futbolo akademija)

Re: NFA (Nacionalinė futbolo akademija)

Standartinė Respublik » 2018 Lap 05 14:56

NFA papildė talentingiausi šalies 2005 metų gimimo jaunieji futbolininkai
https://lff.lt/news/5435/nfa-papilde-ta ... olininkai/

Nuo rugsėjo mėnesio Nacionalinę futbolo akademiją (NFA) papildė talentingiausi šalies 2005 m. gimimo futbolininkai. Apie jų atranką, šių žaidėjų artimiausius planus kalba jų treneris Gintaras Krasauskas ir NFA vadovas Henrikas Grigas.

"Mūsų tikslas - artimiau susipažinti su atrinktais žaidėjais, įžvelgti jų teigiamas savybes ir jas tobulinti bei taisyti neigiamus dalykus. Jau dirbame pagal šiems metams išsikeltą planą ir sausio mėnesį esame pakviesti į “Riga Cup” varžybas.

Su šio amžiaus grupe man padės dirbti treneris Nerijus Mačiulis, vartininkų treneris Algirdas Surgautas, fizinio pasirengimu rūpinsis Šarūnas Bičiušas ir Mantas Gintalas, o jų sveikata NFA esantis medicininis personalas. Nuo šių metu įvedėme vieną naujovę, kiekvieną savaitę prie futbolo treniruočių pridėsime ir kitų sporto šakų užsiemimus, kad žaidėjai įgytų papildomų įgūdžių, kurie jiems tikrai suteiks papildomos naudos."


NFA 2005 m. (U14) gimimo futbolininkai:
Arnas Lukšas, Vadim Šulžickij (abu iš Klaipėdos), Ignas Skamarakas (Marijampolė), Simas Civilka, Martynas Šetkus, Dovas Elzbergas (visi iš Vilniaus), Patrikas Pranckus (Alytaus rajonas), Vykintas Augustas Karjakinas (Šiauliai), Vilius Šivitskas (Kelmės rajonas), Džiugas Čečkauskas, Mantas Monkelis (abu iš Kėdainių), Adomas Norgėla (Ukmergė), Matas Kazbaras (Plungė), Patrikas Savėnas (Panevėžys), Evaldas Kavalčiukas, Kasparas Teresius, Nidas Vosylius, Nojus Grudis, Elingas Jonavičius, Justas Paštukas, Jurgis Mikšiūnas, Kipras Olšauskas (visi iš Kauno).
Respublik
 
Pranešimai: 1692
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: NFA (Nacionalinė futbolo akademija)

Standartinė Tobex » 2018 Lap 15 12:50

Nacionaline futbolo akademija
Lapkritis 12 d., 10:00 ·

Ginti mūsų šalies garbę į nacionalinę rinktinę, išvykos rungtynėms su Rumunija ir Serbija, pakviesti net 8 buvę Nacionaline futbolo akademija auklėtiniai!

Markas Beneta Edvinas Girdvainis Rolandas Baravykas Justinas Januševskis Donatas Kazlauskas Deimantas Petravicius Domantas Simkus ir Gratas Sirgėdas

#NFA #Akademija #Aukletiniai #Lietuva #LTU #Rinktine
Tobex
 
Pranešimai: 5704
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Ankstesnis

Grįžti į Kitos temos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių