UEFA Tautų lyga

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė mafia7 » 2018 Lap 21 03:53

Na ši krizė tikriausiai gerus 10-15 metų tęsis, nes matome, kad nepaėjo su jaunimo ugdymo programa.... Tai nieko tokio, svarbu žaidžia tikri lietuviai, palauksime.
mafia7
 
Pranešimai: 6066
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė Anbo » 2018 Lap 21 07:59

šita krizė gal kažkiek ir į naudą, nes ji akivaizdžiai parodo problemas ir nori nenori reikia "kažką daryti". nes jeigu rinktinė žaistų pusėtinai, LFF galėtų vartytis, kad "taigi viskas normaliai, mūsų futbolas juda gera linkme, ko jūs čia kabinėjatės!"
Anbo
 
Pranešimai: 5914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė GS3 » 2018 Lap 21 10:25

Anbo rašė:šita krizė gal kažkiek ir į naudą, nes ji akivaizdžiai parodo problemas ir nori nenori reikia "kažką daryti". nes jeigu rinktinė žaistų pusėtinai, LFF galėtų vartytis, kad "taigi viskas normaliai, mūsų futbolas juda gera linkme, ko jūs čia kabinėjatės!"


Man atrodo, kad LFF vartosi ir dabar :) Bent jau vartesi tada, kai treniravo Pankratjevas. Juk rinktine tokio lygio! Siais laikais visi moka zaisti, todel mes ir nelamim :)
GS3
 
Pranešimai: 2111
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: UEFA Tautų lyga

Standartinė bronius » 2018 Lap 21 13:03

Anbo rašė:dabartinis juodas laikotarpis tęsis bent 10 metų. jeigu dabar bus imtasi rimtų pokyčių vaikų treniravime ir infrastruktūroje, po dešimtmečio gal ir sulauksime teigiamų pokyčių


- Rimtų pokyčių nei futbolo treniravimo, nei infrastruktūros klausimuose nereikia tikėtis ir jų tikrai nebus. Nieks nepradės nei iš šio nei iš to merkti pinigus. Ypač valstybė. NFA ir kitos panašios kontoros taip pat nepradės dirbti geriau. Tad naiviai tikiuosi, kad gal tik klubams kažkada atsiras noras užsiauginti savo žaidėją. Dabar jiems tai neapsimoka, bet gal kažkada ir pasikeis situiacija. O dabar geriau nusipirkti legionierių. Licenzijavimo punktą dėl vaikų akademijų manau klubai taip pat ras kaip apeiti nekuriant tikrų akademijų, tad kiek laiko ši situacija tęsis, nieks nepasakys. O jei kas kažkada ir pasikeis, tai prie to neapibrėžto laiko būtent ir reikia dar pridėti tuos dešimt - penkioliką metų. Tad formulė paprasta - begalybė plius penkioliką metų :)

kad jeigu kas dabar išgelbės Lietuvos futbolą, tai 2005 m. gimimo vaikų karta - kuri, beje, dabar ką tik įstojo į NFA...


- Iki tol visi buvo niekam tikę, o šitie bus stebuklingi? Nejuokaukite - jeigu jie ir geresni kažkuo, NFA ras būdų kaip tą jų talentą sunaikinti, kaip padarė su visais prieš tai buvusiais.
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10252
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Ankstesnis

Grįžti į Vyrų rinktinė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių