FK Palanga

Re: FK Palanga

Standartinė Anbo » 2018 Gru 06 15:32

FK Palanga
3 val. ·

OFICIALUS FK "PALANGA" KLUBO PRANEŠIMAS

Ponios V.Rameikytės dėka, šiai istorijai pasiekus žiniasklaidos priemones, klubas nori pateikti savo poziciją dėl Nigerijos piliečio Olelakan Yusuf Kolejo.
Klubas norėdamas nutraukti nepagrįstas spekuliacijas ir turėdamas neginčijamus įrodymus, nori pateikti oficialų pranešimą apie šį įvykį:
• Žaidėjas apsimetęs agentu iš Wasserman media group agentūros atsiuntė pasiūlymą į klubą. Siūlė geromis sąlygomis atvežti į klubą, turinčius didelį potencialą žaidėjus ,iš kurių ateityje galimai klubas gautų finansinę naudą. O toks pasiūlymas klubui ne naujiena, kadangi klubas sėkmingai bendradarbiauja su kita agentūra.
• Buvo pasiūlytas žaidėjas Olelakan Yusuf Kolejo, kuris kaip buvo teigiama yra Nigerijos U-20 rinktinės žaidėjas.
• Atvykus žaidėjui į komandą po pirmos treniruotės žaidėjo meistriškumas treneriui sukėlė daug abejonių. Todėl klubas nusprendė minimo žaidėjo neregistruoti A lygos kovoms bei neužsakinėjo tarptautinio ITC sertifikato.Tada tariamas žaidėjo agentas Darenas iš Wasserman media group pradėjo teigti, jog žaidėjas patyrė traumą pirmoje treniruotėje.
• Padarius magnetinio rezonanso tyrimą gavome šokiruojantį atsakymą - priekinio kryžminio raiščio plyšimas, sąnario ertmėje matyti nedidelis skysčio kiekis, gumbure matyti IV laipsnio chondromaliaciniai pakitimai su subchondrine kaulų čiulpų edema, o šie aprašyti simptomai teigia jog trauma yra sena, nes tokie pakitimai per savaitę neatsiranda.
• Wasserman media group atstovas Darenas, prašė nepalikti žaidėjo likimo valiai ir padaryti operaciją, kurios išlaidas padengs pati agentūra. Buvo net pasirašytas kontraktas (suklastotas).
• Po atliktos operacijos buvo išaiškinta visa klasta. Jog žaidėjas pats visą laiką buvo tariamas agentas Darenas. Pats žaidėjas klastojo bei naudojo Wasserman media group agentūros vardą. Po šios klastos išaiškinimo buvo nutrauktas kontraktas tarp klubo ir žaidėjo.
• Po šio išaiškinimo žaidėjas pats pripažino savo kaltę bei klastą, atsiprašinėjo bei prašė atleidimo.
• Klubas dėl šio įvykio patyrė finansinių nuostolių.
• Be šių visų faktų, ilgo bendravimo metu buvo daug melo, vaiko gimimai, žmonos pogimdyminės komplikacijos ir t.t.
• Turime įrodymu, kad šis žaidėjas ta pačia apgaulės schema, vasarą bandė pakliūti į kitus Lietuvos A lygos klubus.
• Netgi šiuo metu bando pakliūti į kitą Lietuvos A lygos klubą, teigdamas jog šiuo metu randasi Vokietijoje, nors vis dar gyvena Palangos klubo nuomojame bute.

Visiems pateiktiems punktams turime faktinius įrodymus.

Klubas yra patyręs finansinę žalą bei pakenkta klubo reputacijai ir įvaizdžiui, todėl ateityje sulaukęs nepagrįstų kaltinimų ir šmeižiamas, klubas imsis teisinių priemonių.

Apmaudu , kad Palangos miesto laikraštis , kuriam buvo pateikti visi faktiniai įrodymai iš klubo pusės, leidosi į spekuliacijas ir uždavė retorinį klausimą visoje Lietuvoje „ Kas ką išdūrė?“.
Maloniau būtų skaityti straipsnį , kaip su kukliu ir mažiausiu visoje lygoje biudžetu Palangos miesto klubas išsaugojo vietą Lietuvos futbolo aukščiausioje lygoje.
Anbo
 
Pranešimai: 5780
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

Standartinė karys » 2018 Gru 06 15:33

kaip čia be pamokymų žurnalistams apsieiti galima :)
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt
karys
 
Pranešimai: 5903
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

Standartinė Anbo » 2018 Gru 06 15:37

įdomu kokių veiksmų prieš šitą nigerietį imsis klubas ir teisėsauga. nes dokumentų klastojimas, apsimetinėjimas ir kitų žmonų bei organizacijų vardo naudojimas yra rimtas sukčiavimas
Anbo
 
Pranešimai: 5780
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

Standartinė Makenzis » 2018 Gru 06 16:49

Anbo rašė:įdomu kokių veiksmų prieš šitą nigerietį imsis klubas ir teisėsauga. nes dokumentų klastojimas, apsimetinėjimas ir kitų žmonų bei organizacijų vardo naudojimas yra rimtas sukčiavimas


Gal ir jo pasas suklastotas. Pajaunintas dešimt metų. :) Atvyko į Palangą ir pradėjo byrėti per visas siūles. :)
Makenzis
 
Pranešimai: 5830
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Palanga

Standartinė Respublik » 2018 Gru 06 19:57

Viskas tiksliai taip ką ir iš pirmo straipsnio supranti. Na klubas norėjo patikslinti, nežinau, nieko kitokio bent jau man nepasakė. Tiesa pridėjo porą naujų detalių po šios istorijos. Jų valia.

Anbo rašė:įdomu kokių veiksmų prieš šitą nigerietį imsis klubas ir teisėsauga. nes dokumentų klastojimas, apsimetinėjimas ir kitų žmonų bei organizacijų vardo naudojimas yra rimtas sukčiavimas

Teisėsauga pagrinde (nebūtinai bet dažniausiai) gali įsikišti tik reaguodama į pranešimus. Pirmame straipsnyje buvo minima, kad klubas atleis ir nesikreips dėl žalos tai nelabai ką padarytų tikriausiai. Visgi jeigu jis tikrai pradėjo bandyti tuos pačiu metodus gauti darbą kitame klube Lietuvoje, tai mano manymu derėtų klubui kreiptis, nes čia jau tikrai nebe kažkokie geronariškumai.

Nors kita vertus asmeniškai po šitos istorijos kartais pradedu labiau patikėti tuo ką pasakoja.
Respublik
 
Pranešimai: 1644
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 16:57

Re: FK Palanga

Standartinė mafia7 » 2018 Gru 06 21:40

sės į kalėjimą jis, su tokiais bajeriais neišsisuksi, o ir pati Palanga spėju į Afrikos pusę, kitame sezone net nebežiūrės, kaip galvojau sezono metu taip ir įvyko, prisidirbo su tais afrikiečiais.....
mafia7
 
Pranešimai: 5969
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: FK Palanga

Standartinė Tobex » 2018 Gru 06 22:23

mafia7 rašė:sės į kalėjimą jis, su tokiais bajeriais neišsisuksi, o ir pati Palanga spėju į Afrikos pusę, kitame sezone net nebežiūrės, kaip galvojau sezono metu taip ir įvyko, prisidirbo su tais afrikiečiais.....


paskaityk, rašo, kad sėkmingai bendradarbiauja su kita agentūra.
Tobex
 
Pranešimai: 5536
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Palanga

Standartinė Tadisss » 2018 Gru 06 22:42

Paskaicius visus straipsnius abieju pusiu, tai eina juokas. :D Suklastoti dokumentai - baisu, bet dar baisiau, kad Palanga pasieme niekur nematyta ar girdeta zaideja ir duoda 3 metu kontrakta. Va cia tai is kosmoso srities :D Pats gerbiamas sporto direktorius raso, kad per ilga savo karjera futbole nieko nera panasaus mates. Per ilga karjiera turetum zinoti, kad niekas sutarciu ilgalaikiu be medicinines patikros nesiraso ;) Nu nebent atsiveztumet Messi :D :D :D

Greiciausiai atgaus pinigus kazkokiais budais ir issiskirstys. Ne gi jiems maza skandalu, del lazybu, dar islenda tokie dalykai su zaidejais. :D Po tokio sezono, vadovai turetu rimtai pasvarstyti apie klubo perleidima kazkam kitam ar savivaldybei ;) Aisku, pykti negalima, visiems isskyrus treneri, A lyga buvo nauja patirtis. ;) ;) O, kad tu juodu atvaziuos dar tai net neabejoju. ;)
Tadisss
 
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2017 Spa 27 14:40
Palaikoma komanda: Palanga

Re: FK Palanga

Standartinė mafia7 » 2018 Gru 06 23:15

Kas čia kur ką atiduos, ubagas spėju koks paskutinius centus sukrapštęs atvažiavo ir visas čia reikalas buvo, esmė tame, kad tokie dalykai taip laisvai nepraslysta, jis ne šiaip kažkur kažką pasakė ir ale patikėjo, atvyko į peržiūrą ir viskas išlindo, žmogus suklastojo dokumentus, apsimetinėjo agentu, slapstėsi po kitos asociacijos vardu neturėdamas leidimo, o tai yra baudžiama pagal baudžiamąjį kodeksą, čia net ir Palangai nebesikišant, žaidėjas bus teisiamas, nes per daug pribridęs yra.
mafia7
 
Pranešimai: 5969
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Miestas: Šiauliai
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: FK Palanga

Standartinė Psichologas » 2018 Gru 06 23:35

Tadisss rašė:Po tokio sezono, vadovai turetu rimtai pasvarstyti apie klubo perleidima kazkam kitam ar savivaldybei ;) Aisku, pykti negalima, visiems isskyrus treneri, A lyga buvo nauja patirtis. ;) ;) O, kad tu juodu atvaziuos dar tai net neabejoju. ;)

Savivaldybei ar bet kuriai kitai naujai valdžiai kitas sezonas irgi būtų pirmas A lygoj. Dabartinei vadovybei jis bus antras, todėl siūlau stot už dabartinės valdžios nugaros ir tyliai stebėt potencialų progresą. Po ateinančio sezono bus galima įvertint ar dabartinė valdžia geba tobulėti.
Psichologas
 
Pranešimai: 1254
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Miestas: Kaunas
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: FK Palanga

Standartinė Anbo » 2018 Gru 07 19:25

Trakio teigimu, klubas skolų neturi. Tai jau gerai.

P.S. pasak Trakio, Wasserman agentūra prieš jų vardu prisidenginėjusį nigerietį ruošia ieškinį :)

V.Trakys: “Norisi, kad praėjusio sezono scenarijus nepasikartotų"
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404757 ... asikartotu
Anbo
 
Pranešimai: 5780
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

Standartinė Anbo » 2018 Gru 08 21:06

Du buvę „Palangos“ žaidėjai turėtų papildyti A lygos komandų gretas: Ričardas Šveikauskas – „Trakus“, Sigitas Urbys – „Panevėžį“.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404761 ... 7ysa4aF-WA
Anbo
 
Pranešimai: 5780
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Palanga

Standartinė Tadisss » vakar 18:20

Futbolo uzkulsiuos sklando kalbos, kad bendrasavininkai pardavineja kluba ir lyg pazenge derybose. O galimi nauji savininkai ne europieciai, gali buti gandas. Taip, kad gali buti naujienu idomiu.
Tadisss
 
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2017 Spa 27 14:40
Palaikoma komanda: Palanga

Re: FK Palanga

Standartinė Mutis » vakar 19:04

Tadisss rašė:Futbolo uzkulsiuos sklando kalbos, kad bendrasavininkai pardavineja kluba ir lyg pazenge derybose. O galimi nauji savininkai ne europieciai, gali buti gandas. Taip, kad gali buti naujienu idomiu.

nebus tas greblys ant kurio jau kruva lietuviu lipo :)
Mutis
 
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: FK Palanga

Standartinė Tadisss » vakar 20:10

Mutis rašė:
Tadisss rašė:Futbolo uzkulsiuos sklando kalbos, kad bendrasavininkai pardavineja kluba ir lyg pazenge derybose. O galimi nauji savininkai ne europieciai, gali buti gandas. Taip, kad gali buti naujienu idomiu.

nebus tas greblys ant kurio jau kruva lietuviu lipo :)


Na cia juk dar ir federacijos filtra praeit reikia. Juk Atlanta irgi ejo kruva investuotoju gelbet, bet kazkas sutrukde ko gero. Liudniausia, jeigu bus perduotas klubas tarkim ne europieciams, tai tamsiaodziu padauges, nors vel gi yra tie limitai.
Tadisss
 
Pranešimai: 199
Užsiregistravo: 2017 Spa 27 14:40
Palaikoma komanda: Palanga

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos Futbolo klubai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių