Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

Moderatorius: Respublik

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

Standartinė Psichologas » 2018 Lap 14 14:48

Tarp kito, Molenbeekas yra arabų rajonas Briusely, atsimenu net vienas teroristas, kuris šaudė Paryžiuj, buvo iš ten. :) :)
Tikėkimės vardo į Ghadi nepasikeis. :D
Psichologas

Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Standartinė Tobex » 2018 Gru 10 21:42

2018 12 08
Manchester CIty 3-1 Blackburn Rovers

Winger Luke Brennan swung in a cross which was met by Vilius Piliukaitis who, after seeing his initial shot strike the bar made no mistake with the rebound.
Tobex

Palaikoma komanda: Šiauliai

Standartinė Anbo » 2018 Gru 14 22:09

Anglijoje žaidžiantis Lietuvos futbolo talentas Gustas Gudkovas: „Jaunimo rinktinių trenerių dėmesio nesulaukiau“
http://www.sportas.info/naujienos/46580 ... ineje.html
Anbo

Palaikoma komanda: Žalgiris

Standartinė Tobex » 2018 Gru 14 22:24

tikriausiai taip ir baigs savo karjerą :/
Tobex

Standartinė Tobex » 2019 Sau 07 10:31

Iš Gargždų – svajonės link
http://www.fkbanga.lt/archives/1838?fbc ... Xw4La1OiT0

Du “Bangos” auklėtiniai šiuo metu tobulėja Vokietijos Bundeslygoje rungtyniaujančio 1.FC Nürnberg jaunimo komandose. Benas Šatkus į Niurnbergą išvyko 2017 metų vasarą ir šiuo metu atstovauja U-19 komandai, o 2018 metų vasarą į Vokietiją persikėlęs Natanas Žebrauskas – U-17 komandai. Žiemos pertraukos metu fkbanga.lt kalbino abu klubo auklėtinius.

– Jau kurį laiką gyvenate, sportuojate ir rungtyniaujate Vokietijoje. O kaip prasidėjo jūsų futbolininko kelias?
Natanas: Atsimenu, kai būdamas šešerių pirmą kartą žiūrėjau futbolą ir likau sužavėtas, o jau kitą dieną gavau pakvietimą iš pirmojo trenerio Juliaus Mockaus lankyti futbolo treniruotes.

Benas: Į futbolo treniruotes pas trenerį Aurimą Šlušnį mane atvedė tėtis. Tuo metu man buvo penkeri. Aš ir dar keli draugai buvome metais jaunesni, bet man tai netrukdė.

– Kada atsirado papildoma motyvacija bei pasitikėjimas siekti aukštesnio tikslo?
Natanas: Nuo pirmų dienų futbole nestokojau motyvacijos, nes visą laiką buvo neapsakoma meilė futbolui. Mano giminėje yra daug sportininkų, tačiau aš pirmasis pasirinkau futbolininko kelią.

Benas: Motyvacijos man niekada nestigo, visada buvau išsikėlęs sau tikslus ir kryptingai jų siekiau.

– Ko reikia futbolininkui iš Gargždų, norint įsitvirtinti Vokietijoje?
Natanas: Visų pirma, 90 procentų sunkaus darbo ir 10 procentų sėkmės. Į visumą sujungus psichologinius, fizinius, taktinius ir techninius sugebėjimus galima tikėtis teigiamo rezultato.

Benas: Reikia gyventi futbolu, mylėti futbolą ir siekti savo tikslų. Neišskirčiau kažkokių specialių sugebėjimų, vienintelė sąlyga – gyventi futbolu. Ir tada viskas yra pasiekiama.

– Kokia patirtis, jūsų manymu, leido sėkmingai pasirodyti peržiūroje ir pasilikti Vokietijoje?
Natanas: Atstovavimas Lietuvos jaunimo rinktinei suteikė neįkainojamos tarptautinės patirties. Prieš išvykdamas į Niurnbergą sportavau su pagrindine „Bangos“ komanda. Jauni žaidėjai linkę aikštėje iškilusias problemas spręsti energija ir fizine galia, o patyrę žaidėjai mane išmokė daugiau vadovautis mąstymu. Svarbiausia, dalyvaujant peržiūroje – parodyti geriausias savo savybes. Dėl motyvacijos dirbti ir parodytos kokybės treniruotėse bei žaidimo skaitymo ir agresyvios gynybos treneris ir klubo vadovybė pasirinko mane.

Benas: Didelę naudą suteikė treniruotės su vyrų komanda. Krūviai buvo didesni, o žaidybinės situacijos reikalavo greitesnio mąstymo. Taip pat buvo naudinga patirtis su viena stipriausių Lietuvos grupių Nacionalinėje futbolo akademijoje. Rungtyniaujant Lietuvos rinktinės gretose teko savo jėgas išbandyti prieš aukščiausio lygio komandas.

– Kokios jūsų dabartinės galimybės ir perspektyvos Vokietijoje?
Natanas: Jaunimo Bundeslygos rungtynes nuolat stebi agentai ir skautai, bet aš į tai nesikoncentruoju – tiesiog dirbu savo darbą ir bandau rodyti savo geriausias savybes. Visą laiką žaidžiu startinėje sudėtyje, treneris manimi yra patenkintas. Ateityje neketinu nustoti dirbti ir užleisti iškovotų pozicijų.

Benas: 2017 metų rudenį treniravausi su pagrindine 1.FC Nürnberg komanda ir net du kartus kontrolinių rungtynių metu žaidžiau jų gretose. Šiais metais dar neteko treniruotis su pirma komanda, tačiau nuolat labai šiltai bendraujame su pagrindinės komandos treneriu. Jei dirbsi treniruotėse, sėkmingai pasirodysi rungtynių metu – būtinai sulauksi susidomėjimo iš rungtynes stebinčių skautų.

– Kaip manote, ar Gargžduose yra potencialių kandidatų pakartoti jūsų kelią?
Natanas: Manau Gargžduose potencialo buvo ir bus, nes futbolas čia pagrindinis sportas. Dar norėčiau pažymėti, kad ne tik potencialių žaidėjų yra, bet ir perspektyvių trenerių.

Benas: Perspektyvių žaidėjų yra daug ir aš norėčiau atkreipti dėmesį, kad visiems kelias yra atviras, belieka rodyti tinkamą norą ir viskas bus gerai. Vietoje turime nuostabias sąlygas ir gerus trenerius, tad viskas priklauso nuo žaidėjų.

– Ką patartum tiems berniukams ir mergaitėms, kurie dabar lanko treniruotes „Bangos“ vaikų grupėse ar dar tik ketina pradėti, kad jie taip pat galėtų įgyvendinti savo svajones?
Natanas: Daugelyje gyvenimo sričių – sporte, moksle – svarbiausia – labai daug sunkaus darbo.

Benas: Savo futbolininko kelią pradėjau lygiai taip pat, kaip ir visi kiti – Gargžduose. Reikia išsikelti tikslus, gyventi futbolu ir svajoti, nes svajonės pildosi.
Tobex

Standartinė Tobex » 2019 Sau 08 16:42

Jaunimo rinktinių narys – „Stoke City“ peržiūroje
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404899 ... 3fFLvuBUys

Lietuvos jaunimo rinktinių narys Titas Milašius šiuo metu vieši Anglijoje ir treniruojasi su puikiai žinomu „Stoke City“ klubu. Jaunas lietuvis lieja prakaita su „Stoke City“ U-23 komanda.

18-metis futbolininkas jau kurį laiką tobulėja Varšuvoje įsikūrusiame „Barcelona“ klubo filiale ir būdamas dar 17-os pravėrė Lietuvos U-21 jaunimo rinktinės duris.

2018-aisiais metais nuo rugpjūčio mėnesio Lenkijos jaunimo lygoje talentingas lietuvis per 13 sužaistų rungtynių įmušė net 7 įvarčius, o vienas jų buvo itin gražus.
Tobex

Standartinė Tobex » 2019 Sau 09 15:32

FC Stumbras žaidėjas Vilius Armalas pasirašė 4,5 metų sutartį su Portugalijos klubu Sport Lisboa e Benfica
https://maisfutebol.iol.pt/mercado/tran ... 9Bk00TCRBg
Tobex

Standartinė karys » 2019 Sau 09 15:49

Benfica b antroje lygoje žaidžia, tai jei ten gaus žaist tai bus labai neblogai...
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt
karys

Palaikoma komanda: Žalgiris

Standartinė Tobex » 2019 Sau 09 15:50

nesitiki, bet ką gali žinot.
Tobex

Standartinė Tobex » 2019 Sau 10 10:41

V. ARMALAS IŠ „STUMBRO“ KELIASI Į GARSIĄJĄ LISABONOS „BENFICA“
http://fcstumbras.lt/v-armalas-is-stumb ... X-Xfyz802s

Kauno „Stumbro“ futbolo klube tris pastaruosius sezonus praleidęs saugo ir gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti Vilius Armalas keliasi į Portugaliją. 18-metis lietuvis sukirto rankomis su garsiąją Lisabonos „Benfica“.

Pirmoje Lietuvos lygoje V. Armalas „Stumbro B“ sudėtyje debiutavo būdamas 16-os ir greitai įsitvirtino startinėje ekipos vienuolikėje. Praėjęs sezonas jam buvo dar įsimintinesnis – žaidėjas sulaukė savojo šanso debiutuoti A lygoje ir sezono pabaigoje dažnai rungtyniaudavo po 90 minučių.

Prieš kurį laiką V. Armalas buvo išvykęs į Portugaliją, kur dalyvavo tiek „Sporting“, tiek „Benfica“ treniruočių stovyklose. Vėliau Vilius savo galimybes demonstravo ir kitiems klubams Prancūzijoje ir Italijoje. Sparčiai tobulėjantis vaikinas ir dabar turėjo ne vieną pasiūlymą.

Su Lisabonos „Benfica“ Kauno „Stumbro“ auklėtinis pasirašė ilgalaikį 4,5 metų kontraktą.

„Padėjus parašą man kurį laiką buvo sunku suprasti, kas įvyko. Emocijos tik pačios geriausios. Turbūt tai kiekvieno jauno lietuvio svajonė. Gruodžio mėnesį savaitę laiko treniravausi su „Benfica“ jaunimo komandomis. Sužinojau, kad palikau gerą įspūdį, tačiau konkretaus pasiūlymo nebuvo. Po švenčių man pranešė, kad laukia grįžtančio ir nori, kad tapčiau pilnaverčiu šio nuostabaus klubo dalimi“, – įspūdžiais su fcstumbras.lt dalinosi V. Armalas.

Šiuo metu lietuvis treniruojasi su U-19 komanda, o kartais prisijungia ir prie U-23 ekipos.

„Lygis labai aukštas, o sąlygos – tobulos. Nieko daugiau negali norėti. Dėkoju „Stumbrui“, nes be šio klubo ir trenerių tikėjimo manimi nieko nebūtų. Noriu padėkoti kiekvienam treneriui ir žaidėjui, su kuriais teko kartu dirbti „Stumbre“. Visi prie to prisidėjo. Ypatingą ačiū sakau Mariano Barreto, visada jaučiau jo palaikymą. Esu laimingas ir dėkingas už visas pamokas ir aikštėje, ir už jos ribų“, – kalbėjo jis.

2017 m. vasarą kitą jauną „Stumbro“ lietuvį Naurį Petkevičių įsigijo Prancūzijos aukščiausios lygos „Lille“ klubas.
Tobex

Standartinė Tobex » 2019 Sau 16 23:04

Du FA „Šiauliai“ auklėtiniai šią savaitę dalyvauja pajėgių Europos klubų peržiūrose! Iš Pasvalio kilęs, greitai savo septynioliktąjį gimtadienį švęsiantis Karolis Mantinis vieši Italijoje, kur savo pajėgumą bando įrodyti Lega Serie A pirmenybėse rungtyniaujančio Torino Football Club klube, tuo tarpu metais jaunesnis Deividas Dovydaitis dalyvauja kaimyninės Lenkijos klubo peržiūroje, šiaulietis savo vertę įrodinėja Legia Warszawa klubo treniruotėse! #fasiauliai #torinofc #legia
Tobex

Ankstesnis

Grįžti į Lietuviai užsienio klubuose

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių