Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

2019 Sau 19 00:52

lygis to brazilo ir prancūzo aiškus, greičiausiai kažką kitką peržiūroje kitose rungtynėse išvysim, o tokie kaip tie du pas mus prieš kokius 5-6 metus atvykdavo, šiais metais ir čempionų komandoje žaidžiant, tai visiški pilki žaidėjai jau tokie yra.

Respublik
Pranešimai: 8652
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

2019 Sau 22 00:22

Trečiosios kontrolinės rungtynės – laimėtos

2019-ųjų sezonui besirengianti Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ per trečiąsias kontrolines rungtynes įveikė Rygos „Metta/LU“ rezultatu 3:1 (2:0).

Rungtynes „Sūduvos“ ekipoje šį kartą pradėjo Ivanas Kardumas, Marius Činikas, Algis Jankauskas, Aleksandras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Giedrius Matulevičius, Gratas Sirgėdas, Paulius Golubickas, Sandro Gotalas, Mihretas Topčagičius ir Robertas Vėževičius. Po keitimų aikštėje pasirodė Ignas Plūkas, Andro Švrljuga, Yvanas Erichot, Dominykas Barauskas, Povilas Leimonas, Renatas Banevičius, Eligijus Jankauskas ir Luisas Fernando.

Pirmajame kėlinyje žaidimas beveik visą laiką vyko latvių aikštės pusėje, o „Sūduva“ žaidybinį pranašumą įtvirtino dviem įvarčiais. Pirmąjį po gražios atakos pelnė Paulius Golubickas (26 min.), antrąjį po kampinio galva – Algis Jankauskas (35).

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o jo pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo Rygos ekipa. Vis dėlto latviams trūko tikslumo ir I. Plūkui savo sugebėjimų demonstruoti neteko.

Kėliniui įpusėjus „Sūduva“ susigrąžino iniciatyvą ir 81 min. padidino savo pranašumą – ataką smūgiu galva užbaigė po pirmojo kėlinio šiek tiek pailsėjęs ir vėliau į aikštę sugrįžęs P. Golubickas.

„Metta/LU“ rungtynių pabaigoje vis dėlto privertė I. Plūką padirbėti, o po dviejų atremtų smūgių trečiuoju ir sušvelnino rezultatą.

Ketvirtąsias kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais sausio 24 d. 17 val. su Suvalkų „Wigry“ (Lenkija).

2019 Sau 25 10:28

Kaip ir buvo galima tikėtis, su abiem medinukais dalyvavusiais peržiūroje suduva atsisveikino.

Tobex

2019 Sau 26 10:40

Eina Bachūriukai praneša, kad čia naujas Sūduvos puolėjas.

2019 Sau 26 14:57

kaip tik Sūdubai, kuri europas perėjo mušdama per rungtynes pusę įvarčio. (O gal ir mažiau.) :D

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

2019 Sau 26 15:13

wikipedai raso: In total, Ricketts made 30 appearances for the club, scoring a single goal. His lack of offensive production at the club can be attributed to being used as a defender for the entire season because of personnel issues on the roster.

karys

2019 Sau 26 15:16

Tai pažiūrėjau toronte irgi po keitimo daugiau krašte lošdavo, nei "grynu poacheriu"

karys

2019 Sau 26 15:24

Šiaip įdomu aišku bus pamatyt, už tooačagičiu įtariu tikrai ne prastesnis :)

Tobex

2019 Sau 26 15:51

Įvarčiai vienu lietumu

karys

2019 Sau 26 16:35

Pasikartosiu jis toli gražu ne visada net puolime žaisdavo, taigi tikrai nėra tipiškas baudos aikštelės puolėjas