Iki kada darome totalizatoriaus statymus

Apklausa baigėsi 2011 Rgp 23 13:06

1. Diena prieš pirmas turo rungtynes
69%
20
2. Statymas baigiasi su pirmų turo rungtynių pradžia
10%
3
3. Statymus galima daryti iki kiekvienų rungtynių pradžios (kitų jau prasidėjusių rungtynių rezultatų spėti nebegalima)
21%
6
4. Kitas variantas (prašau parašyti savo nuomonę)
Balsų nėra
0
 
Viso balsų: 29
CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 17:38

Balsavime buvo laukelis "kitas variantas". Nei vienas (tame tarpe ir Lecce) jo nespaudė. Aš ir siūliau mūsų konflikto metu, kad ne lygiai para iki rungtynių, o iki dienos pabaigos. Tobiš, jei rungtynės šiandien - statymai baigiasi vakar 23:59:59.
O kodėl iš karto buvo balsavimas? Gal pirma reikėjo padiskutuoti ta tema? Nors vis tiek nuo pat paskelbimo visi pradeda balsuoti, tik keli būtinai pražiopso viską, o galų gale gaunasi nesąmonė. Kam iš viso dalyvauja, jeigu tik sekmadienį atsibunda ir parašo tuos du atsakymus. Pilnai suprantu, ko piktas Lecce, bardakas buvo ir visiems tai akivaizdu. Blogas, negeras, bet padarė, kad pirmas postas, kur prie atsakymo būna, su visom naujienom būna. Man tai labai patinka. Anksčiau visi iš karto atsakymus rašydavo, dabar galima vienoje vietoje gauti informaciją, nebereikia knaisiotis po savo užrašiukus. Jeigu reikia, tai ir kažką pakeičia, parašo pastabą. Neturiu kažkokių pretenzijų. Prieš krepšinio čempionatą visi irzlūs pasidarė, mano gatvėje pastoviai tas dūdeles "vuvuzelas" pučia, dieną naktį, užkniso juodai. Miegoti neleidžia. Tikiuosi, kad lietuviai susimaus, tada bus tylu ir ramu, bei premijų krepšininkai negaus.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 17:50

O kodėl iš karto buvo balsavimas? Gal pirma reikėjo padiskutuoti ta tema?
- Tai va, vėl grįžtam į pradžią. Aš būtent apie tai ir šneku - priimant svarbius sprendimus forume, reikia pasitarti su visais, padiskutuoti, o ne savo nuožiūra staiga pakeisti taisykles. Jeigu jam pasidarė sunku skaičiuoti paskutinę dieną už rezultatus balsuojančius veikėjus, jis turėjo taip ir pasakyti: chebra, man sunku, dėl savo susigalvotos "sistemos" nebesusidoroju su darbu, siūlau daryti taip ir anaip, šiek tiek pakeisti taisykles, kad būtų lengviau - kas už? Vietoj to - staiga vieną dieną randu, kad jo iniciatyva kelių žmonių balsai (tame tarpe ir mano) anuliuoti, nors buvo parašyti daug valandų iki pirmų rungtynių ir atitiko mūsų visų iki tol galiojusį sutarimą, kad balsuoti galima iki pat rungtynių pradžios. Kad ten kažkieno laikrodžiai blogai rodo - tegu ieško problemos savo kompe. Apačioje kiekvieno forumo lango yra visiems aiškiai parašyta: "Visos datos yra UTC + 2 valandos". Nežinau ko dar reikia??

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 26 22:53

tau suorganizuočiau laiduotuves.
mafijozis prieš pakasynas nabašnykams marčučius numazgoja))) paskui prisigeria iki žemės graibymo)))) tada dar kiaušus pagraibo))) įtariu, kad su negyveleis tenkina savo aistras. Dar biškį pagalvojau, kad jeigu per kelis mėnesius leče 888 komentus parašė, tai mafia ir tobex per du metus atatinkamai 691 ir 477, pirmasis profilis visiško apkiatėlio, o antrasis fulės analitiko, žinovo. Ar negali taip būti, kad čia vienas žmogus yra. Tokeis budais kitus negražiai apgaudinėja, nes vienodas klaidas daro, vienodai masto ir pastoviai isikanes "grazaus pinigo", O kai atejo leče, tai tobex nebegali sukčiauti ir iš 4 vietos nukrito iki 8, surenka totalizatoriuje vos po du taskus ir kitus nebūtais dalykais kaltina. kai leče paminėjo, kad yra sukčių, tai tobex pradejo puolima. nepatinka kontrole kazkam, o ypac žulikams.

Na ir ką gi galiu aš atsakyti.Tai yra įžeidimas man, tobex.Aš manau, kad tamstai Graboriui tūrėtų būti gėda, jeigu žinočiau, tamsta kas tu toks, tai net neabejoju, kad būtum paduotas teisman, manau ir Tobex prisidėtu.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Totalizatoriaus balsavimo laikas

2011 Rgp 27 14:49

Jei visi pritartu, prisiimčiau totalizatoriaus prižiūrėtojo vaidmenį (Balsų neskaičiuočiau, papraščiausiai palaikyčiau tvarką šiame totalizatoriuje).Apie bet kokį šantažą ar įsidirbinėjimus informuočiau Broniu.Turime sudaryti taisykles.Ar pritariate šiai įdėjai ???

Grįžti į