2013 metų vasaros transferai

2013 metų vasaros transferai

Standartinė bronius » 2013 Bir 06 20:25

Paveikslėlis Klaipėdos „Atlantas“

atėjo:
Lukas Artimavičius (Tauragės „Tauras“)
Lukas Baranauskas (Alytaus „Dainava“)
Donatas Nakrošius (Ržešovo „Zakładowy Klub Sportowy Stal Rzeszów“, Lenkija)
Ernestas Veliulis (Rygos „Daugava“, Latvija)
Mindaugas Malinauskas (Pakruojo „Kruoja“)

išėjo:
Michail Komarov (Nižnij Novgorodo „Volga“, Rusija)
Justas Vilavičius (Klaipėdos „Granitas“)
Artiom Jerošenko
Anton Alajev (Hranicės „Hranice“, Čekija) (nuoma)


Paveikslėlis Tauragės „Tauras“

išėjo:
Lukas Artimavičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Lukas Martišauskis
Corrado Vacca
Lukas Bielskis
Tomas Vyšniauskas (Klaipėdos „Granitas“)
Antonino Campanella
Martynas Matuzas (Pakruojo „Kruoja“)
Simonas Babilius (Klaipėdos „Granitas“)
Yamadou Keita (Pakruojo „Kruoja“)
Aliaksandr Brazevich (vyr. treneris)
Ramaz Silin (vyr. treneris)
Mantvydas Eiza (Ormidijos „Ormidia“, Kipras)

atėjo:
Yamadou Keita (Jerevano „Ararat“, Armėnija)
Darius Laugalis
Chargaziya Georgiy (Maskvos „Sokol“, Rusija)
Valentins Ralkevics (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Marius Stanaitis
Ramazan Silin (vyr. treneris, Erzindžano „Erzincanspor“, Turkija)
Ilgar Nabiyev (Azerbaidžanas)
Jean-Marie Landry Amani
Gediminas Jarmalavičius (vyr. treneris)

Paveikslėlis Pakruojo „Kruoja“

išėjo:
Arvydas Veikutis
Tomas Miklinevičius (Jonavos „Lietava“)
Mindaugas Malinauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Josuetl Ricardo Hernandez Rea

atėjo:
Deivydas Lunskis (Šiaulių „Šiauliai“)
Andrius Šidlauskas (Šiaulių „Juventa-99“)
Modestas Atmanavičius (Alytaus „Dainava“)
Žantemir Soblirov (Krasnodaro „Kuban“, Rusija)
Aleksandr Tiškevič
Josuetl Ricardo Hernandez Rea (Šarlotės „Vallense FC“, JAV)
Andrius Arlauskas (Panevėžio „Ekranas“)
Trayon Bobb (Tornijo „Tornion Pallo - 47“, Suomija, nuoma)
Martynas Matuzas (Tauragės „Tauras“)
Yamadou Keita (Tauragės „Tauras“)
Robertas Vėževičius (Umm El Fahmo „Maccabi“, Izraelis)


Paveikslėlis Panevėžio „Ekranas“

išėjo:
Artūras Rimkevičius (Bandar Seri Begavano „Duli Pengiran Muda Mahkota Football Club“, Brunėjus)
Andrius Arlauskas (Pakruojo „Kruoja“)
Fernando de Abreu
Oscar Reyes
Igor Kozlov
Marko Vučetič (Adanos „Adana Spor Kulübü“, Turkija)

atėjo:
Marko Vučetič (Štipo „Bregalnica Štip“, Makedonija)
Dejan Đenić (Jagodinos „Fudbalski klub Jagodina“, Serbija)
Aleksandar Šušnjar (Belgrado „Fudbalski klub Rad Beograd“, Serbija)
Marko Andjelkovič (Ramat Hašarono „Hapoel Ironi Nir Ramat HaSharon Football Club“, Izraelis)


Paveikslėlis Šiaulių „Šiauliai“

išėjo:
Tomas Snapkauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Deivydas Lunskis (Pakruojo „Kruoja“)
Marko Rašo
George Alaverdashvili
Šarūnas Jurevičius
Rokas Urbelis
Deivis Kančelskis (vyr. treneris)
Tomas Kančelskis (treneris)

atėjo:
Veraja Domagoj (Zagrebo „Nogometni klub Zagreb“, Kroatija)
Agnius Juozapaitis (Radviliškio „Lokomotyvas“)


Paveikslėlis Vilniaus „Žalgiris“

atėjo:
Andrius Velička (Baku „Azal“, Azerbaidžanas)
Eivinas Zagurskas (Pyrgoso „Paniliakos Athlitikos Omilos“, Graikija)
Lukas Lidakevičius (Barnslio „Barnsley F.C.“, Anglija)
Serge Komla Nyuiadzi (Sofijos „CSKA“, Bulgarija)

išėjo:
Karolis Urbaitis (Gargždų „Banga“)
Tomislav Pek
Jakub Wilk (Vaslujaus „Sporting Club Vaslui“, Rumunija)
Vedran Gerc


Paveikslėlis Marijampolės „Sūduva“

išėjo:
Rafael Pompeo Rodrigues Ledesma (Achnos „Ethnikos“, Kipras)
Nerijus Radžius (baigė karjerą)
Povilas Leimonas (Lodzės „Widzew“, Lenkija)
Giedrius Matulevičius (Parmos „Parma“, Italija)

atėjo:
Tomas Snapkauskas (Šiaulių „Šiauliai“)
Tomas Radzinevičius (Opavos „Slezský fotbalový club Opava“, Čekija)


Paveikslėlis Alytaus „Dainava“

išėjo:
Soumaila Keita
Modestas Atmanavičius (Pakruojo „Kruoja“)
Lukas Baranauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Claude Kum Maka
Jevgenij Moroz (Trakų „Trakai“)
Artūr Juchno (Gargždų „Banga“)
Akil Rondel Dexter De Freitas
Oleh Solovič
Martynas Biržinis (baigė karjerą)
Deividas Padaigis

atėjo:
Lukas Sendžikas (Kauno „Spyris“)
Vitālijs Artjomenko (Rygos „Daugava“, Latvija)
Linas Savastas


Paveikslėlis Gargždų „Banga“

išėjo:
Aleksey Alekseev (Astanos „Astana“, Kazachstanas)
Matheus Bissi Da Silva (Birkirkaros „Birkirkara FC“, Malta)
Gajus Kulbis (Silamajės „Kalev“, Estija)
Armando Tarlazis Vieira dos Santos (Mostos „Mosta“, Malta)
Giorgi Nikabadze
Simonas Alsys (Palangos „Palanga“)

atėjo:
Karolis Urbaitis (Vilniaus „Žalgiris“)
Andrius Marcinkevičius (Palangos „Palanga“)
Artūr Juchno (Alytaus „Dainava“)


Paveikslėlis Klaipėdos „Granitas“

atėjo:
Vidas Alunderis
Tomas Vyšniauskas (Tauragės „Tauras“)
Justas Vilavičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Simonas Babilius (Tauragės „Tauras“)

išėjo:
Pavel Tiurin
Sandro Khabadze
Alexandre da Silvos


Paveikslėlis Kazlų Rūdos „Šilas“

atėjo:
Klaudijus Upstas (NFA)


Paveikslėlis Radviliškio „Lokomotyvas“

atėjo:
Donatas Šėgžda (NFA)
Paulius Sakalis (Druskininkų „Druskininkai“)
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 10074
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Miestas: Vilnius
Palaikoma komanda: LT rinktinė

Grįžti į Transferai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias