U-18

2010 Kov 07 01:03

U-18 rinktinė išvyksta į Slovakiją
2010-03-06 14:26

Lietuvos U-18 jaunimo rinktinė (1993 m. gimimo futbolininkai) šeštadienio naktį išvyksta į Slovakiją, kur surengs treniruočių stovyklą ir sužais dvejas draugiškas rungtynes su vietos bendraamžiais.

Lietuvos komanda šioms rungtynėms bus vadovaujama Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) trenerių ir sudaryta iš akademijos žaidėjų. Prie jų taip pat prisijungs Vilniaus komandoms atstovaujantys Žygimantas Kirsis ir Ovidijus Verbickas bei neseniai su Romos „Lazio“ (Italija) sutartį pasirašęs NFA auklėtinis Aurimas Vilkaitis.

Slovakijos futbolininkai pernai UEFA U-17 čempionato atrankos varžybose, kuriose dalyvavo ir dabartinė Lietuvos U-18 rinktinė, peržengė pirmąjį etapą. Kovo 27 – balandžio 1 dienomis slovakai dalyvaus antrajame, vadinamajame „Elito“ etape grupėje su Anglijos, Švedijos ir Maltos komandomis. Grupių nugalėtojai pateks į čempionato finalinį etapą.

Anot NFA direktoriaus Raimondo Statkevičiaus, rinktis su kuo žaisti draugiškas rungtynes mūsiškiams buvo iš ko: „Po sausio mėnesį vykusio turnyro Baltarusijoje turėjome nemažai pasiūlymų iš įvairių šalių – pradedant Izraeliu ir baigiant Kazachstanu. Tačiau išsirinkome slovakus, nes jie stiprūs jaunimo futbolo lygyje ir galėjo pasiūlyti geras sąlygas. Mus džiugina, kad tokia stipri komanda pasirinko sužaisti su mumis ir vertina Lietuvos rinktinę kaip pajėgią oponentę.“

R.Statkevičiaus teigimu, Lietuvos U-18 rinktinės tikslas šioms rungtynėms yra įgyti kuo daugiau tarptautinių varžybų patirties: „Be abejo, visada norisi pasirodyti kuo sėkmingiau. Bet dar svarbiau nuolat žaisti su stipriais varžovais ir įgyti daugiau aukšto lygio rungtynių praktikos. Tai duoda daugiau naudos nei vienkartinis rezultatų siekimas.“

Šeštadienį Lietuvos U-18 rinktinė dar surengs treniruotę ir vėlai vakare išvyks į Slovakiją. Pirmosios draugiškos rungtynės vyks kovo 9 d. 17.00 val. (Lietuvos laiku) Banska Bystricoje, o antrosios - kovo 11 d. 12.00 val. Zvolen miestelyje (apie 20 kilometrų nuo Banska Bystricos).

Žinias apie rinktinę bei tiesiogines transliacijas (jei leis techninės galimybės) galėsite rasti tinklapyje LFF.lt bei „Lietuvos futbolo“ skyreliuose socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“.

6. Edvinas Girdvainis („NFA-Aisčiai“)
7. Aurimas Vilkaitis (Romos „Lazio“, Italija)
8. Žygimantas Kirsis (Vilniaus „Granitas“)

Saugai:
9. Dovydas Norvilas („NFA-Aisčiai“)
10. Rokas Gedminas („NFA-Aisčiai“)
11. Donatas Kazlauskas („NFA-Aisčiai“)
12. Tomas Galdikas („NFA-Aisčiai“)
13. Markas Beneta („NFA-Aisčiai“)
14. Ovidijus Verbickas (Vilniaus „Rotalis“)

2010 Kov 07 11:13

Taip išeina, kad nei viena A lygos komanda neturi jaunimo galinčio lošti U-18? Ar čia tokia LFF taktika ar kažkas kito?

Re: U-18

2010 Kov 08 13:42

Lietuvos U-18 rinktinė surengė pirmąją treniruotę Slovakijoje
2010-03-08 11:37

Lietuvos jaunimo U-18 (1993 m. gimimo) futbolo rinktinė vakar popiet pasiekė Slovakiją ir jau spėjo surengti valandos trukmės pirmąją treniruotę.

Banska Bystrica miestas pasitiko Lietuvius gan skaisčia saule ir 4–6 laipsnių šaltuku. Pirmoji lietuvių treniruotė vyko Radvan dirbtinės dangos aikštėje.

„Treneriai didžiausią dėmesį skyrė atsistatymui po kelionės. Žaidėjai atliko įvairius futbolo technikos krypties pratimus. Pirmosios staigmenos pasirodė jau šiandien – atsikėlus ryte visur buvo balta ir gausiai snigo“, – LFF.lt pasakojo Lietuvos delegacijos vadovas R.Statkevičius.

Lietuvos rinktinė Slovakijoje pirmadienį surengs dar vieną treniruotę, o šį antradienį ir ketvirtadienį sužais draugiškas rungtynes su Slovakijos bendraamžiais.

Rungtynės tarp Lietuvos ir Slovakijos U-18 rinktinių vyks kovo 9 d. 16 val. Banska Bystrica miesto stadione, tačiau rungtynių vietą gali pakoreguoti oro sąlygos. Dar vienos tarpusavio rungtynės įvyks kovo 11 d. 11 val. Zvolen miesto centriniame stadione.

Patikslintą informaciją apie rungtynių vietą pateiksime vėliau. Tiesiogines rungtynių transliacijas (jei leis techninės galimybės) galėsite rasti tinklapyje LFF.lt bei „Lietuvos futbolo“ skyreliuose socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“.

2010-3-09

Slovakijoje viešinti Lietuvos U-18 jaunimo rinktinė (1993 m. gimimo futbolininkai) Banka Bystricos mieste sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes su šios šalies bendraamžiais ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:3 (1:2). Lietuvos U–18 rinktinė turės galimybę pasiekti revanšą – ketvirtadienį komandos susigrums dar kartą.

Rungtynių pradžia lietuviams susiklostė nesėkmingai. Jau 5-ąją susitikimo minutę Slovakijos U-18 rinktinę į priekį išvedė Viktoras Miklosas, o dar neįpusėjus pirmam kėliniui slovakai pirmavo jau dviem įvarčiais – 16-ąją minutę pasižymėjo Ivanas Schranzas.

Nors Donatui Kazlauskui 21-ąją minutę pavyko skirtumą sušvelninti, Lietuvos U-18 rinktinės viltis pakovoti dėl pergalės sudaužė Ivanas Schranzas, 60-ąją minutę pelnęs antrą savo įvartį šiose rungtynėse ir įtvirtinęs Slovakijos ekipos pergalę.

Lietuvos U-18 rinktinė: Lukas Lidakevičius, Renatas Kapūstinas (74‘ Žygimantas Kirsis), Aurimas Vilkaitis, Edvinas Girdvainis, Martyn Jefišov; Rokas Gedminas (50‘ Erikas Grigaitis), Tomas Galdikas, Martynas Dapkus (59‘ Ovidijus Verbickas), Donatas Kazlauskas (68‘ Karolis Žiogas), Dovydas Norvilas, Lukas Baranauskas.

Re: U-18

2010 Kov 11 15:25

Po įtemptos atsakomosios kovos Lietuvių U-18 rinktinė (gim. 1993m.) turėjo pripažinti šeimininkų iš Slovakijos pranašumą rezultatu 2-0. Įvarčius slovakams pelnė Viktor Miklos (74 ir 75 minutėmis).

Re: U-18

2010 Kov 11 19:42

Lietuvos U-18 rinktinė vėl neprilygo Slovakijos bendaamžiams
2010-3-11

Lietuvos jaunimo U-18 rinktinė Slovakijoje sužaidė antras draugiškas rungtynes su šios šalies bendaamžiais. Lietuviams nepavyko atsirevanšuoti už pirmame susitikime patirtą nesėkmę. Antrose rungtynėse kevirtadienį rezultatu 2:0 (0:0) pergalę vėl šventė Slovakijos jaunieji futbolininkai. Banka Bystrica mieste, dirbtinės dangos aikštėje vykusią dvikovą stebėjo apie 150 žiūrovų.

Abu įvarčius Slovakijos jaunimo rinktinė šiandien pasiekė antrame kėlinyje. 70-ąją susitikimo minutę, už žaidimą ranka baudos aikštelėje, į Lietuvos ekipos vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Viktoras Miklosas. Lietuvos U-18 rinktinės viltis iškovoti bent lygiąsias 79-ąją minutę palaidojo Oliveris Špilaras, antrą kartą pasiuntęs kamuolį į lietuvių vartus ir įtvirtinęs savo komandos pergalę.

Primename, kad antradienį Lietuvos U-18 rinktinė pralaimėjo slovakams rezultatu 1:3 (1:2).

Re: U-18

2010 Kov 12 15:01

Agentų stebimai U-18 rinktinei Slovakijoje paliko įspūdį infrastruktūra
2010-03-11 23:18

Iš Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) auklėtinių sudaryta Lietuvos U-18 rinktinė pirmose draugiškose rungtynėse Slovakijoje nusileido vietos komandai, tačiau sudomino vietos agentus.

Abiejų šalių rinktinės gyvena viename sportiniame komplekse, maitinasi toje pačioje įstaigoje, treniruojasi tomis pačiomis sąlygomis, sudarytos visos sąlygos bendrauti treneriams, žaidėjams.

Kartu su Lietuvos U-18 rinktinės trenerių štabu Slovakijoje su rinktine dirba ir NFA direktorius Raimondas Statkevičius. Jis tinklapiui www.LFF.lt papasakojo, jog slovakų valstybės dėmėsys sportui atsispindi ir futbolininkų pasiruošime.

„Slovakijos rinktinė elitiniam atrankos etapui ruošiasi labai profesionaliai. Į mus žiūrima taip pat. Viskas apgalvota iki menkiausių smulkmenų – nuo apgyvendinimo klausimų iki sportininkų maitinimo. Šioje šalyje yra registruota 200 tūkst. futbolininkų. Tiek šie skaičiai, tiek jų siekiami rezultatai ne tik futbole, o ir kitose sporto šakose kalba patys už save. Treniruočių infrastruktūra čia yra labai išvystyta. Visa tai parodo šalies požiūrį į sportą“, - aiškino R.Statkevičius.

Dvikova su slovakais turėjo vykti ant natūralios dangos, tačiau dėl pasikeitusių oro sąlygų buvo perkeltos į dirbtinės dangos aikštę.

R.Statkevičiaus teigimu, antradienio rungtynės buvo gero lygio: „Jei pirmąsias minutes iki pirmojo įvarčio vaikinai nesijautė labai drąsiai, tai po įvarčio į mūsų vartus susiėmė, perėmė kamuolio kontroliavimą ir iš tiesų žaidė kaip su lygiaverčiais varžovais. Tokio pobūdžio rungtynės - viena didžiausių galimybių gauti patirties mūsų jauniesiems futbolininkams. Rungtynių vertė atsveria pralaimėjimą. Akademijoje kiekvieną savaitgalį mūsų rinktinei organizuojame draugiškas rungtynes su įvairiomis komandomis Tačiau rungtynės su slovakais - aukštesnio lygio.“

NFA direktorius atskleidė, kad mačą stebi įvairūs vietos ir užsienio agentai: „Po rungtynių jie kalbina mūsų žaidėjus. Tačiau sutarėme su vaikinais, kad bendrausime su agentais po antrųjų rungtynių. Kol kas bendravimas vyksta per mus, trenerius. Tačiau tikėtina, kad keli mūsų žaidėjai čia, Slovakijoje, yra pastebėti klubų agentų.“

Lietuvos delegacijos vadovas užsiminė, kad komanda nesiruošia atsipalaiduoti net draugiškoms rungtynėms.

„Po dienos rungtynių vaikinai anksti kėlėsi, po pusryčių ėjo pasivaikščioti, treniravosi. Dienotvarkė iš tiesų yra labai intensyvi – be treniruočių vyksta individualūs pokalbiai tarp trenerio ir žaidėjų, po rungtynių vyko detalus konkrečių momentų aptarimas. Rinktinėje iš tiesų tvyro rimta atmosfera, nors tai ir neoficialus mačas“, - pasakojo R.Statkevičius.

Ketvirtadienį Lietuvos ir Slovakijos U-18 rinktinės susitiks antrosiose draugiškose rungtynėse.

Re: U-18

2010 Geg 10 20:03

Šį trečiadienį (2010 05 12) Liuksemburgo sostinėje U-18 (1993) rinktinė susitiks su Liuksemburgo bendraamžiais. Rungtynių pradžia 19:00

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: U-18

2010 Geg 13 15:17

Lietuvos U-18 rinktinė pralaimėjo draugiškas rungtynėse Liuksemburge vietos bendraamžiams. Namuose žaidusi Liuksemburgo komanda iškovojo pergalę rezultatu 2:1. Vienintelį įvartį Lietuvos U-18 rinktinei pelnė saugas Erikas Grigaitis
Beje, ankstesniame lff pranešime buvo nurodyta, jog Grigaitis yra vienintelis puolėjas

Re: U-18

2010 Geg 13 15:22

tuoj išlys Varanavičius ir pareikš, kad Liuksemburgo žaidėjai buvo vyresni :)

2010 Geg 13 16:13

man tai isvis nesamone su tom i viena komanda surinktom neva zviozdom savo amziaus, turi normalus zaidejai under 18 jau dubleriuose zaist alygos mokytis is vyresniu kolegu palaipsniuj 10-15 minuciu isbegt toj apcioj alygoj, o ne kazkur neva susizaidinet...

Re: U-18

2010 Geg 13 16:32

Vyrai, manau jūs greiti teisti, bet galbūt čia ne Liuksemburgas toks silpnas, o Lietuva (dar) ne tokia stipri kaip norėtųsi.
Liuksemburgo jaunimas yra lygiosiomis net su Vengrija ir Turkija oficialiose sulošęs, Albanijai užkrovęs. Va pora pacanų už Meco jaunimą lošia
DRAGOVIC Nenad (Racing FC Union Luxembourg)