Pietietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2014 Kov 22 12:54

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 07 20:29

Žinia, papletkiname akis į akį prie alaus bokalo, ar FB private, o viešoje erdvėje pletkinti ne lygis.
Taktikas analizuoja profai, o diletantai mato tik įvarčius. Jiems neįdomu kas ten stato autobusą, kas sugalvoja kažką mandresnio. Pavardės nieko nesako... apie ką galima diskutuoti? Paklausinėja juk kartais tokie: o kada varžybos, o kur, o kas... elementarūs klausimai. Eini į alygą ar lff ir kimarini, bet ne klausia. Žioplumas, ar kas čia..

Daugeliui tik naujienų koncentratas.. forume įkelti kažką naujo būtų privalu, ne tik apie A lygą, klubus, bet ir kažką kitą, bet tuoj ims aiškinti, kad spamas čia iš neturėjimo kas veikti. Vištienos kotletų receptais čia niekas nesikeičia. Slasher kartais įmeta kokią pupą, kad pamalonintų mano pavargusias akis.
Man regis, kad šitą forumą skaito (o kartais jame ir rašo) tie, kuriems futbolas yra daugiau nei įvarčiai ir jiems įdomu "kas ten stato autobusą, kas sugalvoja kažką mandresnio", ir pavardės jiems šį tą sako. Apie tai ir diskusija. Ir tokie, kurie gali diskutuoti, tikrai žino kur susižvejot naujienas.

O kuo skiriasi lietuviško futbolo naujienų įkelinėjimas nuo užsienio futbolo naujienų įkelinėjimo? Kuo pirmas nespamas?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 07 21:18

naujienos, paprastai, netrukdo diskutuoti.
o kokybišką (ne pirato ir cezio stumimą vienas ant kito) diskusiją įdomu skaityti ir joje dalyvauti, bet dirbtinai jų nepadarysi, nepadarė savo laiku nei futbolas.lt nei Ivanausko, Budraičio ir kt. forumas. Šiais laikais apskritai dauguma fb diskutuoja, nes ten paprasčiau.

Pietietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2014 Kov 22 12:54

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 07 22:23

naujienos, paprastai, netrukdo diskutuoti.
Kai įsijungi forumą ir matai, kad yra naujų žinučių, spaudi, ir dauguma atvejų ten naujienos. Nejaugi pats ateini čia paskaityt naujienų?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 07:54

Nejaugi pats ateini čia paskaityt naujienų?
dažniausiai todėl, arba ateinu tikėdamasis rasti komentarų apie rungtynes. Tai pirmą norą patenkinu, o antrą tik kartais

Pietietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2014 Kov 22 12:54

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 09:57

dažniausiai todėl, arba ateinu tikėdamasis rasti komentarų apie rungtynes. Tai pirmą norą patenkinu, o antrą tik kartais
Nu aišku.
Beje, kieno komentarų apie rungtynes užsuki paskaityt, ar tų, kuriuos futbolo.tv gali pažiūrėt ar forumo vartotojų?

...

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 10:11

kieno komentarų apie rungtynes užsuki paskaityt, ar tų, kuriuos futbolo.tv gali pažiūrėt ar forumo vartotojų?
Man tai faina pasižiūrėti futbolo.tv komentarus, ypač tada, tai antrame plane galiu matyti savo šešėlį.
Gyvai įdomiau. Pvz. duoda interviu prieš saulę vienas žaidėjas, raukosi, o kai duoda interviu, tai rimtas bando būti, tik keistai markstosi; gali kokį Jadzių gyvai matyti ir klausau gyvai.. už kelių metrų murma, tai vis tiek nesuprantu to prancūziško tarimo, nesuprantu, kaip Viliukas gali ten jį suprasti... gal jau priprato.

Forumo vartotojai retai aprašo A lygos varžybas ir potyrius, bet esu dėkingas Žemaičiui, kuris vis apie Telšių komandos žaidimą praneša. nepatingi brūkštelėti.
Kažkas gal mėgsta paskaičiuoti, kiek varžovų ultrų buvo atvykę. Kiekvienas savo akcentus dėlioja žaidime.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 10:13

Mane tai irgi tas besaikis naujienų perkopinimas užknisa. Nors kita vertus, ir žmonių diskusijoms čia nėra tiek, kad forumas vien tik iš to būtų gyvas ;)

...

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 10:17

Mane tai irgi tas besaikis naujienų perkopinimas užknisa. Nors kita vertus, ir žmonių diskusijoms čia nėra tiek, kad forumas vien tik iš to būtų gyvas ;)
O tu žiūrėk į tai, kaip į kopintų straipsnių saugyklą. kažkada į usb kšdavau naujienas. Rezultatus, lenteles.. foto, įsivaizduoji, kiek vietos tai užima?

Jau geriau čia koncentratą turėti ir žinoti, kur susikimarinti, jeigu reiks, nei pasiklysti.

O geriausios diskusijos būna žiūrint futbolą. Gal grįžus namo po jo kelias valandas. O kitą rytą atsikeli ir jau nebe tokia atmosfera..
Lieka tik užmarinuoti tą prisiminimą..

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 11:50

dažniausiai todėl, arba ateinu tikėdamasis rasti komentarų apie rungtynes. Tai pirmą norą patenkinu, o antrą tik kartais
Nu aišku.
Beje, kieno komentarų apie rungtynes užsuki paskaityt, ar tų, kuriuos futbolo.tv gali pažiūrėt ar forumo vartotojų?
forumo vartotojų. Man labiausiai norėtųsi paskaityti apie Šiaulių žaidimą, bet suprantu, kad nlb kam tie Šiauliai čia įdomu. Todėl įdomiausia tema yra Žalgirio komandos. O jei pamatau Sūduvos žaidime ką įdomaus tai varau pas popą.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 12:47

Forumas artimiausiu metu atsigaus, kai prasidės eurotaurės, paskui į sezono pabaigą jei išliks intriga, o pagrindinis komentarų srautas prasidės po Naujųjų metų iki sezono pradžios, kuomet aiškinsis kas verti žaisti A lygoje, kas ne, kuris forumo dalyvis yra vaflis, o kuris #$!%&*@!. Pati nykiausia metų dalis tai sezonas. Taip nuobodu sekti tuos rezultatus, o dar apie žaidimą komandų rašyti tai visiška beprasmybė.
Dėl naujienų perkopijavimo, tai Cezis dar senais laikais gyvena, kuomet net klubai apie savo mačus straipsnių nesukurdavo. Dabar tiek tų turų aprašymų priviso ir kas blogiausiai, kad visi vienodai tuščiai sausi. Cezi, bent tu pats juos perskaitai? Ar čia pas tave kaupimo manija išsivysčiusi? Visokius tušinukus, šalikėlius, puodelius iš klubų surinkinėji , kur už dyką dalina, tai gal ir su informacijos srautais panašiai. Ar bijai, kad po penkių metų prireiks pasižiūrėti ką po mačo su Trakais sakė Zubas ir nebus kur :)

...

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 13:14

Dėl naujienų perkopijavimo, tai Cezis dar senais laikais gyvena, kuomet net klubai apie savo mačus straipsnių nesukurdavo.

Dabar tiek tų turų aprašymų priviso ir kas blogiausiai, kad visi vienodai tuščiai sausi.
Cezi, bent tu pats juos perskaitai?
Ar čia pas tave kaupimo manija išsivysčiusi?
Visokius tušinukus, šalikėlius, puodelius iš klubų surinkinėji, kur už dyką dalina, tai gal ir su informacijos srautais panašiai.
Ar bijai, kad po penkių metų prireiks pasižiūrėti ką po mačo su Trakais sakė Zubas ir nebus kur :)
Žinai, tu, kuo aš gyvenu. Senais laikais? Tu pats užsimarinavęs FBK BURATINAS gadynėje.
Aš neturiu istorinės atminties kaip tu ar bronius.
FC ŠIAULIAI ir dabar nieko nekuria. Iš alyga.lt ima ir deda straipsnius.

Blogiausi KLFF aprašymai, ten tai graudu skaityti.
Skaitau alyga.lt aprašymus, aišku, ŽALGIRIO, pasiskaitinėju net biržiečių rungtynių aprašymus. Tu negalvok, kad vien kopinimas mane užveda.
Pas mane kita manija išsivysčiusi. Jeigu per rungtynes negaunu pačiupinėti ciocės, tai rungtynės man nevykusios.

už dyką nieko nesu gavęs ir neimčiau, o už teisingus atsakymus, žinias esu gavęs visokių trofėjų. jais ir didžiuojuosi.
pas mane yra viskas sukonspektuota nuo 2004 metų. Galiu žiūrėti ir rasti, jeigu žinau, ko man reikia.
Kad tik noro ir motyvacijos būtų gilintis.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 13:36


Tu negalvok, kad vien kopinimas mane užveda.
Gerai jau gerai, netrukdau tau užsivedinėti :)

...

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 13:47


Tu negalvok, kad vien kopinimas mane užveda.
Gerai jau gerai, netrukdau tau užsivedinėti :)
cha cha :mrgreen: koks supratingas.. :roll:

Girdėjau, kad Eurovizijoje barzdota merga-transvestitas dalyvauja, tai baisu net šią savaitę kimarinti. :roll: :twisted:
Tik LFF ir alyga žiūriu, daugiau baisu... :twisted:

Pietietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2014 Kov 22 12:54

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 15:02

Mane tai irgi tas besaikis naujienų perkopinimas užknisa. Nors kita vertus, ir žmonių diskusijoms čia nėra tiek, kad forumas vien tik iš to būtų gyvas ;)
Tai jei miręs forumas (nors toks visai neatrodo), tai miręs, kam jį dirbtinai gyvinti naujienomis, kurias ir kitur gali paskaityt?
Jau geriau čia koncentratą turėti ir žinoti, kur susikimarinti, jeigu reiks, nei pasiklysti.
Saugok tas naujienas, jei reikia, bet kuo kiti čia dėti?

...

Re: Startuoja forumas

2014 Geg 09 15:07

Jau geriau čia koncentratą turėti ir žinoti, kur susikimarinti, jeigu reiks, nei pasiklysti.
Saugok tas naujienas, jei reikia, bet kuo kiti čia dėti?[/quote]

Kiti gali diskutuoti, jeigu tik randa apie ką. :D visai faina būtų, jei kas nupyškintų vieną ar kitą stadioną, įmestų foto, bet visi nori kažko gatavo ir pusiau apvirškinto..

Grįžti į