...

Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 10:03

Jau tasai spirdžių pupuliukų populizmas. Net nuobodu darosi.

Du veikėjai -stumbrėkas aka Jokūbas, pasiskelbė aktyviausiu forumiečiu ir pakvietė aktyviausius padiskutuoti. Kaip miela. :roll:

Bet forumą skaito ne tik tie du spirdžiai. Kažin koks paeinamumas? 70-150 žmonių, bet du gaidžiukai senus vilkus nori prašalinti. :roll:

Jokūbas galvoja, kad jeigu į forumą parašys 10-50 kartų, kad reikia baninti, tai bus išgirstas.
Ne visi čia zombiai, yra mąstančių.
Aš pats išmokiau forumiečius, ką skaityti, o ką atmesti. ;)

Buvo ramu ir gražu, bet spirdžių fanai pasiuto. Galvojate, kad smegenis išplausite seniems vilkams??? Viščiukų maištai juokingi.

Mane ruskiu ir vatnyku išvadinote..
ot, nusipelnėte Lietuvai ir Lietuvos futbolui. Keista, kad kamuotis, slasherį į durnyną kišo, o slasheris dabar kojas ėmė jam bučiuoti.

Tikrai, kad bobų forumas tapo. Tokiame gėda ir būti. Senbuviai žino - CEZIS ir CEZIO Kontora - du skirtingi dalykai.
O mano ciocės apie šitą forumą nežino. Mažų paslapčių turiu. :D

Balsuokit, ką norit, man nusispjauti į mažvaikių spirdžių nuomonę. Išgirdau tik Anbo, Tobex, mafia ir bronius.
Kauniečiai čia daro perversmą. Kažin, koks po to būtų forumas..
HALA BC ŽALGIRIS??? Vien diskusijos apie Laimio genijų???

Jeigu tokio forumo reikia, tai žinot..
Gerai jokūbėlis parašė: "aktyviausi".. ir jie, aktyvūs, bando "padaryti" visą forumą, o CEZIS neleidžia, vadinasi blogas..
Cha cha.. kai penki bando primesti savo taisykles, tai žemas lygis, konservatorių frakcija visada pasižymėjo populizmu.
Geriausia, kad Anbo kampuotis apšaukė vatnyku.. daugiau nieko mažvaikiai nesugeba.. tik dergtis.

Kažin, kam bausmes reikia skirti?
Mane ruskiu, - kas yra tautinės nesantaikos kurstymas- dar glušu vadina ir bando išnervinti.
Man ne 21 metai, kad bukoje diskusijoje kraujas užvirtų.
Aš ne Saakašvilis. :P O jūs ne arsenai. :P Ir, skirtingai nuo spirdžių, turiu smegenų. :D

O diagnozes nusistatinėkite patys sau.. Aš pasiimu atostogas ir varau ilsėtis. kai grįšiu, vienas kitą būsite suėdę.
kamuočiai ir stumbrėkai tada ras kitą taikinį.. Žemas lygis. 8-)

Ate. 8-)

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 10:07

Bučkis

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 10:10

Na ir melodrama :D Pakėlė nuotaiką šįryt :)

...

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 10:17

Bučkis
fu fu fu.. internete mano kolega rado Jokūbas Z. - orientavimosi sporto kažkoks ten..

kas yra orientavimosi sportas? Čia kai berniukai bando suvedžioti vyrus ir tapti turtingų dėdžių išlaikytiniais?

Ir čia pigus būdas atkreipti į save dėmesį?

...

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 10:19

Na ir melodrama :D Pakėlė nuotaiką šįryt :)
vakare mano draugas paskambino, sako, forume kažkas, kažką rašinėja.. viską perskaitė į ragą.. pasijuokė..

Anbo, tai tu vatnykas, ar ne??? Aš tai sužinojau, kad esu ruskis, kad vatnykas.. naujiena.. :roll:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 10:50

:D dabar populiaru mėtytis klišėmis ir užgauliojimais. Žiniasklaida šitą vajuė užsuko ir jis greit paplito masėse. Staiga nepažįstami žmonės ima aiškinti, kas tu esi ir ką galvoji :)

Šiaip jau dabar adventas, visiems linkiu daugiau ramybės ir susikaupimo. Pats tas laikas dėmesį skirti svarbiems dalykams, daug ką permąstyti, nesiblaškant ties menkniekiais

...

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 10:56

:D dabar populiaru mėtytis klišėmis ir užgauliojimais. Žiniasklaida šitą vajuė užsuko ir jis greit paplito masėse.

Staiga nepažįstami žmonės ima aiškinti, kas tu esi ir ką galvoji :)

Šiaip jau dabar adventas, visiems linkiu daugiau ramybės ir susikaupimo. Pats tas laikas dėmesį skirti svarbiems dalykams, daug ką permąstyti, nesiblaškant ties menkniekiais
- Būtent. Maži berniukai su Edipo kompleksais geriau žino viską. O mes nusenę ir nukaršę vilkai į pavėsį statomi. :roll:

Pagarba tau, Anbo. Su gudriu ir mąstančiu man kaifas bendrauti. 8-)

p.s. Prisimeni kaip šiltai mane sutikai forume? Tik bučkių nebuvo. :roll:
p.s. Dėl lažybų vis dar galvoju, ar verta.. :roll: per didelė rizika.. :roll:

L'aventurier
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2011 Rgs 01 13:20
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 13:03

Aš pasiimu atostogas ir varau ilsėtis.

Ate. 8-)
Po atsisveikinimo jau turbūt keliolika postų prišnerkštei :( Jei davei žodį, tai vyriškai jo ir laikykis.

...

Re: Atviras laiškas forumiečiams :)

2015 Gru 17 13:06

Aš pasiimu atostogas ir varau ilsėtis.

Ate. 8-)
Po atsisveikinimo jau turbūt keliolika postų prišnerkštei :( Jei davei žodį, tai vyriškai jo ir laikykis.
Šiandien dar tik ketvirtadienis. :roll: O savo žodžio laikausi principingai. 8-)
O jums vadovauti galės vadovauti žygučiai, jokūbai, tada niekas nešnerkš.
Bus pavyzdinė tvarka, kuo neabejoju. :D

Grįžti į