bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 18 14:37

Beje, atmetus cezio klonus, kiek lieka realių forumo narių? :)
Niekada nevedžiau tokios statistikos. Yra tokie nariai, kurie čia lankosi pastoviai, bet niekada nieko nekomentuoja. Jie taip pat yra realūs nariai. Šiaip reiktų skaičiuoti tuos, kurie prisijungia karts nuo karto (nors yra ir tokių, kurie atsibunda po metų ar daugiau tylos). Gal kada ir suskaičiuosiu.

Neige
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2012 Bal 19 15:54
Palaikoma komanda: Vėtra
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 18 18:58

Kad ir aš. Skaitau forumą kožną dieną, bet klaviatūrą barbenu retai:) Bet šiaip šaunūs pasikeitimai :)
Yesterday, upon the stair, I met a man who wasn't there. He wasn't there again today, I wish, I wish he'd go away...

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 21 10:19

Nuo lapkričio pirmos nors vieną kartą prie forumo prisijungė 56 žmonės (neskaitant Cezio klonų), tai manau panašiai tiek ir galime laikyti kaip aktyvius vartotojus. Prisijungusius galima pamatyti forumo ekrano viršuje dešinėje paspaudus ant užrašo „Dalyvių sąrašas“ ir suskirčius juos pagal „Paskutinį kartą prisijungė“ kriterijų.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 21 10:26

Nuo lapkričio pirmos nors vieną kartą prie forumo prisijungė 56 žmonės (neskaitant Cezio klonų), tai manau panašiai tiek ir galime laikyti kaip aktyvius vartotojus. Prisijungusius galima pamatyti forumo ekrano viršuje dešinėje paspaudus ant užrašo „Dalyvių sąrašas“ ir suskirčius juos pagal „Paskutinį kartą prisijungė“ kriterijų.
Jei esi administratorius, tai tokius dalykus gali skirstyti :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 21 10:38

Jei esi administratorius, tai tokius dalykus gali skirstyti :)
- Turi omeny, kad tai galima pamatyti tik prisijungus kaip adminas? Greičiau kaip moderatorius, bet tikiu, nes admino ir moderatoriaus interfeisas šiek tiek skiriasi ir aš jau nebegaliu pereiti į paprasto vartotojo interfeisą, todėl negaliu ir matyti ką jūs matot. Nebent susikurčiau savo kloną, :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Balsavimas ar reikia Cezio forume

2015 Gru 21 16:33

Jei esi administratorius, tai tokius dalykus gali skirstyti :)
- Turi omeny, kad tai galima pamatyti tik prisijungus kaip adminas? Greičiau kaip moderatorius, bet tikiu, nes admino ir moderatoriaus interfeisas šiek tiek skiriasi ir aš jau nebegaliu pereiti į paprasto vartotojo interfeisą, todėl negaliu ir matyti ką jūs matot. Nebent susikurčiau savo kloną, :)
Gali susikurti, adminui galima :D

Grįžti į