Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

a.a Lazaro Jafimovo futbolo taurės turnyras

2016 Sau 20 10:58

Šiauliečiai laimėjo turnyrą Kelmėje

Pirmąsias šiais metais tarprajonines sporto varžybas Kelmės rajone surengė broliai Eugenijus ir Erikas Jafimovai. Jie į Kelmės „Kražantės" progimnazijos sporto salę pakvietė keturias komandas į 16-ąjį a.a Lazaro Jafimovo futbolo taurės turnyrą.

Per penkias valandas sužaistos šešerios rungtynės, įmušta 50 įvarčių. Po trejų metų pertraukos L.Jafimovo futbolo taurę laimėjo Šiaulių „Logika" (trečią kartą šių varžybų istorijoje).

Šiauliečiai 7:2 nugalėjo antrąją vietą užėmusius Kelmės „Senjorus", 9:1 - trečioje vietoje likusią Tytuvėnų „Viltį", 9:3 - ketvirtoje vietoje likusį Šiaulių „Aitvarą". Antrąją vietą užėmė Kelmės „Senjorai" 6:1 nugalėjo „Aitvarą" ir 3:6 pralaimėjo „Vilčiai". Trečioji vieta atiteko Tytuvėnų „Vilties" žaidėjams, kurie 0:3 pralaimėjo „Aitvaro" futbolininkams, kurie liko ketvirti.

Varžybų organizatoriai apdovanojo keturių komandų naudingiausius žaidėjus: R.Mikočionį („Logika), Kęs. Špuką („Senjorai), A.Katkauskį („Viltis"), M.Morkų („Aitvaras). Rezultatyviausiai žaidė P.Aukštikalnis, pelnęs 11 įvarčių, geriausias vartininkas- R.Klimas.

Per 16 metų L.Jafimovo taurę laimėjo 70 futbolininkų, o įvarčius turnyruose pelnė 122 žaidėjai. Rezultatyviausi žaidėjai Kęst. Špukas -57, Eug.Jafimovas - 44, V.Šilėnas - 35, Ž.Banys - 33. Kiekvienais metais turnyro organizatoriai išleidžia išsamų leidinuką su turnyro istoriją, statistiniais rezultatais. Turnyro taurę yra laimėję 8 kolektyvai.

Turnyro organizatoriai dėkoja Šiaulių apskrities futbolo federacijai ir jos prezidentui Sauliui Lesnickui už visokeriopą pagalbą organizuojant šį turnyrą.