Atlantas žiūriu rimtai ėmėsi Vilniaus komandų eliminavimo :D Kitame etape Žalgiris? Ai ne, dar Vilniaus "Trakai" neiškritę :D

Pranešimai: 7345

2016 Lie 04 16:31

Paaiškėjo visas LFF taurės aštuntfinalio rungtynių tvarkaraštis.

Vienerios rungtynės jau sužaistos - Telšių "Džiugas" 1:0 po pratęsimo nugalėjo Klaipėdos "Koralą".

Dvejos rungtynės vyks rytoj.
Liepos 5 d. (antradienis):
18:30 Marijampolės „Švyturys" (III, MAFF) - Plungės „Babrungas“ (II lyga, Vakarų)
20:00 Šiaulių „Adiada“ (III lyga, ŠAFF) - ŠFK „Radviliškis“ (II lyga, Vakarų)
Likusios rugpjūčio 6-7 dienomis.
Rugpjūčio 6 d. (šeštadienis)
14:00 Vilniaus „Rotalis“ (II lyga, Rytų) - Klaipėdos "Atlantas" (A)
18:00 "Palanga“ (I) - Vilniaus „Žalgiris“ (A)
18:30 Gargždų „Banga“ (I) - Kėdainių „Nevėžis“ (I)
19:00 "Panevėžys“ (I) - Kauno "Stumbras" (A)
Rugpjūčio 7 d. (sekmadienis)
19:30 Marijampolės "Sūduva" (A) - "Trakai" (A)

2016 Lie 04 16:37

Birželio 29 d.
LFF Taurės varžybų aštuntfinalis
„KORALAS“ – „DŽIUGAS“ 0:0 (0:0) (po pratęsimo 0:1)

Trečiadienį vakare „Koralas“ žaidė svarbias LFF Taurės varžybų rungtynes su LFF I-oje lygoje rungtyniaujančia Telšių „Džiugo“ komanda. Aukštesnėje lygoje rungtyniaujantys telšiškiai rungtynių pradžioje pabandė perimti iniciatyvą į savas rankas, tačiau „Koralo“ žaidėjai nebuvo linkę nusileisti varžovui nei pagal žaidimą, nei pagal sukuriamus momentus prie vartų.
Pirmoje rungtynių pusėje dažnai atakų smaigalyje atsidurdavo Liutauras Rimkus ir Ernestas Razonas, tačiau lemiamomis situacijomis jiems pritrūkdavo tikslesnių ir stipresnių smūgių į vartus. Dar vienoje situacijoje Ernestas Razonas buvo visai arti įvarčio, kai stipriai smūgiavo German Jezerskij ir varžovų vartininkas atmušė kamuolį prieš save, o Ernestas pirmasis suskubęs prie atšokusio kamuolio spėjo pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau teisėjai fiksavo nežymią nuošalę.
Pirmajam kėliniui baigiantis svečių atakas sėkmingai atrėmė „Koralo“ vartininkas Kevinas Drungilas, kuris vienu atveju laiku išbėgo iš vartų ir neleido puolėjui prasmūgiuoti į vartus, o kitu - atrėmė varžovo iš kelių metrų smūgiuotą kamuolį.
Antrajame kėlinyje šimtaprocentinių progų taip pat nebuvo, o dažniausiai abiejų komandų tolimi smūgiai tiek iš žaidimo, tiek baudos smūgiais skriejo tik greta vartų. Išskirti galima nebent Luko Kereišio bandymą iš dešiniojo krašto pasiųsti kamuolį link vartų, o į vartų plotą skriejęs kamuolys sukėlė nemažai problemų varžovų vartininkui.
Per pratęsimą komandoms nuvargus prasidėjo kiek atviras futbolas ir „Koralo“ vartininkui Kevinui Drungilui gelbėti savąją komandą momentais, kai varžovai išsiverždavo prieš vieną vartininką.
Deja, 109-ąją minutę po pakelto kampinio prie „Koralo“, „Džiugo“ puolėja Vaidas Viktoravičius galva pasiuntė kamuolį į vartų tolimąjį kampą ir išvedė „Džiugą“ ne tik į priekį (1:0), bet ir į LFF Taurės varžybų ketvirtfinalį.

2016 Lie 04 16:39

LFF Taurės varžybų aštuntfinalio rungtynių Klaipėdos „Koralas“ – Telšių „Džiugas“ 0:0 (0:0) (po pratęsimo 0:1) video apžvalga.

2016 Lie 07 15:16

18:30 val.
Marijampolės „Švyturys" (III, MAFF) 2 - 1 Plungės „Babrungas“ (II lyga, Vakarų)

Po pirmojo kėlinio 2-1, antrame įvarčių nebuvo. Žemaičiai buvo eliminuoti.

20:00 val.
Šiaulių „Adiada“ (III lyga, ŠAFF) 2 - 2 ŠFK „Radviliškis“ (II lyga, Vakarų)

Po pirmo kėlinio lygu 1-1, po pagrindino laiku lygu 2-2, o po rungtynių rezultatas buvo lygus, tai mušo pendelius. Adiada nepataikė 4-5, tai radviliškiečiai į kitą etapą pateko.

2016 Lie 07 15:19

Liepos 5 d., 23:39 ·

..ir jos pasaka baigta.. Turbūt šie žodžiai geriausiai tinka apibūdinti "Adiados" kelionę po LFF taurės pasaulį. IV etapo rungtynėse pres "Radviliškio" komandą pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 2:2. Verta pastebėti, kad abu kartus pirmavo būtent "Adiada" po Vytauto Ramanausko ir Aurimo Jagmino smūgių. Vistik nugalėtojui išaiškiti prireikė 11m. baudinių serijos. Čia sekmė labiau lydėjo svečius iš Radviliškio. Pastatieji seriją laimėjo 5:4 ir iškovojo kelialapį į tolimesnį etapą. Kaip ten bebūtų, jei mes būtumėm kokie nors Farerai, o čia Europos čempionatas, oro uoste mus pasitiktų kaip didvyrius! Pirmyn "Adiada"!

2016 Lie 07 15:20

FSK Radviliškis

Tik po 11 metrų baudinių serijos pavyko palaužti pagirtinai kovojusius Adiados futbolininkus. Keliaujame į LFF taurės ketvirtfinalį (TOP 8). Rungtynių įvarčiai. 11 m. baudinių seriją įkelsime vėliau. Geresnė video kokybė paspaudus HD.

2016 Rgp 07 10:10

„Panevėžys“ (I lyga) - Kauno "Stumbras" (A) 0:2

Gargždų „Banga“ (I) - Kėdainių „Nevėžis“ (I) 1:2

„Palanga“ (I) - Vilniaus „Žalgiris“ (A) 0:4

Vilniaus „Rotalis“ (II lyga, Rytų) - Klaipėdos "Atlantas" (A) 0:4
Paskutinį kartą redagavo 3 Anbo. Iš viso redaguota 2016 kartus.

2016 Rgp 07 10:15

Šiandien Sūduva žais su Trakais (Marijampolės "Arvi" arena, 19:30). Gaila kad futbolo.tv nerodys, mielai pažiūrėčiau