Vytis (Vilnius)

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Makenzis » 2018 Bal 07 09:46

VK POSĖDYJE – leista Vilniaus „Vyčio“ klubui pakeisti logotipą

https://lff.lt/news/4818/vk-posedyje-sp ... gos-klubu/

Laukiam dar vieno šedevro. :)
Makenzis
 
Pranešimai: 5886
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Behemoth'c » 2018 Bal 08 13:57

Makenzis rašė:VK POSĖDYJE – leista Vilniaus „Vyčio“ klubui pakeisti logotipą

https://lff.lt/news/4818/vk-posedyje-sp ... gos-klubu/

Laukiam dar vieno šedevro. :)

jo ant maikiu naujas logo, bet ant tablo senas.. stadione uzsimate futbolo-dizaino guru Pagrebnojus.. ar tik nebus autorius?
Behemoth'c
 
Pranešimai: 708
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Anbo » 2018 Bal 08 16:06

tai čia nereikia ir Pagrebnojaus, pakanka kokioj kolegijoj tarp dizaino studentų konkursėlį padaryti :)

logotipas logotipu, o Vyčio žaidimas yra realiai prastas. Aišku čia tik sezono pradžia, gal dar pasitaisys. Jei gerai pamenu, praeitą sezoną Vytis irgi silpnai pradėjo
Anbo
 
Pranešimai: 5914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Mutis » 2018 Bal 08 16:23

Anbo rašė:tai čia nereikia ir Pagrebnojaus, pakanka kokioj kolegijoj tarp dizaino studentų konkursėlį padaryti :)

logotipas logotipu, o Vyčio žaidimas yra realiai prastas. Aišku čia tik sezono pradžia, gal dar pasitaisys. Jei gerai pamenu, praeitą sezoną Vytis irgi silpnai pradėjo

Vytis pernai tik pirmas pralose, o po to vare gera serija. Banga, Zalgiri B, Dziuga aplose.
Mutis
 
Pranešimai: 904
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Anbo » 2018 Bal 08 17:27

Dviejų dienų senumo A.Liubinsko interviu :)

A. LIUBINSKAS: "MUMS OLIMPINIO PRINCIPO - "SVARBU DALYVAUTI" - NEREIKIA: VISADA NORIME LAIMĖTI"
https://www.facebook.com/FkTaip/posts/1661659327254379

Vyčiai dvejomis ne itin sėkmingomis išvykomis į Kauną jau pradėjo naująjį I lygos sezoną, tad komandos vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas pasidalino savo mintimis apie komandos pasiruošimą, naujokus, bei tikslus ateinantiems futbolo metams.

- Praėjęs sezonas buvo baigtas gana sėkmingai, kokie buvo esminiai namų darbai tarpsezoniui, į ką reikėjo kreipti daugiausia dėmesio?

- Ne pirmus metus prieš sezoną susiduriame su žaidėjų kaita, tad pagrindinis tikslas buvo įtraukti jaunus futbolininkus. Kol kas jie įsiliejo gana sėkmingai, tačiau stebėsime kaip jiems seksis toliau. Žinoma, turime ir naujų žmonių - po traumų į rikiuotę mėgina grįžti Erlandas Juška, Lukas Valvonis, iš Kėdainių į Vilnių grįžęs Jevgenij Moroz. Prisijungė ir gana perspektyvus, jaunas buvęs žalgirietis Aldas Korsakas (tikiuosi, jog per šiuos metus jis turėtų atsigauti bei įgyti formą). Daug „pridėjo“ ir jau minėto jaunimo atstovai – Eimantas Lotužys, Gytis Paulauskas, Deividas Malžinskas, Tomaš Symulevič, taip pat bręsta ir jaunasis vartininkas Audrius Likša. Tikimės, jog šiemet svaresnį žodį jau tars ir Markas Kardokas, iš savo paties šešėlio išlys ir Artur Skuratovič. Artimiausiu metu laukiame ir papildymo iš Brazilijos – pernai žaidusio Leonardo bei užpernai komandoje buvusio P. Oiaran. Taip pat liko ir patyrę žaidėjai iš praeito sezono – N. Misiuk, A. Vaskela, taip pat lemiamus įvarčius mušęs M. Makutunovičius. Galbūt laiko pilnaverčiam pasiruošimui ir buvo kiek mažai, tačiau vis tiek manau, jog turėtume įsijungti į tą kovą dėl aukštesnių vietų.

- Pasiruošimas, panašu, pavyko gana neblogai – laimėtas draugiškas „Snaigės“ turnyras, kitų draugiškų rungtynių rezultatų balansas irgi teigiamas, tačiau ar pats žaidimas jau toks, kokio norėtumėte sezono metu?

- Reikia paminėti, jog iš rimtesnių varžovų mūsų kelyje buvo Panevėžio komanda, galbūt Daugpilio futbolininkai, o kitos ekipos buvo kiek silpnesnės. Taip pat dažnai žaidėme ne itin geromis, žiemos sąlygomis, tad tokių gerų rungtynių pasitikrinimui iš esmės neturėjome.

- Kokius didžiausius pozityvus galima pasiimti iš pasiruošimo laikotarpio?

- Didžiausias pozityvas – patobulėję jauni žaidėjai (ypatingai išsiskyrė E. Lotužys), atraminio saugo spragą neblogai užpildė J. Moroz, taip pat itin šauniai atrodė jau minėtas E. Juška, kuris šiuo metu vėl turi problemų su traumomis. Nors styguoti dar reikia daug kur, bet šiemet galiu daug labiau pasitikėti jaunimu.

- Nors ekipoje po praeito sezono neliko kelių svarbių žaidėjų, tačiau didelė dalis branduolio tebėra. Kiek svarbu tai?

- Iš esmės galiu pasakyti, jog komanda viso pasiruošimo metu po truputį lipdėsi gana neblogai, tad beliks pamatyti, kaip tas susilipdymas atsispindės aikštėje.

- Komandą papildė ir keli gana žinomi naujokai, tokie kaip jau minėti J. Moroz ar A. Korsakas. Ką ekipai gali pridėti jie?

- Su J. Morozu sieju gana dideles viltis, trūksta tik to, jog pavyktų pilnai išgyti po traumų. O kalbant apie A. Korsaką tai tikiuosi, jog šiame sezone jis atsigaus ir po sezono dar galės pretenduoti į tam tikrą aukštesnio lygio komandą. Tad iš naujokų laukiu tikrai nemažai.

- Pereinant prie I lygos – šiemet sulaukėme tam tikrų naujovių, tokių kaip privalomas jaunų žaidėjų registravimas, legionierių apmokestinimas. Jūsų manymu, tai pozityvūs pokyčiai?

- Jaunų žaidėjų aspektas mūsų per daug neliečia – tokių turime tikrai nemažai, tad dėl to nenukentėsime. O jei tie pinigai, surinkti už legionierius, iš tiesų bus skirti klubų premijavimui už jaunų žaidėjų įtraukimą – tada tame aš nematau nieko blogo.

- Tuo pačiu nebuvo išvengta ir kontraversijų, kai komandų skaičius keitėsi itin dažnai. Kiek tai gali kenkti pačiam lygos prestižui?

- Galima pasitelkti latvių ar estų pavyzdžius, kur federacija remia Pirmos lygos klubus ir skiria jiems nemažus pinigus. Jei panašiu pavyzdžiu pasektų ir Lietuvos futbolo federacija – tai būtų aiški investicija į ateitį, turint omenyje ir tai, kad būtent Pirmoje lygoje dabar žais nemažai jaunų žaidėjų.

- Liekant prie Pirmos lygos – kokias komandas šiemet matote kaip galimas favorites, galinčias kovoti dėl aukščiausių vietų?

- Prieš sezoną gana žinomais vardais pasipildė „Panevėžys“, pajėgų trenerį pasikvietė Alytaus „Dainava“, neblogą komandą surinko ir „Nevėžis“, tradiciškai dėl aukščiausių vietų kovos „Banga“, taip pat nereikia pamiršti tokių komandų kaip „Koralas“ ar „Džiugas“. Tikimės, jog ir mus pavyks įsimaišyti į šią kovą.

- Pernai pavyko patriukšmauti ir LFF Taurėje. Kiek šį turnyrą planuojate akcentuoti šiemet?

- Na, jei praėjusiame sezone mes lyg ir „nenorėdami“ patekome į pusfinalį, tai šiemet galbūt norėtųsi žengti tą vieną žingsnį. Be abejo, reikia paminėti ir tai, kad pernai mūsų per daug neskriaudė ir burtai, tačiau bet kokiu atveju manau, jog šiais metais taikysimės į šį turnyrą dar rimčiau.

- Kalbant apie komandos sezono tikslus – ar tai būtų galima įvardinti kažkokia konkrečia vieta?

- Iš esmės visus uždavinius bei tikslus aš keliuosi pats sau. Žinoma, niekada nesinori būti apačioje, mat tada gali greitai dingti motyvacija. Net ir draugiškose pralaimėtose rungtynėse su „Žalgiriu B“, kurias žaidėme iš esmės „avarine sudėtimi“, aš komandai vis tiek turėjau nemažai priekaištų, nes taip žaisti tiesiog negalima. Man olimpinio principo – „svarbu dalyvauti“ – nereikia: visada norime laimėti.

- Kaip trumpai apibūdintumėte žaidimo stilių, kuriuo „Vilniaus Vytis“ šiemet turėtų pasirodyti aikštėje?

- Kadangi mes visą laiką negalime žaisti atakuojančio futbolo, dažniau turbūt stengsimės koncentruotis gynyboje bei remtis greitomis kontratakomis. Turime tam pajėgius, greitus žmones, kurie tokiam stiliui gali būti tinkami. Gali būti net ir taip, jog kamuolio kontrolės laiko pranašumo neturėsime nei prieš vieną komandą, bet mėginsime remtis greitais išpuoliais.

- Ir pabaigai – kvietimas sirgaliams. Kodėl šiemet verta lankytis „Vilniaus Vyčio“ rungtynėse?

- Turime įdomią komandą, kurioje daug vietinio jaunimo, taip pat ir tokių žaidėjų, kurie savo buvusiose ekipose buvo kiek per anksti „nurašyti“, tad galima sekti ir jų progresą, mat jie tikrai sieks atsiskleisti. Na ir žinoma – Vytis tai Lietuva, valstybės simbolis, tad tai gali būti dar viena priežastis šiemet palaikyti mūsų komandą.
Anbo
 
Pranešimai: 5914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Makenzis » 2018 Geg 30 10:36

Vytis LFF taurėje gavo nuo Atlanto 1-7. Čia šiaip, pamąstymui tiems, kas svajoja apie A lygą. :)
Makenzis
 
Pranešimai: 5886
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Zemaitiss » 2018 Geg 30 12:27

Makenzis rašė:Vytis LFF taurėje gavo nuo Atlanto 1-7. Čia šiaip, pamąstymui tiems, kas svajoja apie A lygą. :)

Panevezys-Palanga 0-0
Cia pamastymui tiems kas svajoja apie A lyga :D
Zemaitiss
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė GS3 » 2018 Geg 30 12:31

Vyciui, tarp kitko, nelabai sekasi ir I-oje lygoje. Bet dabartines pirmos 6-ios komandos galetu kovoti A lygoje. TIesa, ne visos patemptu aukstus finansinius normatyvu.
GS3
 
Pranešimai: 2111
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Makenzis » 2018 Geg 30 12:48

Zemaitiss rašė:
Makenzis rašė:Vytis LFF taurėje gavo nuo Atlanto 1-7. Čia šiaip, pamąstymui tiems, kas svajoja apie A lygą. :)

Panevezys-Palanga 0-0
Cia pamastymui tiems kas svajoja apie A lyga :D


Tai jie svaigsta A lyga jau ne pirmus metus. :D Kol kas ir Pirmoje lygoje yra pirmi. Kitais metais pagal sportinį principą galėtų eiti.

O ką šitie klounai? Pirmoj lygoje 10 vieta, estafetę iš panevėžiokų perėmė.
Makenzis
 
Pranešimai: 5886
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Makenzis » 2018 Geg 30 12:50

GS3 rašė:Vyciui, tarp kitko, nelabai sekasi ir I-oje lygoje. Bet dabartines pirmos 6-ios komandos galetu kovoti A lygoje. TIesa, ne visos patemptu aukstus finansinius normatyvu.


Tai nuo finansų ir reikia pradėti. Šiaulių FA savo pirmaidei gavo 650k. eurų. Čia jau trakų biudžetas. Bet vyrų komanda II lygoje dūsta ir joje žaidžia tie, kurie trimis lietimais su kamuoliu sunkiai tvarkosi.
Makenzis
 
Pranešimai: 5886
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė geriantis » 2018 Geg 30 13:10

Makenzis rašė:Vytis LFF taurėje gavo nuo Atlanto 1-7. Čia šiaip, pamąstymui tiems, kas svajoja apie A lygą. :)

Šiaip Alygai nebūtinai reikia, kad visos dvylika komandų būtų vienodo lygio. O čia toks palyginimas, kur komandėlė atsiraunanti ir pirmoje lygoje pralošė Atlamtui, kuris yra trečias A lygoje. Gal kelis sezonus ir bus rezultatas tragiškas, bet paskui viskas pasilygins. Vienintelį kriterijų kelčiau, kad klubas sezono eigoje nebyrėtų.
geriantis
 
Pranešimai: 1013
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 20:59

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Makenzis » 2018 Geg 30 13:22

geriantis rašė:Gal kelis sezonus ir bus rezultatas tragiškas, bet paskui viskas pasilygins. Vienintelį kriterijų kelčiau, kad klubas sezono eigoje nebyrėtų.


Linski, tu pats tiki tuo, ką rašai? :roll: Ar ne tu estų klubų biudžetus buvai paėmęs ir įmetei? Kitose lygoje ir šalyse gal ir būna, kad kažkas daug pinigų meta į futbolą ir iš žemesnių divizionų į elitą pakyla. Sportclub Rheindorf Altach ar Trakai a lygoje. bet iš Vyčio, tai jokios naudos mūsų futbolui. :) Ir nereikia Vilniui dar vieno klubelio A lygoje. tada jau geriau imam Kupiškius ir pan. kad pasismagintų elitas.
Makenzis
 
Pranešimai: 5886
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė Anbo » 2018 Geg 30 14:12

tai komandos niekuomet nebus vienodo pajėgumo, bet aiškiai nustatyti ir kontroliuojami minimalūs standartai būtinai turi būti, kitaip gausis bardakas
Anbo
 
Pranešimai: 5914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė geriantis » 2018 Geg 30 14:30

Makenzis rašė:
geriantis rašė:Gal kelis sezonus ir bus rezultatas tragiškas, bet paskui viskas pasilygins. Vienintelį kriterijų kelčiau, kad klubas sezono eigoje nebyrėtų.


Linski, tu pats tiki tuo, ką rašai? :roll: Ar ne tu estų klubų biudžetus buvai paėmęs ir įmetei? Kitose lygoje ir šalyse gal ir būna, kad kažkas daug pinigų meta į futbolą ir iš žemesnių divizionų į elitą pakyla. Sportclub Rheindorf Altach ar Trakai a lygoje. bet iš Vyčio, tai jokios naudos mūsų futbolui. :) Ir nereikia Vilniui dar vieno klubelio A lygoje. tada jau geriau imam Kupiškius ir pan. kad pasismagintų elitas.


Visiškai neturėjau galvoje, kad Vytį reikia imt į A lygą. Kalbėjau bendrai apie lygos plėtimą. Manau tikrai dauguma žaidėjų pažaidę kelis sezonus aukštesniame lygyje kažkiek paprogresuos ir tikrai nebebus mėsa. Tik tiek dėl sportinės pusės. Financai irgi turi įtakos, bet va ėstai sau žaidžia lygoje su kaimiškom komandom ir viskas pas juos OK.
geriantis
 
Pranešimai: 1013
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 20:59

Re: Vytis (Vilnius)

Standartinė karys » 2018 Geg 30 14:34

kas ten pas tuos estus tvarkoje, žaidžia 10 komandų (na tiek manau ir pas mus realistiška), ir du paskutinius sezonus autsaideriai vienąkart 3 taškus per visą sezoną surinko su -98, kitąkart 8 su -117 skirtumu, didžiai įdomu matyt ir tokioms komandoms ir jų priešininkams.
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt
karys
 
Pranešimai: 6073
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos Futbolo klubai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias