Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 19 turas

2016 Lie 28 19:21

Eksperimentine gynybos linija, ne eksperimentine, bet kad Utenis, kuris progas A lygoje susikuria prasciausiai is visu, taip draskytu Traku gynyba tai kazkaip nesitiki.

2016 Lie 28 19:24

Paskutiniu metu normaliai tas Utenis progas kuria, kai sudėtį atnaujino.

2016 Lie 28 19:37

Vienas iš faktorių šitose rungtynėse - slidžioje aikštėje žemesnio ūgio žaidėjai turi fizinį pranašumą. O Utenio sudėtis aiškiai žemesnė už Trakų.

2016 Lie 28 19:56

koks Byčenoko įvartis :O

jau lygu 3:3 ir Trakai dabar lips kaip reikalas. Apsižioplino uteniškiai antram kėliny :/

2016 Lie 28 19:59

Bet Utenis geri klounai, patys sau problemas daro.

Freidgeimas tapo antiherojum - du "uždirbti" 11 metrų baudiniai per kėlinį. Subyrėjo Utenis

2016 Lie 28 20:20

keista, kad per tv3play rodė tą 3 kamerų vaizdą, kuris šiaip turėtų būti mokamas

2016 Lie 28 20:25

Nuvilianti rungtynių pabaiga, norėjosi kad Utenis bent lygiąsias ištrauktų :) Na bet niekas kitas čia nekaltas, patys susimovė

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

2016 Lie 29 12:41

Oi ponas žaidėjų neatpažįsta. Freidgeimo pirmas pendelis, antrą akivaizdžiau nei akivaizdų padarė Dombrauskis. Na ir vartininko veiksmai trečio įvarčio metu įdomūs

Behemoth'c
Pranešimai: 812
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52

2016 Lie 29 14:27

aplamai visos varzybos ,,labai idomios'' ir zaideju veiksmai, ir vartininko, o virs visko buvo teisejas :o (SFL tokio grybavimo nesu mates)

2016 Lie 29 14:31

Kai gynėjai nusisukę nuo varžovo nugara ir žiūri į savo vartininką, tai panašu į įvarčio laukimą, o ne žaidimą.
XIX TURAS: „TRAKAI“ - „UTENIS“ SANTRAUKA