Puslapis 11

2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 03 09:22
Tobex
Šiauliai taip lengvai pradėjo rungtynes, kad atrodė dar ne vieną įmuš.
Laukiau keitimų jau nuo 60min, nes atrodė, kad valdo žaidimą. bet keitimų vėl nlb buvo, davė tik paskutines 15min pažaisti ir tik trims. tai rungtynių galas vėl labai silpnas iš šiaulių pusės.

matau, kad Šimkus neberegistruojamas Muroje, Baravykas tikrai po vasaros vėl bus laisvas. tai va jei jais dviem dar pasistiprinus, gal ir keitimai atsirastų.

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 19 20:09
Respublik
Net nežaidusiam L.Čerkauskui – ketverių rungtynių diskvalifikacija
https://www.sportas.lt/naujiena/477403/ ... lifikacija

Kauno rajono „Hegelmann“ gynėjas rungtynėms su Alytaus „Dainava“ net nebuvo registruotas, tačiau sugebėjo pasižymėti tuo, kad jam LFF drausmės komitetas skyrė ketverių rungtynių diskvalifikaciją.

Priminsime, kad rungtynių pabaigoje, esant rezultatui 0:0, teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, o vartininkui Tomui Švedkauskui parodė geltoną kortelę. Neapsikentęs neteisingo sprendimo, L.Čerkauskas, paskelbus rungtynių pabaigą, išsakė viską, ką galvoja apie teisėjus.

„Pasibaigus rungtynems, teisėjus tunelyje Lukas Čerkauskas įžeidinėjo necenzuriniais žodžiais. Išvykstant iš stadiono tas pats asmuo stovėjimo aikšteleje vėl necenzūrine leksika įžeidinėjo teisėjus“, - toks tekstas gulė rungtynių protokole.

Šie įžeidimai futbolininkui kainavo mėnesį be rungtynių.

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 21 18:53
Tobex
gaila kad tokia aikštė Šiaulių stadione. susirinko manau daugiausia žmonių per porą sezonų, kova dėl pirmos vietos, o žaidimo nėra

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 22 11:37
bronius
Kame reikalas ten? Savivaldybė nesugeba aikštės paruošti?

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 22 11:38
Tobex
nežinau, bet kaip supratau ir Telšiuose bloga situacija. tai gal tiesiog pavasaris užvelavo ir iš rudens buvo gerai nudrožta.

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 22 12:36
bronius
Bet Rygoje kažkodėl padaro: https://www.youtube.com/watch?v=1qqvC8yd-X0
Aišku, ten nenudrožta.

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 22 13:32
Tobex
naujai pasodinta, nenudrožta ir dar tikriausiai laistymo sistema yra.

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 23 11:54
Zemaitiss
nežinau, bet kaip supratau ir Telšiuose bloga situacija. tai gal tiesiog pavasaris užvelavo ir iš rudens buvo gerai nudrožta.
situacija manau Telsiuose daug geresne...bent is sono ziurint vizualiai atrodo neblogai..vartininko zonoj zolyte zaliuoja..kas liecia Telsius manau visa blogybe ateina is rudeninio- lapkricio futbolo..Ta menesi veja taip nusidrozia,kad baisu ir ziuret vizualiai vejos belieka kokie 70-80%..paskutinese varzybose su KZ..zmogenai is Kauno stebejosi kodel zaidzia ant vejos o ne ant dirbtines,nes veja sudrozta,traumu tikimybe didele..nesuprantu ir as to,geriau velyva rudeni pabaigt ant sintetikos taip pasaugant veja,o pavasari eitu greiciau gryzt ant zoles,nes taip draskant veja greitai tampa dirvonu, o nebe veja..
Pas mus spalio menuo paskutini metu visai dar nieko,galima zaist,veja nepermirksta,saulutes netruksta,zoles vegetacija dar vyksta,o va lapkritis purvyne nebe futbolas..

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 26 06:13
Makenzis
Geriems futbolistams žaisti netrukdo nei prasta, klampi, sunki veja, nei lietus.... Nuo to laiko, kai galima daryti 5 keitimus, ekipų treneriai žiūri į tuščius plotus ir nedaro keitimų, nes suolus šildo vien balvonai... toks vaizdelis, kad turi aikštėje 7-8 ant kojų pastovinčius, dar 3-4 leisgyvius, o visi kiti iš vis niekam tikę. Tokius leisk į DDA, ar ant žolės, o rezultatas bus tas pats. Fizinis pasirengimas lygus nuliui. :roll: Panevėžio suolas ilgesnis, todėl ir sugeba išlaikyti pirmą vieną... dar poros nulių aka balasto atsikratė. :roll:

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 29 08:58
geriantis
Žalgiris - Panevėžys 2000 žiūrovų.
Nu gal ne tiek, bet vis tiek daug žiūrovų buvo.
Sakyčiau stebina dviejų pastarųjų Žalgirio rungtynių lankomumas.
Gal gerbiamas UCCM turi į tai atsakymą? Rodos ir kaime darbų yra, ir prie ežeriuko saulutė šviečia, o čia vilniečiai sugalvojo eiti į futbolą :o

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Geg 29 09:17
Tobex
tai gal irgi akamedijos vaikai tėvus tempia.
nes šiauliuose tai tas labai jaučiasi ir jautėsi kai dar pirmoje lygoje žaidė. Matosi, kad tie tėvai nėra užketėję futbolo fanai, ne kokie premier lygos fainai, bet mokosi ir po truputi perpranta.

Re: 2 ratas

Parašytas: 2023 Bir 05 14:44
Respublik
Nukeliamas Kauno derbis: nuspręsta patausoti Dariaus ir Girėno stadiono veją
https://kaunas.kasvyksta.lt/2023/06/03/ ... iono-veja/

Birželio 11 dieną turėjusios vykti „Optibet A lygos“ rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ komandų yra nukeliamos, o jų data paaiškės vėliau.

Rungtynės tarp turnyro lentelės kaimynų turėjo vykti Dariaus ir Girėno stadione, bet bendru klubų ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) sutarimu buvo nuspręsta jas nukelti dėl siekio kiek įmanoma geriau paruošti stadiono veją artėjančiam rinktinių langui.

Birželio 17 dieną Kaune vyks atrankos į 2024-ųjų metų Europos futbolo čempionatą rungtynės tarp Lietuvos ir Bulgarijos rinktinių.