Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

20/21 Klubinis Futsal

2020 Lap 13 10:30

Futsal A lyga vyks trijuose burbuluose, vienas jų – Jonavos arena
https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/f ... vos-arena/

Dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos, siekiant komandų žaidėjų ir visuomenės saugumo, naujasis 2020–2021 metų Optibet Futsal A lygos sezonas startuos vadinamuosiuose burbuluose. Iki naujųjų metų lygos rungtynės vyks tik trijose šalies arenose – Radviliškio, Prienų ir Jonavos.

„Burbulų privalumas toks, kad visos trys arenos įsipareigoja, jog komandos turės atskiras rūbines, jos prieš kiekvienas rungtynes bus dezinfekuotos bei laikomasi visų kitų reikalingų saugumo priemonių“, – sakė Lietuvos salės ir paplūdimio asociacijos direktorius Vytenis Kazlauskas. Taip pat numatyta, kad bent iki naujųjų metų žiūrovai į areną nebus įleidžiami, tačiau visos rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos „Youtube“ kanale.

Naujajame sezone dėl titulo varžysis dešimt klubų, tarp kurių – ir šiemet gerokai pasistiprinę jonaviečių numylėtiniai „Vikingai“. Šiame sezone nebepamatysime Vilniaus VDA ekipos, tačiau prie dalyvių prisijungė atrankos turnyre sėkmingiausiai pasirodę „Radviliškio“ ir Alytaus „Dainavos“ atstovai.

Optibet Futsal A lyga startuos jau šį savaitgalį, lapkričio 14-15 dienomis, pirmojo turo varžybomis Radviliškyje ir Prienuose. Jonavos sporto arenoje šalies aukščiausios lygos salės futbolininkų kovos prasidės tik nuo trečio turo lapkričio 25 dieną, tačiau dar prieš Optibet Futsal A lygos startą mūsų miesto arenoje lapkričio 24 dieną taip pat vyks ir tarptautinės klubinės UEFA Futsal Champions League varžybos, kuriose kausis Lietuvos čempionas Kauno „Vytis“ prieš svečius iš Švedijos – Stokholmo „Hammarby“.
Paskutinį kartą redagavo 1 Respublik. Iš viso redaguota 2020 kartus.

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Futsal A Lyga 20/21

2020 Lap 13 12:14

Futbolo teisėjų solidarumo rezultatas: arba LFTA, arba VRFS
https://www.sportas.lt/naujiena/423650/ ... -arba-vrfs

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Futsal A Lyga 20/21

2020 Lap 15 17:57

Optibel futsal A lyga. Komandų pristatymas
https://lff.lt/news/11609/optibel-futsa ... istatymas/

Šį savaitgalį ketveriomis rungtynėmis Radviliškyje ir Prienuose startuos 2020/ 2021 metų Lietuvos Optibet fusal A lygos čempionatas. Jūsų dėmesiui, supažindinimas su visomis dešimčia komandų.

Kauno „Vytis“

Praėjusio sezono PIRMA vieta

Daugkartiniai šalies čempionai naująjį sezoną pasitinka gerokai atjaunėję. Į ekipą įsiliejęs jaunimas jau spėjo prisidėti prie dar vieno klubo trofėjaus – laimėtos supertaurės. Kalbant apie pasikeitimus, tai didžiausias tarpsezonio nuostolis – į „Vikingus“ persikėlęs rinktinės gynėjas Vladimiras Derendiajevas. Be to, kurį laiką „Vytis“ bus priverstas rungtyniauti be sunkią traumą patyrusio Alberto Voskunovičiaus. Pastarojo sugrįžimo data į aikštę kol kas nėra aiški.

„Šiemet išsikėlėme tikslą – ieškoti naujų žvaigždžių. „Vyčio“ naujokai – daugiausiai jauni žmonės, kurie nenori mėtytis ir žais tik salės futbolą. Komandos potencialas – milžiniškas, žaidėjų noras – didžiulis, o tai yra svarbiausi momentai“, – sakė „Vyčio“ vyriausiasis treneris Kirilas Krasij.

Naująjį sezoną „Vytis“ pradės rungtynėmis su Alytaus „Dainavos“ ekipa, kuri į A lygą atkeliavo per atrankinį keturių komandų turnyrą, surengtą praėjusį mėnesį.

„Nepaisant to, kad aš pats asmeniškai šią komandą atrankos turnyre mačiau, galiu konstatuoti, kad pirmajame ture žaisime su ekipa, kurios visiškai nepažįstame. Prireiks kelių turų, kol bus aiškus komandų paveikslas – ypač tų, kurios debiutuoja“, – komentavo K.Krasij.

Lapkričio 24 dieną „Vytis“ dvikova su Švedijos čempione „Hammarby“ ekipa pradės naująjį UEFA futsal Čempionų lygos sezoną. Iki to laiko komanda A lygoje spės sužaisti dvejas rungtynes. Anot trenerio, dėl žaidybinės praktikos trūkumo tos dvejos rungtynės jo auklėtiniams bus gyvybiškai svarbios.

Jonavos „Vikingai“

Praėjusio sezono ANTRA vieta

„Ant popieriaus“ labiausiai nuo praėjusio sezono sustiprėjusi ekipa, kurią kaip ir prieš porą metų ves į rinktinę planuojantis sugrįžti Jurijus Jeremejevas.

Apie grįžimą į Lietuvą. Prioritetas yra gauti kvietimą į rinktinę. „Vikingai“ pasiūlė puikų ir ambicingą projektą, kuris man labai patiko, todėl nedvejodamas priėmiau pasiūlymą. Žinoma, prisideda ir tai, kad dėl situacijos pasaulyje Vokietijos čempionatas nuo spalio vidurio yra laikinai sustabdytas.

Apie pokyčius komandoje. Sustiprėjome. Išlaikėme visus žaidėjus iš praėjusio sezono ir pasipildėme keliais ambicingais, perspektyviais ir patyrusiais žaidėjais. Mano akimis, šiemet tai bus visai kita komanda – prie „Vikingų“ užsispyrusio charakterio prisidėjo patirtis ir dar didesnis noras laimėti.

Apie tikslus. Tikslai šiame sezone yra patys aukščiausi. Turime puikiai sukomplektuotą komandą ir laukiame sezono starto. Šiemet nenorėčiau išskirti tik „Vyčio“, nes taurės rungtynės parodė, kad Šiaulių komanda nebuvo prastesnė. Nenuvertiname kitų komandų, nes visoms rungtynėms ruoštis reikės vienodai. Čempionatui įsibėgėjus ir pamatysime, ko esame verti.

Apie pasirengimą. Pasirengimą sezonui pradėjome spalio 20 diena, o tai reiškia, kad pasiruošimui turėjome tris pilnas savaites. Manau, kad pagal savo galimybes paruošėme visus namų darbus.

Apie pirmą varžovą. „Sportidus“ yra stipri komanda iš Panevėžio, kuriame yra daug pajėgių salės futbolininkų. Mes neturime jokios informacijos apie šios komandos pajėgumą šiame sezone, yra tik vaizdo įrašai iš praėjusių metų. Kadangi tos informacijos nėra, ruošiamės rimtam išbandymui, ypač todėl, kad Radviliškyje daugelis mano komandos žaidėjų nėra žaidę, todėl reikės laiko priprasti prie naujo parketo.

Gargdžų „Pramogos“

Praėjusio sezono TREČIA vieta

„Pramogų“ ekipa praėjusį sezoną prisimena su kartėliu. Pusfinalio seriją gargždiškiai pradėjo pergalingai, tačiau tuomet patyrė du pralaimėjimus iš eilės bei neteko galimybės pakovoti dėl čempiono titulo. Kovą dėl trečios vietos jie pradėjo pergale, tačiau dėl atkeliavusios pandemijos, tos kovos užbaigti nebespėjo.

„Pramogos“ naujam sezonui išlaikė komandos branduolį ir naujajame sezone sieks sugrįžti į finalą.

„Tikslai visada yra keliami patys aukščiausi. Bent jau aš asmeniškai norėčiau sugrįžti į finalą, nors ir suprantu, kad lengva nebus. Šį sezoną daug lygiaverčių komandų, futsalo geografija prasiplėtė, o tai yra sveikintina“, - sakė komandos lyderis Aurimas Skurdelis.

„Aš pats esu pasiruošes puikiai. Su komanda neturėjau nei vienos treniruotes, tai kaip komanda pasiruošus galiu tik pasakyti iš komandos draugų kalbos, kad viskas ganėtinai neblogai. Žinoma, trūks susižaidimo, judėjimo aikštelėje, sezono starte visada būna nemažai broko, jaudulys daro savo, nauji komandos žmonės turės priprasti prie senų, seni prie naujų“, – komentavo A.Skurdelis.

Mažeikių VIP

Praėjusio sezono KETVIRTA vieta

Praėjusį sezoną didžiulį žingsnį žengusi ir į TOP ketvertą patekusi Mažeikių VIP komanda išlaikė beveik visą branduolį, o tai reiškia, kad trečius metus iš eilės mažeikiškiams atstovaus praktiškai tie patys žaidėjai. Vienintelis nuostolis – Mariaus Šlutos pasitraukimas, į kurio vietą pakviestas Mantas Rusys.

Futbolo visuomenėje sklandę gandai, kad į Panevėžį gali sugrįžti Edgaras Baranauskas, nepasitvirtino. Į nacionalinę futsal rinktinę pradėtas kviesti puolėjas ir kitąmet vilkės VIP aprangą.

Prieš sezono startą VIP sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su „Panevėžys-Sportidus“ ekipa. Abusyk buvo iškovotos pergalės 7:1 ir 4:1. Sezono starte mažeikiškių laukia akistata su „Akmenės“ salės futbolininkais.

„Pandemija, be abejo, trukdė pasiruošimui. Turėjome problemų dėl salės, todėl treniravomės tai Kelmėje, tai Panevėžyje. Nepaisant to, jau pirmose rungtynėse sieksime tik pergalės. Kalbant apie visą sezoną, tai pirmas tikslas – patekimas tarp šešių geriausių lygos komandų, o tada tikimės eiti dar aukščiau“, – komentavo VIP vadovas Aldaras Pupliauskas.

FA „Šiauliai“

Praėjusio sezono KETVIRTFINALIO dalyviai

Praėjusiame sezone debiutavęs, reguliariajame sezone ketvirtą vietą užėmęs, tačiau ketvirtfinalio barjero neperžengęs „Šiaulių“ klubas išsaugojo visus praėjusio sezono futbolininkus. Maža to, prie komandos prisijungė būrys septyniolikmečių – aštuoniolikmečių jaunuolių, iš kurių du – Joris Delkus ir Grantas Jaseliūnas debiutuoti gali jau šį savaitgalį rungtynėse su Vilniaus „Turbotransfers“.

„Turėjome dvi savaites bendrų treniruočių. Integravome jaunimą, treniruočių metu viskas atrodo kaip ir neblogai, dabar reikia, kad tai persiduotų ir į rungtynes. Tikimės gero starto ir įdomesnio nei pernai čempionato. Galvoju, kad išskyrus „Vytį“ ir „Vikingus“, visų likusių komandų pajėgumas bus daugiau mažiau panašus.

Kalbant apie debiutines rungtynes, tai „Turbotransfers“ yra tokia komanda, kuri dažnose rungtynėse sunkiai įsibėgėja, tačiau tuomet tampa labai rimta jėga. Aišku, pirmos rungtynės niekada nebūna lengvos“, - komentavo „Šiaulių“ vadovas Deivis Kančelskis.

„Šiauliai“ prieš naująjį sezoną spėjo sudalyvauti LFF futsal taurės ketverte, kur po sėkmingo pirmojo kėlinio, antrajame nepasipriešino „Vyčiui“ bei į finalą nepateko.

„Akmenė“

Praėjusio sezono KETVIRTFINALIO dalyviai

Trečią sezoną A lygoje startuosianti „Akmenės“ komanda turi ambicijų pakartoti praėjusio sezono pasiekimą – patekti tarp šešių geriausių lygos komandų reguliariajame sezone. Tų ambicijų komanda sieks pakankamai pasikeitusi.

Po praėjusio sezono ekipa prarado Roką Gedminą (persikėlė į „Šiaulius“), Nerijų Volkovą (persikėlė į „Radviliškį“), Aivarą Renusą (kol kas be klubo) ir vartininką Gintarą Repšą (persikėlė į „Vytį“). Juos pakeis Evaldas Kugys, Tadas Labukas, Marius ir Domantas Šlutos, Mindaugas Simanavičius ir vartininkas Marijus Vasiliauskas.

„Didžiausia mūsų problema – vartininkas. Nors šiuo metu turime jų net keturis, tačiau visiems trūksta varžybinės patirties. Žiūrėsime, kaip seksis. Labai svarbu sėkmingai pradėti čempionatą, nes kai pagauni fortūną, tada su ja gali nueiti toli. Be abejo, pirmasis varžovas – VIP klubas stiprus, turintis gerą sudėtį, galintis pasigirti susižaidimu, turi daug ambicijų, tad laukia įdomios rungtynės“, – sakė klubo vadovas Vitalijus Mitrofanovas.

Po Naujųjų metų komanda žada pasistiprinti keliais legionieriais iš Brazilijos.

Vilniaus „Turbotransfers“

Praėjusio sezono KETVIRTFINALIO dalyviai

Jei grįžtumėm į netolimą praeitį, tai „Turbotransfers“, nepriklausomai nuo pasirodymo reguliariajame sezone, tampa itin galingu varžovu visiems atkrintamosiose varžybose. Gali būti, kad tas faktas lemia ir pirminį naujojo sezomp tikslą – darsyk prasibrauti į tas atkrintamąsias.

Lyginant su praėjusiu sezonu, komandą paliko į „Radviliškį“ persikėlę Justinas Gulbinas ir Vaidas Garšvinskas, tačiau jų vietas užėmė į Lietuvą grįžęs Tomas Sirevičius, traumą išsigydęs Edvinas Mučinis, iš VDA prisijungęs Tomas Bielickas, bei keli jauni A lygos patirties dar neturintys jaunuoliai.

„Galvoju, kad čempionatas bus labai lygus, todėl teks kovoti su visais. Tikrai nemanau, kad tas pats „Vytis“ ar „Vikingai“ labai stipriai pabėgs nuo trečios ar ketvirtos komandos. Aišku, šių komandų privalumas – geresnis pasiruošimas, treniruotės, tačiau pasikartosiu – nemanau, kad turėsime labai ryškius vienus lyderius“, - sakė komandos vadovas Marijus Rimas.

Pastaraisiais metais jų namų arena buvusi legendinė Lietuvos edukologijos universiteto salė šiuo metu yra rekonstruojama, todėl žaidimas „burbuluose“ komandai padėjo išspręsti svarbų klausimą.

„Kiek kalbėjau su žaidėjais, tai daugumai dar geriau, kad žaisime tik gerose salėse. Pradedame su „Šiauliais“, tad pradžia bus sunki. Jie daug bėga, o mes dar nesame taip gerai pasiruošę tiek fizine, tiek žaidimo prasme. Be to, ir praėjusį sezoną abukart pralaimėjome“, – komentavo M.Rimas.

„Panevėžys-Sportidus“.

Praėjusio sezono KETVIRTFINALIO dalyviai

Praėjusiame reguliariajame sezone aštuntą vietą užėmusi ir ketvirtfinalyje dvejų rungtynių serijoje 0:2 Kauno „Vyčiui“ pralaimėjusi „Sportidus“ komanda naująjį sezoną pasitinka ne tik pakeitusi pavadinimą „Panevėžys-Sportidus“, bet ir stipriai pakeitusi sudėtį.

Naujoji komandos versija bus jaunimas, į kurį integruotas bus ir puikiai žinomas Tomas Salamanavičius. Kaip jau minėjome anksčiau, panevėžiečiai savo ekipoje norėjo matyti ir iki futsal rinktinės užaugusį Edgarą Baranauską, tačiau tas mintis atidėjo bent metams.

„Pirmose rungtynėse su „Vikingais“ pamatysime ko esame verti, bet man atrodo, kad šiemet komanda bus stipresnė. Pasiruošimo etapas praėjo sklandžiai, turime nuolatines treniruotes, o sekmadienį tikimės pergalės“, – komentavo klubo vadovas Virginijus Kulišauskas.

ŠPSC „Radviliškis“

A lygos naujokai

Spalio pradžioje surengto keturių komandų atrankos nugalėtojai. Daugkartiniai pirmos lygos nugalėtojai ir puikią infrastruktūrą turintys Radviliškio atstovai jau kurį laiką save matė A lygoje. Situacija nepasikeitė ir dabar.

„Daug metų norint patekti į A lygą, užtekdavo tik užsinorėti. Šiemet norėti nebeužteko, todėl į A lygą brovėmės per turnyrą“, – kiek anksčiau kalbėjo „Radviliškio“ vadovas Mindaugas Urbonavičius.

Alytaus „Dainava“

A lygos naujokai

Spalio pradžioje surengto keturių komandų atrankos antros vietos laimėtojai. Šios komandos pagrindą sudarys puikiai žinomi veteranai Žydrūnas Karčemarskas, Vytautas Lukša, Giedrius Štreimikis bei žaidėjai iš dabartinės „Dainavos“, žaidžiančios pirmoje šalies lygoje.

„Mūsų tikslas – turėti visą klubo piramidę: pagrindinė komanda, mergaitės, veteranai, salės futbolo komanda, paplūdimio futbolo komanda ir panašiai. Jau pernai norėjome žaisti A lygoje, tačiau pritrūko šiek tiek laiko“, – komentavo „Dainavos“ vadovas Žydrūnas Lukošiūnas.

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Futsal A Lyga 20/21

2020 Lap 15 17:58

COVID-19 keičia dar neprasidėjusio futsal A lygos sezono tvarkaraštį
https://lff.lt/news/11608/covid-19-keic ... arkarasti/

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 20/21 Klubinis Futsal

2020 Lap 23 14:03

K.Krasij: „Tikiu, kad atėjo laikas Lietuvos salės futbolininkams įrodyti savo vertę Europoje“
https://www.sportas.lt/naujiena/424220/ ... e-europoje

Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „Vytis“ jau lapkričio 24 dieną Jonavos sporto arenoje pradės savo kelionę šių metų UEFA Futsal Čempionų lygoje. Kauniečiai startuos preliminariame atrankos etape ir susitiks su Švedijos čempionate triumfavusiu Stokholmo „Hammarby“ klubu.

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 20/21 Klubinis Futsal

2020 Lap 25 00:51

„Vytis“ – tarp 32 stipriausių Europos futsal komandų!
https://www.sportas.lt/naujiena/424340/ ... al-komandu

UEFA futsal Čempionų lygos starte stipriausia Lietuvos komanda Kauno „Vytis“ 3:1 nugalėjo Švedijos čempioną Stokholmo „Hammarby“ klubą bei pateko tarp 32 stipriausių Senojo žemyno komandų. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Deividas Reimaris, vieną – Lukas Sendžikas.

Įrašas:
https://www.facebook.com/FKVYTIS/videos/380535899945356

Būsimasis „Vyčio“ varžovas paaiškės gruodžio 9 dieną, o kova dėl vietos aštuntfinalyje – kitų metų sausio 12 – 17 dienomis.

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 20/21 Klubinis Futsal

2020 Gru 03 06:51

FK „Panevėžys“ suvienijo jėgas su „Sportidus“
https://fk-panevezys.lt/2020/12/02/fk-p ... sportidus/

Šių metų Lietuvos A lygos salės futbolo čempionate Panevėžio miestui atstovauja „Panevėžys-Sportidus“ komanda. 2018/2019 bei 2019/2020 metų sezonuose stipriausioje šalies lygoje žaidė „Sportidus“ ekipa, o prieš pat šio sezono startą buvo nuspręsta startuoti po jungtinės komandos vėliava.

Ilgametis „Sportidus“ vadovas ir treneris Virginijus Kulišauskas džiaugiasi, kad pavyko rasti bendrą kalbą su futbolo klubo „Panevėžys“ vadovais.

„Prieš sezono pradžią susitikau su FK „Panevėžys“ vadovais ir gana greitai radome sąlyčio taškus dėl bendro projekto. Man vienam sunkoka išlaikyti klubą, kuris būtų konkurencingas stipriausioms šalies komandoms, todėl reikėjo vienyti jėgas, kas ir buvo padaryta. Šiuo metu mūsų kolektyvas labai jaunas, o vyriausiam žaidėjui vos 28-eri metai. Lyginant su praėjusiu sezonu, pasikeitė labai daug futbolininkų, todėl dar reikės šiek tiek laiko susižaidimui ir tarpusavio santykiams pagerinti“, – sakė V. Kulišauskas.

„Panevėžys-Sportidus“ vadovas teigė esąs maksimalistas ir ateityje tikisi iš žaidėjų pačių aukščiausių vietų.

„Nesakau, kad šiemet ar kitamet mes iškovosime medalius, bet ilgesnėje perspektyvoje tikrai tikiu, kad galime kovoti ir dėl čempionų vardų. Panevėžio miesto komandos anksčiau yra tapusios šalies čempionėmis ir prizininkėmis, todėl manau, kad ateis toks laikas, kai galėsime džiaugtis puikiais laimėjimais. Panevėžyje visuomet buvo gilios futbolo tradicijos ir daug gabių žaidėjų. Ne visi žaidėjai atranda save didžiajame futbole, todėl labai gerai, kad yra alternatyva save išmėginti salės futbole“, – teigė V. Kulišauskas.

Pasak pašnekovo, šiuo metu šalyje jaučiamas didelis šios sporto šakos pakilimas, kurį galima sieti su kitais metais Lietuvoje įvyksiančiu pasaulio salės futbolo čempionatu.

„Šiemet dėl teisės rungtyniauti A lygoje buvo surengta atranka ir ne visos norinčios komandos pateko į stipriausią šalies lygą. Kitais metais salės futbolo gerbėjų laukia išskirtinis įvykis – mūsų šalyje įvyksiantis pasaulio salės futbolo čempionatas, kuriame dalyvaus visos stipriausios planeto rinktinės. Tai nuostabi šventė salės futbolo bendruomenei. Lietuvos A lygos pirmenybių startas parodė, kad praktiškai nebėra ryškių autsaiderių ir bet kuri komanda gali įveikti bet kurią. Šalies čempionato lygis akivaizdžiai pakilo. Mūsų klubas pasiekęs vieną pergalę ir patyręs du pralaimėjimus kol kas užima šeštąją turnyro lentelės vietą. Tikiuosi, kad laikui bėgant mums pavyks dar labiau pagerinti savo pozicijas“, – optimizno nestokojo V. Kulišauskas.

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 20/21 Klubinis Futsal

2020 Gru 09 17:03

„Vytis“ Čempionų lygoje žais prieš buvusią J. Jeremejevo komandą
https://lff.lt/news/11675/vytis-cempion ... o-komanda/

Preliminarų UEFA Futsal Čempionų lygos atrankos etapą Kauno „Vyčio“ futbolininkai sėkmingai įveikė rezultatu 3:1 patiesdami Stokholmo „Hammarby“ (Švedija) ekipą, o šiandien Lietuvos čempionai sužinojo savo varžovus ir pagrindiniame šio turnyro etape.

Burtai lėmė, kad TOP-32 etape Lietuvos čempionai žais prieš Vokietijos čempionus „Hohenstein-Ernstthal“ ekipą. Rungtynės vyks Vokietijoje, o jos bus žaidžiamos periode tarp sausio 12-27 dienų. Šios poros nugalėtoją lems tik vienerios rungtynės.

„Hohenstein-Ernstthal“ ekipa, kurioje pernai rungtyniavo ir buvęs „Vyčio“ narys Jurijus Jeremejevas, preliminariame etape rezultatu 6:2 įveikė „Piyalepasa“ komandą iš Turkijos. Vokietijos komanda išsiskiria margiausia sudėtimi tarp galimų „Vyčio“ varžovų – be vietinių vokiečių čia taip pat rungtyniauja čekai, slovakas, afganas, portugalas ir brazilas.

Priminsime, kad Kauno „Vytis“ UEFA Futsal klubų reitinge užima 13 vietą, o „Hohenstein-Ernstthal“ klubas – 24.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 20/21 Klubinis Futsal

2021 Sau 17 09:51

UEFA futsal Čempionų lygoje Kauno "Vytis" 2:0 nugalėjo stipriausią Vokietijos futsalo komandą ir pateko tarp 16 geriausių Europoje :) Įvarčius lietuviams pelnė Justinas Zagurskas ir Lukas Sendžikas.

UEFA futsal Čempionų lygoje „Vytis“ įvarčiu iš kitos aikštės pusės įtvirtino pergalę prieš stipriausią Vokietijos klubą
Visą straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/427018/ ... ijos-kluba

Respublik
Pranešimai: 8157
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 20/21 Klubinis Futsal

2021 Vas 21 22:06

Rusijoje pralaimėjęs „Vytis“ baigė pasirodymą UEFA futsal čempionų lygoje
https://lff.lt/news/11868/rusijoje-pral ... nu-lygoje/

Tarp šešiolikos stipriausių UEFA futsal čempionų lygos komandų patekęs Kauno „Vytis“ turnyro aštuntfinalyje išvykoje rezultatu 0:3 pralaimėjo Jugorsko „Gazprom-Ugra“ ekipai bei savo pasirodymą turnyre baigė. Du įvarčius rusai pelnė pirmajame kėlinyje, dar vieną pridėjo po pertraukos.

Nuo susitikimo pradžios iniciatyvą savo rankose turėję aikštės šeimininkai pirmąjį įvartį pelnė pirmajam kėliniui persivertus į antrąją pusę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Andrejus Afanasjevas. Dar po keturių minučių, pasinaudojęs kauniečių klaida gynyboje, Aleksandras Pirogovas savo komandos persvarą padvigubino.

„Vyčio“ atstovai turėjo dvi geras galimybes pakeisti situaciją savo naudai, tačiau sudrebinus vartų konstrukciją kamuolys tinkle neatsidūrė. Savo ruožtu, Aleksandras Vinogradovas antrojo kėlinio penktą minutę pelnė trečią šeimininkų įvartį ir rungtynių likimas buvo nulemtas.

Šioje dvikovoje „Gazprom-Ugra“ futbolininkai atliko 33 smūgius, „Vytis“ į tai atsakė 13 bandymų. Dar didesnę persvarą Rusijos klubas turėjo skaičiuojant smūgių į vartų plotą statistiką (17:3).

https://www.uefa.com/uefafutsalchampion ... -vs-vytis/

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 20/21 Klubinis Futsal

2021 Vas 26 12:41

Futsalo komanda „FK Vytis“ oficialiai tapo „Žalgiriu“
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/93722/

2021.02.26

Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „FK Vytis“ oficialiai pakeitė pavadinimą ir tapo Kauno „Žalgiriu“. Nauju pavadinimu ir aprangomis stipriausia šalies komanda Lietuvos salės futbolo pirmenybėse startuos jau šeštadienį, kai susitiks su Futbolo akademija „Šiauliai“.

Kauno „Žalgirio“ ir „FK Vyčio“ bendradarbiavimas prasidėjo praėjusių metų spalį, kai klubų atstovai pasirašė sutartį ir 2013-aisiais įkurtas Kauno salės futbolo klubas tapo žaliai baltų šeimos dalimi.

Tiesa, iki šiol pavadinimo komanda pakeisti negalėjo, kadangi dėl UEFA reikalavimų ekipa Futsal Čempionų lygoje turėjo dalyvauti tokiu pavadinimu, kokiu laimėjo šalies pirmenybes. Kauniečiai šiemet antrą kartą klubo istorijoje pateko tarp 16 geriausių Europos komandų.

Iškritus iš tarptautinio turnyro, klubo vadovas Darius Gurskis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) nepaprastųjų atvejų komitetui pateikė prašymą, kad „FK Vyčio“ pavadinimas būtų pakeistas į „Žalgirį“. Posėdžio metu prašymas buvo patenkintas jau ketvirtadienį.

Ukrainiečio Kirilo Krasii vadovaujama komanda Lietuvos čempionate šiuo metu žengia be pralaimėjimų – per 15 rungtynių kauniečiai iškovojo 14 pergalių ir kartą sužaidė lygiosiomis. Ekipa šiuo metu dalinasi 1-2 vietomis su Jonavos „Vikingais“, tačiau turi dvejas rungtynes rezerve. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko sužaisti vos tris susitikimus.

„Sujungę „Žalgirio“ organizacijos jėgą ir „FK Vyčio“ pasiekimus salės futbole esame pasirengę siekti dar didesnių dalykų. Visas klubas turi puikią piramidę, o mes šį naują etapą pasitinkame su tikslu jungti dar aukštesnę pavarą. Lietuvoje vyks Pasaulio salės futbolo čempionatas, tad visų šių įvykių fone norime savo vardą padaryti dar labiau žinomą visoje Europoje“, – teigė 13 poziciją UEFA klubų reitinge užimančios komandos vadovas.

Grįžti į