Ainius
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010 Vas 15 17:28
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 02 16:49

mano asmenine nuomone čia tikrai nėr ko pykt.. nemoki elgtis kaip normalus žmogus tada ačiū, bet man futbola stadione maloniau stebėti bus tikrai be tavęs. Nesuprantu kodėl čia dar bandoma ieškoti pasiteisinimų, aš visiškai pritariu LFF. Ne vieta tokiems veikėjams Lietuvos futbolo stadionuose
O kaip elgiasi normalus žmogus?? Man pavyzdžiui trukdo visi kas gliaudo siemkas ir pučia dūdą stadione?? Ateis, prišiukšlins, trukdys man ramiai žiūrėt futbolą... NE VIETA TOKIEMS LIETUVOS FUTBOLO STADIONUOSE!

UpSIDE
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 16:59
Palaikoma komanda: Žalgiris
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 03 17:27

mano asmenine nuomone čia tikrai nėr ko pykt.. nemoki elgtis kaip normalus žmogus tada ačiū, bet man futbola stadione maloniau stebėti bus tikrai be tavęs. Nesuprantu kodėl čia dar bandoma ieškoti pasiteisinimų, aš visiškai pritariu LFF. Ne vieta tokiems veikėjams Lietuvos futbolo stadionuose
O kaip elgiasi normalus žmogus?? Man pavyzdžiui trukdo visi kas gliaudo siemkas ir pučia dūdą stadione?? Ateis, prišiukšlins, trukdys man ramiai žiūrėt futbolą... NE VIETA TOKIEMS LIETUVOS FUTBOLO STADIONUOSE!
Tai nieks ir nesako kad atėjęs i stadiona normalus žiūrovas iškart išsitrauks pakeli semkiu ir pradės jas gliaudyt.. :) tačiau tokia jau ta futbolo kultūra pas mus ir ne vienų metų reik manau kad tai pakeist :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 12 19:47

http://www.lff.lt/news.php?news_id=7638
LFF DK sprendimas dėl nuobaudos FBK „Kaunui“ nebus pakeistas

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komiteto (LFF DK) sprendimas dėl nuobaudos FBK „Kaunas“ už nesportišką sirgalių elgesį ir tvarkos neužtikrinimą kovo 31 d. vykusiose LFF taurės pusfinalio rungtynėse nebus pakeistas.

Primename, jog dėl rasistinių šūkių pirmosiose LFF taurės pusfinalio rungtynėse FBK „Kaunas“ – Panevėžio „Ekranas“ pirmosios komandos fanams uždrausta būti „Aukštaitijos“ stadione per atsakomąsias rungtynes balandžio 14 d. Taip pat įvertinus netinkamą elgesį arbitrų atžvilgiu „Kauno“ klubui skirta piniginė bauda.

Reaguodama į FBK „Kauno“ atsakymą ir prašymą panaikinti priimtus drausminius sprendimus, LFF DK informuoja, kad dėl DK sprendimų klubas turėjo teisę kreiptis į LFF apeliacinį komitetą pateikdamas nesutikimą pagrindžiančias priežastis. Klubas šia teise nepasinaudojo.

Bendraudama su LFF varžybose dalyvaujančių klubų atstovais, LFF tikisi iš klubo pastangų - kad klubo fanai stadione elgtųsi korektiškai - ir rekomenduoja organizuoti susitikimą su komandos gerbėjais, kuriame būtų aiškiai konstatuojama, jog rasizmas Lietuvos stadionuose netoleruojamas ir už tai gali būti baudžiamas klubas.

„LFF nori, kad stadione būtų kuo daugiau žiūrovų, todėl kiekvienas sirgalius yra svarbus ir gerbiamas. Tačiau rungtynių metu yra tam tikros elgesio ribos. Sunku kalbėti apie žiūrovų pritraukimą į stadioną, kai jame grubiai pažeidžiama futbolo kultūra ir daroma žala jo įvaizdžiui. Manome, kad organizuotos sirgalių grupės turi atsakyti už savo narių nesportiškus veiksmus. Šiuo atveju, FBK „Kauno“ sirgaliai net neprisiėmė kaltės dėl savo veiksmų, o savo atsiųstame rašte klubas teigė, kad už tai nėra atsakingas“, - sakė LFF Drausmės komiteto sekretorius Ričardas Zdančius.

LFF DK informuoja, jog organizuota „Kauno“ gerbėjų grupė nebus įleista į Panevėžio „Aukštaitijos“ stadioną. Kiekvienas individualiai į stadioną norintis patekti futbolo gerbėjas turės tai padaryti įprasta tvarka – t.y. įsigijus bilietą su pažymėta savo vieta.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 12 19:49

LFF DK informuoja, jog organizuota „Kauno“ gerbėjų grupė nebus įleista į Panevėžio „Aukštaitijos“ stadioną. Kiekvienas individualiai į stadioną norintis patekti futbolo gerbėjas turės tai padaryti įprasta tvarka – t.y. įsigijus bilietą su pažymėta savo vieta.
tai, kaip suprantu iš dabartinio LFF pareiškimo, pagrindinė bausmė KU, kad privalės pirkti bilietus .

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 13 17:03

http://www.delfi.lt/news/sport/abroad/l ... d=31027145
DELFI antradienį pusfinalio dalyvių teiravosi:

1. Kaip rengiamasi atsakomosioms rungtynėms?
2. Ar visi futbolininkai sveiki?
3. Ar užteks pirmųjų rungtynių rezultato kelialapiui į finalą iškovoti („Sūduvai“ ir „Ekranui“)?/Ar pavyks pasiekti geresnį rezultatą, negu pirmosiose rungtynėse („Vėtrai“ ir FBK)?
4. Kokia reikšmė teikiama LFF taurės turnyrui?


Valdas Urbonas, „Ekrano“ vyr. treneris:

1. Na, rengiamės, rungtynės seka po rungtynių, daug jų turime. Rengiamės tuo principu, jog kiekvienos artimiausios rungtynės „Ekranui“ yra svarbiausios.

2. Turime kai kurių bėdų, nėra visi žaidėjai sveiki. Bet dar turime ir visą antradienio dieną. Žiūrėsime, bet vis vien „Ekranas“ žais pajėgiausia sudėtimi.

3. Žengėme pirmą žingsnį, po pirmųjų rungtynių turime (teigiamą) rezultatą. Norisi, kad ir antras žingsnis būtų užtikrintas. Čia taurės varžybų specifika, kuri neleidžia ramiai ir saugiai jaustis. Tik po teisėjo finalinio švilpuko, atlikus darbą, bus galima nusiraminti.

4. Svarbus taurės turnyras, kaip ir kiekvienas kitas. Klubo istorijai svarbus kiekvienas trofėjus. Liko du žingsniai. Ta taurė arti, ji pasiekiama, todėl kovosime dėl jos. Tai įsimintinos varžybos ir žaidėjams. Dalyvavimas taurės turnyro finale ar iškovota taurė yra pasiekimas visiems futbolininkams asmeniškai ir komandai.

Apie tai, kad „Ekrano“ varžovas nežaidžia Lietuvos futbolo aukščiausiame lygyje daug kalbama ir tuo spekuliuojama. Visi puikiai žino tą situaciją. Kas yra įsigilinęs, supranta, kas ir kaip ten vyko. Tai, kur žaidžia mūsų varžovas, man asmeniškai neturi jokios įtakos.

Eimantas Pūras, FBK atstovas:

1. Nors mūsų klubo oficiali svetainė antradienį dėl techninių problemų neveikia, mes – gyvi. FBK komanda atsakomosioms rungtynėms rengiasi įprastai, kaip visada. Normalus pasirengimo procesas.

2. Rimtą traumą pirmosiose LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Marijampolėje patyrė rezultatyviausias praėjusio sezono „Kauno“ futbolininkas Ramūnas Macežinskas (puolėjui trūko kairės kojos kelio priekinis kryžminis raištis – DELFI). Su kitais žaidėjais lyg ir viskas tvarkoje, didelių nusiskundimų nėra.

3. Žinome, kad situacija sudėtinga. Išvykoje reikia ne šiaip pergalės, o laimėjimo dviejų įvarčių skirtumu. Suprantame, kad šansų nėra labai daug, bet vilčių vis tiek lieka. Visada tikime savo sėkme.

4. Svarba didžiulė. Mes žiūrime į faktinę-sportinę pusę. Vietos Europoje neturime, todėl tai buvo mums šansas. Nepasisekė mums su pusfinalio nepalankiais burtais, nes teko žaisti „namuose“ su čempionu „Ekranu“, o ne su „Vėtra“ ar „Sūduva“. Su kitais varžovais gal būtų truputį lengviau. Mums kelyje į Europą neužtenka pergalės prieš panevėžiečius, o dar reikia laimėti ir taurės turnyro finalą.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 13 17:35

stebuklo vargu ar verta tikėtis, bet laukiu geros kovos :) tikrai nepasisekė su burtais FBK'ams

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 01:17

Didysis futbolas grįžta į Panevėžį!
2010-04-13
http://www.fkekranas.lt/index.php?lang= ... 5&tid=2152

Trečiadienį į miestą prie Nevėžio grįžta didysis futbolas. Panevėžio „Ekranas“ LFF taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse „Aukštaitijos“ stadione susikaus su Kauno FBK „Kauno“ futbolininkais. Pirmąsias rungtynes Marijampolėje panevėžiečiai laimėjo 2:1.

Ką mano apie artėjančias rungtynes www.fkekranas.lt pasiteiravo komandos legionieriaus Dušan Matovič.

- Trečiadienį „Ekrano“ laukia LFF taurės pusfinalio atsakomosios rungtynės prieš FBK „Kauno“ futbolininkus. Kokios nuotaikos komanda pasitinką šį susitikimą?

- Jeigu mes žaisime savo žaidimą, kokį demonstruojame įprastai, mes turėtume pasiekti teigiamą rezultatą ir žengti į finalą. Išvykoje mes pasiekėme neblogą rezultatą, tačiau rytdienos rungtynes turime pradėti lyg pirmos rungtynės būtų užsibaigusios 0:0.

- Pirmose rungtynėse pasiekėte pergalę ir žengėte didelį žingsnį finalo link. Ar po pasiektos pergalės netrūks motyvacijos?

- Jokiu būdu, mūsų motyvacija po pirmųjų rungtynių gali būti tik didesnė, kadangi žaisime namuose, savų žiūrovų akivaizdoje, o tai yra papildomas stimulas pasirodyti kuo geriau ir pasiekti teigiamą rezultatą.

- Praėjusiose rungtynėse po ilgos pertraukos įmušei įvartį. Galima teigti, kad įgauni reikiamą formą?

- Esu laimingas, kad pavyko pasižymėti. Paskutinį kart ą įvartį įmušti buvo pavykę UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose išvykoje prieš „Baku“ komandą. Šiuo metu jaučiuosi gerai, įgavau gerą sportinę formą, kurią turiu išlaikyti sezono eigoje.

- Žaisite pirmas namų rungtynes, ar pasiilgai gerbėjų palaikymo stadione?

- Aš labai džiaugiuosi, kad baigėme žaisti ant dirbtinės dangos aikščių, kadangi tai nėra gerai mūsų sveikatai: keliams, nugarai. Rungtyniauti mūsų stadione mums yra didelė paspirtis. Mes turime geriausius fanus Lietuvoje ir aš tikiuosi, kad trečiadienio vakarą į stadioną palaikyti mūsų atvyks daug žiūrovų.

- Tavo manymu, „Ekranas“ pasieks LFF taurės finalą?

- Jei mes rungtyniausime susikaupę nuo pat pirmų rungtynių minučių esu tikras, kad mes išbėgsime į aikštę finalinėse varžybose.

Primename, kad LFF taurės pusfinalio atsakomosios rungtynės vyks trečiadienį „Aukštaitijos“ stadione 19.00 valandą. Kviečiame visus palaikyti savo miesto komandą. Pensininkai, invalidai ir moksleiviai iki 12 metų pateikus pažymėjimą į rungtynes pateks nemokamai.

Bilietus į rungtynes galite įsigyti ir internete - www.bilietai.lt

Taip pat primename, jog trečiadienį 2 valandas prieš rungtynes "Aukštaitijos" sporto rūmų pirmame aukšte galėsite įsigyti abonementų į visas "Ekrano" namų rungtynes, tad siūlome pasinaudoti puikia proga.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 01:23

Pensininkai, invalidai
- Šiais laikais jau reikia rašyti "senjorai" bei "žmonės su negalia"..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 15:16

Ekranas savo puslapyje vakar įdėjo panevėžiečių įvarčius į FBK vartus, aš pridedu dar vieną trūkstamą:



1997.05.04 FBK-Ekranas 1:1 (34' Jakeliūnas 1:1)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 19:52

Gražiau FBK žaidžia, tik priekyje aštrumo trūksta. Ekranas kaip visada matyt laukia iš pasalų užpult...

ledinukas
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2010 Vas 17 15:51
Palaikoma komanda: Tauras

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 20:02

FKE tinklapis luzes...

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 21:39

Ką gi, sveikinimai "Šiauliams" su vieta Europos lygoje ;)

Mikas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 12:25
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 22:09

Šaunios varžybos, o ir rezultatas geras :)
Be to matosi LFF banai gerai veikia :lol:


Mikas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 12:25
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Kaunas - Ekranas

2010 Bal 14 22:23

nu mano tas smailiukas turėtų tau atsakyt į tavo klausimą.

Nuvyko tikrai ne mažesnis būrys.

Grįžti į