Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: 2009/10 m. pusfinalis. Vėtra - Sūduva

2010 Bal 15 12:03

Greičiausiai bus skalpuojamas rungtynių teisėjas. Kas teisėjavo šiandien? Kancleris?
Taip kancleris.

Pranešimai: 11744

2010 Bal 15 13:12

Futbolo cirkas Lietuvoje: pergalės švęsti į rūbinę išėjusiems „Vėtros“ futbolininkams teisėjų paliepimu teko grįžti ir mušti baudinius
Matas Miknevičius
2010-04-15 13:00

Pirmosios komandų tarpusavio rungtynės Vilniuje baigėsi lygiosiomis 1:1. Vakarykščiame susitikime po pagrindinio laiko rezultatas vėl buvo 1:1, tad komandoms teko žaisti pratęsimą, per kurį abi ekipos pelnė dar po vieną įvartį.

Daugiau įvarčių išvykoje pelniusią „Vėtros“ komandą su pergale ėmė sveikinti rungtynių organizatoriai, futbolo federacijos nariai, komandos administracija.

Vilniaus „Vėtros“ strategas Virginijus Liubšys su savo žaidėjais išėjo į rūbinę švęsti pergalės, tačiau džiaugtis teko neilgai.

„Jau džiaugėmės pergale, nuėjome į rūbinę, sveikinome vieni kitus. Gal po 10-15 minučių atėję varžybų teisėjai liepė grįžti ir mušti baudinius. Labai neprieštaravome“, - portalui lrytas.lt sakė V.Liubšys.

Vienuolikos metrų baudinių serijoje stipresni buvo „Vėtros“ žaidėjai.

Trenerio teigimu, po pratęsimo niekam nekilo jokių minčių, kad rungtynės dar nesibaigė, su pralaimėjimu susitaikę buvo ir „Sūduvos“ futbolininkai.

„Nežinau, gal ir mūsų kaltės čia yra, kad nežinojome taisyklių, gal ir teisėjai iš pradžių nesusigaudė, ką tokiu atveju reikia daryti. Kol kas negirdėjau, kad dėl to kas būtų skundęsis federacijai“, - tvirtino „Vėtros“ treneris.

Pagal LFF taisykles, svečiuose įmuštų įvarčių santykis reikšmę turi tik tada, jei tie įvarčiai pasiekti per pagrindinį rungtynių laiką.

LFF varžybų vykdymo ir tarptautinių ryšių skyriaus direktorius Nerijus Dunauskas paklaustas, kodėl teisėjai leido futbolininkams išeiti iš stadiono, kiek pasimetė, tačiau pripažino, kad „kažkoks menkas nesusipratimas buvo“.

„Nieko labai baisaus ten neįvyko. Pagal taisykles baudiniai privalėjo būti mušami. Aš net nemanau, kad komandos buvo palikusios aikštelę“, - nesusipratimą stengėsi užglaistyti N.Dunauskas.

„Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas pasakojo, kad teisėjams paskelbus rungtynių pabaigą stadioną paliko maždaug trečdalis žiūrovų.

„Žmonės skirstėsi, nemaža dalis išėjo, o sužinoję, kad rungtynės vėl vyksta, ėmė grįžinėti“, - sakė V.Murauskas.

Prezidento teigimu, jo komanda per šį sambrūzdį stadiono nepaliko, apšilinėjo, ruošėsi baudinių serijai.

„Nusiskundimų neturime, rungtynes vienaip ar kitaip pralaimėjome“, - sakė „Sūduvos“ vadovas.

2010 Bal 15 13:14

blin belieka dziaugtis kad cia ne tarp ekrano ir fbk tas ivyko bo butu cia samosklo teoriju prigalvota :)

2010 Bal 15 13:17

Dėl LFF Taurės pusfinalio rungtynių tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Vėtros“
2010-04-15 12:58

Remiantis 2010 metų Lietuvos futbolo federacijos varžybų nuostatų, reglamentuojančių ir 2009/2010 LFF Taurės varžybų vykdymą, 68 punktu „Po dvejų rungtynių bendram rezultatui esant lygiam, į sekantį etapą pereina komanda, pasiekusi daugiau įvarčių išvykoje (tačiau ši taisyklė taikoma tik rungtynių pagrindinio laiko metu). Abiejų rungtynių rodikliams esant lygiems, varžybos pratęsiamos (2 kėliniai po 15 minučių). Esant lygiam rezultatui, mušami 11 metrų baudiniai“.

Balandžio 14 dieną, trečiadienį, vykusių LFF Taurės pusfinalio rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Vėtros“ pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatas buvo lygus 1:1.

Pirmosios LFF Taurės pusfinalio rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“ vykusiomis kovo 31 dieną baigėsi rezultatu 1:1.
Atsižvelgiant į galiojančius LFF varžybų nuostatus, rungtynėse tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“, buvo skirtas papildomas laikas. Kadangi po pratęsimo rezultatas buvo lygus 2:2, ekipoms teko mušti 11 m baudinius. Po baudinių serijos rezultatas buvo 4:6 – varžybų nugalėtoja tapo „Vėtros“ komanda, kuri pateko į 2009/2010 m. LFF taurės finalą kur susitiks su Panevėžio „Ekranu“ įveikusiu FBK „Kaunas“ komandą 2:0.

Finalo rungtynės numatytos gegužės 15 d. Tikslus laikas ir vieta bus paskelbti artimiausiu metu.

2010 Bal 15 13:31

tas tai aisku, man tik idomu kaip teisejai sugebejo nezinot...

2010 Bal 16 11:52

Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos prezidentas Jonas Braga žada nubausti situacijos nevaldžiusį teisėją ir rungtynių inspektorių.

“Sunku pasakyti, kieno kaltės daugiausia, tačiau teisėją ir inspektorių nubausiu, ne viską, matyt, padarė, ką reikėjo. Teisėjas savo kaltę jau pripažino, inspektorius kol kas savo kaltės neįžvelgia”, – sakė J.Braga.

Šiuo metu J.Braga aiškinasi šio nesusipratimo aplinkybes, kalbasi su rungtynių organizatoriais, komandų atstovais, teisėjais.

Dėl nenusisekusių varžybų kaltus asmenis planuojama atleisti.

2010 Bal 16 12:01

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

2010 Bal 16 13:09

Švelniai tariant LFF apsijuokė abejose rungtynėse.

2010 Bal 16 13:53

Dėl nesusipratimo LFF Taurės pusfinalio rungtynėse baudžiami teisėjas ir rungtynių inspektorius
2010-04-16 13:32

Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) informavo ištyrusi trečiadienį, balandžio 14 d., Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Taurės pusfinalio rungtynių tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“ metu įvykusį nesusipratimą dėl LFF varžybų nuostatų taikymo.

„Marijampolėje vykusių LFF taurės rungtynių tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“ komandų metu, siekiant išaiškinti nugalėtoją rungtynes pratęsus ir pratęsimui pasibaigus, dėl informacijos stokos apie taurės rungtynių reglamentą komandos paliko aikštę, o dalis žiūrovų - ir stadioną. Įvyko neleistinas nesusipratimas“, - sakė LFTA prezidentas Jonas Braga, - „Išklausėme žaidusių komandų bei LFF atstovų, rungtynių teisėjo, inspektoriaus paaiškinimus ir remiantis LFTA drausmės kodeksu priėmėme atitinkamą sprendimą.“

LFTA sprendimu, rungtynių inspektorius Justinas Miliauskas ir teisėjas Audrius Kancleris baudžiami piniginėmis baudomis, jie taip pat nušalinami nuo LFF Taurės bei kitų Baltijos futbolo lygos rungtynių.

Remiantis 2010 metų Lietuvos futbolo federacijos varžybų nuostatų, kurie reglamentuoja ir 2009/2010 LFF Taurės varžybų vykdymą, 68 punktu „po dvejų rungtynių bendram rezultatui esant lygiam, į sekantį etapą pereina komanda, pasiekusi daugiau įvarčių išvykoje (tačiau ši taisyklė taikoma tik rungtynių pagrindinio laiko metu). Abiejų rungtynių rodikliams esant lygiems, varžybos pratęsiamos (2 kėliniai po 15 minučių). Esant lygiam rezultatui, mušami 11 metrų baudiniai“

LFF Taurės pusfinalio rungtynėse tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Vėtros“ pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatas buvo lygus 1:1. Pirmosios LFF Taurės pusfinalio rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“ taip pat baigėsi rezultatu 1:1.

Atsižvelgiant į galiojančius LFF varžybų nuostatus, rungtynėse tarp „Sūduvos“ ir „Vėtros“, buvo skirtas papildomas laikas. Po pratęsimo rezultatas buvo lygus 2:2 ir ekipoms teko mušti 11 m baudinius.

Po baudinių serijos rezultatas buvo 4:6 – varžybų nugalėtoja tapo „Vėtros“ komanda, kuri pateko į 2009/2010 m. LFF taurės finalą kur susitiks su Panevėžio „Ekranu“. Pastarasis įveikė FBK „Kaunas“ komandą bendru rezultatu 4:1.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2010 Bal 16 15:45

Vėk kažkokia nedadelka... kokios tos baudos? Ir nušalinimas nuo taurės rungtynių tai juokingas. Tipo tik taurės mačų taisyklių nežino, o jau čempionate teisėjauti gali ir visai nesvarbu, kad neskaito LFF nuostatų :lol:

Greenas

2010 Bal 16 16:20

Prajuokino futbolas.lt:
Nors piniginių baudų dydis nenurodomas, Futbolas.lt žiniomis A.Kancleriui skirta 200 litų, o J.Miliauskui – 100 litų baudos. Ir A.Kancleris, ir J.Miliauskas gaus atlyginimus už darbą skandalu pasibaigusiose rungtynėse.
Astronominės baudos!

2010 Bal 16 22:20

Kai FBK už raiszmą baudas skyrė tai nurodė konkrečias sumas ir net teritoriją kurioje negali rastis FBK fanai Panevėžio rungtynėse. O kai patys prisidirbo, tai baudos dydis iškart vieša paslaptim patapo. Argi sunku piktą futbolo visuomenę nuramint ir oficialiai paskelbt , kad abu teisėjai nubausti po kokius 5000 lt, nes pasekmės Vėtrai galėjo atnešti labai didelius nuostolius (sprendžiant iš Varanavičiaus paistalų apie Vėtros šansus žaisti eurocup)