Kažkokio labai gero žmogaus pastangos leido šiandien atrasti vis dar išlikusį Glestum 2009m. archyvą. Įkelsiu ir čia, bus papildomas būdas archyvuoti.

Re: 2009m Glestum archyvas

2021 Kov 26 23:00

2009 May 31 22:23
"Glestum" nusileido "Alytui"

"Glestum" reikejo pergales bet nepaviko jie nusilieido "Alytui" minimale prazanga 1:0

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionate sekmadienį buvo sužaistos paskutinės VI turo rungtynės. Klaipėdos "Glestum" ekipa Marijampolėje rezultatu 0:1 (0:1) pralaimėjo pirmenybių lyderiu tapusiam Alytaus "Alyčiui".

Pergalingą įvartį I lygos vicečempionams alytiškiams 15 minutę pelnė Aurimas Miniauskas. Jis "Glestum" vartininką Rimantą Bogužą "nuginklavo" baudos smūgiu iš maždaug šešiolikos metrų atstumo. Beje, R. Bogužas tapo pagrindiniu "Glestum" vartininku, nes Liudvikas Valius išvyko į "Atlantis" ekipą, rungtyniaujančią Suomijos II divizione.

Po ketvirto pralaimėjimo čempionate "Glestum" treneris Rimantas Skersys "Vakarų ekspresui" sakė: "Marijampolėje tikrai neturėjome pralaimėti. Turėjome bent tris šimtaprocentes progas įmušti įvarčius, bet jomis nepasinaudojome. Žaidimas mane tenkina, bet trūksta taškų."

2021 Kov 26 23:01

2009 June 1
LFF Supertaure eina i Sūduvos rankus

LFF taurės laimėtoja Marijampolės ''Sūduva'' iškovojo ir LFF Supertaurę. Nervingos ir dramatiškos rungtynės Šiauliuose baigėsi be įvarčių, o 11 metrų baudinių serijoje ''Sūduva" tiksliau smūgiavo baudinius už šalies čempioną Panevėžio ''Ekraną".

Šiaulių m. savivaldybės stadionas, 1600 žiūrovų
Teisėjas - Audrius Žuta
''Ekranas'' 0 - 0 ''Sūduva'' (Video)
(po pratęsimo 0-0, 11 m. baudinių serija 1-2)

65' Deimantas Bička ("Ekranas") neįmušė 11 metrų baudinio, 96' Povilas Šarūnas ("Ekranas") pašalintas iš aikštės
"Sūduva" Šiauliuose iškovojo pirmą klubo istorijoje LFF Supertaurę

''Ekranas'': Kauneckas; Matovič, Sasnauskas (114' Janušauskas), Gleveckas, Šarūnas; Arlauskas (90' Saulėnas), Tomkevičius, Bička (72' Banys), Galkevičius (112' Rahn); Varnas (106' Padaigis), Trakys

''Sūduva'': Vitkauskas; G.Klevinskas (77' Lukšys), M.Skinderis, Gnedojus, Skroblas; Radavičius, Leimonas, Urbšys, Zagurskas (72' Krasnovskis), G.Slavickas; Brokas (62' B.Biskys)

Į šeštąsias LFF Supertaurės rungtynės Šiauliuose susirinko apie pusantro tūkstančio žiūrovų. Jų komandų treneriai nenuvylė - į aikštę abi komandos išbėgo gana pajėgių sudėčių.

"Ekrano" gretose vienintelis keitimas buvo vartininko pozicijoje, kur Vytautą Černiauską pakeitė Tadas Kauneckas. Dėl traumų panevėžiečiams bet kokiu atveju negalėjo padėti atakuojančios grandies žaidėjai Stephenas Ademolu ir Sergejus Pogrebanas, tačiau jau pasveikęs žaidė gynėjas Nerijus Sasnauskas.

Kiek daugiau keitėsi įprasta "Sūduvos" sudėtis - vartininką Saulių Klevinską, gynėją Vaidą Slavicką, saugą Mindaugą Gardzijauską ir puolėją Povilą Lukšį pakeitė atitinkamai Armantas Vitkauskas, Giedrius Klevinskas, Eivinas Zagurskas ir Audrius Brokas. V.Slavickas ir M.Gardzijauskas net nebuvo registruoti mačui, taip pat kaip ir dėl diskvalifikacijos negalėjęs žaisti Mantas Samusiovas, kurį pakeitė Kazimieras Gnedojus.

Pirma pavojinga situacija kilo prie "Ekrano" vartų 11 mačo minutę. Po Ramūno Radavičiaus perdavimo iš krašto nesėkmingai baudos aikštelėje smūgiavo Audrius Brokas. Per pirmąjį rungtynių pusvalandį tai buvo bene vienintelė pavojingesnė proga. Komandų atakoms trūko tikslumo, bent kelis kartus abiejų ekipų žaidėjai atsidūrė nuošalėse.

Tačiau 30 ir 33 minutėmis jau "Sūduvai" kilo rimta grėsmė. Iš pradžių po kampinio Dominykas Galkevičiaus galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, o netrukus puikų Andriaus Arlausko perdavimą gavęs Egidijus Varnas atsidūrė vienas prieš vieną, tačiau nesugebėjo įveikti greitai vartus palikusio vartininko Armanto Vitkausko.

Savo ruožtu "Sūduva" atsakė G.Slavicko tolimu smūgiu, po kurio paplušėti turėjo "Ekrano" vartininkas T.Kauneckas. Tačiau tai buvo praktiškai viskas, ką pavojingo komandos sugebėjo sukurti blankokame pirmajame kėlinyje.

Antrojo pradžioje "Sūduva" vos neįsimušė sau, bet po neatsargaus Alfredo Skroblo kamuolio atmetimo savo vartus apsaugoti pavyko A.Vitkauskui. Jaunasis vartininkas vėliau puikiai susitvarkė ir su Egidijaus Varno galva smūgiuotu kamuoliu.

Tiesa, 65 minutę "Sūduvos" vartų sargas galėjo ir neišgelbėti savo komandos, tačiau marijampoliečiams nusišypsojo fortūna. A.Skroblas baudos aikštelėje pataikė kamuolį sau į ranką ir teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizuoti stojosi D.Bička, tačiau "Ekrano" veterano muštas kamuolys pataikė į virpstą.

Marijampoliečiai kiek sutriko ir netrukus jau po D.Bičkos perdavimo į baudos aikštelę į vartus lekiantį kamuolį vėl teko atmušti A.Vitkauskui.

"Ekranas" pradėjo vis dažniau lankytis "Sūduvos" baudos aikštelėje ir spausti varžovus. 79 minutę po kampinio D.Gleveckas labai pavojingai smūgiavo galva, bet Giedriui Slavickui ant vartų linijos pavyko nukreipti kamuolį į virpstą.

85 minutę R.Radavičius grubiai suklydo gynyboje ir kamuolį perėmusį D.Galkevičių ant baudos aikštelės linijos pargriovė K.Gnedojus. "Sūduvos" laimei teisėjas skyrė tik baudos smūgį, po kurio N.Sasnausko muštas kamuolys atsitrenkė į gyvatvorę ir rikošetu praskriejo pro šalį.

Kamuoliui taip ir neatsidūrus vartuose komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Pirmasis jo kėlinukas žaidimo atžvilgiu pasižymėjo nebent pavojingu "Ekrano" kampiniu ir netiksliu A.Urbšio smūgiu iš 20 metrų, o labiausiai įsiminė 96 minutę Povilo Šarūno gauta raudona kortelė. Gynėjas rankomis sustabdė P.Lukšį ir už tai gavo antrąją savo geltoną kortelę.

Antrajame kėlinuke karščio nualintoms komandoms vis labiau trūko jėgų ir aštresnių momentų beveik nebuvo - vienintelį kartą smūgiu iš toli grasino "sūduvietis" P.Lukšys.

Pirmą kartą turnyro istorijoje Supertaurės nugalėtojas sprendėsi 11 metrų baudinių serijoje. Joje komandoms mušti pavyko ne itin sėkmingiau nei per pertrauką smūgiavusiems prizų apdovanotiems futbolo gerbėjams.

Deividas Padaigis ir R.Radavičius pataikė į kairįjį virpstą, Giedrius Tomkevičius ir Povilas Krasnovskis savo baudinius realizavo, o puolėjų akistatoje, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, tapo lemiama, laimėjo marijampoliečiai - V.Trakio smūgį atrėmė A.Vitkauskas, o P.Lukšio smūgis buvo tikslus.

Paskutiniai trys bandymai buvo nesėkmingi. D.Matovičiaus ir A.Urbšio smūgius atrėmė vartininkai, o D.Gleveckas nepataikė į vartus ir palaidojo "Ekrano" viltis iškovoti Supertaurę. Nerezultatyvioje serijoje "Sūduva" nugalėjo 2-1 ir savo trofėjų kolekciją papildė LFF Supertaurės prizu.

Geriausiais rungtynių žaidėjais buvo pripažinti vartininkai A.Vitkauskas ir T.Kauneckas, o Supertaurę "Sūduvos" kapitono raištį ryšėjusiam M.Skinderiui įteikė Šiaulių miesto meras Genadijus Mikšys.

2021 Kov 26 23:03

2009 June 4
Glestum 2 karta is eiles pralamejo Šilutei

Glestum sugebejo si kart imust 2 ivarcius i Šilutes vartus priminsiu 1 rate su Šilute Glestum pralaimejo 0:1 o sikart Šilute imuše 3 ivarcius ir vel minimale persvara iskovojo 3 taskus

Geriausia šiuo metu laikoma Klaipėdos futbolo komanda - "Glestum" - Šilutėje rimtai pasipriešino vienam iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionato lyderių "Šilutei".

Čempionato favoritė "Šilutė" namuose kiek netikėtai tik atkaklioje kovoje palaužė turnyrinės lentelės pabaigoje esančią "Glestum" komandą - 3:2 (1:2). Šilutiškiai išsiveržė į priekį 17-ąją minutę, tačiau pirmojo kėlinio pabaiga šilutiškių komandai susiklostė nesėkmingai: 44-ąją minutę įvartį pelnė klaipėdiečių puolėjas Justas Vilavičius, o dar po minutės kamuolį į savo vartus nukreipė Andrius Bartkus.

Tačiau tai nesutrikdė šilutiškių. To paties A. Bartkaus ir Evaldo Razulio įvarčiai antrojo kėlinio pradžioje atstatė Šilutės pranašumą ir nulėmė pergalę.

Po šios pergalės "Šilutė" padidino atstumą nuo artimiausių persekiotojų "Mažeikių" iki trijų taškų.

2009 June 7
Glestum iveike Vilniaus komanda

Glestum 2 karta susitiko su vilniaus "Žagiriu" ir ši karta paviko iskovot pergale 2:1 pergale švente Klaipedos komanda priminsiu per 1 susitikima Glestum pralaimejo 2:0

Sekmadienį Klaipėdos "Glestum" ekipa Lietuvos futbolo federacijos I lygos 9-ojo turo rungtynėse namuose iškovojo pergalę.

33-ią pirmojo kėlinio minutę pasižymėjo vilnietis Igoris Morinas, o po pertraukos du įvarčius į "Žalgirio" vartus įmušė Anatolijus Anisimenka (56 ir 60 min. - iš baudinio).

Tai antroji "Glestum" futbolininkų pergalė šiame čempionate. Jie surinko 7 taškus ir turnyrinėje lentelėje yra šešti.

Po rungtynių "Glestum" treneris Rimantas Skersys gana argumentuotai įvertino savo komandos pergalę: "Prieš susitikimą pažvelgiau į žalgiriečių statistiką per ankstesnes rungtynes. Atkreipiau dėmesį į tai, jog vilniečiai geriau žaidžia pirmuosius kėlinius, o antrame jų "baterijos sėda". Taip atsitiko ir šįsyk. Antram kėliniui laikiau du atakuojančio stiliaus žaidėjus Deividą Lukošių ir Justą Vilavičių. Jie per vakarykštes rungtynes, aikštėje pasirodę po pertraukos, gerokai pagyvino žaidimą."

Kitose rungtynėse čempionato lyderė "Šilutė" savo aikštėje žaidė su Kėdainių "Nevėžiu". Šilutiškiai iškovojo pergalę rezultatu 4:0 (2:0).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Evaldas Razulis (11 ir 47 min.). Dabar jo sąskaitoje yra 8 įvarčiai. Kitus du įvarčius į "Nevėžio" vartus įmušė Andrius Bartkus (28 min.) ir Gvidas Juška (78 min.)

"Šilutė" po vakarykštės pergalės surinko 19 taškų.

Paskutinėse vakar dienos rungtynėse varžėsi Jonavos "Lietava" ir Alytaus "Alytis". Šį susitikimą rezultatu 1:0 laimėjo alytiškiai.

2021 Kov 26 23:04

2009 June 11
"Kaunas" išvenge "Atlanta"

Ketvirtadienį ištraukti 2009/2010 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro II etapo burtai.

Jie buvo sėkmingi II lygos "tremtiniams" - Klaipėdos "Atlanto" ir Kauno "FBK Kauno" futbolininkams. Šios ekipos antrajame etape išvengė tarpusavio akistatos.

"Atlantas" susitiks su Klaipėdos futbolo akademijos komanda, o kauniečiai savo aikštėje varžysis su Joniškio "Žygiu".

Kretingos "Minija" savo aikštėje priims Marijampolės "Švyturį", o Plikių "Sakuonai" teks vykti į Šiaulius susitikti su šio miesto KUPS komanda.

Kitos poros: Šiaulių "Kairiai-Knituva" - Vilniaus "LiSC", Alytaus "Vidzgiris" - Kuršėnų "Venta", Vilniaus "Stickers" - Vilniaus "Rytas", Vilniaus "Orša" - Vilniaus "Fazė", Kauno "Visas labas" - Vilniaus "Prelegentai".

Antrojo etapo rungtynės turi būti sužaistos iki birželio 25 dienos. III etapo burtai bus traukiami liepos antrąją.

Šeštadienį LFF II lygos Vakarų regiono čempionate bus sužaistos ketverios VIII turo rungtynės. Beje, pasikeitė "Atlanto" ir "Akademijos" susitikimo valanda - šios rungtynės uostamiesčio centriniame stadione prasidės 12 valandą.

2021 Kov 26 23:05

2009 June 13
Akademija nesugebejo sustabditi Atlanta

Atlantas sutriuškino Akademija rezultatu 7:0 ir Atlantas tesia savo laimejimus papildes dar 3 taškus
Atlantas II lygos turniro lenteleja užima 1 vieta

Šeštadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų regiono čempionate buvo sužaistos ketverios VIII turo rungtynės. Uostamiesčio "Atlantas" žaidė su Klaipėdos "Akademijos" ekipa ir lengvai ją įveikė.

ATLANTAS - AKADEMIJA 7:0 (3:0)

Po du įvarčius pelnė G. Podelis (9 ir 61 min.), M. Stonkus (24 ir 59 min.) ir M. Šoblinskas (30 ir 80 min.), vieną - R. Borusas (70 min.).

"Atlanto" futbolininkai, patekę į II lygą, sparčiai ėmė artėti prie savo jubiliejinio - 2000-ojo - įvarčio šalies čempionatuose per visą klubo istoriją.

Kai per rungtynes Plungėje žaidžiantysis treneris Rimantas Žvingilas į "Babrungo" vartus įmušė 1999-ąjį įvartį, buvo neabejojama, jog "apvalus" įvartis kris į "akademikų" vartus. Įvarčių seką žinojo tik šių eilučių autorius ir R. Žvingilas. Kitiems žaidėjams specialiai apie tai buvo nutylėta, kad jiems nekiltų noras beatodairiškai šturmuoti varžovų vartus.

Tad jubiliejinis įvartis į "Akademijos" vartininko Osvaldo Kniukštos ginamus vartus užvakar krito kaip "eilinis". Jį jau devintą susitikimo minutę pelnė šį sezoną "Atlante" debiutavęs puolėjas Gintas Podelis.

Pirmąjį įvartį 1962 m. balandžio 30 d. mūsų klubui, kuris tada vadinosi "Granitu", išvykoje į Mažeikių "Elektros" vartus įmušė Vladimiras Losevas. Tada granitiečiai šventė ir pirmąją pergalę - 2:1.

Tūkstantąjį įvartį "Granito" futbolininkai įmušė po 24 metų. Šį jubiliejinį įvartį Kaune į vietos "Inkaro" vartus 1986 m. lapkričio 1 d. įmušė mūsų ekipos žaidėjas Valerijonas Petrauskas. Beje, ir šias rungtynes 2:1 laimėjo mūsiškiai.

Na, o užvakar po jubiliejinio įvarčio spėriai ėmė tiksėti ir naujojo tūkstančio įvarčių skaitiklis - atlantiečiai rezultatyviai užbaigė dar šešias savo atakas.

Šeštadienį, antrą kartą šį sezoną, "Atlanto" vartus gynė 46-erių klubo prezidentas Vacys Lekevičius. Jo vartams jaunieji "akademikai" beveik negrasė, o atlantiečiai didesnį rungtynių laiką smaginosi varžovų aikštės pusėje.

Komandos žaidė tokių sudėčių: "Atlantas" - V. Lekevičius, A. Petreikis (kapitonas, nuo 62 min. - R. Borusas), E. Užkuraitis, K. Atutis, A. Babachinas (nuo 59 min. - R. Maciulevičius), M. Šoblinskas, M. Grigaitis (nuo 65 min. - G. Atmanavičius), M. Stonkus, D. Surblys, G. Podelis, Ž. Kymantas (nuo 23 min. - R. Žvingilas); "Akademija" - O. Kniukšta (nuo 46 min. - D. Čepas), K. Sabelnikovas, V. Laurinaitis, K. Inta, M. Perepliotovas, A. Liutika (nuo 64 min. - D. Skrodenis), M. Kaveckas, E. Razonas (kapitonas), V. Narvilas (nuo 41 min. - K. Laukžemis), M. Gricius, V. Čižauskas.

Kitų praėjusio turo rungtynių rezultatai: Šiaulių "Juventa-99" - Telšių "Mastis" 3:0 (2:0), Salantų "Salantas" - Kuršėnų "Venta" 0:3 (0:1), Plikių "Sakuona" - Kretingos "Minija" 1:3 (0:1).

Glestum nenusileido Mažeikiams

Glestum sužaide su Mazeikiais 1:1 Mazeikiai imushe ivari 32 min ir pradžiugino savo gerbejus o Glestum gerbejams teko ilgai laukt beviaik iki pabaigos rungtiniu po baudos smugio sugebejo išliginti rezultata

Įvartis rungtynių pabaigoje Klaipėdos "Glestum" futbolo komandai leido išvengti pralaimėjimo LFF I lygos čempionato rungtynėse su "Mažeikių "Mažeikiais". Jos baigėsi taikiai - 1:1 (0:1).

Uostamiesčio centriniame stadione vykusiame susitikime daugiau progų turėjo svečiai. Jų atakas 32-ąją minutę vainikavo taiklus Aurimo Vertelio smūgis. Po to "Mažeikiai" galėjo dar kelis kartus pasižymėti, tačiau "Glestum" vartus saugojo sėkmė.

Išsigelbėjimas atėjo 87-ąją minutę, kai rezultatą išlyginusį įvartį pelnė "Glestum" žaidėjas Deivydas Lukošius.

2021 Kov 26 23:06

2009 June 20
ATLANTAS vel irode kodel jis 1 vietoj

1 kelinija Atlantas sugebejo imušt 4 ivarčius 2 kelinis ne buvo toks sekmingas Atlantas sugebejo imušt tik 1 ivarti to tarpu kamoulis 2 kartus ikrito i Atlanto varus ir rungtiniu pagaiba buvo 5:2(4:0)

Dar norečiau pasakiti kad per 2009 sezono LFF II lygos Jeventa-99 ira 1 komanda kuri sugebejo i Atlanto vartus imušt 2 ivarčius.

Savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų regiono čempionate buvo sužaistos penkerios devintojo turo rungtynės. Taškų dar nepraradusių Klaipėdos "Atlanto" futbolininkų auka šeštadienį namie tapo Šiaulių "Juventa-99".

ATLANTAS - JUVENTA-99 5:2 (4:0)

Įvarčiai: 3 min. Ž. Kymantas - 1:0, 12 min. M. Stonkus - 2:0, 25 min. G. Podelis - 3:0, 45 min. D. Surblys - 4:0, 67 min. Ž. Kymantas - 5:0, 79 min. P. Bieliauskas - 5:1, 90 min. R. Pačkajevas - 5:2.

Atlantiečiai šiemet pirmą kartą žaidė miesto stadiono pagrindinėje aikštėje. Jos veja yra žymiai geresnė nei aikštės, kurioje "Atlantas" žaidė ankstesnes rungtynes.

"Atlanto" futbolininkai, po savo kojomis pajutę kitokią žolę, pirmame kėlinyje atrodė tarsi nuteistieji išėję iš kalėjimo į laisvę. Jiems viskas sekėsi - greitos, gražios ir, svarbiausia, rezultatyvios atakos.

Taip žaidžiančios Klaipėdos ekipos seniai neteko matyti. Todėl nenuostabu, kad atlantiečiai greitai pelnė pirmąjį įvartį, o iki pertraukos iš viso pasižymėjo net keturis kartus.

Per pertrauką, tarsi nujausdamas kažką negero, žaidžiantysis treneris Rimantas Žvingilas vyrams sakė: "Galiu tik pagirti jus už pirmąjį kėlinį. Tačiau kartu noriu ir paprašyti, kad taip žaistumėt visas rungtynes. Nesugadinkite sirgaliams ir sau nuotaikos."

Tačiau atlantiečiai neišgirdo šių trenerio žodžių ir antrame kėlinyje pamatėme visai kitokį "Atlantą".

Tiesa, klaipėdiečiai įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 5:0, bet po to rungtyniavo padrikai ir leido svečiams įmušti du įvarčius.

Šeštadienį "Atlante" debiutavęs jaunas vartininkas Aurimas Dubickas pirmąjį įvartį praleido po kampinio, o antrąjį - išėjęs už baudos aikštelės ribų. Atlantiečių naujokui antrame kėlinyje atsinaujino čiurnos trauma, todėl kaltinti jį dėl praleistų įvarčių kažin ar būtų galima.

"Atlantas" su šiauliečiais rungtyniavo tokios sudėties: A. Dubickas, A. Petreikis (kapitonas, nuo 46 min. - N. Jurgaitis), E. Užkuraitis, A. Babachinas, M. Grigaitis (nuo 65 min. - R. Maciulevičius), R. Borusas (nuo 55 min. - R. Kaminskas), M. Šoblinskas, M. Stonkus, D. Surblys (nuo 74 min. - R. Žvingilas), Ž. Kymantas, G. Podelis.

Kitų devintojo turo rungtynių rezultatai: Telšių "Mastis" - Plikių "Sakuona" 5:1 (2:0), Kuršėnų "Venta" - Plungės "Babrungas" 2:1 (1:0), Kretingos "Minija" - Salantų "Salantas" 1:0 (0:0), Šilutės "Šilutė-2" - Klaipėdos "Akademija" 4:2 (4:2).

Rytoj "Atlanto" futbolininkai žais LFF taurės turnyro II etapo rungtynes su "Akademija". Šis susitikimas Klaipėdos miesto centriniame stadione prasidės 14 valandą.

2021 Kov 26 23:07

2009 June 23
Atlantas antra karta sutriuškino Akademija

Antradienį "Atlanto" futbolininkai žaidė Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro II etapo rungtynes su "Akademija". Šį susitikimą, vykusį Klaipėdos miesto centriniame stadione, "Atlantas" laimėjo rezultatu 7:1.
Įvarčiai: 6 min. G. Podelis - 1:0, 21 min. Ž. Kymantas - 2:0, 32 min. A. Petreikis - 3:0, 36 min. Ž. Kymantas - 4:0, 46 min. Ž. Kymantas - 5:0, 63 min. G. Podelis - 6:0, 65 min. E. Užkuraitis - 7:0, 76 min. A. Liutika - 7:1.

"Akademikams" praėjęs savaitgalis buvo nelengvas. Jiems teko penktadienį ir šeštadienį žaisti šalies moksleivių I lygos čempionato finalines rungtynes, o antradienį jų varžovu buvo "Atlantas".

Akivaizdžiai matėsi, kad jaunimas yra "prisisotinęs" futbolo.

Jau per pirmą kėlinį atlantiečiai išsprendė visas savo "problemas". Jie į "Akademijos" vartus įmušė net 4 įvarčius, o net tris įvarčius į varžovų vartus per antradienio susitikimą pelnė Ž. Kymantas.

"Akademikai" sušvelnino rezultatą tik esant rezultatui 7:0. Garbės įvartį pelnė A. Liutika.

Po šios pergalės atlantiečiai pateko į III etapą. Jų varžovai šiame etape paaiškės liepos antrąją.

2009 June 24
Glestum šviente Jonines su pergale

Klaipėdos miesto centriniame stadione Lietuvos futbolo federacijos I lygos 12 turo varžybose trečiadienį susigrūmė Klaipėdos "Glestum" ir Kėdainių "Nevėžis".

Atkaklų susitikimą rezultatu 2:1 (0:1) laimėjo aikštės šeimininkai "Glestum".

Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 350 žiūrovų
Įvarčiai: 66 min. S.Vyšniauskas, 83 min. A.Lukošius ("Glestum"); 23 min. N.Kestenis ("Nevėžis")
Įspėjimai: 78 min. J.Vilavičius ("Glestum"); 27 min. M.Rimavičius, 52 min. N.Kestenis, 67 min. M.Juknevičius ("Nevėžis")

2021 Kov 26 23:08

2009 June 27
Glestum suklupo Jonavoi

Šeštadieni Glestum išvikoje zaide su Lietava ir nepaviko imušti ne 1 ivarčio nei Glestum komandai nei Lietavai rungtines baigesi 0:0
1 rate Glestum laimejo 2:0 ( ir dar 2 ivarčiai nebuvo iskaititi)
Tikekimes kad Glestum sugebes iveikti namouse Alitaus komanda beja jei laimetu ta susitikima o Mažeikiai ir Nevižis ne laimes mes busim 4 vietoi

2009 June 28
Klaipeda važioja Alitis ir Venta

XIV (14) TURAS
Liepos 4 d. (Šeštadieni) FK Glestum žais su Aličiu ir jei paviks išplešt pergale o Mažeikiai ne laimes prieš Šilute tai Glestum su mažeikiais pasikeisim vietomis o jei ir Nevižis neiveiks Lietava tai Glestum kils i 4 vieta tikekimes kad taip ir bus ateikit i Klaipedos stadiona palaikiti Glestum komados.

11 TURAS
Liepos 4 d. (Šeštadieni) FK Atlantas zais LFF II lygos liderui susitikime su Venta po šio susitikimo pagaliau bus 1-as II lygos lideris arba Atlantas arba Venta tikekimes kad Atlantas

2021 Kov 26 23:09

Atlantui ir Šilute-2 ne varžovas

Atlantas nugalejo Šilute-2 ir vel su Venta stovi 1 vietoj turniro lentelei . Atlantas nugalejo rezultatu 5:0(3:0) bet Atlantas dar gavo 1 raudona kortele už tai kad teisejas nesuregavo i bauda kai Šilute pastume Atlanto žaideja ir Atlato zaidejas pavadino teiseja ... ir gavo raudona kortele
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų regiono čempionato X turo rungtynėse "Atlantas" namie sutriuškino "Šilutės" antrąją komandą.

ATLANTAS - ŠILUTĖ-2 5:0 (3:0)

Įvarčiai: 21 min. M. Šoblinskas - 1:0, 24 min. M. Stonkus - 2:0, 45 min. M. Stonkus - 3:0, 73 min. R. Žvingilas - 4:0, 89 min. R. Žvingilas - 5:0.

Šilutiškiai "Atlantui" atkakliau priešinosi tik iki pirmojo kėlinio vidurio.

Labai taikliai vienas sirgalius pastebėjo, jog atlantiečiams II lygoje varžovai priešinasi tik iki pirmojo praleisto įvarčio. Na, po to prapliumpa įvarčių lietus. Taip buvo ir vakar.

Vakarykštę įvarčių sąskaitą atidarė M. Šoblinskas. Po to dusyk pasižymėjo M. Stonkus.

Antrame kėlinyje du įvarčius pelnė reikiamoje vietoje ir laiku prie šilutiškių vartų atsidūręs "Atlanto" žaidžiantysis treneris R. Žvingilas.

"Atlantas" rungtynes baigė be iš aikštės pašalinto M. Grigaičio.

Klaipėdiečiai po aštuntos iš eilės iškovotos pergalės tvirtai pirmauja čempionate. Tiesa, tiek pat taškų turi surinkusi ir Kuršėnų "Venta". Tačiau kuršėniškiai yra žaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. Kitą savaitgalį "Atlantas" susitiks būtent su "Venta". Tada ir bus galima pasakyti, kuri komanda iš tikro yra pirmenybių lyderė.

Su "Šilute-2" žaidė šie atlantiečiai: A. Dubickas, E. Užkuraitis, R. Maciulevičius (68 min. įspėtas, nuo 84 min. - N. Jurgaitis), M. Šoblinskas, D. Surblys, A. Petreikis (kapitonas, nuo 86 min. - R. Borusas), M. Stonkus (nuo 89 min. - G. Atmanavičius), A. Babachinas, M. Grigaitis (85 min. pašalintas iš aikštės), Ž. Kymantas (nuo 67 min. - R. Žvingilas), G. Podelis.

Kitų rungtynių rezultatai: Salantų "Salantas" - Telšių "Mastis" 2:1, Gargždų "Bangelė" - Kuršėnų "Venta" 1:2, Plungės "Babrungas" - Kretingos "Minija" 1:4, Šiaulių "Juventa-99" - Plikių "Sakuona" 5:2.

2021 Kov 26 23:10

2009 July 2
Kaunui atiteko Atlantas , o Glestum gavo Šilutė

Klaipėdos "Atlantas" - prieš Kauno "FBK Kaunas". Būtent tokią porą lėmė Vilniuje ištraukti 2009-2010 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybų trečio etapo burtai.

Abu šio sezono maištininkai, šiemet rungtyniaujantys LFF antroje lygoje, susitiks Kaune.

O i Klaipeda atvažios Šilutė nes ji atiteko Fk Glestum klubui
Kitų susitikimų poros: Kretingos "Minija" - Kėdainių "Nevėžis", "Mažeikiai" - Plikių "Sakuona", Jonavos "Lietava" - Vilniaus "Žalgiris", Vilniaus "Stickers" - Kuršėnų "Venta", Alytaus "Alytis" - Vilniaus LiSC, Kauno "Visas labas" - Vilniaus "Fazė".

Rungtynės vyks aikštėse tų komandų, kurios nurodytos pirmos.

Trečiojo etapo rungtynės turi būti sužaistos nuo liepos 27 d. iki rugpjūčio 9 dienos