- Ten rašo 1st Half - 32 0:0, o iš tikro jau 2:0 pirmauja Sūduva..

Linas

2010 Kov 20 18:02

Dabar, jau irgi pastebėjau.
26 min. E.Grigaitis didina Sūduvos persvarą. Sūduva 3-0 Mažeikiai.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

2010 Kov 20 19:26

gal zinot per kur ziureti marijampoles tv internetu? ir gala turiu ir paprasta tv bet paziureti negaliu pyktis mane ima

Linas

2010 Kov 20 19:29

Varžybos ką tik baigėsi:
Sūduva - Mažeikiai 3:0
2' P.Lukšys.
7' P.Lukšys.
26' E.Grigaitis

ogas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010 Kov 15 13:24
Palaikoma komanda: FK Mazeikiai

2010 Kov 20 19:47

nu visai normaliai kaip pirmom rungtynem, istikruju galvojau kad bus baisiau:) nieko atsigriebsim dar:)

Greenas

2010 Kov 20 19:49

Tai jau tikrai, kad neblogai. Nokdaunas po pirmų 7 minučių :D O kad atsigriebsit, tai net neabejoju ... tik tai padarysit su Atletu ir Klaipėda ;)

Running_Wild
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 23:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

2010 Kov 20 20:07

Su Klaipeda - labai abejoju. Pagal sudeti Klaipeda turetu buti lenteles viduryj... Jau greichiau tai ivyks su Siauliais ar Kruoja.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010 Kov 20 22:55

Sūduva (Marijampolė) – Mažeikiai (Mažeikiai) 3:0 (3:0)
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 1200 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min. ir 7 min. P.Lukšys, 26 min. E.Grigaitis („Sūduva“)
Įspėjimai: 26 min. Vaidas Slavickas, 34 min. E.Grigaitis („Sūduva“); 20 min. A.Oriol („Mažeikiai“)
labai mažai žiūrovų, kaip Lietuvos futbolo sostinei :).

samot

2010 Kov 20 23:25

Marijampolieciai ka ten daroteeeeeeeeeeeeeeee vos 1200 i pirmas rungtynes galvojau manieza pilna surinks .. sad

"Sūduva" be vargo įveikė "Mažeikius"

2010 metų A lygos čempionatas Marijampolės futbolo manieže prasidėjo rungtynėmis tarp „Šiaulių“ ir „Kruojos“ komandų. Buvo užfiksuotos kovingos lygiosios – 2:2.
Antrosiose rungtynėse šeimininkai „Sūduva“ egzaminavo praeitu metu I lygos trečios vietos laimėtoją FK „Mažeikiai“. Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Sūduvos“ komandos kapitonas Povilas Lukšys du kartus (3’ ir 7’) nuginkluoja Mažeikių komandos vatininką.
Atrodė, kad marijampoliečiai sutriuškins mažeikiškius dideliu rezultatu, bet po praleistų dviejų įvarčių mažeikiškiai dar labiau susiglaudė gynyboje, ir trečiąjį įvartį „Sūduva“ pelnė tik 26 min. Pasižymėjo FK „Sūduva“ debiutantas dvidešimt dviejų metų puolėjas Evaldas Grigaitis. Po pirmo kėlinio 3:0. Antrajame kėlinyje „Sūduvai“ nepavyko pelnyti nei vieno įvarčio. Nors pavojingų momentų prie mažeikiškių vartų buvo. Pasižymėti galėjo tas pats P.Lukšys, A.Slavickas, po keitimo pasirodęs A.Brokas. Rungtynių pabaigoje stiprus Liu Chao smūgis iš 18 metrų, atsimušė į svečių komandos vartų virpstą. Mažeikiškiai per visas rungtynes nei karto rimtai negrasino „Sūduvos“ vartams. Jie labiau kreipė dėmesį savo vartų gynybai. „Ilga varginanti kelionė, neįprasta aikštės danga, ir aišku meistriškumo skirtumas, neleido rimtai pasipriešinti „Sūduva“,- kalbėjo FK „Mažeikiai vyr. treneris Nerijus Gudaitis.
Šias rungtynes iš tribūnos stebėjo ir naujasis „Sūduvos“ legionierius iš Kanados Sandro Grande.
Marijampolės futbolo maniežas
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 1400 žiūrovų

FK "Sūduva" sudėtis: M.Rapalis, P.Lukšys, V.Slavickas, N.Radžius, P.Leimonas, L.Chao, K.Chvedukas, E.G.Alvarez, E.Grigaitis, A.Skroblas, T.Kijanskas
Atsargoje: A.Vitkauskas, G.Klevinskas, G.Slavickas, A.Brokas, E.Valaitis, A.Kliučinykas, V.Bagdanavičius
FK "Mažeikiai" sudėtis: 1.P.Kaktavičius, 21.R.Gladilins, 10.D.Piliukaitis, 18.A.Oriol, 15.M.Birškys, 5.M.Šluta, 19.N.Labžentis, 9.A.Bulošas, 13.A.Tautvydas, 11.T.Kizevičius, 23.E.Šiaulys.
Atsargoje: 77.M.Vitkovskis, 20.N. Dargevičius, 14.L.Petkevičius, 12.R.Girgždys, 4.M.Žlibinas, 16.M.Grigutis, 3.T.Bardauskas
Keitimai:
85' 11.T.Kizevičius 4.M.Žlibinas (Mažeikiai)
75' 20. E.Grigaitis 16. A.Brokas (Sūduva)
64' 23.E.G.Alvarez 9.G.Slavickas (Sūduva)
62' 8.A.Skroblas5.E.Valaitis (Sūduva)
61' 14.L.Petkevičius 5.M.Šluta (Mažeikiai)
46' 23.E.Šiaulys 16.M.Grigutis (Mažeikiai)
Po rungtynių...

FK Sūduvos vyr. treneris D.Vencevičius –

“Pats žaidimas tikrai netenkina, bet rezultatas geras.Jeigu kalbėti apie atsidavimą žaidimui, discipliną tikrai jokių pretenzijų neturiu žaidėjams, bet žaidimo kokybę tikrai reikia gerinti.Kol kas turim problemų, kai priešininkų komanda ginasi tarsi
“siena”, reikėtų įvairesnių, greitesnių sprendimų.
Gal kad pirmos rungtynės, gali būti kad vyrai “perdegė”.O iš komandos nieko nenoriu išskirti ar įvardinti ir niekada to nedarysiu.Man svarbu ne pavardės o komanda.Taip pat rungtynėse visada žais tie vienuolika futbolininkų, kurie geriausiai bus pasiruošę rungtynėms, taip kad žaidėjams ramaus gyvenimo nežadu.
Stebėjau sekančio varžovo Pakruojo “Kruojos” rungtynes su Šiaulių “Šiauliais” ir jie
paliko gana neblogą įspūdį, bet iš kitos pusės lengvų varžovų tikrai nebus.”

FK Mažeikiai vyr. treneris Nerijus Gudaitis –

Priešininkas pakankamai rimtas.Mes atvažiavome be “kozirių” ir dar toks priešininkas.Pagaliau mes neesame visiškai profesionalus klubas, turime keletą futbolininkų, kurie dirba kitą darbą ir tik po darbo gali su mumis treniruotis.Aišku rezultatas gavosi garbingas.Tikėjausi, kad pradžioje rungtynių sugebėsime apsiginti, o tada gal “Sūduvos”žaidėjai pradės nervintis ir pavyks atsilaikyti bet gavosi kaip gavosi. “Sūduva” savo darbą padarė per pirmas penkiolika minučių, įvarčiai
be vargo, o tada žaidimas išsilygino, bet tik todėl kad priešininkas padarė savo darbą ir atsipalaidavo.