Užsiregistravo: 2010 Kov 17 13:21
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

Re: 2010-03-20 Vėtra - Klaipėda

2010 Kov 20 20:19

Po pirmu kelinio 1-1 27minute Eliosius imuse 37minute Papsys baudos smugiu islygino

WS10
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 14:59
Palaikoma komanda: LT

2010 Kov 20 22:27

3. Vėtra (Vilnius) – Klaipėda (Klaipėda) 1:1 (1:1)
Teisėjas: S.Dirda (Kaunas), 1400 žiūrovų
Įvarčiai: 25 min. T.Eliošius („Vėtra“); 36 min. M.Papšys („Klaipėda“)
Įspėjimai: 33 min. M.Stanaitis, 80 min. A.Usačiov, 90+3 min. A.Rimkevičius („Vėtra“); 59 min. G.Ratkus („Klaipėda“)
Pašalinimai: 90+3 min. G.Ratkus (už 2-ą geltoną) („Klaipėda“)

1400 žiurovų :shock:

Lazy
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 17:19

2010 Kov 20 22:41

Stai ko reik, kad vilnieciai vaiksciotu i fule - stogo virs galvos :)

2010 Kov 20 22:52

geras pastebėjimas :) Kažin ar buvo kada tiek žiūrovų Vėtros mače ne su A lygos lyderiais?
Kažin ar Vėtra prastai atrodo, ar Klaipėda čia aukštam lygyje varo...

Samot

2010 Kov 20 23:26

IR NAKUI AS ISKEICIAU KREPSINIO ZVAIGZDIU DIENA VIETOJ SIU RUNGTYNIU..... Jei tikrai buvo 1400 ziurovu tai yra nerealu ,bet netikiu manau buvo 140

2010 Kov 21 02:05

Smagi komanda ta FC Klaipėda visai.. Tik labai maži :) Papšys ten gigantas tarp jų :) Žiūrovų nežinau ar 1400 buvo - neskaičiavau, bet buvo nemažai.. Rungtynės nenuobodžios, greito tempo, man patiko. Vėtra dėl medalių šiemet manau nekovos.

P.S. Papšio įvartis baudos smūgiu - gražuolis.

2010 Kov 21 02:06

- Samot, geriau pakeisk tą žodelį, kad tavo IP adreso neužblokuočiau.

2010 Kov 21 10:34

Žiūrovų nežinau ar 1400 buvo - neskaičiavau, bet buvo nemažai...
Pagal UCCM skaičiavimus - 625 žiūrovai. Manau čia artimesnis realybei skaičius...

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva

2010 Kov 21 10:37

Buvau rungtynėse, privažiavęs prie Sportimos, neradau kur mašiną pasistatyt, tai pasistačiau gretimoj aikštelėj. Žmonių daug, garbingų svečių irgi buvo(Urbonas) :D , viena tribūna buvo bene visa užpildyta, kitoj pusėj kiek mažiau žiūrovų buvo.
Apie rungtynes:

Tokių įdomių A lygos rungtynių jau seniai nebuvau matęs. Antras kėlinys buvo daug įdomesnis, nei pirmasis, Vėtra pastoviai atakavo, buvo fiziškai stipresnė, neišnaudojo kelių puikių progų, kartą pataikė į virpstą, atrodė kad bandė neįmušt, o įstumt kamuolį į vartus. Klaipėda pagrinde žaidė ant kontraatakų, o jos buvo aštrios ypač kairiuoju kraštu, kur savo greičiu išsiskyrė Marius Papšys (greitas, net labai), be to įmušė gražų ir kiek netikėtą įvartį baudos smūgiu.

Galų gale rungtynės buvo aukšto lygio, ypač antram kėliny. Vėtra, jeigu viskas klostysis gerai, galės konkuruoti su Šiauliais, Tauru, Žalgiriu, na o Klaipėda manau turėtų tikrai būt kažkur lentelės vidury. Na, bet čia tik pirmos rungtynės ir sezono eigoje viskas gali ir kardinaliai pasikeisti, kas žino? Mūsų A lyga tikrai nenuspėjama... :D

2010 Kov 21 10:43

- Turėtų būti daugiau, nes Sportimos abejose tribūnose telpa po 1500 žiūrovų, o viena buvo beveik užpildyta.

S@muel

2010 Kov 21 10:47

Nežinau kaip iš viso buvo įmanoma taip tiksliai suskaičiuot (625 žiūrovai), tipo pirštais iš tribūnų skaičiavo? Bilietai juk nebuvo pardavinėjami, įėjimas buvo nemokamas, tai niekas ten tiksliai neskaičiavo. Bet žiūrovų mano manymu virš tūkstančio tikrai buvo.

WS10

2010 Kov 21 10:56

taip, pirštais. Jei Storas skaičiavo, tai pakankamai patikimas šaltinis, patikimesnis už oficialią. Jis visą praėjusį sezoną Žalgirio namų rungtynėse Vingio stadione taip žiūrovus skaičiuodavo nepasitikėdamas oficialia informacija, nors net bilietais prekiaudavo.

2010 Kov 21 10:59

Taip išeina, kad pagal Storą buvo užpildytas Sportimos vienas penktadalis, o tai visai neįtikima..

UpSIDE
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 16:59

2010 Kov 21 11:00

Nudžiugino pakankamai gražus abiejų komandų žaidimas, tik antram kėlinyje labai jau pasijautė, kad Vėtros fizinis pasirengimas geresnis (žinant kad jie buvo nutraukę jau treniruotes gal tai šiek tiek keista), nes bene 2-3 klaipėdiečiam kojas pradėjo antram kėlinyje traukti :) Apibendrinus Vėtra tikrai atrodė stipriau, Klaipėda likus 10minučių apie puolimą jau negalvojo o tik bandė išsaugot rezultatą, kuriuo, beje, labai jau džiaugėsi po finalinio švilpuko :) na, o dėl žmonių tai drįsčiau abejoti kad jų tiek buvo, bet jeigu rašo tai gal :) nes mūsų kompanijos spėjimais tai žmonių buvo tarp 800-1100
Paskutinį kartą redagavo 1 UpSIDE. Iš viso redaguota 2010 kartus.